Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Fkehlibar

E2 yüksekliği ve kan tahlil sonucu - ne yapmalıyım?

Önerilen İletiler

Fkehlibar    10

Henüz ilk kürümdeyim; 28 yaşındayım. :) Kürümün 4. Haftasındayım.

Kürümün içeriği:

• Deca
  • test enantat
  • dianabol

Haftada 2 olacak şekilde 1er ml enjekte ediyorum. Günlük 4 dianabol.

Bir kaç sorum olacak;

Göğüste çok ufak batma hissi var. Haftada 1 yarım arimidex alıyorum. Bu yeterli mi?

Kan testi verdim başlarken ve 4. Haftamın başında. E2 başlamadan önce 50.46 şuan ise 51,59 yüksek mi?

1. Veya kabul edilir değer mi ?
  2. Enjeksiyonu bacaktan kendim yapıyorum ve enjekte sonrası 2-3 gün ağrı sürüyor. Normal midir?

İlacı aldığım saygı değer vatandaş ilacı satana kadar sıcak kanlıydı. Sonra ağrılarla ilgili, peptit türkiye adında forum varmış orada biraz araştırdım falan deyince gereksiz trip attı bana inanmıyor musun da araştırıyorsun deyip muhatabı kesti 😂.Adamı meşgul etmemek ve bilgi edinmekti amacım ama yanlış anlaşıldım yada özel gününe denk geldik. Test sonuçlarımı da paylaşıyorum. @GHOST @Rdm @metinav @Rdm @hectordoyle @Askabar @otopsicikedi

IMG_0997.png IMG_0995.png IMG_0996.png IMG_1006.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Diver    359

Boy kilo yağ oranın nedir dostum? Son kan testi verdiğinde arimidex kullanıyor muydun? Normalde kabul edilebilir bir değer ama sende genetik olarak hassasiyet olabilir. Arimidex kullanınca batma geçiyor mu? İlaç steril olmayabilir o yüzden ağrı yapabilir. Kullandığın marka nedir? İçimden bir ses bodytech yada black dragon diyor😄

Kendinden ve sattığı maldan emin olan birisi araştırmana hiçbirşey dememesi lazım. Yerinde olsam bir daha alışveriş yapıp para kazandırmam böylelerine...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
wifebeater    4

kan tahlili ne kadar tuttu bende aynı yerde yaptırmayı düşünüyorum

Diver, 11 dakika önce yazdı:

Boy kilo yağ oranın nedir dostum? Son kan testi verdiğinde arimidex kullanıyor muydun? Normalde kabul edilebilir bir değer ama sende genetik olarak hassasiyet olabilir. Arimidex kullanınca batma geçiyor mu? İlaç steril olmayabilir o yüzden ağrı yapabilir. Kullandığın marka nedir? İçimden bir ses bodytech yada black dragon diyor😄

bodytech ve blackdragon kötü mü ben blackdragon testo en kullanmayı düşünüyordum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    359
wifebeater, Şimdi yazdı:

bodytech ve blackdragon kötü mü ben blackdragon testo en kullanmayı düşünüyordum

Ödem yaptığını biliyorum ve herkese aynı dolulukta ürün satmıyor. Kimisi dolu diyor kimisi boş. İnstagramdan takip ediyorum satan kişiyi o kadar saçma şeyler paylaşıyor ki gülmemek elde değil 😄

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
wifebeater    4
Diver, 1 dakika önce yazdı:

Ödem yaptığını biliyorum ve herkese aynı dolulukta ürün satmıyor. Kimisi dolu diyor kimisi boş. İnstagramdan takip ediyorum satan kişiyi o kadar saçma şeyler paylaşıyor ki gülmemek elde değil 😄

sektörde eski olması tanınan birçok kişiyle çalışması falan beni baya çekmişti bide yakın çevremden bir arkadaşımda ondan alıp harika sonuçlar aldı dopdoluydu ilaç o yüzden ordan temin etmeyi düşünüyordum içime kurt düştü valla senin mesajı görünce 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    359
wifebeater, 1 dakika önce yazdı:

sektörde eski olması tanınan birçok kişiyle çalışması falan beni baya çekmişti bide yakın çevremden bir arkadaşımda ondan alıp harika sonuçlar aldı dopdoluydu ilaç o yüzden ordan temin etmeyi düşünüyordum içime kurt düştü valla senin mesajı görünce 

Forumda da aratabilirsin kullanıcı yorumlarını. Tanınan kişilere yada yarışmacılara dolu ürün verip nam yapabilir. Alıp deneyebilirsin memnunda kalabilirsin şansına kalmış. Amacım markayı kötülemek değil ödem yaptıktan sonra isterse gırtlak dolusu olsun ben tercih etmem açıkcası.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    744
wifebeater, 4 dakika önce yazdı:

Böyle bir konu var bakabilirsiniz.

