Jump to content

• Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

KAMO

Il kürümü only testo ile mi yapmalıyım yorumlarınızı bekliyorum.

Önerilen İletiler

KAMO    10

Merhabalar bundan 1-2 ay öncesinde aldığım bir kararla çok bilindik bir isimden kür-medikal danışmanlık pt aldım ilk kür deneyimim olacağından ötürü her şeyi titizlikle adım adım uyguladım kendime pt ayarladım,ilaçları araştırıp temin ettim,koruyucularımı aldım,kür öncesi kan testimi verdim,hocama formumu attım vs herşeyi 4-4lük yapmaya çalıştım fakat işin en kolay yerinde patladığımı düşünüyorum o da enjeksiyon.Öncesinde açtığım konu başlığından başıma gelenleri görebilirsiniz yaşadığım en kötü 1 haftaydı @Bay-T abimin dediği gibi psikolojik olarak kendimi çok yıprattım ve kürümü başlamadan bitirme kararı aldım ve hocama bunu ilettim. @rastlantisal abimin dediği gibi de çektiğim acıdan fazlasıysa ders aldığımı bu işlerin şakaya gelmeyeceğini anladım.

Öncelikle 23 yaşıma girdim 5-6 senedir vücut geliştirme sporuyla ilgileniyorum boyum 1.80 - kg 74(güncel).Hiçbir zaman aceleci bir insan olmadım genelde sabırlı ve dikkatli bir ilerleyiş sürdürmeyi seviyorum ve bundan ötürü only testo yapmakta karar kıldım. Düşüncem haftalık 250mg kullanmak forumda bazı arkadaşlar zaten döngün kapanacak bari 500 al daha fazla verim ve aynı oranda zarar görürsün diyenleri gördüm. Kürü 12 hafta mı yoksa daha mı uzun tutmam konusunda kararsızım. ptmin bana yazdığı kür şu şekildeydi;

• ilk 6 hafta 250 testo 500 bolde 20mg Anavar
  • son 6 hafta 500 testo 500 bolde 20mg Anavar

ve sonrasında pct 

Bu kürün beni birden yukarı çıkaracağı ve sonra çıkardığı gibi yere tekrar yere çakacağını düşünüyorum, yanlış düşünüyor da olabilirim fakat ben böyle bir ilerleme istemiyorum formumu merak edenler için pt me attığım fotoğrafları atıyorum pumpsız ışıksız efektsiz sabah aç karnına.

@Semih Erarslan @Emrahtkty @Vural2 @Askabar @otopsicikedi @GHOST @rastlantisal @DeMoNhUnTeR

IMG_1175.thumb.jpeg.f529440f65356df9df95ed2ab5f94add.jpeg  IMG_1178.thumb.jpeg.4ef8b05468521a487eee4cb506519427.jpeg IMG_1179.thumb.jpeg.5fa96aa5abb8b90f576afc6840cfe35a.jpeg IMG_1180.thumb.jpeg.c522d791571f68dd7a712ead8f72f424.jpeg 

hocama attığım fotoğraflar bu şekildeydi ve kan testlerimi de attığımda yaptığı planlama yukarıdaki gibiydi natural olarak ulaştığım zirve formum böyle dediğim gibi aklımda only testo bir kür yapma planım var bu konuda tecrübeli hocalarım, abilerim, kardeşlerim her türlü fikire, eleştiriye, öneriye açığım. Aşağıdakiler de pumplu, güzel ışıklı, efektli fotoğraflarım.

IMG_0676.thumb.jpeg.5e382c7cb048fd04f9d067257a2d0ac7.jpeg IMG_0892.thumb.jpeg.8f01383b6f88c23baab88da5f89ba463.jpeg IMG_0640.thumb.png.f0c1e896fa0e95a014a755c94993077d.png IMG_0544.thumb.jpeg.d07e3bcef763ee3cc95de0a15a3f4913.jpeg IMG_1438.thumb.jpeg.2ce2355b49c63898c6f97a6f2c8a7816.jpeg IMG_0586.thumb.jpeg.a247a28b1b5be5d61e7ad1b287e6ee9e.jpeg IMG_0580.thumb.jpeg.14331cd1ae4ab25a7c8ab1125cde6910.jpeg

