Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Kado

Uzun dönem kür yapanlar buraya lütfen?

Önerilen İletiler

Kado    108

Herkese selamlar , testo e , primo başlayıp 4 ay bu şekilde gittim sonra primoyu kesip testonun yanına bolde ekledim ve şu an 10 haftayı geçtim sayılır bolde de ve haftada 200 tren e ekledim 4. Haftasındayım 6 hafta sonra kesicem treni boldeden devam. Belki 1/10 deca eklerim sonrasında devamı için siz en uzun hangi üründe gidiyorsunuz bir çok ilacı kullandıktan sonra testo ve bolde 20 haftayı geçtikten sonra sabit devam mı? Yoksa on of şeklinde trenle mi? Veya neyle?

Bir de tansiyon muhabbetinden dolayı boldeyi 20/24. Hafta da kesip tekrar primoya da dönebilirim.

Hocalarımla da istişare ettim bir de sizlere sormak istedim kim ne yapıyor merak ettim.

Psikolojim çok iyi durumda ve aldığım etkiler en üst düzeyde şu an önceki aylara göre, trende başlangıç da kısa süreli boğaz ağrısı ateş oldu sonra geçti şu an sadece nefes darlığı yaşıyorum onun dışında mükemmel. bi 6-8 ay daha gitmeyi düşünüyorum sonra bir süre düşük doz testesteronla dinlenip tekrar devam edeceğim veya pct yaparım o zaman ki  duruma göre.

Ek olarak 6 ay igf 1 , 2 ay da folistatin ekledim şu an başladım ilk flakonlara.

@Mickey @Askabar @rastlantisal @Bay-T @Yusufdemir1995 @metinav

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

GHOST    443

1/10 deca gayet iyi başlangıç için devamlılık için. 6 ay igf eklemen gh grubu veya türevi ilaçları devam ettirmen belki de aldığın en doğru karar olmuş.

Follistatinide bütçen elverdiğince kesme bence. Trene1,2 ay ara verip tekrar girebilirsin ben öyle yapıyorum uzun kullanmak için.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    410

Her şey iyi güzelde bu süre içinde hiç hcg filan vurmadın mı ? 
Testis durumun nasıl 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kado    108
GHOST, 14 dakika önce yazdı:

1/10 deca gayet iyi başlangıç için devamlılık için. 6 ay igf eklemen gh grubu veya türevi ilaçları devam ettirmen belki de aldığın en doğru karar olmuş.

Follistatinide bütçen elverdiğince kesme bence. Trene1,2 ay ara verip tekrar girebilirsin ben öyle yapıyorum uzun kullanmak için.

Eklemeyi unutmuşum kür başlangıcında günde 4 iu , saizen growth kullandım 20 kutu  bitince gh yerine peptid almayı tercih ettim bu seferde. On of şekilde tren birinci seçeneğim şu anlık.

Ironmann, 12 dakika önce yazdı:

Her şey iyi güzelde bu süre içinde hiç hcg filan vurmadın mı ? 
Testis durumun nasıl 

Testis atrofisi yaşamadım bu kürümde testislerim iyi durumda , meni miktarında azalma yok dolu dolu geliyor bu yüzden hcg kullanmadım şimdiye kadar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    927

Bence bulk kürlerine tren saçma oluyor. Bunu deneyimlemiş birisi olarak konuşuyorum. Ayrıca rimodan sonra dinlenmeden direkt bolde girmekte mantıksız. Onun dışında trenden çıkıp hemen deca eklemekte. Bolde testo biraz daha devam et sonra mutlaka 6-8 hafta düşük doz sadece testo alıp vücudunu dinlendir.

Kan testi ver ve durumuna bak. İgf nin orjinalini 6 ay kesmeden kullanamazsın. sizde kimler bu kürleri planlıyor bilmiyorum ama 30 unda 40 onda ölmek istemiyorsan iyice araştır. Karşındaki hoca bile olsa hayat senin hayatın iyice araştırıp öyle kür yapmalısın.

