Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Mertt

Kan değerlerim doğal birine göre normal mi?

Önerilen İletiler

Mertt    12

Herkese selam 2 sene önce testo+bolde kürüne girmiştim ve 2 kere pct yaptım, testesteron seviyem naturel halimi asla yakalayamadı sanırım artık benim için geri dönüşü yok.

Prolaktin seviyem artmış büyük ihtimalle çok fazla stres ve yoğun ritalin/concerta etkisinden dolayı direk ilacı kestim göğüslerim jinekomasti olmaya çok yatkın ve sanırım oluşmaya başladı tamoxisifen mi kullanmayayım yoksa dostinex/cabaser mi ?

@Rdm @metinav @Bay-T

92545CF2-64CD-472D-A6F9-4BBAC9166AC1.jpeg 4349231B-2DF3-405F-A565-065FEE318E1E.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

SPECTRE    744

lh çok yüksek fsh bir tık düşük geldi özellikle lh kısmını gözden geçirmelisin.

Karaciğer ve kalp damar yolların için bol yeşillik, bol su, hazır gıda gibi şeylerden uzaklaş. Zeytinyağı, omega 3 bunlara yoğunlaş.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mertt    12
SPECTRE, 18 saat önce yazdı:

lh çok yüksek fsh bir tık düşük geldi özellikle lh kısmını gözden geçirmelisin.

Karaciğer ve kalp damar yolların için bol yeşillik, bol su, hazır gıda gibi şeylerden uzaklaş. Zeytinyağı, omega 3 bunlara yoğunlaş.

Evet daha sağlıklı ilerliyorum , lh ve fsh için ne yapabilirim genelde doktara gittiğimiz zaman değerler sınırın içinde diyip geçiştiryorlar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    744
Mertt, Bir saat önce yazdı:

Evet daha sağlıklı ilerliyorum , lh ve fsh için ne yapabilirim genelde doktara gittiğimiz zaman değerler sınırın içinde diyip geçiştiryorlar.

Genelde doktora gittiğimiz falan diye bir şey yok doktora gidip lh için destek almalısın üretimin sorunlu bana göre.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mertt    12
SPECTRE, Bir saat önce yazdı:

Genelde doktora gittiğimiz falan diye bir şey yok doktora gidip lh için destek almalısın üretimin sorunlu bana göre.

Dostum kendimde sağlıkçıyım işin ehline gitmediğin taktirde standart bir doktor değerlerin sınırda ben önümdeki testlere bakarım diyor ve geçiyor bazen bu konularda tecrübeleri dinlemek daha önemli bana kalırsa :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vezuchiy    96
Mertt, 08.03.2024 - 09:14 yazdı:

Herkese selam 2 sene önce testo+bolde kürüne girmiştim ve 2 kere pct yaptım, testesteron seviyem naturel halimi asla yakalayamadı sanırım artık benim için geri dönüşü yok.

Prolaktin seviyem artmış büyük ihtimalle çok fazla stres ve yoğun ritalin/concerta etkisinden dolayı direk ilacı kestim göğüslerim jinekomasti olmaya çok yatkın ve sanırım oluşmaya başladı tamoxisifen mi kullanmayayım yoksa dostinex/cabaser mi ?

Fsh üretimi düşük, çeyrek klomen kullan 1 ay. testo üretimin yüksek ama bağlanmıyor kana Proviron kullanabilirsin 1 ay.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Güz    32

1 tablet dostinex ile prolaktin seviyeleri ivedilikle düşürülmeli... Bu değerlerde uyku sorunu, huzursuzluk, agresyon, depresyon ve cinsel isteksizlik çok yoğun olmalı... Kullandığın ilaçların ve stres faktörünün de bu değerde etkisi büyüktür. Düzenli olarak takip edilmeli. Ayrıca daha düzenli beslenmeli, düzenli uyumalı ve daha çok dinlenmelisin. Yeşillik tüketimini artırmalı, alkol kullanmamalısın. Testislerin için ise testosteron yükselten doğal takviyeler kullanabilirsin... Çinko, çakşır kökü suyu, daa, tongkat ali, tribulus, maca, ısırgan otu, çemen otu takviyeleri veya bunları içeren kompleks ürünler tercih edebilirsin.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
billythekid    17
Güz, 3 saat önce yazdı:

1 tablet dostinex ile prolaktin seviyeleri ivedilikle düşürülmeli... Bu değerlerde uyku sorunu, huzursuzluk, agresyon, depresyon ve cinsel isteksizlik çok yoğun olmalı... Kullandığın ilaçların ve stres faktörünün de bu değerde etkisi büyüktür. Düzenli olarak takip edilmeli. Ayrıca daha düzenli beslenmeli, düzenli uyumalı ve daha çok dinlenmelisin. Yeşillik tüketimini artırmalı, alkol kullanmamalısın. Testislerin için ise testosteron yükselten doğal takviyeler kullanabilirsin... Çinko, çakşır kökü suyu, daa, tongkat ali, tribulus, maca, ısırgan otu, çemen otu takviyeleri veya bunları içeren kompleks ürünler tercih edebilirsin.