• Beğen 2
  • Şerefe 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

GHOST    439

Vücudun formun, doğalın gayet güzel bence hiç kür yapma! :)

Ama yapıp sınırlarını aşacaksan da tam tekmil bir kür yapmanı tavsiye ederim bu konuda deneyimli bir hocayla.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.369

Eğer ille de yapacaksan -ki bence gerek yok- only testo git. Testosteron hariç diğer anaboliklerden gelen gidiyor. Testosteronda daha çok kısmı kalıyor sana. 250mg iyi doz. Zaten natural olarak iyi iken only testo 250 mg ve iyi bir disiplinle -ki sende var- çok tatlı yol alırsın. Testosteron olarak iran enhantate tavsiye ederim. Sıfır ödem mübarek. 

Kür süresi ise 12 ay. Her 3 ayda 1 olacak şekilde 2 tane ovitrelle enjeksiyonu yapacaksın 2ye bölerek ve 6 gün ara ile. Yani toplam 24 gün ovitrelle etkisinde olacaksın. Üreme sistemindeki riski azaltmış olacağız. Sonra PCT yapıp dinlenmeye geçeceksin ve tekrar only testosteron bu döngü ile devam edeceksin. 

Senin kendi hormon sistemin ve sentez kapasiten seni bir yere kadar getirdi zaten. Bu kür ile kendi hormon sistemini biraz noslayıp protein sentezi kapasitesini de biraz artırmış olacaksın. Geri kalan her şeyi disiplin halleder. 

Tam senlik iş yani. ;) 

• Beğen 1
  • Alkış 1
  • +1 1
  • Yıldız 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
KAMO    10
rastlantisal, 8 dakika önce yazdı:

Eğer ille de yapacaksan -ki bence gerek yok- only testo git. Testosteron hariç diğer anaboliklerden gelen gidiyor. Testosteronda daha çok kısmı kalıyor sana. 250mg iyi doz. Zaten natural olarak iyi iken only testo 250 mg ve iyi bir disiplinle -ki sende var- çok tatlı yol alırsın. Testosteron olarak iran enhantate tavsiye ederim. Sıfır ödem mübarek. 

Kür süresi ise 12 ay. Her 3 ayda 1 olacak şekilde 2 tane ovitrelle enjeksiyonu yapacaksın 2ye bölerek ve 6 gün ara ile. Yani toplam 24 gün ovitrelle etkisinde olacaksın. Üreme sistemindeki riski azaltmış olacağız. Sonra PCT yapıp dinlenmeye geçeceksin ve tekrar only testosteron bu döngü ile devam edeceksin. 

Senin kendi hormon sistemin ve sentez kapasiten seni bir yere kadar getirdi zaten. Bu kür ile kendi hormon sistemini biraz noslayıp protein sentezi kapasitesini de biraz artırmış olacaksın. Geri kalan her şeyi disiplin halleder. 

Tam senlik iş yani. ;) 

çok teşekkür ederim hocam forumda geçirdiğim 1-2 aylık sürede kendime çıkardığım ders aynen bu şekildeydi dediğiniz gibi testonun dışında kullandıklarım şu anlık yarışma gibi bir düşüncem olmadığından dolayı yapıp pct yapıcaktım ve aldığım tekrar gidicekti en azından çok büyük bir kısmı.elimde iran testo var yine bu forum ve siz değerli abilerim sayesinde eczane ürünlerinin daha mantıklı olduğuna karar verdim ama ödem konusunda çok acı bir tecrübe yaşadığım için her ihtimale karşı evingen kullanayım diyorum hocam saygılar.🙏🏻

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.369
KAMO, 7 dakika önce yazdı:

çok teşekkür ederim hocam forumda geçirdiğim 1-2 aylık sürede kendime çıkardığım ders aynen bu şekildeydi dediğiniz gibi testonun dışında kullandıklarım şu anlık yarışma gibi bir düşüncem olmadığından dolayı yapıp pct yapıcaktım ve aldığım tekrar gidicekti en azından çok büyük bir kısmı.elimde iran testo var yine bu forum ve siz değerli abilerim sayesinde eczane ürünlerinin daha mantıklı olduğuna karar verdim ama ödem konusunda çok acı bir tecrübe yaşadığım için her ihtimale karşı evingen kullanayım diyorum hocam saygılar.🙏🏻

İran testosteron yaptı ise ödemi evigen muhakkak kullan. Zaten 0,5ml enjekte edeceksin. 0,5 de evigen ekle olsun bitsin.

