Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

onur41_38

2023-2024 kür günlüğüm / detaylarıyla birlikte

Önerilen İletiler

onur41_38    44

Merhabalar,

@rastlantisal hocamızın tavsiyesi üzerine 2023 yılı  Mayıs ayı itibariyle kür serüvenine hızlı bir anlatımla günlük ya da haftalık oluşturacağım.

Mayıs 2023 tarihinde king pharma testo, boldenon ve dinabol ile serüvene başladım. 500 testo+400  bolde+3 adet dinabol bu şekilde 5 haftalık bir kür uyguladım. vücutta ufak tefek sivilceler, idmanda güç artışı, sürekli idman yapma isteği, damarlanma gayet ideal seviyelerde oldu.

Temmuz 2023 ve Eylül 2023 tarihleri arası ilaç değiştirdim Evogen kullanmaya başladım 500 testo 400 bolde şeklinde devam ettim. Vücut etlenme olarak genişleme bakımından çevremdekilerin de dikattini çekecek seviyelere ulaştım. Evogen ile birlikte uykusuzluk süreci başladı. vücut zinde uyuklama yok ama uyuyama mevcuttu, Tabiki kingh parma ve evogen  dönemim definasyon a ait bir süreçti günlük 150 gr karbo 180 gr protein 60 gr yağ şeklinde devam ettim. 

Ekim başı itibariyle bulk dönemine girip tekrar ilaç değiştirdim İran testo'ya geçtim boldenon'u bıraktım. iran haftalık 500 vurdum. vücutta inanılmaz sivilcelenme, ciğerlerde zorlanma  olmaya başladı. baş dönmeleri artmaya asabiyet üst seviyelere çıkmaya başladı. bu dönemde 300 gr pirinç 171 gr gainer 500 gr fix haşlanmış tavuk göğüsü 60 gr yağ 6 yumurta, 1tam ekmek standardım oldu. 

08.03.2024 tarihinde white tiger pharma 500 vurarak tekrar ilaç değiştirdim. 

Sırtımda ve omuzumda yer alan sivilceler geçemediği için özel hastaneye gitmiştim antibiyotik tedavisi verdi ama bir etkisini görmedim bu süreç biti önümüzdeki hafta tekrar gideceğim muhakkak tahlil yapacak bende burada tahlillerimi de paylaşacağım.

Boy 180 yaş 39 spora başlayalı tam 3 yıl 6 ay oldu. spora başladığımda 110 kg biriydim, 75 kg ya düştüm şimdi 90 larda geziyorum.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

SPECTRE    753

Öncesi sonrası pozlarınıda konuya ekleseydin keşke sonradan konuyu ziyaret edecek kişiler sadece yazı gördüğünde sıkılabilir.

Ama fotoğraflarla günlüğü süslersen ilgi çekici olacaktır.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
onur41_38    44
SPECTRE, 2 saat önce yazdı:

Öncesi sonrası pozlarınıda konuya ekleseydin keşke sonradan konuyu ziyaret edecek kişiler sadece yazı gördüğünde sıkılabilir.

Ama fotoğraflarla günlüğü süslersen ilgi çekici olacaktır.

Haklısın öncesi yok ama bugün öğlen idman sonrası becerebildiğim kadar güncel form bu.

e9e09dd5-8689-438a-89b7-7b8a7c42e8bb.thumb.jpg.21d5a019f025287700dd266e59dbe92a.jpg 5829281f-a810-48fe-862e-15176064b352.jpg b5deabd4-8373-4c66-a3e2-605a0e362339.jpg aac1d08f-089f-4968-9348-e4be8520a3fe.jpg

Bu süreçte kullandığım takviyeler 

image.png.998e37d5d61a33d72cb9964aaf9ec02f.png image.png.b00deade8d93adb5fea52a9ab8952083.png image.png.310c02d1a4130d94363aae60d82aecfc.png

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit    851

Hacim güzel senin sert bayağı sert cut ihtiyacın var yaza böyle girme define olmaya çalış.

• Beğen 1
  • +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.389

@forbit dosta katılıyorum. Hem iyi bir cut ile kütleni / kazanımlarını daha iyi görmüş olursun. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
onur41_38    44

Saygılar arkadaşlar,

Ramazan ayı itibariyle 1500-2000 kalori arasında beslenebiliyorum, istesem de boğazdan geçmiyor, denemeye çalışınca da daralma geliyor. Ramazan ayı psikolojik durum ise gayet sakinim, suskunum. Bugün sırtımdaki sivilceler için doktora tekrar gittim ısrarla e2, testo testi istesem de sanırım kale alıp yaptırmamış.

@rastlantisal hocam tahlilleri paylaşıyorum umarım bir çıkarım elde edilebilecek seviyede tahlil yapılmıştır.

