Jump to content

• Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Merthletics

Enanthate + boldenon + masteron küründe verebileceğiniz öneriler

Önerilen İletiler

Merthletics    1

Merhaba;

5 yıllık naturel gelişimin ardından askerliği ve ekonomik durumları toparladım. 27 yaşında ilk kürüme başladım. Şuan dördüncü hafta bitecek ve 6.haftadan sonra ikinci tahlilleri yapıp cycle yapacağız. 

• İran Testo Enanthate 500mg
  • buddha bolde 500mg
  • zydex masteron 300mg

Vitamin yüklemelerim;

• haftalık 3 enjeksiyon 2günde bir dodex b vitamini yüklemesi yapıyorum.
  • Enjeksiyonları 1mg evit ekleyerek bacaktan yapıyorum.
  • Yurtdışı animal pak+ c + b vit+ multivitamin+ folic asit +demir+ omega3+ magnezinc kullanıyorum.

Vücut detaylarım;

• 173
  • 75kg
  • 38cm kol ile başlamıştım.

3000kcall 230gr protein 300-350gr karbonhidrat beslenme düzenim var. Arada bir vakit kalırsa 5.ögünü alıyorum. 

Haftanın min 5 günü antrenman tek bölge. haftanın min 3 günü sabah kardiyosu yapıyorum.

Sanırım 21 veya 22 günde enanthate esteri açıldı. Uyarıcı olmadığından aman aman hissemedim ama şimdi sanırım yavaş yavaş yükseliyor. Cinsel performans arttı. Recovery süresi kısaldı. Antrenman yoğunluğunu arttırdıkça vücut kabul ediyor. Ağırlıklar artmaya başladı. Uykuya geçiş süresi uzadı ve her gece uykum iki kez bölünüyor.

1. Boldenonun etkisi gelmedi o yüzden iştah sıkıntısı yaşıyorum. Açıldığında sanırım farklı olacak işler. 
  2. Masteron etkisini hissedemedim. sanırım o da geç açılacak.

Bana ekstra extra şunları yap dediğiniz görüş ve önerilerinize ihtiyacım var. Şimdiden teşekkürler.  :) 

@Arenn @crosfredy @Emrahtkty @GHOST @Rdm @rastlantisal @otopsicikedi @Askabar

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

GHOST    439

Bu markalarda etkisini hissedeceğin tek ilaç İran zaten :)

Kaçıncı haftadasın şuan ilaçlarda?

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Merthletics    1

20haftalık planladık. 4.haftayı bitiriyorum. Ocak 1 de ilk enjeksiyonu yaptım. 

Bi kaç bişi daha ekleyeyim. 

1. dht kaynaklı saç dökülmesinden korktugumdan ketoral şampuan ve minoxidil serum almıştım. Ara ara kullanıyorum.
  2. Evigen evitamininde ampülde kalan 1ml  tekrar kullanılır mı deneyen var mı? Her kırışımda 1 ml boşa gidiyor :)
  3. Demir anemisinden korkuyorum. Uzun süre hergün bir kapsül(17mg) yaptım sıkıntı çıkar mı? 
  4. Dodexte sıkıntı olacağını düşünmüyorum var mı bilmediğim bir şey. 
  5. Clen kullanılır mı? Son haftalara eklemek istiyorum. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    361

Kullanmadığın Evigeni boş enjektöre çek güneş görmeyen yerde bekletebilirsin. Bir sonraki enjeksiyonda kullanırsın. Kan testi verdin mi neden ezbere demir alıyorsun? Böyle bir kürde clen ne alaka? Ben olsam e2 testi görmeden masteronda kullanmam zaten genel kullananlarda boldenon e2 bastırıyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Merthletics, 3 saat önce yazdı:

20haftalık planladık. 4.haftayı bitiriyorum. Ocak 1 de ilk enjeksiyonu yaptım. 

Bi kaç bişi daha ekleyeyim. 

1. dht kaynaklı saç dökülmesinden korktugumdan ketoral şampuan ve minoxidil serum almıştım. Ara ara kullanıyorum.
  2. Evigen evitamininde ampülde kalan 1ml  tekrar kullanılır mı deneyen var mı? Her kırışımda 1 ml boşa gidiyor :)
  3. Demir anemisinden korkuyorum. Uzun süre hergün bir kapsül(17mg) yaptım sıkıntı çıkar mı? 
  4. Dodexte sıkıntı olacağını düşünmüyorum var mı bilmediğim bir şey. 
  5. Clen kullanılır mı? Son haftalara eklemek istiyorum. 