• Tamam 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
KAMO    10
rastlantisal, 3 saat önce yazdı:

İran testosteron yaptı ise ödemi evigen muhakkak kullan. Zaten 0,5ml enjekte edeceksin. 0,5 de evigen ekle olsun bitsin.

tamamdır hocam.bu planlamada kür içinde ne sıklıkla kan testi yaptırmayılım herhangibir sıkıntı, yan etkide yaptırmam yeterli olur mu? elimde orjinal zphc anavar var günlük 20mg şeklinde kürüme dahil etsem herhangibir sıkıntı olur mu-gerek yok mu? çok saçma ve genel bir soru olabilir kişiden kişiye etkilerin-yan etkilerin değiştini biliyorum ama sormak istiyorum bu planlama da karşılaşabileceğim yan etkiler nelerdir daha önce bu şekilde planlama yapan arkadaşlarım varsa tecrübeleri dinlemek isterim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
KlasikFizik    227

Sadece başlığı okuyarak cevap veriyorum. İlk kür only testo başlamak en mantıklısı çünkü vücudun ilaca dair tepkime verdiğinde kanında 1 ilacın olduğunu ve bundan kaynaklı sorun yaşadığını bilerek ilerlersin. Aynı mantıkla anabolizanları da tek tek eklersin, sana en iyi yarayan ilaç kombinasyonuna da bu tecrübeler sonucu ulaşırsın.

• Beğen 2
  • +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409

Başlamak icin güzel noktadasın kardeşim bende ilk kür only testo olması kanaatindeyim kas kitlesinden ziyade vücudunun ilaca tepkisini ölçmüş olursun. İlk 6 hafta 250 sonradan 500 e çıkabilirsin.

• Beğen 4

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.188

Fotoğraflardan belliki İlk küründen güzel verim almışsın bırakmadan da devam edeceksin gbi yine konuya uzman biriyle devam etmen daha verimli geçirecektir farklı kombinasyonları gözetimi altında  

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metropol    74

only sustanon gidebilirsin güzel olur senin için 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.369
KAMO, 15 saat önce yazdı:

tamamdır hocam.bu planlamada kür içinde ne sıklıkla kan testi yaptırmayılım herhangibir sıkıntı, yan etkide yaptırmam yeterli olur mu? elimde orjinal zphc anavar var günlük 20mg şeklinde kürüme dahil etsem herhangibir sıkıntı olur mu-gerek yok mu? çok saçma ve genel bir soru olabilir kişiden kişiye etkilerin-yan etkilerin değiştini biliyorum ama sormak istiyorum bu planlama da karşılaşabileceğim yan etkiler nelerdir daha önce bu şekilde planlama yapan arkadaşlarım varsa tecrübeleri dinlemek isterim.

Başka anabolik ekleme uzun süre. 

Only testosteron enhantate kültürünün olayı bu. Biraz daha hızlı repair, biraz daha fazla protein sentezi. Sen sorun yaşadıkça test yaptırman daha doğru olur. Rutin test olarak 2 ayda 1 aile hekimliğinden tam kan testi yaptırabilirsin. 