Çok şeyden çok çocuk olmuyor. Bu işlerde ilaç sadece sürece destek oluyor. 1 yılda iyi fizik inşa edeceğine 2 yılda sağlıklı bir şekilde yap ki ilerde torunlarına anlata bil 

• Yıldız 1
  • Yanlış Cevap 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kado    108

Deca sadece bir seçenek eklemeyi düşünmüyorum şimdilik zaten süreç uzun ,

onun dışında igf 6 ay kadar var duruma göre aralıklı  2 şer ay da kullanırım dönem dönem acelem yok hepsini bir anda bitirmek gibi

ve trenden öncesi kan değerlerim çok iyi kan fazlalığı dışında onun içinde kan veriyorum düzenli bi de lh fsh kapalı gerisi neredeyse referans veya çok çok az referans dışı yani ciddi bozulmalar yaşamıyorum tren sonrası bi kontrol ettiricem tekrar. 

treni de bi tık ileri atsın diye devreye soktum attı da sonrası için hiç birine mecburiyetim yok sağlık durumuma göre ilerliyorum zaten gerektiğinde keser dinlenirim vazgeçemeyeceğim ilaç yok kendimi şartlamıyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    927
Kado, 22 dakika önce yazdı:

onun dışında igf 6 ay kadar var duruma göre aralıklı  2 şer ay da kullanırım dönem dönem acelem yok hepsini bir anda bitirmek gibi

ve trenden öncesi kan değerlerim çok iyi kan fazlalığı dışında onun içinde kan veriyorum düzenli bi de lh fsh kapalı gerisi neredeyse referans veya çok çok az referans dışı yani ciddi bozulmalar yaşamıyorum tren sonrası bi kontrol ettiricem tekrar. 

treni de bi tık ileri atsın diye devreye soktum attı da sonrası için hiç birine mecburiyetim yok sağlık durumuma göre ilerliyorum zaten gerektiğinde keser dinlenirim vazgeçemeyeceğim ilaç yok kendimi şartlamıyorum.

Bu kadar uzun süre ilaç kullanıp ( 30-40 hafta ) sağlık parametrelerinde oynama yoksa kusura bakma ilacından şüphe et :) bu işler böyle maalesef igf en fazla 3 ay kullan sonra uzun bir ara ver. Igf sonrası mutlaka ultrason dahil kapsamlı test yaptır. Kan idrar yatarsın gerekirse tomografi 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
GHOST    443
Askabar, 42 dakika önce yazdı:

Bence bulk kürlerine tren saçma oluyor. Bunu deneyimlemiş birisi olarak konuşuyorum. Ayrıca rimodan sonra dinlenmeden direkt bolde girmekte mantıksız. Onun dışında trenden çıkıp hemen deca eklemekte. Bolde testo biraz daha devam et sonra mutlaka 6-8 hafta düşük doz sadece testo alıp vücudunu dinlendir.

Kan testi ver ve durumuna bak. İgf nin orjinalini 6 ay kesmeden kullanamazsın. sizde kimler bu kürleri planlıyor bilmiyorum ama 30 unda 40 onda ölmek istemiyorsan iyice araştır. Karşındaki hoca bile olsa hayat senin hayatın iyice araştırıp öyle kür yapmalısın.

Çok şeyden çok çocuk olmuyor. Bu işlerde ilaç sadece sürece destek oluyor. 1 yılda iyi fizik inşa edeceğine 2 yılda sağlıklı bir şekilde yap ki ilerde torunlarına anlata bil 

Bulk küründe tren demir gibi büyümek tertemiz bir görüntü için en doğru tercih hocam sen neye göre mesela şu şekilde keskin yorumlar yaptın merak ediyorum igf peptide UK yurtdışındayken 8 ay kesmeden kullandım günlük 200 mcg kadar ve ölmeyi bırak pozitif yönlü spor hayatımda her şey değişti. O zaman testosteron da alırsak ölmemiz lazım? Vücut başlıca 4 hormonu üretiyor belli dozlarda gh tetosteron igf insulin ve bunu ölene kadar yapıyor o zaman vücudun bunu kesip ara ara üretmesi lazım ölmek ile alakası nedir anlamak için sorayım :) 

Gh grubu her peptid büyüme hormonu ghrp 2 ve 6 igf bunları zaten alıp 1 ay 3 ay kullanıp kesmek deli saçması şeyler bana göre. Ayrıca vücutta igf fazlalığı gh salınımına sebep olur fazla oranda genetik müsaade ettiği çerçevede. Ama az veya olmayan igf salınımının net karşılığı kalp krizidir. Dünyadaki kalp krizi vakalarının neredeyse tamamı vücuttaki igf eksikliğinden gelir.