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    359
SPECTRE, 2 dakika önce yazdı:

Ben bunu unutmuşum bak🤣🤣

• Şerefe 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
wifebeater    4
SPECTRE, 40 dakika önce yazdı:

valla şu foruma iyi ki girmişim iyi ki de sizin gibi deneyimlerini tecrübelerini hiçbir karşılık beklemeden paylaşan zarar görmememiz için çırpınan yüzlerce abimiz kardeşimiz arkadaşımız var tekrardan hepinize teşekkürler.

• Beğen 3
  • Jest 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Fkehlibar    10
Diver, 2 saat önce yazdı:

Kendinden ve sattığı maldan emin olan birisi araştırmana hiçbirşey dememesi lazım. Yerinde olsam bir daha alışveriş yapıp para kazandırmam böylelerine...

Boy 178 kilo aç karnına 81-82

yağ oranı 13-14tür

ilk zamanlar arimidex kullanınca geçiyordu şimdi çok hafif dokununca batma oluyor.

marka normatech.

yok bir daha asla muhattap olmam zaten.

wifebeater, 2 saat önce yazdı:

kan tahlili ne kadar tuttu bende aynı yerde yaptırmayı düşünüyorum

Özel sağlık sigortam vae o karşıladı.Tavsiyem tamamlayıcı sağlık sigortası fiyatlarını araştır bi birde tetkikler için vereceğin ücretleri karşılaştır öyle hareket et derim.Ben geçen sene muayene ücreti 600 ken 2000 tlye 10 kotalı tamamlayıcı sağlık sigortası yaptırmıştım.Çok karlı olmuştu açıkçası.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    359
Fkehlibar, 41 dakika önce yazdı:

Boy 178 kilo aç karnına 81-82

yağ oranı 13-14tür

ilk zamanlar arimidex kullanınca geçiyordu şimdi çok hafif dokununca batma oluyor.

marka normatech.

yok bir daha asla muhattap olmam zaten.

Özel sağlık sigortam vae o karşıladı.Tavsiyem tamamlayıcı sağlık sigortası fiyatlarını araştır bi birde tetkikler için vereceğin ücretleri karşılaştır öyle hareket et derim.Ben geçen sene muayene ücreti 600 ken 2000 tlye 10 kotalı tamamlayıcı sağlık sigortası yaptırmıştım.Çok karlı olmuştu açıkçası.

Bir tam arimidex kullanıp duruma bakar mısın?  

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Fkehlibar    10
Diver, 5 dakika önce yazdı:

Bir tam arimidex kullanıp duruma bakar mısın?  

Hocam 5 günde 1 tam kullanmayı düşünüyorum.Ayrıca teşekkür etmek istiyorum vakit ayırıp yardımcı olduğunuz için.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.536

Bu değerdeki östrojen seviyeleri istediğimiz bir durum, belirttiğin gibi göğsünde batma var ise yanına mutlaka 2 günde bir tablet tamoksifen ekle. Göğsündeki batma yüksek östrojenden kaynaklı değil, östrojen seviyen normalden yüksek iken prolaktin seviyeninde yükselmiş olmasından kaynaklanıyor. Bacaktan enjeksiyon yerine kalçadan denemelisin, daha ağrısız ve kolay bir yöntem. Ve evet bir süre ağrı yapması normal.

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Fkehlibar    10
Rdm, Bir saat önce yazdı:

Bu değerdeki östrojen seviyeleri istediğimiz bir durum, belirttiğin gibi göğsünde batma var ise yanına mutlaka 2 günde bir tablet tamoksifen ekle. Göğsündeki batma yüksek östrojenden kaynaklı değil, östrojen seviyen normalden yüksek iken prolaktin seviyeninde yükselmiş olmasından kaynaklanıyor. Bacaktan enjeksiyon yerine kalçadan denemelisin, daha ağrısız ve kolay bir yöntem. Ve evet bir süre ağrı yapması normal.

Hocam çok çok teşekkür ediyorum.

prolaktini düşürmem gerekli midir ? 

arimidexi kesiyorum onun yerine tamoksifen kullanıyorum doğru anladım değil mi ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.536
Fkehlibar, 1 saat önce yazdı:

Hocam çok çok teşekkür ediyorum.

prolaktini düşürmem gerekli midir ? 

arimidexi kesiyorum onun yerine tamoksifen kullanıyorum doğru anladım değil mi ?