Düzenleme: Sanırım only testo anabolik eklemekten daha yüksek protein sentezi kapasitesine sahip gibi anlaşıldı. Hayır öyle değil. Only testosteron, naturel protein sentez kapasitene göre daha yüksek ancak, anabolik steroidlere göre daha düşük kalıyor. Bunu belirtmekte fayda var.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.536

İlk kür kişinin genelde en dikkatli olduğu, en muntazam davrandığı, kurallara bire bir uyduğu kür oluyor. Örneğin ben ilk kürümde her öğünde yeşillik yer, her türlü takviye ürünü kullanırdım. Özetle antrenmanlarıma, beslenme ve dinlenmeme azami dikkat gösterirdim. Şimdi ise omega 3 kapsül almak yerine aklime gelirse 2 tane ceviz yiyorum, yeşilliği ise hanım salata yaptığı günler tüketiyorumu-, en son nac600 ne zaman kullandım hatırlamıyorum bile :)  (Lütfen beni örnek almayın) Ben çoğu forumdaşımın aksine, eğer doğal olarak belirli bir seviyeye gelindiyse ilk kürde only testo yapılması taraftarı değilim. Zaten vücudun kendi ürettiği testosteron ile yoğun kas protein sentezine maruz kalan sistemin testosteronu dışarıdan alıp bunu iki katına çıkardığında ciddi artacaktır fakat, testosterondan türetilen diğer tüm AAS'ler kalıcı kas kütlesi oluşturmana daha fazla imkan tanırlar. Bu tamamiyle kişinin kendi tercihi, minimum değerlerde uzun süre kür yapıp vücudu uzun süre strese sokmak ile yüksek/çok çeşitli anabolik ile kısa süreli kür yaparak vücudun uzun süre dinlenmesine imkan vermek arasında seçim yapmak gerekli. Başarılar dilerim.

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
KAMO    10
Semih Erarslan, 10 saat önce yazdı:

Fotoğraflardan belliki İlk küründen güzel verim almışsın bırakmadan da devam edeceksin gbi yine konuya uzman biriyle devam etmen daha verimli geçirecektir farklı kombinasyonları gözetimi altında  

hocam eksik anlattığım için heralde yanlış anlaşılmış hiç aktif bir şekilde kür yapmadım sadece 1 kez enjeksiyon oldum pazartesi günü 125 testo 250 bolde şeklinde sonra zaten yanlış enjekteden dolayı kalçamda ödem oluştu 1 hafta boyunca adım atamadım yüksek ateş,halsizlik vs kürü başlamadan bitirmek zorunda kaldım.

rastlantisal, 3 saat önce yazdı:

Başka anabolik ekleme uzun süre. 

Only testosteron enhantate kültürünün olayı bu. Biraz daha hızlı repair, biraz daha fazla protein sentezi. Sen sorun yaşadıkça test yaptırman daha doğru olur. Rutin test olarak 2 ayda 1 aile hekimliğinden tam kan testi yaptırabilirsin. 

Düzenleme: Sanırım only testo anabolik eklemekten daha yüksek protein sentezi kapasitesine sahip gibi anlaşıldı. Hayır öyle değil. Only testosteron, naturel protein sentez kapasitene göre daha yüksek ancak, anabolik steroidlere göre daha düşük kalıyor. Bunu belirtmekte fayda var.

tamamdır hocam çok çok teşekkür ederim bilgilerinizi paylaştığınız için.🙏🏻

Rdm, 2 saat önce yazdı:

İlk kür kişinin genelde en dikkatli olduğu, en muntazam davrandığı, kurallara bire bir uyduğu kür oluyor. Örneğin ben ilk kürümde her öğünde yeşillik yer, her türlü takviye ürünü kullanırdım. Özetle antrenmanlarıma, beslenme ve dinlenmeme azami dikkat gösterirdim. Şimdi ise omega 3 kapsül almak yerine aklime gelirse 2 tane ceviz yiyorum, yeşilliği ise hanım salata yaptığı günler tüketiyorumu-, en son nac600 ne zaman kullandım hatırlamıyorum bile :)  (Lütfen beni örnek almayın) Ben çoğu forumdaşımın aksine, eğer doğal olarak belirli bir seviyeye gelindiyse ilk kürde only testo yapılması taraftarı değilim. Zaten vücudun kendi ürettiği testosteron ile yoğun kas protein sentezine maruz kalan sistemin testosteronu dışarıdan alıp bunu iki katına çıkardığında ciddi artacaktır fakat, testosterondan türetilen diğer tüm AAS'ler kalıcı kas kütlesi oluşturmana daha fazla imkan tanırlar. Bu tamamiyle kişinin kendi tercihi, minimum değerlerde uzun süre kür yapıp vücudu uzun süre strese sokmak ile yüksek/çok çeşitli anabolik ile kısa süreli kür yaparak vücudun uzun süre dinlenmesine imkan vermek arasında seçim yapmak gerekli. Başarılar dilerim.