Kado, 23 dakika önce yazdı:

Trenden vaz geçme hocam etki aldığın yan etkilerden uzak kaldığın sürece araya off dönemler vererek girebilirsin.

Trenden daha baba yiğit bir ilaçta yok dünya üzerinde pozitif sonuçlarına bakarsak vücutta. Yan etkileri bambaşka seviyede orası ayrı.

Yukarıda dedim yine diyeyim folli 344 kesme paran olduğu sürece hocam.

• Minnettarım 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kado    108
Askabar, 31 dakika önce yazdı:

Bu kadar uzun süre ilaç kullanıp ( 30-40 hafta ) sağlık parametrelerinde oynama yoksa kusura bakma ilacından şüphe et :) bu işler böyle maalesef igf en fazla 3 ay kullan sonra uzun bir ara ver. Igf sonrası mutlaka ultrason dahil kapsamlı test yaptır. Kan idrar yatarsın gerekirse tomografi 

Bunu yazacağınızı biliyordum fakat ilaçların sahte olma ihtimali sıfır çünkü ilk 4 ay eczane sustanon ve rimo kullandım 🙂  ilaçların çalıştığını hem aldığım etkiden hem de kandaki testo miktarı belli , sonrası da daha önceden bildiğim kullandığım çalışan ilaçlar zphc ve noxy , bunlarda benim değerlerim bozulmuyor öyle çok,  adını vermeyeceğim bilindik bir marka denedim bu ilaçlardan ayrı olarak bir anda tüm değerlerim bozuldu crp de 90 a çıktı haşat oldum bir anda demem o ki her ilaç herkeste farklı aynı çalışmıyor bu dediğim ilacı da çok kullanan var ama bana yaramadı bildiğime döndüm mesela.

IMG_2342.jpeg

Diğer testlerim de evde bi yerdedir daha kapsamlı verdiğim onlarda buna benzer.

IMG_2341.jpeg IMG_2343.jpeg 

• Beğen 1
  • 100 Puan 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    927
GHOST, 51 dakika önce yazdı:

Bulk küründe tren demir gibi büyümek tertemiz bir görüntü için en doğru tercih hocam sen neye göre mesela şu şekilde keskin yorumlar yaptın merak ediyorum igf peptide UK yurtdışındayken 8 ay kesmeden kullandım günlük 200 mcg kadar ve ölmeyi bırak pozitif yönlü spor hayatımda her şey değişti. O zaman testosteron da alırsak ölmemiz lazım? Vücut başlıca 4 hormonu üretiyor belli dozlarda gh tetosteron igf insulin ve bunu ölene kadar yapıyor o zaman vücudun bunu kesip ara ara üretmesi lazım ölmek ile alakası nedir anlamak için sorayım :) 

Gh grubu her peptid büyüme hormonu ghrp 2 ve 6 igf bunları zaten alıp 1 ay 3 ay kullanıp kesmek deli saçması şeyler bana göre. Ayrıca vücutta igf fazlalığı gh salınımına sebep olur fazla oranda genetik müsaade ettiği çerçevede. Ama az veya olmayan igf salınımının net karşılığı kalp krizidir. Dünyadaki kalp krizi vakalarının neredeyse tamamı vücuttaki igf eksikliğinden gelir.

Trenden vaz geçme hocam etki aldığın yan etkilerden uzak kaldığın sürece araya off dönemler vererek girebilirsin.

Trenden daha baba yiğit bir ilaçta yok dünya üzerinde pozitif sonuçlarına bakarsak vücutta. Yan etkileri bambaşka seviyede orası ayrı.

Yukarıda dedim yine diyeyim folli 344 kesme paran olduğu sürece hocam.

1. Tren katabolik bir ilaç. Tren le bulk yaparsan fazladan karb alman gerekir. Kilo alımın zorlaşır. Bunu tren olmadan normal bir beslenme düzeni ile de oluşturursun. Pro sporcularım hiç biri tren kullanmaz bulk küründe etki tepki meselesine. 