65f171cdda1c9_LaboratuvarSonucu_00002.thumb.png.cb198978dbb66a119041a4549cb5f504.png 65f171d2e5f33_LaboratuvarSonucu_00001.thumb.png.866d407605a92680e4f8dda06c48d936.png

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.389

Kansızlık sorunun var mıydı öncesinde?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
onur41_38    44
rastlantisal, Şimdi yazdı:

Kansızlık sorunun var mıydı öncesinde?

yoktu hocam

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.389
onur41_38, 17 dakika önce yazdı:

yoktu hocam

Hemoglobin istenilen seviye de değil. Küre giren insanlara üst sınıra yakın olur yada geçer.

Genel olarak kansızlık olduğu ve vücutta küçükte olsa enfeksiyon olduğunu görüyorum.

Monster pack kullan düzenli olarak. Faydası olacaktır.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
onur41_38    44
rastlantisal, 3 saat önce yazdı:

Hemoglobin istenilen seviye de değil. Küre giren insanlara üst sınıra yakın olur yada geçer.

Genel olarak kansızlık olduğu ve vücutta küçükte olsa enfeksiyon olduğunu görüyorum.

Monster pack kullan düzenli olarak. Faydası olacaktır.

tahliller sonucu bu ilacı verdi günde 1 adet. 

9c87849c-cc13-4d54-b6a1-fd391d7a7f59.thumb.jpg.7b114af7b124a6255832ff896c9c9c45.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.389

Ağır bir ilaç vermiş. Boldenon sivilceleri zamanla çözülüyor.

• Kaç ay kullanacaksın?
  • Kullanıma dair bilgilendirdi mi seni?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
onur41_38    44
rastlantisal, 33 dakika önce yazdı:

Ağır bir ilaç vermiş. Boldenon sivilceleri zamanla çözülüyor.

• Kaç ay kullanacaksın?
  • ullanıma dair bilgilendirdi mi seni?

1 ay kullanacağım sonra tekrar tahlil, kontrol ona göre devam ederiz dedi.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.389
onur41_38, 19 dakika önce yazdı:

1 ay kullanacağım sonra tekrar tahlil, kontrol ona göre devam ederiz dedi.

Benim bildiğim en azından 4-5 aylık bir tedavi süreci oluyor. Yan etkilerini okudun mu?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
onur41_38    44
rastlantisal, 9 dakika önce yazdı:

Benim bildiğim en azından 4-5 aylık bir tedavi süreci oluyor. Yan etkilerini okudun mu?

okudum. zaten kendisi de uzun süreli olduğunu söyledi ama kontrollü gitmeli dedi.

Bakacağız hocam güncel bir şekilde haftalık yaşadıklarımı dediğin gibi yazacağım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
KlasikFizik    232
onur41_38, 50 dakika önce yazdı:

tahliller sonucu bu ilacı verdi günde 1 adet. 

Bu ilaç sedanter bireylerde bile karaciğer hasarı yapabilecek bir ilaç. Şu an kürdeysen kesinlikle kullanma..

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
onur41_38    44

Selamlar,

maalesef ramazanda protein miktarını 200 gr da tutmak haricinde karbo ve yağ dengelerini ayarlayamadım kısacası aile ortamı, iftar davetleri istediğim şekilde beslenmenin olmayacağını ortaya koydu. bir anda 3500-4000 kalorilerde 1500 2000 e gelmek elden ayaktan kesilmeye sebebiyet veriyor.

@rastlantisal hocam sivilceler irinli bir şekilde çıkmaya devam ediyor kullandığım antibiyotik bu gün bir haftasını doldurdu. Acaba vücut kusma mı yapmakta yoksa ilacı 500 den 250 ye mi indirgemem gerekli? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.389
onur41_38, 15 dakika önce yazdı:

Selamlar,

maalesef ramazanda protein miktarını 200 gr da tutmak haricinde karbo ve yağ dengelerini ayarlayamadım kısacası aile ortamı, iftar davetleri istediğim şekilde beslenmenin olmayacağını ortaya koydu. bir anda 3500-4000 kalorilerde 1500 2000 e gelmek elden ayaktan kesilmeye sebebiyet veriyor.

@rastlantisal hocam sivilceler irinli bir şekilde çıkmaya devam ediyor kullandığım antibiyotik bu gün bir haftasını doldurdu. Acaba vücut kusma mı yapmakta yoksa ilacı 500 den 250 ye mi indirgemem gerekli? 

@KlasikFizik'in tavsiyesine kesinlikle kulak vermelisin. Vücudu iki daldan strese sokmamak lazım. Ya bu ilaç ya kür. İkisine aynı anda devam edilmemeli.

Ama bu dönemde PCT'de doğru olmaz. Zaten only testodasın. Onu 150MG'a düşürüp TRT dozda devam etmen daha doğru olur.

Senin tarzında sivilceye sahip vücutlarda sivilce ilaçlarını kullanınca başta sivilceler delirir ve sonra kurumaya başlar. Yada herhangi bir işe yaramaz. O noktada olabilirsin.

