Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Zorakin

1.5 ayimdayim fakat vücudumda bir değişiklik yok ?

Önerilen İletiler

Zorakin    0

Merhabalar 2 aylık bir küre girdim sustanon rimobolan danabol klasik pazartesi perşembe vuruyordum günde 3 tablet de danabol şu an 1.5 ayimdayim fakat vücudumda bir değişiklik yok 0 yani yediğim öğün ise sadece tavuk pilav her öğün aynı yemek magnezyum b vitamini Multi vitamin de kullanıyorum 15 gündürde famera kullanıyorum ama bir büyüme yok yani bakıyorum adamlar 2 ayda devasa oluyor bende o kadar etki olmadi sebebi nedir hatam ney acaba

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

rastlantisal    5.399
Zorakin, 11 dakika önce yazdı:

Merhabalar 2 aylık bir küre girdim sustanon rimobolan danabol klasik pazartesi perşembe vuruyordum günde 3 tablet de danabol şu an 1.5 ayimdayim fakat vücudumda bir değişiklik yok 0 yani yediğim öğün ise sadece tavuk pilav her öğün aynı yemek magnezyum b vitamini Multi vitamin de kullanıyorum 15 gündürde famera kullanıyorum ama bir büyüme yok yani bakıyorum adamlar 2 ayda devasa oluyor bende o kadar etki olmadi sebebi nedir hatam ney acaba

Lütfen noktalama işaretlerini kullanalım.

Boy, yaş, kilo, yağ oranı, kür geçmişi, spor geçmişi, sağlık geçmişi nedir? İlaçlar eczaneden mi? Günlük makro ve kalori alımın nedir? Antrenman rutinin nedir? Kan ve hormon tahlili yaptırdın mı?

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Zorakin    0
rastlantisal, 2 saat önce yazdı:

Lütfen noktalama işaretlerini kullanalım.

Boy, yaş, kilo, yağ oranı, kür geçmişi, spor geçmişi, sağlık geçmişi nedir? İlaçlar eczaneden mi? Günlük makro ve kalori alımın nedir? Antrenman rutinin nedir? Kan ve hormon tahlili yaptırdın mı?

• Boy: 1.57  
  • Kilo: 68  

Günlük 500 gram çiğ pirinç, 760 gram tavuk  
Sınırsız yeşillik  
Omega-3, çinko, B12, multivitamin  

Kullandığım kür:  

• - Sustanon  
  • - Rimobolan  
  • - Danabol  

Sustanon ve Rimobolan'ı eczaneden aldım.  

Spor geçmişim 6 aydır vücut geliştirme, fakat onun öncesinde sağlam bir spor geçmişim var.  

Herhangi bir sağlık problemim yok; bundan önceki kür geçmişim de yok, bu benim ilk kürüm.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.399

2500 kalori civarındasın. Onu 4000 kaloriye çıkar. 

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Zorakin    0
rastlantisal, 1 dakika önce yazdı:

2500 kalori civarındasın. Onu 4000 kaloriye çıkar. 

Peki iştah için ne yapmam lazım bazen gitmiyor ve sinirim bozuluyor, bir de kalorimi 4000 Kaloriye çıkarırsam 2.5 haftalık bir sürecimde bir tepki görürmüyum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
GHOST    442

Bazen gidenler başarıyor bazen gitmeyenler başaramıyor. O yüzden yiyeceksin bahanesiz.

Shake tariflerine bak onlardan ekle büyük yardımcı olurlar beslenmede.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
boss41    100

Primo sustanon danabol gelişemiyorsan ya ilaçlar sahtedir yada yeterli kalori almıyorsun demektir kg alamasan bile  vücudunda enazından yağ yakımı ve su tutumuyla bir değişim farketmen gerek .. 500 gram pirinç 760 gram tavuktan bahsediyorsun e sonuçta başka şeylerde yiyorsundur illa sadece pirinç ve tavuktan ibaret değildir umarım diyetin  , bu boyda bu kiloda bu gramajlarla steroid vs hiçbirşey kullanmadan kilo alman gerek normal şartlarda ..15 gündür famera kullanıyorum diyorsun neden ?