Hocama katılıyorum acilen dostinex kullanıp PRL düşürmelisin .

Hatta prolaktini bir süre kontrol altında tutup Lh,Fsh,Total Testo. değerlerini yeniden ölçtürmeni tavsiye ederim.

• Teşekkürler 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mertt    12
Vezuchiy, 5 saat önce yazdı:

Fsh üretimi düşük, çeyrek klomen kullan 1 ay. testo üretimin yüksek ama bağlanmıyor kana Proviron kullanabilirsin 1 ay.

Teşekkürler deneyeceğim. proviron hiç kullanmadım kaç tablet tavsiye edersiniz

Güz, 3 saat önce yazdı:

Çok yoğun stres altındaydım aslında ritalin ve concerta doğrudan prolaktine etkisi yok fakat dolaylı olarak çok etkilemişti 1 haftadır kullanmıyorum daha az stresliyim prolaktinim 12 bandına geriledi.İnsanı gam öldürürmüş gerçekten.

Tongat ali ve çakışır hariç kullanıyorum onlarıda deneyeceğim teşekkür ederim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vezuchiy    96
Mertt, 2 saat önce yazdı:

Teşekkürler deneyeceğim. proviron hiç kullanmadım kaç tablet tavsiye edersiniz

Çok yoğun stres altındaydım aslında ritalin ve concerta doğrudan prolaktine etkisi yok fakat dolaylı olarak çok etkilemişti 1 haftadır kullanmıyorum daha az stresliyim prolaktinim 12 bandına geriledi.İnsanı gam öldürürmüş gerçekten.

Tongat ali ve çakışır hariç kullanıyorum onlarıda deneyeceğim teşekkür ederim

Şimdi kardeşim Concerta'da ritalinde metilfenidat yani amfetamin ailesinden, senin vucudunda ki dopamin ve noradrenalinin fazla salınmasına sebebiyet veriyorlar

senin mutluluk mekanizman bunları bıraktıktan sonra kendine gelene kadar cinsel problemler çekmen çok normal ben bizzat yaşadım Ly**** gibi saçma bir keyif verici kullandığımda sen tabi doktor reçetesi ile kullanıyorsan amaçlarımız farklı ama beynin dopamin sistemine verdikleri zarar aynı. 1 ay sürebilir o dopamin sisteminin normalde dönmesi neden ritalin veya concerta kullanıyorsun ve en önemlisi reçeteli mi kullanıyorsun?

Proviron günde sabah 1 akşam 1 olmak üzere 2 tablet olarak kullanırsan faydasını görürsün değerlerine baktığımda eksik olan bu çünkü proviron yardım eder.

Prolaktinin için ise çok acil 1 tablet dostinex al kardeşim 44 prolaktin hafife alınacak bir değer asla değil eczaneye git 2li tablet olarak satılanlarından al çok pahalı değil onu kesin yapman lazim bu arada.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mertt    12
Vezuchiy, 9.03.2024 - 22:07 yazdı:

Şimdi kardeşim Concerta'da ritalinde metilfenidat yani amfetamin ailesinden, senin vucudunda ki dopamin ve noradrenalinin fazla salınmasına sebebiyet veriyorlar

senin mutluluk mekanizman bunları bıraktıktan sonra kendine gelene kadar cinsel problemler çekmen çok normal ben bizzat yaşadım Ly**** gibi saçma bir keyif verici kullandığımda sen tabi doktor reçetesi ile kullanıyorsan amaçlarımız farklı ama beynin dopamin sistemine verdikleri zarar aynı. 1 ay sürebilir o dopamin sisteminin normalde dönmesi neden ritalin veya concerta kullanıyorsun ve en önemlisi reçeteli mi kullanıyorsun?

Proviron günde sabah 1 akşam 1 olmak üzere 2 tablet olarak kullanırsan faydasını görürsün değerlerine baktığımda eksik olan bu çünkü proviron yardım eder.