• Beğen 1
  • Teşekkürler 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
onur41_38    44

tekrar saygılarımla selamlar hocam @rastlantisal

malum ramazanla birlikte beslenmem paramparça mevcut kilomu koruyorum, idmanda ağırlıklarım üzerine koyarak devam edebiliyorum. son 1 haftadır biten takviyelerim yerine tavsiye ettiğin moster packı kullanıyorum. hocam protein alımını dengede tutmak için protein tozunu iftar ve sahur da ikişer ölçeğe çıkarttım bunu yaptıktan sonra omuzdan kola kadar olan bölgemde irinli ve kaşınan sivilce hareketliliği olmaya başladı, 

komik ya da saçma olabilir ama sonuç olarak yaptığım tek şey tozu arttırmak oldu ve vücudun iki gün içinde tepki vermesi. sizce bu etki edebilir mi?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.389
onur41_38, 2 dakika önce yazdı:

tekrar saygılarımla selamlar hocam @rastlantisal

malum ramazanla birlikte beslenmem paramparça mevcut kilomu koruyorum, idmanda ağırlıklarım üzerine koyarak devam edebiliyorum. son 1 haftadır biten takviyelerim yerine tavsiye ettiğin moster packı kullanıyorum. hocam protein alımını dengede tutmak için protein tozunu iftar ve sahur da ikişer ölçeğe çıkarttım bunu yaptıktan sonra omuzdan kola kadar olan bölgemde irinli ve kaşınan sivilce hareketliliği olmaya başladı, 

komik ya da saçma olabilir ama sonuç olarak yaptığım tek şey tozu arttırmak oldu ve vücudun iki gün içinde tepki vermesi. sizce bu etki edebilir mi?

Protein tozu alerjik mi? Evet bazı bünyeler için alerjik. Mesela yoğun kullandığımda bir süre sonra çürük kokusu gelmeye başlıyor. Bu vücudun alerjik reaksiyonu. Uzak durmam için oluyor.

Ama protein tozunun bu şekilde sivilceye sebep olduğunu hiç duymadım. Yani denk gelmiş de olabilir. Anlamak için protein tozunu kesip yerine farklı protein kaynaklarına yönelebilirsin. Eğer hala devam ediyorsa protein tozundan değildir. Kesildi ise protein tozundandır.

Geçmiş olsun.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
onur41_38    44
rastlantisal, 51 dakika önce yazdı:

Protein tozu alerjik mi? Evet bazı bünyeler için alerjik. Mesela yoğun kullandığımda bir süre sonra çürük kokusu gelmeye başlıyor. Bu vücudun alerjik reaksiyonu. Uzak durmam için oluyor.

Ama protein tozunun bu şekilde sivilceye sebep olduğunu hiç duymadım. Yani denk gelmiş de olabilir. Anlamak için protein tozunu kesip yerine farklı protein kaynaklarına yönelebilirsin. Eğer hala devam ediyorsa protein tozundan değildir. Kesildi ise protein tozundandır.

Geçmiş olsun.

dediğin gibi hocam protein tozunu gece 00:00 itibariyle kestim. yumurtanın sarısını da aynı şekilde çıkarttım. bir hafta bu şekilde ilerleyip gözlem yapacağım. ilgin alakan için çok ama çok teşekkür ederim. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
onur41_38    44

merhabalar,

akne ilacı kullanımı only testo ile beraber 25. gün sivilcelerin görüntüsünü paylaşıyorum. @rastlantisal hocam elimden geleni yapıyorum ama irinli sivilceler çıkmaya devam ediyor. 05.04.2024 itibariyle testoyu 300 mg ye düşürdüm. durum vahim mi hocam. @metinav @Askabar @otopsicikedi @godofdark @Diver @SantoR @Emrah

image.png.6aba75bfccbf6acf9c882836120bbb1d.png

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.380

Sivilce konusunda tavsiye verecek kadar bilgim yok maalesef. Geçmiş olsun senin yerinde olsam TRT doza düşüp tedavisine devam ederim. Tedavi sürecinde pct yapman hormon dalgalanmasından dolayı daha fazla sivilceye sebep olabilir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
onur41_38    44
otopsicikedi, 37 dakika önce yazdı:

Sivilce konusunda tavsiye verecek kadar bilgim yok maalesef. Geçmiş olsun senin yerinde olsam TRT doza düşüp tedavisine devam ederim. Tedavi sürecinde pct yapman hormon dalgalanmasından dolayı daha fazla sivilceye sebep olabilir.

600 mg den 300  e düştüm daha da mı düşeyim?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.380
onur41_38, 32 dakika önce yazdı:

600 mg den 300  e düştüm daha da mı düşeyim?

İyiye gittiğini düşünüyorsan daha fazla düşme fakat iyileşme olduğunu düşünüyorsan tüm hormonları optimize etmen için TRT daha mantıklı olucaktır.

• Beğen 1
  • +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    230

Kullandığın ilaçlara bağlı alerjik reaksiyon da olabilir hiç bu kadar akne yaşayanı görmedim ilaçları kesmelisin

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.