2. Ben ölürsün demedim okuduğunu anlamıyorsun heralde. Vücudunda o süreçte kanser hücresi olduğunu ve senin kesmeden igf kullandığını düşün. Ayrıca bu konuda bir sürü bilimsel makale varken sadece senin ben denedim yan etki görmedim lafın ile hareket edemem. Kullandığımız ilaçların yan etkilerini şuan görmeyiz zaten 30 üstüne çıkınca görürüz. Ölen nerdeyse hiç 30 yaş altında pro sporcu yok ama 30-40 arası bir sürü insan var.  Vücut igf üretmez igf gh den sentezlenen bir hormon. Tıpkı testo ve dht gibi.  

3. İgf eksikliği dediğin olay yada hiç igf olmaması zaten senin hasta olduğunu gösterir bu dediğin sağlıklı bir bireyde olmaz. Ben olduğumu ve tecrübe ettiğimi konuşuyorum. Trenin vücut geliştirmedeki en ağır ilaç olduğunu bilmeyen ve prepte bile 8-10 haftadan fazla kullanma diyen binlerde sporcu varken senin gibi amatör bir insanın ne dediği açıkçası umrumda değil. Ben insani olarak en az zarar almasından taraf olduğum için mantıklı olanı yazdım. Yoksa açıkçası günlük 1 gr tren al yada igf al olan sana olur bana değil. 

Kado, 24 dakika önce yazdı:

Bunu yazacağınızı biliyordum fakat ilaçların sahte olma ihtimali sıfır çünkü ilk 4 ay eczane sustanon ve rimo kullandım 🙂  ilaçların çalıştığını hem aldığım etkiden hemde kandaki testo miktarı belli , sonrası da daha önceden bildiğim kullandığım çalışan ilaçlar zphc ve noxy , bunlarda benim değerlerim bozulmuyor öyle çok,  adını vermeyeceğim bilindik bir marka denedim bu ilaçlardan ayrı olarak bir anda tüm değerlerim bozuldu crp de 90 a çıktı haşat oldum bir anda demem o ki her ilaç herkeste farklı aynı çalışmıyor Bu dediğim ilacı da çok kullanan var ama bana yaramadı bildiğime döndüm mesela.

Diğer testlerim de evde bi yerdedir daha kapsamlı verdiğim onlarda buna benzer.

LDostum bilenmeye gerek yok ben senin açından söylüyorum. 4 ay kullanımda sorun olmaz zaten ben 30-40 hafta diyorum senin tüm süreç boyunca zarar görmemen imkansız diyorum. 16 hafta da zaten çok bir etkilenmesin ayrıca burada böbrek değerlerin yok. Lipitler yok tiroit yok kalp yok. Organ testi diyince sadece hemogrwm ve karaciğer değil.

Zaten karaciğer kendini yeniliyor karaciğeri çok fazla korumaya bile gerek yok. Ama kalp böbrek beyin bunların geri dönüşü yok. Böbrek üstü bezlerine baktırdın mı hiç. Yada beyin ile ilgili bir teste girdin mi. Benim dediğim bunlar. 

• Beğen 2
  • Yanlış Cevap 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kado    108

Askabar, 9 dakika önce yazdı:

Dostum bilenmeye gerek yok ben senin açından söylüyorum. 4 ay kullanımda sorun olmaz zaten ben 30-40 hafta diyorum senin tüm süreç boyunca zarar görmemen imkansız diyorum. 16 hafta da zaten çok bir etkilenmesin ayrıca burada böbrek değerlerin yok. Lipitler yok tiroit yok kalp yok. Organ testi diyince sadece hemogrwm ve karaciğer değil. Zaten karaciğer kendini yeniliyor karaciğeri çok fazla korumaya bile gerek yok. Ama kalp böbrek beyin bunların geri dönüşü yok. Böbrek üstü bezlerine baktırdın mı hiç. Yada beyin ile ilgili bir teste girdin mi. Benim dediğim bunlar. 