Bence gelişememenin sebebini burada sormaktansa kendin bulabilirsin bulmalısında , küre girecek kadar bu işlerin içindeysen vücudunu gözlemleyip gerekeni yapabilmelisin enazından youtube'a girip çok yiyorum kilo alamıyorum yazsan bir ton video var hiç birşey yapamıyorsan ; sorunun kaloriden kaynaklandığını düşünerek kaloriyi artırma açlık yaratma yoluna gidersin bunlar için birçok teknik var antrenman ve beslenmeni buna göre ayarlaman gerek .. baktın oda olmuyo ilaçlar çalışmasa bile ben bu beslenmeylede kilo alamıyorum bende bir rahatsızlıkmı var troidlerimmi bozuk metabolizmammı çok hızlı yada parazit vs birşeymi var diye düşünüp doktora gidebilirsin . 

Bilmeden araştırmadan en azından kenarından köşesinden hakim olmadığınız hiç bir işte tam anlamıyla başarılı olamazsınız büyük olasılıklada hiç başarılı olamazsınız . Yazık günah üzülüyorum genç kardeşlerime çevremdede bu işi bilinçsizce yapan onca genç var bırak doğal olarak kazanabileceklerini yada roid kullanarak  kaybedecekleri şeylerin farkında olmayı , kullandığı ilaçları dahi bilmeyen araştırmayan herşeyden birhaber bu ürünleri kullanan çok fazla genç kardeş var .

Biraz uzun ettim ama boş vaktim vardı dayanamadım konuya denk gelincede.. aslında forumda denk gelip bazen gülüp geçtiğim bazen konuyu açan kardeşlerim için üzüldüğüm çok konuya rastlıyorum aslında durum vahim çok daha bilinçsizce açılmış başlıklar girilen kürler yanlış uugulamalar vs var .. bu başlık bile belki normal görünebilir anlaşılabilir ama ben normal karşılayamıyorum . Bilmeyen adamın sorup öğrenmesi doğal tabiki sorulacak bilenlerde yardımcı olacak forumun amacı bu lakin küre girmiş bir arkadaşın belli bir bilinç seviyesinde belirli bir bilgi birikimiyle bu işlere girmiş olması gerek ,  bu forumda bu tarz konulara denk gelmek beni hem üzüyor hem düşündürüyor . 

Önümüzdeki yıllarda ülkemizde bedensel ve ruhsal sağlık sıkıntılarıyla boğuşan gençlerin sayısı fazlasıyla artacak . Üzülerek söylüyorum lütfen araştırmadan hakimiyet kurmadan düşünmeden analiz etmeden kendi zihninizde yorumlamadan düşünmeden steroid işine girmeyi geçtim herhangibir işe mevzuya girmeyin , konuşmayın , yaşamayın bile .. yaşamak şakaya gelmez şiiri bile var ;)

Neyse çok konuştum konunun biraz dışına çıktım uzadıkça uzadı , umarım birilerine farkındalık kazandırır yazdıklarım  . Güzellikler sizi bulsun , herkese iyi forumlar ..

• Beğen 1
  • Alkış 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    230

En başta Sustanon ve rimabolonla devasa olmayı beklemen hata kür geçmişinde yokmuş daha önce zamana bırak yada kür planını değiştir farklı anabolizanlara yönel 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mahmutaga    35

Gelismiyorsan daha cok Yemek yemen lazim DOSTUM. 2500 Az cikar onu 4000. Gelismiyorsan kalori Az yada ilaclar sahtedir 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    638

İnsan östrojenik etki için arimidex alır sen direk en ağırından başlamışsın :D Femara ağır bir ilaçtır, 15 gunde 1 alsan bile etkilidir. Onun yerine arimidex kullan. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.