Prolaktinin için ise çok acil 1 tablet dostinex al kardeşim 44 prolaktin hafife alınacak bir değer asla değil eczaneye git 2li tablet olarak satılanlarından al çok pahalı değil onu kesin yapman lazim bu arada.

Merhaba ritalin ve concertayı akademik olarak zor bir dönemden geçtiğim için kullanıyordum fakat son zamanlarda abartmıştım ve bunlar öyle bir ilaç ki hayatınızda olumsuz giden bir durum varsa ağır depresyona bile sokabilir fakat stresiniz az ise çok fazla yan etki görmeden abartmadan kullanabilirsiniz dediğine katılıyorum dopamini bozan bir ilaç yazan doktorla konuşmuştum Prolaktini ağır anti-depresanlar yükseltebilir dedi ama bizzat tecrübe ederek söylüyorum Stres ana kaynağı hiç bir şey yapmadım sadece ilacı kesip kafamı toparladım ve 12ye düştü çok şükür gerçekten yüksek prolaktin şakaya gelmez kafayı yedirtir :)

provironu deneyeceğim ortalama 1 ay yeterli mi?

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vezuchiy    96
Mertt, 15 saat önce yazdı:

Merhaba ritalin ve concertayı akademik olarak zor bir dönemden geçtiğim için kullanıyordum fakat son zamanlarda abartmıştım ve bunlar öyle bir ilaç ki hayatınızda olumsuz giden bir durum varsa ağır depresyona bile sokabilir fakat stresiniz az ise çok fazla yan etki görmeden abartmadan kullanabilirsiniz dediğine katılıyorum dopamini bozan bir ilaç yazan doktorla konuşmuştum Prolaktini ağır anti-depresanlar yükseltebilir dedi ama bizzat tecrübe ederek söylüyorum Stres ana kaynağı hiç bir şey yapmadım sadece ilacı kesip kafamı toparladım ve 12ye düştü çok şükür gerçekten yüksek prolaktin şakaya gelmez kafayı yedirtir :)

provironu deneyeceğim ortalama 1 ay yeterli mi?

yeterli

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Yavuz
      Selamlar arkadaşlar.
      Bugün kan testi verdim aç karnına bolde testo küründeyim jinekomasti var bende ama daha önceki kürden kalma 4 hafta ilaç kullandım kestim ve 2 haftadır ilaç kullanmıyorum  ilk sorum - 24 mayısta ameliyat var bu değerlere göre tekrar etmez değil mi jinekomasti bir de ikinci sorum - bolde çalışmış mı bu değerlerden anlaşılıyor mu ??

• Yazan: k9cakaf9
      Ağabeylerim selamlar
      Testo bolde danabol kürüne başladım.
      Enjeksiyonu oldum Enjeksiyonumu bugün olacağım Daha öncesinde kür geçmişim yok ama rad140 kullanmışlığım vardı. Marka söylemek yasak mı hatırlamıyorum ama Türkiye'de üretilen markalardan biriydi boştu sanırım. Son 2,3 haftadır da mememde biraz şişlik var normalde bir şey hissettirmiyor ama elimi üstüne koyup bastırınca acıyor. Jinekomasti başlangıcı mı var diye korkuyorum kimseye de söyleyemiyorum. Dün test verdim enjeksiyon günü vericektim terslik oldu sağlıkocağında enjeksiyondan sonra verebildim.
      Bir bakıp beni aydınlatabilir misiniz. İsterseniz fotoğraf da koyabilirim.
      Şimdiden teşekkür ederim

• Yazan: toronto21
      Merhaba kısa bir süre içerisinde küre girmeyi planlıyorum.
      Kürden önce kan testleri için randevu tarihini beklemekteyim kür detaylarım şu şekilde:
      TESTO BOLDE DİANABOL Almam gereken  vitamin ve koruyucular neler olmalı şimdiden teşekkür ederim 

• Yazan: Mcfallen
      Bayramdan sonra kür düşünüyorum bunun için tahlil verdim total testesteron ile LH yüksek çıktı bir problem olur mu ?

• Yazan: damdeok
      Merhaba arkadaşlar,
      Bi süre yurtdışında olacağım ve şuan bana testesteron enantat lazım bu sürede Prag ve Budapeşte'de bulunacağım.
      Bu şehirlerde reçetesiz bi şekilde eczaneden alabilir miyim? Nasıl temin edebilirim? Türkiye'de orijinal ürün bulmak zor olduğu için gitmişken getireyim diyorum daha önce getiren veya bilgisi olan paylaşırsa sevinirim.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.