Teşekkürler , daha 6. Ayı geçmiş değilim kürde  bu yüzden geç kalmış da değilim söylediklerinizi yapmakta zaten fikirlerinizi düşüncelerinizi almak için açtım konuyu , amacım tartışmak değil lisanda kusur ettiysek affola ,dikkate alacağım saygılarımla. :)

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
pusalik    156
Askabar, 42 dakika önce yazdı:

1. Tren katabolik bir ilaç. Tren le bulk yaparsan fazladan karb alman gerekir. Kilo alımın zorlaşır. Bunu tren olmadan normal bir beslenme düzeni ile de oluşturursun. Pro sporcularım hiç biri tren kullanmaz bulk küründe etki tepki meselesine. 

2. Ben ölürsün demedim okuduğunu anlamıyorsun heralde. Vücudunda o süreçte kanser hücresi olduğunu ve senin kesmeden igf kullandığını düşün. Ayrıca bu konuda bir sürü bilimsel makale varken sadece senin ben denedim yan etki görmedim lafın ile hareket edemem. Kullandığımız ilaçların yan etkilerini şuan görmeyiz zaten 30 üstüne çıkınca görürüz. Ölen nerdeyse hiç 30 yaş altında pro sporcu yok ama 30-40 arası bir sürü insan var.  Vücut igf üretmez igf gh den sentezlenen bir hormon. Tıpkı testo ve dht gibi.  

3. İgf eksikliği dediğin olay yada hiç igf olmaması zaten senin hasta olduğunu gösterir bu dediğin sağlıklı bir bireyde olmaz. Ben olduğumu ve tecrübe ettiğimi konuşuyorum. Trenin vücut geliştirmedeki en ağır ilaç olduğunu bilmeyen ve prepte bile 8-10 haftadan fazla kullanma diyen binlerde sporcu varken senin gibi amatör bir insanın ne dediği açıkçası umrumda değil. Ben insani olarak en az zarar almasından taraf olduğum için mantıklı olanı yazdım. Yoksa açıkçası günlük 1 gr tren al yada igf al olan sana olur bana değil. 

LDostum bilenmeye gerek yok ben senin açından söylüyorum. 4 ay kullanımda sorun olmaz zaten ben 30-40 hafta diyorum senin tüm süreç boyunca zarar görmemen imkansız diyorum. 16 hafta da zaten çok bir etkilenmesin ayrıca burada böbrek değerlerin yok. Lipitler yok tiroit yok kalp yok. Organ testi diyince sadece hemogrwm ve karaciğer değil.

Zaten karaciğer kendini yeniliyor karaciğeri çok fazla korumaya bile gerek yok. Ama kalp böbrek beyin bunların geri dönüşü yok. Böbrek üstü bezlerine baktırdın mı hiç. Yada beyin ile ilgili bir teste girdin mi. Benim dediğim bunlar. 

Merhaba,

Trenbolone için katabolik bir ilaç diye belirtmişsiniz onu biraz daha açabilir misiniz tam olarak ne demek istediğiniz hakkında ? 

İnternette araştırdım ama trenbolone ve katabolizma ile alakalı olarak pubmed ve ncbi da bir araştırma göremedim.

Kardiyovasküler açıdan cardiometabolic etkilerine istinaden mi belirttiniz bunu ? 

Bu mantıkla hareket edecek olursak ağır diyetlerde özellikle yarışma hazırlığında trenbolone u katabolik diye hiç kullanmamamız gerekiyor.

• Beğen 1
  • +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
GHOST    443
Askabar, 2 saat önce yazdı:

1. Bak hocam kendine göre deneyimli biri olabilirsin ama bu fikirlerinin doğruluğunu veya benim yazdıklarına katılmam gerektiğini göstermez. Tren katabolik bir ilaç demenizden sonrasını esasen okumayacaktım ama okudum. Tren karb. etkileşimi olan bir ilaçtır ve bulk dönemi kas gelişimi dışında vücudun enerjisini atık yağlardan mı karşılayacağız patlayıcı antrenmanları atarken veya sadece ilacın anabolik gücünden mi alacağız bu enerjiyi? :) Ya zaten tren yedikçe karb aldıkça güldür güldür çalışan bir ilaç ve bulk sezonları için biçilmiş kaftandır! Yedikçe büyürsünüz ve tertemiz gelir adaleniz.