Hayır östrojenini bu aralıkta tutmak istiyorsan armidexi kullandığın şekilde aynı dozda kullanmaya devam et, tamoksifeni jinekomasti durumunu engellemek için kullanman yerinde olur belli ki östrojene tepki veren bir yapın var. Ve evet prolaktini düşürmen gerekecek ilerleyen zamanlarda, deca kürlerinde 10-15 günde bir 0.5 mg dostinex veya casaber kullanman gerekli.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Fkehlibar    10
Rdm, 2 dakika önce yazdı:

Hayır östrojenini bu aralıkta tutmak istiyorsan armidexi kullandığın şekilde aynı dozda kullanmaya devam et, tamoksifeni jinekomasti durumunu engellemek için kullanman yerinde olur belli ki östrojene tepki veren bir yapın var. Ve evet prolaktini düşürmen gerekecek ilerleyen zamanlarda, deca kürlerinde 10-15 günde bir 0.5 mg dostinex veya casaber kullanman gerekli.

Kürün bitmesine 6 hafta var.Prolaktin düşürmek için şimdiden başlıyayım mı peki hocam yoksa bi 10-15 gün sonra kan testi vermeyi düşünüyorum tekrardan o zaman mı başlayalım ? Teşekkürler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.536

Prolaktinin sınırda yerinde olsam şimdiden başlardım, zaten kısa sürede sınır değeri geçecektir yüksek ihtimalle, şimdiden önlem alman faydalı olur. Yüksek prolaktin etkileri diğer tüm hormonlardan çok daha tehlikeli özellikle ruhsal/mental olarak. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Fkehlibar    10
Rdm, Bir saat önce yazdı:

Prolaktinin sınırda yerinde olsam şimdiden başlardım, zaten kısa sürede sınır değeri geçecektir yüksek ihtimalle, şimdiden önlem alman faydalı olur. Yüksek prolaktin etkileri diğer tüm hormonlardan çok daha tehlikeli özellikle ruhsal/mental olarak. 

Tamamdır hocam teşekkür ediyorum şu andan başlayacağım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: cicekselcukk
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      Kür içeriği olarak: (Haftalık)
      500Mg Testosteron 250Mg Deca Yükleme yapıyorum. (Kürün 6.Haftasına gireceğim pazartesi günü)
      Testoyu sabit tutup, Deca'yı 500'e çıkarmamın 500+500 yapmamın bir sakıncası var mı? Yoksa testoyu da mı arttırmalıyım? Tüm cevaplar için teşekkürler.
    • Yazan: k9cakaf9
      Ağabeylerim selamlar
      Testo bolde danabol kürüne başladım.
      Enjeksiyonu oldum Enjeksiyonumu bugün olacağım Daha öncesinde kür geçmişim yok ama rad140 kullanmışlığım vardı. Marka söylemek yasak mı hatırlamıyorum ama Türkiye'de üretilen markalardan biriydi boştu sanırım. Son 2,3 haftadır da mememde biraz şişlik var normalde bir şey hissettirmiyor ama elimi üstüne koyup bastırınca acıyor. Jinekomasti başlangıcı mı var diye korkuyorum kimseye de söyleyemiyorum. Dün test verdim enjeksiyon günü vericektim terslik oldu sağlıkocağında enjeksiyondan sonra verebildim.
      Bir bakıp beni aydınlatabilir misiniz. İsterseniz fotoğraf da koyabilirim.
      Şimdiden teşekkür ederim

• Yazan: ugurrgennc
      Merhabalar arkadaşlar,
      İlk kür olarak 4-5 haftalığına haftalık 500mg only testo gitmeyi planlıyorum ardından 3 ay kadar da yanına npp vb. ilaçlar ekleyerek temmuzda olacak yarışmaya hazırlanmak istiyorum.
      Bu 4-5 haftalık only testo sırasında nelere dikkat etmeliyim? Neler yapmalıyım, tavsiyeleriniz nelerdir ?  Testo olarak da iran testo tercih ettim.
      Cevaplar için teşekkürler
    • Yazan: best16.5
      Merhaba hocalarım,
      17 den yeni 18 geçtim 15 yaşımda bir sustanon kürü vardı şimdi 18 Yaşındayım sustanon kürü yaptım biraz bekledikten sonra bir kür daha yapıcam ama yan etkileri ve zararları en az olan steroitler nedir bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim?
    • Yazan: ram10dino
      Merhaba arkadaşlar,
      250mg testo bolde deca küründeyim 6. haftada kan testi verdim ve total testosteron 19 bin  e2 ise 10 katına çıkmış durumda prolaktinde 7 ye fırlamış doktordanda öneri alacağım fakat sizlerdende bi yardım almak istedim şimdiden teşekkürler.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.