çok teşekkür ederim hocam.Benim uzun zamandır kafamı karıştıran işte bu seçimi nasıl yapıcağımdı kısa vadede herhangi bir yarışma vs hedefim olmadığı ve hiç steroid geçmişim olmamasından dolayı vücudumun vericeği tepkiyi merak ettiğim için only testo seçimine daha çok kayıyorum.uzun süre only testo mu yoksa kısa ve biraz daha çeşitli bir kür mü kar-zarar açısından daha mantıklı bilmiyorum açıkcası.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: bodydarica
      Hocalarım merhaba,
      Piyasada olan ilaçlara güvenim olmadığı için eczane kürü yapmak istiyorum...
      Haftalık 500mg sustanon 12 hafta yapıyım diyorum yanına primobolon eklememde faydama mı olur enjeksiyonları nasıl planlasam benim için daha iyi olur. Şuan ki formumu ekliyorum yardımcı olursanız sevinirim  

• Yazan: ballyozboy
      Herkese iyi günler diliyorum.
      22 yaşında 175 boy 78 kilograma Sahip biriyim. 3 yıldır vücut geliştirme yapıyorum ve artık steroide başlama kararı aldım. İlk kürümle alakalı birkaç sorum olacak. (Steroid kürleriyle ilgili pek bilgim yok yanlışlarım için kusura bakmayın)
      Elimde irandan aldığım aburaihan marka testesteron enanthate var. Yanına Deca, boldenon ve dianabol kullanmam nasıl olur? Testosteronun östrojen tuverlerine aromatizayonunu önlemek icin de arimidex kullanma düşüncesindeyim. Güncel olarak Deca, dianabol ve boldenonu nereden temin edeceğimi, kime güvenip ürün alacağımı ve hangi marka olması gerektiği konusunda yardıma ihtiyacım var.  Yaşadığım bir travma sonrası antidepresan kullanıyorum. Antidepresan kullanımı kürü olumsuz etkiler mi? Ne gibi etkileri olur? Ürünleri kaç mg kullanmam başlangıç için doğru olur? Şimdiden yanıtlarınız için teşekkür ederim...
    • Yazan: ugurrgennc
      Arkadaşlar herkese iyi akşamlar. İlk defa küre gireceğim ve bu süreçte tabiki testo kullanacağım. Ancak kullanacağım testonun markası fark eder mi ? örneğin 250mg/ml x ilacı ile 250mg/ml y ilacı arasında ne fark olur ikisinin de tamamen dolu ve steril olduğundan eminsek marka fark eder mi ?  

2. soru olarak da iran testo kullanmak mantıklı bir tercih olur mu hakkını verir mi 
      Herkese teşekkürler iyi akşamlar 
    • Yazan: burqkoc
      Merhaba arkadaşlar, herkese iyi bayramlar
      Kullandığım ürün:
      TESTOSTERON 250 MG Şu an daha ilaç açılmadı zaten ama aklımda şöyle bi soru işareti var; çevremden gelen tepkilere göre de biraz kafa karışıklığı oldu bende. 250 testo çok az girme daha iyi diyenler, 500 e çıkart testoyu, boldenonda at bastığın testoyu kullansın gibi cümlelerle karşı karşıyayım.
      250 testoyla ne kadar süre ilerledikten sonra 500 e çıkılmalı? Kür içinde ekleme çıkartma yapmak istiyorum biraz vücudumu tanımak adına. 
    • Yazan: boziko
      yakında testosteron enantat kullanmayı düşünüyorum , ilk kez kullanacağım . Verim alır mıyım , enjeksiyon sonrası ağrı olur mu ? apse yapar mı veya ödem cevaplarsınız sevinirim ve özellikle enjeksiyonda dikkat etmem gerekenler neler. bacaktan enjeksiyon için.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.