Yarışmacılar gördüğün niceleri Bulk kürlerinde 

• 1/10 deca
  • 5/15  veya 5/20 tren
  • 1/24 bolde

Bu şekilde giderler bana dersin ki bana böyle yarıyor ve tecrübelerime göre de bu fikri savunuyorum anlarım. Ama genelleme yaparsan bu çok yanlış insanları da farklı yönlendirmiş olursun ben bunu söylüyorum ısrarla. :) 

2. Kanser hücresi kısmı ezbere olmaz gider sporcu testini yapar temizse paldur küldür dahi olsa giriş yapabilir. Yok çene uzaması yok kanser hücresi bunlar öyle 2,3 iu ilaç 5,6 ayda olan veya olacak şeyler değil dünyada örneği de yok internette yazılan çoğu şey deli saçması teori veya bazı kişilerin göz boyamaya yönelik yaptığı anlatımlardan ibaret. ya zaten sen neden bana okumuyorsun diye yafta takıp anlamaktan uzak yorum yapıyorsun 4,6 saat aralıklı sağlıklı ve kesintisiz uykuda salınan gh karaciğere ulaşır sentezlenerek igf evrilir olur bunu derinliklerine mi inelim bunu mu duymak istiyorsun veya anlaman için DOLAYLI YOLDAN ibaresi mi koymalıydım? :) 

3. hasta demek değil referans değerlerine göre eksi veya artıda olduğunu gösterir sen buna genel olarak hastalık başlığını koyuyorsan bu ifade biçiminle alakalıdır. Tecrübelerine saygı duyuyorum ama hepimizin doğru sandığı yanlışlar var benim içinde geçerli bu durum senin içinde ve yazdıkların ne yazık ki benim tecrübelerime göre yanlışlardan ibaret bu yanlışları bende yapabilirim bunda garipsenecek bir şey yok ama yanlışları ısrarlı şekilde insanlara dayatmak veya gözünü korkutmak kendi doğrularımızı başkalarına dayatmak ne kadar doğru? 

Neyse ben bir hatam olduysa veya hatalı yazım özür dilerim daha fazla uzatmayacağım okuyan herkes kendi tecrübelerine göre değerlendirsin yazılanları.

Ayrıca forumdaki TRUVA ATLARINI nın da konuya dahilini isterdim :) öyle uzaktan bakıp hayatı boyunca vücuduna ilaç almadığı halde ahkam kesmekle olmuyor bu işler geleceksin paşa paşa tartışacağız herkes biliyor sizin bu platforma ve kişilere içten içe nasıl kin ve nefret beslediğinizi bunu ben biliyorsam başkaları da biliyordur bence  ;) İsmi lazım değil onlar zaten kendini biliyorlar. 9_9

• 100 Puan 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    754
gönderildi (düzenlendi)

FxOuygYWAAAA5-E.jpg

Şu şekilll takip etmeye geldim konuyu :D 

tarihinde SPECTRE tarafından düzenlendi
  • ahahaha 3
  • Cool 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    927
GHOST, 8 saat önce yazdı:

1. Bak hocam kendine göre deneyimli biri olabilirsin ama bu fikirlerinin doğruluğunu veya benim yazdıklarına katılmam gerektiğini göstermez. Tren katabolik bir ilaç demenizden sonrasını esasen okumayacaktım ama okudum. Tren karb. etkileşimi olan bir ilaçtır ve bulk dönemi kas gelişimi dışında vücudun enerjisini atık yağlardan mı karşılayacağız patlayıcı antrenmanları atarken veya sadece ilacın anabolik gücünden mi alacağız bu enerjiyi? :) Ya zaten tren yedikçe karb aldıkça güldür güldür çalışan bir ilaç ve bulk sezonları için biçilmiş kaftandır! Yedikçe büyürsünüz ve tertemiz gelir adaleniz.

Yarışmacılar gördüğün niceleri Bulk kürlerinde 

• 1/10 deca
  • 5/15  veya 5/20 tren
  • 1/24 bolde

1. Benim kendime göre deneyimli olmamla senin konu sahibine o kadar Anabolik kullanmasına rağmen tren kullan devam et demen aynı değil. Sen veya bir başkası ilaçtan etki alıp temiz büyümüş olabilirsiniz ama bu trenin en tehlikeli ve en zararlı ilaç olduğunu değiştirmez. Katabolik demem tiroitlere yaptığı baskı ile alakalı. Ayrıca yol enerjiyi buradan mı karşılayacaz şıradan şunu mu alacağız gibi lafları dolamaya gerek yok. Bu dediğin temiz büyüme çart curt olaylarının hepsini DHB,Rimo da yapıyor ama tren kadar tehlikeli değil. 

pusalik, 8 saat önce yazdı:

Merhaba,

Trenbolone için katabolik bir ilaç diye belirtmişsiniz onu biraz daha açabilir misiniz tam olarak ne demek istediğiniz hakkında ? 