Elinde boş flakon varsa evigenin tüm ampüllerini tek flakona aktar. Rahat edersin.

Demiri fazla almak zararlı. Ayrıca mide bulantısına yol açıyor.

Dodex ampülü 5 6 haftada bir yaparsan normal değer aralığında tutarsın zaten. Organlarını yorma hiç yoktan.

Ekstra yüzde 10 performans için clen kullanımı bana göre mantıksız. Kalbin şakası olmaz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: bodydarica
      Hocalarım merhaba,
      Piyasada olan ilaçlara güvenim olmadığı için eczane kürü yapmak istiyorum...
      Haftalık 500mg sustanon 12 hafta yapıyım diyorum yanına primobolon eklememde faydama mı olur enjeksiyonları nasıl planlasam benim için daha iyi olur. Şuan ki formumu ekliyorum yardımcı olursanız sevinirim  

• Yazan: canayyldx
      Merhaba arkadaşlar,
      Haftalık 300-400 test prop ve haftalık 300 masteron kürümdeyim fakat yapımdan dolayı hep bir tık sulu ve bir tık yağlı endomorf yapım var. Kürümde masteron olduğundan anti aromataz veya baskılayıcı kullanmıyorum fakat göbeğimdeki cıvık su, ödem bir türlü kurumuyor, aklımda anti östrojen olarak arimidex kullanmak var 5 güne bir veya proviron.
      Hocalarıma soruyorum buradan kullanmalı mıyım? Yoksa zaten masteron zamanla bu işi yapar mı acele etmemem mi gerekir? Doğal anti östrojen olarak günlük 70mg çinko alıyorum.

• Yazan: Vezuchiy
      Arkadaşlar testo prop masteron prop ve tablet winstrol küründeyim 10 gün sonra ilaçlarım biticek bir kaç yere sordum ve ilacı bıraktıktan 2 gün sonra pct yapmamı tavsiye ettiler kısa esterden kaç gün sonra pct yapılır? @rastlantisal @metinav
    • Yazan: ballyozboy
      Herkese iyi günler diliyorum.
      22 yaşında 175 boy 78 kilograma Sahip biriyim. 3 yıldır vücut geliştirme yapıyorum ve artık steroide başlama kararı aldım. İlk kürümle alakalı birkaç sorum olacak. (Steroid kürleriyle ilgili pek bilgim yok yanlışlarım için kusura bakmayın)
      Elimde irandan aldığım aburaihan marka testesteron enanthate var. Yanına Deca, boldenon ve dianabol kullanmam nasıl olur? Testosteronun östrojen tuverlerine aromatizayonunu önlemek icin de arimidex kullanma düşüncesindeyim. Güncel olarak Deca, dianabol ve boldenonu nereden temin edeceğimi, kime güvenip ürün alacağımı ve hangi marka olması gerektiği konusunda yardıma ihtiyacım var.  Yaşadığım bir travma sonrası antidepresan kullanıyorum. Antidepresan kullanımı kürü olumsuz etkiler mi? Ne gibi etkileri olur? Ürünleri kaç mg kullanmam başlangıç için doğru olur? Şimdiden yanıtlarınız için teşekkür ederim...
    • Yazan: Dmnzx0
      Merhabalar, daha önceden 1 kez 16 hafta testo - bolde bulk kürü yapmıştım aradan 1 yıl geçti şuanda 2. Kürüm olan definasyon kürüne başladım 15 hafta 300 testo propionat 13 hafta 200 rimobolan kullanıcam
      Şuan 6.haftadayım östrojenimi düşük tutmak istiyorum fakat masteron kullanmak istemiyorum. 10 günde veya haftada 1 arimidex kullansam östrojenimi baskılamaya yeterli olurmu. Genelde jino belirtisi olmadan arimidex kullanımı pek önerilmemiş kürün verimini düşereceğinden kafam çok karıştı kararsız kaldım sizin önerileriniz nedir ?
      Kür başlangıç ve şuanki formumun fotografları

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.