Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Mimaroba

Primabolan + sustanon kür günlüğüm

Önerilen İletiler

Diver    386

Hergün vurabilirsin yada gün aşırı da olabilir. Yeşil uçla çekip turuncu uçla vurman sağlıklı olur. Güneş görmeyen yerde oda sıcaklığında havasını alarak saklayabilirsin. İlk kürün ise imkan varsa her ay baktırsan yararına olur. Zamanla e2 prolaktin vs yüksekliği düşüklüğü nasıl belirti gösteriyor tecrübe edeceksin. Vücudunu çözdüğünde tahlil süresini artırırsın. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Mimaroba    45
rıza333, Bir saat önce yazdı:

Sustanon enjeksiyon her gün yapılsa olur ben dün itibariyle bu şekilde yapmaya başladım 

5ml enjektör

Çektiğin uçla vurmaktan daha iyi  turuncu uç bacak için  kalça yeşil yada siyah 

Enjektöre ne kadar çekiyorsunuz hocam her gün enjeksiyon için

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rıza333    47
Mimaroba, 47 dakika önce yazdı:

Enjektöre ne kadar çekiyorsunuz hocam her gün enjeksiyon için

Şimdi benim doz haftalık 250mg sustanon la 200mg rimobolan 2ml de evigen çekiyorum tek şırınga mis

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    913

Bence kesinlikle imkan varsa Sustanon u 2 eşit enjektör e çekip 1 gün on 1 gün off şekilde ilerlemek. Bu düzende haftada 2 tane Sustanon kullanmış oluyorsun yine ama dalgalanma sorunu olmuyor. Eğer e2 konusunda düşük bir vücuda sahip isen haftada 2 kere de vurabilirsin ama değilsen dediğim şekilde ilerlemek çok daha verimli olur 

• Olumsuz 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mimaroba    45
gönderildi (düzenlendi)

İlk enjeksiyonum yapıldı merak edenler için videoya çektirdim isterseniz atabilirim sağlık kabininde yapıldı

tarihinde Mimaroba tarafından düzenlendi
  • +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rıza333    47
Askabar, 29.03.2024 - 16:53 yazdı:

Bence kesinlikle imkan varsa Sustanon u 2 eşit enjektör e çekip 1 gün on 1 gün off şekilde ilerlemek. Bu düzende haftada 2 tane Sustanon kullanmış oluyorsun yine ama dalgalanma sorunu olmuyor. Eğer e2 konusunda düşük bir vücuda sahip isen haftada 2 kere de vurabilirsin ama değilsen dediğim şekilde ilerlemek çok daha verimli olur 

Evigen ile ilaç çoğaltılırsa dozlaması daha kolay olur şırınga içinde ilaçlar birbirine karışması için hava çekilerek şırınga ters yüz edilebilir 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    913
rıza333, 2 saat önce yazdı:

Evigen ile ilaç çoğaltılırsa dozlaması daha kolay olur şırınga içinde ilaçlar birbirine karışması için hava çekilerek şırınga ters yüz edilebilir 

Bence evigen kaliteli ilaçlar için çok gereksiz. Sadece enjeksiyon miktarı artıyor ve her enjeksiyon da evigen kullanmak yani e vitamini almak çok gereksiz. Düzenli e vitamini kullanan birisi olarak söylüyorum bunu. Ayrıca ben 0.5 ml enjeksiyon yapmak varken 1-1.5 ml enjeksiyon yapmak istemem :) tercih meselesi biraz 

• +1 1
  • Yıldız 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metropol    74

ben pazartesi çarşamba cuma yapıyorum sustanonu en iyi böyle verim aldım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mimaroba    45
Askabar, 1.04.2024 - 17:24 yazdı:

Bence evigen kaliteli ilaçlar için çok gereksiz. Sadece enjeksiyon miktarı artıyor ve her enjeksiyon da evigen kullanmak yani e vitamini almak çok gereksiz. Düzenli e vitamini kullanan birisi olarak söylüyorum bunu. Ayrıca ben 0.5 ml enjeksiyon yapmak varken 1-1.5 ml enjeksiyon yapmak istemem :) tercih meselesi biraz 

Hocam sustanonu şuana kadar yani yaklaşık 2 haftadır hiç evigensiz vurmadım ödem apse tarzı problem ile hiç karşılaşmadım şuana kadar evigensiz vurursam ne kadar bir fark oluşur acaba

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    230
Mimaroba, 7 dakika önce yazdı:

Hocam sustanonu şuana kadar yani yaklaşık 2 haftadır hiç evigensiz vurmadım ödem apse tarzı problem ile hiç karşılaşmadım şuana kadar evigensiz vurursam ne kadar bir fark oluşur acaba

2 hafta vurmuşsun 8 haftayı geç ödem yapıyor mu yapmıyor mu tekrar düşünürsün 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mimaroba    45
Tr3n, Bir saat önce yazdı:

2 hafta vurmuşsun 8 haftayı geç ödem yapıyor mu yapmıyor mu tekrar düşünürsün 

Hocam bildiğim kadarıyla ödem yapsa şimdiye yapar idi 8. Haftadan sonra neden ödem yapmaya başlasın ki yanlış anlamayın bilmediğimden soruyorum

• +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    230

Zamanla ödem yapıyor 3-4 enjeksiyon da yapmaz ödem 1-2 ay vur aynı yere sonra ödem atar sustanon ödemi iyileşmedi bende 2 ay geçti üstünden 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rıza333    47
Tr3n, 4 saat önce yazdı:

Zamanla ödem yapıyor 3-4 enjeksiyon da yapmaz ödem 1-2 ay vur aynı yere sonra ödem atar sustanon ödemi iyileşmedi bende 2 ay geçti üstünden 

Sürekli enjeksiyon dan dolayı bi Sertleşme olabilir mi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AREN    213

Ben olsam rimo yerine npp seçerdim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    913
Mimaroba, 20 saat önce yazdı:

Ben evigensiz vuruyorum bir sorun yaşatmıyor eczane ilacı zaten gayet steril. Enjeksiyonu doğru yaptıktan sonra sorun yaratmaz. Eğer içinde ki yağa alerjin varsa sorun olur yoksa doğru enjeksiyon yapıldıktan sonra sorun yaratmaz. Öyle olsa zaten doktorlar reçete ederkende evigen yazardı. Bence evigen çok fazla abartılıyor. Merdiven altı dandik ilaçları satanlar ilaçların kalitesizliği çok fazla belli ol asın diye içine koyduruyor. 

• +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rıza333    47

Şu an 1ml sustanon 2ml rimobolan yapıyorum haftalık buna 2ml evigen çekip totalde 5ml enjeksiyon sıvı oluyor bunu 0.7ml olarak günlük yapıyorum  5ml şırınga ile

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mimaroba    45

Maliyet konusunda rahatlama amaçlı 13. Haftadan sonra boldenona geçeceğim şuan da elimde 12 hafta 300 mg gidebilecek kadar rimobolan stoğu bulunmakta sonraki enjeksiyonumdan itibaren 300 mg rimobolana ek 200 mg boldenon eklemeyi düşünüyorum 13. Haftadan sonra ise boldenonu 400 e çıkaracağım ve rimoyu keseceğim gönül isterdi full primo devam edeyim ama maalesef maliyeti çok olacak bu nedenle bolde geçmeye karar verdim 2 hafta sonra güncel form paylaşacağım süreç keyifli ilerliyor

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mimaroba    45

Boldeler geldi eczane ürünlerinden sonra ki ilk tercihim burak hoca tabiki perşembe günü boldenin ilk enjeksiyonunu yapacağım 

IMG_9276.jpeg

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mimaroba    45

3. Hafta çok hafif sivilcelenme dışında sorunum yok güç gelmeye başladı güncel kilom 75 kür başlangıcında 72.5 idim tamamı sudur bunun neredeyse ama güzel ilerliyor her şey

Perşembe günü 200 bolde enjeksiyonu yaptım 

güncel olarak 250 testo 200 rimo 200 bolde alıyorum 13. Hafta rimoyu kesip 400 boldeye çıkaracağım

IMG_9519.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    386

Testoyu da artırman iyi olacaktır 👌🏻 başarılar dostum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mimaroba    45
Diver, 1 dakika önce yazdı:

Testoyu da artırman iyi olacaktır 👌🏻 başarılar dostum.

Hocam bir adet sorum olacak arttırmassam karşılaşacağım sorunlar nelerdir ya da daha fazla verim için mi arttırmalıyım çok teşekkürler şimdiden

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    386
Mimaroba, 31 dakika önce yazdı:

Hocam bir adet sorum olacak arttırmassam karşılaşacağım sorunlar nelerdir ya da daha fazla verim için mi arttırmalıyım çok teşekkürler şimdiden

Dht türevi olduğu için östrojeni çok düşürüyor. Eklemlerde sorun yaşayabilirsin. Bulkta östrojen büyüme için çok önemli biliyorsun dediğin gibi verimi artıracaktır. Bende 500 Testo 500 Bolde ye başladım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mimaroba    45

IMG_9593.thumb.jpeg.b70063f4e339f17fc0122c21efd7fd89.jpeg

Sol kol sağ kol dengesizliği öneriniz var mıdır

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
NiqhTM4r3    5
Mimaroba, 51 dakika önce yazdı:

Sol kol sağ kol dengesizliği öneriniz var mıdır

kesin bir cozumu yok her zaman her bolgende asimetrilik olucaktir rutinin neyse devam et uzerine dusupte biryeri daha fazla biryeri daha az calisayim deme zamanla zaten o farkın kapandigini goruceksin 5 parmağın 5i bile ayni değil süreçten keyif almaya bak 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: bselim
      Arkadaşlar selamlar,
      Şimdi üstatlar genel olarak gördüğüm kadarıyla çok önermiyorlar ama ben TRT dozlarında yani 2 haftada veya 3 haftada bir olacak şekilde hafif bir sustanon kürü yapmak istiyorum primabolan ile birlikte.
      E2 sınır değerden biraz yüksek Total Testo ise 3.30 civarı çıktı, kolesterol 207 seviyelerinde ve kiloluyum, buradaki amacım hem testoyu arttırıp biraz daha motive bir şekilde kendimi salona atabilmek hem de normalden bi %20-30 daha hızlı kilo verip kas yaparak metabolizmayı bir nebze hızlandırmak, sizler neler düşünürsünüz?
    • Yazan: SwipeEmir
      Merhaba arkadaşlar,
      Total testesteron değerim : 5.73 Referans aralığı 2.49-8.36  Şu değerlerde biri haftada 250mg sustanon vurursa Ortalama 8 haftanın sonunda total testesteron kaça çıkar aşağı yukarı?
      Teşekkürler.
    • Yazan: Jonturk
      Merhaba arkadaşlar,
      Kişisel özelliklerim:
      42 yaşındayım. 1.78 cm boyunda. 94 kg. Gençlik yıllarım olan 25 yaşındayken:
      DecaDroboloin Primobolan Kürü yapmıştım 6 hafta boyunca. 2017'den beri doğal şekilde sporumu yapıyorum. O zamanlar pct böyle bilinen, uygulanan bir yöntem değildi pek haliyle sorunda yaşamamıştık, verimde almıştık o dönem. Haftada 3 gün antrenman ile bu süreci desteklemiştim. Daha sonra 2017 yılında evlendim.  Bu durum spora tekrar dönmemede  vesile oldu. Fakat ben Troid hastasıyım arkadaşlar (aileden gelen, genetik bir durum) 
      Şimdi ise doktor kontrolünde sustanon uygulaması yapıyorum. 2. dozu aldım fakat herhangi bir pozitif etki görebildiğimi düşünmüyorum an itibarı ile. Yarın tekrar doktora gideceğim çünkü 2. enjeksiyondan sonra beni davet etmişti. (Muhtemelen doz yükseltecek). 
      Size sormak istediğim sustanonun faydası olur mu?
      Bende ne tür değişikliklere sebep olur sustanon?
      Şimdiden katkılarınız için teşekkürler.
    • Yazan: nehir_avci8322
      Selamlar arkadaşlar, abiler, kardeşler..
      Boyum 1.77 kilom 88(di). 09/10/2023 tarihinde ilk enjeksiyonları yaptım.
      500 T.E.(iran @Loving Hoca sağolsun) 
      200 Rimabolan (eczane) şeklinde.
      Haftada 6 gün idman atıyorum PPL şeklinde.
      Şu anki makrolarım,
      150g yulaf 350 pirinç 750 tavuk, 6 yumurta.  İlk enjeksiyondan bu yana 88 den 90.5 e kg ya bir sıçrama yaşadım.
      Kilo fazla olmasa da Anapolon sayesinde kendimi inanılmaz güçlü ve dolu hissediyorum.
      Squat 200kg 4 set 8 tekrar Barbell Row 140kg 4 set 8 tekrar Bench Press 120 kg 4 set 6-8 tekrar Gibi ağırlıklara ulaştım. Abdiibrahim Anapolonu ilk kez tecrübe ediyorum. Bence gayet başarılı. Hedefim 2024 Mayıs ayına kadar uzun süreli bir bulk kürü yapmak. Bu kür ikinci kürüm olacak. Mayıs ayına geldiğimizde sizlerinde fikrini alarak yarışma hazırlığına başlamak istiyorum. 100<? üstüne çıkabilirsem sanırım yarışacağım. Beslenmeyle ilgi fikirleriniz benim için çok önemli. Aşağıya güncel fotolar ekleyeceğim.
      Bu arada rimabolan çöp ilaç vb sözleri rica ediyorum yazmayın.  
      2 sene önceki fotoğrafımı ekleyince neden bu ilacı karalatmak istemediğimi anlayacaksınız:)
      Her ayın 23 ünde güncelleme yapmaya çalışacağım. Güncellemelerle birlikte mg artışlarını da yazacağım. Keyifli Seyirler
      ÖNCESİ ------

SONRASI ------

• Yazan: boziko
      Merhaba,
      Uaşılması kolay olduğundan sustanonu tercih etmek istiyorum fakat forumlarda ve internette okuduğum sustanon yorumları biraz soğuttu beni. pct nin zor geçtiğini , ateş , baş dönmesi yaptığını , elde titreme , vurulan bölgede ağrı . bunları yaşar mıyım ? önerilerinize açığım.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.