İnternette araştırdım ama trenbolone ve katabolizma ile alakalı olarak pubmed ve ncbi da bir araştırma göremedim.

Kardiyovasküler açıdan cardiometabolic etkilerine istinaden mi belirttiniz bunu ? 

Bu mantıkla hareket edecek olursak ağır diyetlerde özellikle yarışma hazırlığında trenbolone u katabolik diye hiç kullanmamamız gerekiyor.

Katabolikten kastım tiroidlere yaptığı baskı. Katabolşkren kastım kas yakar değil metabolizmayı hızlandırsıpı için bulk küründe normal bir bulk kıyasla daha fazla kalori ihtiyacı doğurması. Yoksa Anabolik bir ilaçtan konuşuyoruz. Anabolik ve androjenik olarak testodan bile 5 kattan fazla yüksek olan bir ilaç anladığın türden katabolşk olamaz. Orada yazıyı kısa keserek yanlış anlamaya yol vermiş olabilirim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
azizsrml5    2
Kado, 21.01.2024 - 20:54 yazdı:

Herkese selamlar , testo e , primo başlayıp 4 ay bu şekilde gittim sonra primoyu kesip testonun yanına bolde ekledim ve şu an 10 haftayı geçtim sayılır bolde de ve haftada 200 tren e ekledim 4. Haftasındayım 6 hafta sonra kesicem treni boldeden devam. Belki 1/10 deca eklerim sonrasında devamı için siz en uzun hangi üründe gidiyorsunuz bir çok ilacı kullandıktan sonra testo ve bolde 20 haftayı geçtikten sonra sabit devam mı? Yoksa on of şeklinde trenle mi? Veya neyle?

Bir de tansiyon muhabbetinden dolayı boldeyi 20/24. Hafta da kesip tekrar primoya da dönebilirim.

Hocalarımla da istişare ettim bir de sizlere sormak istedim kim ne yapıyor merak ettim.

Psikolojim çok iyi durumda ve aldığım etkiler en üst düzeyde şu an önceki aylara göre, trende başlangıç da kısa süreli boğaz ağrısı ateş oldu sonra geçti şu an sadece nefes darlığı yaşıyorum onun dışında mükemmel. bi 6-8 ay daha gitmeyi düşünüyorum sonra bir süre düşük doz testesteronla dinlenip tekrar devam edeceğim veya pct yaparım o zaman ki  duruma göre.

Ek olarak 6 ay igf 1 , 2 ay da folistatin ekledim şu an başladım ilk flakonlara.

@Mickey @Askabar @rastlantisal @Bay-T @Yusufdemir1995 @metinav

Orijinal folli 344 e ulaşman neredeyse imkansız çok zor 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kado    108

Bu konuyu açarken bir kaç kez yazdım sildim vazgeçtim umduğum gibi çıkmayacağını biliyordum.

Sonradan konu olsun kim ne yapıyor uyguluyor merak ettim açtım keşke etmeseydim ,

bu arada kimseden yardım istediğim de yok bu konuda üstte belirttiğim gibi muhabbet olsun  yoksa çalıştığım koç da var fikir aldığım bir hocam da neyin ne olduğunu biliyorum, bilmediğimi de söylüyorlar ilk konuda yazdıklarım bana uygulamamı söyledikleri şeyler değil zaten , primoya dönerim belki şunu eklerim vs dediğim kendimin söylediği şeyler ki öylesine konu için seçenek yapacağımdan değil size sorduklarım kim ne ekliyor ne yapıyor diye de  bana ne ki demi

Forumda vakit geçiriyoruz konu olsun dedim az çok forumdan takip ettiğim insanları etiketledim bunuda yapmamalıydım demek ki tanımadığın insanları niye etiketliyorsun bizde suç ,anladım ki kimse birinin ne yaptığıyla veya birinin kendine  neyi nasıl yaptığını sormasıyla ilgilenmiyor ,istemiyor sorun yok olabilir saygılar sevgiler herkese kimseyle polemiğe girmek istemiyorum kim ne uyguluyor merakta etmiyorum artık.

