Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Önerilen İletiler

gigabatu    4

Öncelikle selamlar herkese iyi günler diliyorum...

Üç buçuk yıllık bir vücut geliştirme geçmişim var bu süreç içerisinde çok sakatlandım dizlerimi (kondromolozi patella), omzumu (rotator cuff) ve dirseklerimi sakatladım çok ağır çalıştığımı da düşünmüyorum fakat eklemler dayanmadı. Yıllardır doğru düzgün bacak çalışamıyorum çalıştığım zaman da 5kg ile dümenden leg curl, extension.. Bu durum ister istemez insanı psikolojik olarak da etkiliyor. Spor esnasında eskiden sakatladığım yerler ağrıyor, eklem sağlığı için önereceğiniz ek takviye, kullanmam gereken ürünler var mıdır? Şimdiden teşekkürler...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ulquiorra_z    196

collagen, düşük doz deca ve antreman için dizlik dirseklik gibi ekipmanlar kaliteli olanlardan kullanbilirsin

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
KlasikFizik    232

Omzumu çok feci sakatlamıştım itişe dair hiçbirşey çalışamıyordum 250mg deca ekleyerek iyileştim.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gigabatu    4
KlasikFizik, 46 dakika önce yazdı:

Omzumu çok feci sakatlamıştım itişe dair hiçbirşey çalışamıyordum 250mg deca ekleyerek iyileştim.

Şu an ilk kürümdeyim 3. hafta 300mg testo e 300mg bolde kullanıyorum ilk kür için ağır diyolar şu esnada deca eklemek mantıklı mı sence

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
KlasikFizik    232
gigabatu, 1 dakika önce yazdı:

Şu an ilk kürümdeyim 3. hafta 300mg testo e 300mg bolde kullanıyorum ilk kür için ağır diyolar şu esnada deca eklemek mantıklı mı sence

Mantıklı değil ama sakatlanirsan ya kürü kesmek yada eklemek zorundasin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gigabatu    4
KlasikFizik, 23 dakika önce yazdı:

Mantıklı değil ama sakatlanirsan ya kürü kesmek yada eklemek zorundasin

değerlendirecem hocam teşekkürler..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.391

Powerlifting yüzünden olan tüm eklem sakatlıklarımı 7 haftalık deca kürü toparladı. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gokalaf    134

normalde benche yattıgım an sol dirsek ve omuzdan çatur çutur ses geliyordu 3-4 haftadır 100mg npp alıyorum ağrı kesildi.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gigabatu    4
rastlantisal, 7 saat önce yazdı:

Powerlifting yüzünden olan tüm eklem sakatlıklarımı 7 haftalık deca kürü toparladı. 

hocam ben de kürüme eklemeyi düşünüyorum çünkü böyle devam edersem muhtemelen daha kötü bir sakatlık yaşayacağım.. 300mg testo e 300mg boldenon kullanıyorum kaç mg deca eklemeliyim ve testosteronun mg'ı az olur mu bu durumda

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.391
gigabatu, 17 dakika önce yazdı:

hocam ben de kürüme eklemeyi düşünüyorum çünkü böyle devam edersem muhtemelen daha kötü bir sakatlık yaşayacağım.. 300mg testo e 300mg boldenon kullanıyorum kaç mg deca eklemeliyim ve testosteronun mg'ı az olur mu bu durumda

200mg ekleyebilirsin. Boldenon ile kullanırken dick yaşama ihtimalin daha düşük. Sadece prolaktin kontrol altında tutmayı ihmal etme. Başladığının 3. haftası prolaktin testi yaptır duruma bak.

• Minnettarım 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gigabatu    4
rastlantisal, 13 dakika önce yazdı:

200mg ekleyebilirsin. Boldenon ile kullanırken dick yaşama ihtimalin daha düşük. Sadece prolaktin kontrol altında tutmayı ihmal etme. Başladığının 3. haftası prolaktin testi yaptır duruma bak.

Jinekomasti başlangıcım var hocam daha da artmasın diye 2 günde 1 10mg tamoxifen kullanıyorum. 2 hafta sonrasına randevu aldım kürün yarısında oluyorum o sırada prolaktine de bi baktırırım teşekkürler...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.391
gigabatu, 23 dakika önce yazdı:

Jinekomasti başlangıcım var hocam daha da artmasın diye 2 günde 1 10mg tamoxifen kullanıyorum. 2 hafta sonrasına randevu aldım kürün yarısında oluyorum o sırada prolaktine de bi baktırırım teşekkürler...

Yüksek prolaktin gerçekten zorlar. Diğer hormonların yükselmesine benzemez. Çevreni de zorlar. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
anabolikadam    72
gönderildi (düzenlendi)

Dostum, eklemlerimde genetik sorun olarak osteoartrit ve kemik yamukluğum var. Senin ilacın bana göre -deneyimler ile sabit- koruyucu ekipmanlar, dirsek koruyucu, bilek koruyucu ve diz koruyucu. Isındırma hareketleri ve ağrı oluşumunu engellemek için, kemikleri güçlendirmek ve eklem sıvısını arttırmak için kolajen, kondroitin, yumurta kabuğu zarı veya kolajen. 

Ek olarak ağrı yaşadığın zamanlarda enflmasyona bağlı olarak uzun salınımlı tablet olan diklofenak sodyum kullanabilirsin. Ekstra oalrak hocalarımında dediği gibi 200mg deca işini çözebilir ek fayda alabilirsin ancak her zaman dengeli olmalısın.

tarihinde anabolikadam tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gigabatu    4
anabolikadam, 1 saat önce yazdı:

Dostum, eklemlerimde genetik sorun olarak osteoartrit ve kemik yamukluğum var. Senin ilacın bana göre -deneyimler ile sabit- koruyucu ekipmanlar, dirsek koruyucu, bilek koruyucu ve diz koruyucu. Isındırma hareketleri ve ağrı oluşumunu engellemek için, kemikleri güçlendirmek ve eklem sıvısını arttırmak için kolajen, kondroitin, yumurta kabuğu zarı veya kolajen. 