• Üzgün 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
GHOST    443
gönderildi (düzenlendi)
Kado, 7 dakika önce yazdı:

Bu konuyu açarken bir kaç kez yazdım sildim vazgeçtim umduğum gibi çıkmayacağını biliyordum.

Sonradan konu olsun kim ne yapıyor uyguluyor merak ettim açtım keşke etmeseydim ,

bu arada kimseden yardım istediğim de yok bu konuda üstte belirttiğim gibi muhabbet olsun  yoksa çalıştığım koç da var fikir aldığım bir hocam da neyin ne olduğunu biliyorum, bilmediğimi de söylüyorlar ilk konuda yazdıklarım bana uygulamamı söyledikleri şeyler değil zaten , primoya dönerim belki şunu eklerim vs dediğim kendimin söylediği şeyler ki öylesine konu için seçenek yapacağımdan değil size sorduklarım kim ne ekliyor ne yapıyor diye de  bana ne ki demi

Forumda vakit geçiriyoruz konu olsun dedim az çok forumdan takip ettiğim insanları etiketledim bunuda yapmamalıydım demek ki tanımadığın insanları niye etiketliyorsun bizde suç ,anladım ki kimse birinin ne yaptığıyla veya birinin kendine  neyi nasıl yaptığını sormasıyla ilgilenmiyor ,istemiyor sorun yok olabilir saygılar sevgiler herkese kimseyle polemiğe girmek istemiyorum kim ne uyguluyor merakta etmiyorum artık.

Tartışarak doğruyu mu buluyoruz doğrudan mı uzaklaşıyoruz bazen insan hayret ediyor. Sen aldırma yazılanlara benden sana güzel bir tavsiye,

EN DOĞRU YOL BİLDİĞİN YOL ;)

tarihinde GHOST tarafından düzenlendi
  • Minnettarım 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
MuscleBoxer    47
GHOST, 2 saat önce yazdı:

Tartışarak doğruyu mu buluyoruz doğrudan mı uzaklaşıyoruz bazen insan hayret ediyor. Sen aldırma yazılanlara benden sana güzel bir tavsiye,

EN DOĞRU YOL BİLDİĞİN YOL ;)

Çok fazla takma bence kişi belli katabolik tecrübe belli 😂 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.536

Paranızın karşılığını tam anlamıyla veren tek ilaç çok korkulsa da, öcü gibi görülse de Tren. Tren hepimizin bildiği gibi nor19 ailesinden yani progestinin bir türevi olan ilaç. DHT'ye dönüşmez, aromatize olup östrojene dönüşmez, dolayısıyla su tutumu, anlamsız kilo artışı nedenli yüksek kan basıncına neden olmaz. Evet iyiliklerinden bahsettik de en kötü yanı progestin türevi olduğundan ve progestin de progesteronun bir türü olduğundan ve yine progesteron da hipofize prolaktin üret komutu verdiğinden bize hiç lazım olmayan hormonları vücudumuzda yükselmesini sağlar. Öncelikle yüksek prolaktin memelere süt üret komutunu veriyor, erkekler bir yere kadar bunu tolere edebiliyorlar ama tolere edebildiği aralıklarda ise cinsel problemler başlıyor. Çünkü prolaktin biz erkekler için ise, seks yaptın doyuma ulaştın ve şimdi arkanı dön yat uyu komutu veriyor. @Askabar arkadaşımın aksine (ki söylediği çoğu şeyde haklılık payı yüksek) tren kullanırken en basit tabirle ölmekten değil öldürmekten daha çok korkmak gerekli. Çünkü prolaktin yüksekliği sizi potansiyel bir psikopata çevirebilir. Prolaktin benim hastalığım dolayısıyla çok araştırdığım ve ciddi yan etkilerini yaşadığım bir konu. Bu hastalığıma rağmen son 2 yıldır nor19 grubu yani deca ile trenden başka anabolik kullanmadım.

• Beğen 4

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.