Ek olarak ağrı yaşadığın zamanlarda enflmasyona bağlı olarak uzun salınımlı tablet olan diklofenak sodyum kullanabilirsin. Ekstra oalrak hocalarımında dediği gibi 200mg deca işini çözebilir ek fayda alabilirsin ancak her zaman dengeli olmalısın.

Teşekkürler ekipmanları bugün sipariş vereceğim bir de öyle deneyeyim...

rastlantisal, 4 saat önce yazdı:

Yüksek prolaktin gerçekten zorlar. Diğer hormonların yükselmesine benzemez. Çevreni de zorlar. 

Hocam peki deca kullanırken libido problemi libido kaybı yaşamamak adına masteron kullanmalı mıyız

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
boss41    100

BPC-157 ve TB-500 bu iki peptid özellikle tb500 çok daha etkili eklem sakatlıklarını tedavi etmede , bpc157 kullandım ve gerçekten 2 aydır süren eklem ağrılarımı özellikle omuzdaki ağrıları geçirdi omuzlarımı dirseklerimi sapasağlam hissediyordum kolajen seviyesinin arttığını eklemlerdeki sıvının arttığını bariz hissettim bpc157 ile ki tb500 daha etkiliymiş o neler yapar görücez  birdahakine tb500 deneyeceğim .

Ciddi sakatlık yaşayanlar ikisini birlikte kullanırsa büyük etkisi olur diye düşünüyorum . Aslında sadece sakatlıkta değil sakatlanmadan önce önlem olarak özellikle ağır kilo çalışılan güçlenme dönemlerinde mutlaka kullanılması gereken bir peptid bpc yada tb500 ikisinden birini tercih edebilirsiniz . Ağırlık artışına antrenman performansınada artısı olan ürünlerdir . 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    387
boss41, 8 saat önce yazdı:

BPC-157 ve TB-500 bu iki peptid özellikle tb500 çok daha etkili eklem sakatlıklarını tedavi etmede , bpc157 kullandım ve gerçekten 2 aydır süren eklem ağrılarımı özellikle omuzdaki ağrıları geçirdi omuzlarımı dirseklerimi sapasağlam hissediyordum kolajen seviyesinin arttığını eklemlerdeki sıvının arttığını bariz hissettim bpc157 ile ki tb500 daha etkiliymiş o neler yapar görücez  birdahakine tb500 deneyeceğim .

Ciddi sakatlık yaşayanlar ikisini birlikte kullanırsa büyük etkisi olur diye düşünüyorum . Aslında sadece sakatlıkta değil sakatlanmadan önce önlem olarak özellikle ağır kilo çalışılan güçlenme dönemlerinde mutlaka kullanılması gereken bir peptid bpc yada tb500 ikisinden birini tercih edebilirsiniz . Ağırlık artışına antrenman performansınada artısı olan ürünlerdir . 

Bpc-157 daha etkili tb500'ün güncel versiyonu diyebiliriz 😊

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
boss41    100
Diver, 3 saat önce yazdı:

Bpc-157 daha etkili tb500'ün güncel versiyonu diyebiliriz 😊

Doğrudur , ben tam tersi tb500 daha etkili diye duydum pek araştırmadım .

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: supzero
      merhaba hocalarım
      Başlıkta dediğim gibi spora gitme isteğim gelmiyor bu sorunu nasıl çözebilirim?
      Sizin de böyle durumlarınız oluyorsa nasıl çözdünüz yardımcı olur musunuz?
      Teşekkürler.
    • Yazan: Neoben
      Merhaba arkadaşlar yarın itibari ile spora evde başlıyacağım proteinocean dan creatin aldın 35 kg dambıllar aldım evde başlıyacağım beslenme şeklim vs nasıl olucak hazır sadece şimdiden evde yaptığım için creatin erken mi? Birde pirinç pilavinın yerine arada pirnç unu kullanabilir miyim? Yaş24 kilo 84 boy 175
    • Yazan: Yunus144
      Abilerim varikosel hakkında bilgisi olsan bu bilgiyi de paylaşabilecek olan var mı şimdiden teşekkürler.
    • Yazan: Neonox
      İyi günler iyi akşamlar dilerim.
      Yaklaşık 3-4 aydır cinsel isteğimde azalma oldu. Sanki kendimi yorgun hissediyordum. Gidip test yaptırmaya karar verdim. Sonuçların nasıl olduğu hakkında sizden bilgi almak istedim. Herhangi bir anabolik madde, steroid kullanmadım.

• Yazan: demiratici
      Merhaba Facebook ta bir adamla tanıştım. Kendisi Spor salonu sahibiymiş. Ben Örneğin Sarmsların tanesini 500tl den alıyordum. adam 3 tane sarms+ proviron 900 tl ye satıyor. 

Bunun sebebi ben zaten spor salonu sahibiyim maddi durumum iyi salondaki öğrencilerime ilaç getiriyorum sosyal medya üzerinden ilaç satışı yapıyorum dün bir arkadaşa sarms kürü hazırladım ödeme yaptı 500 tl kalan 400 TL yi kapıda ödeme yapicak istersen gönderdiği dekontu sana atabilirim diyor Adı S... N..T... veya daha önceden alan varmı

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.