Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Yusufdemir1995

Kafa içinde basınç ve ağrı

Önerilen İletiler

Selamlar;

yaklaşık 2 aydır beynimin içindemi kafa tasımın içindemi anlamıyorumda gün icinde özellikle geceleri ara sıra kafamın bazı bölgelerinde kücük kücük basınc ağrılar oluyor ve düzelmiyor bunun sebebi ne olabilir bilen veya basına gelen varmı? Baş ağrısı değil yaşadigim durum. Kafamın üst noktaları bazen yan taraflar parmak ucu kadar kücük kücük ağrılar batmalar oluyor değişik bişey. Anksiyetem var doktor onaylı ve trenbolon küründeyim acaba trenbolon yine anksiyetemi mi tetikliyorda yapıyor acaba bi ara basım dönşyordu yaz mevsimi sürekli doktora gittim bişeyin yok dedi bi zaman sonra düzeldi. Yada beyin içindeki damarlarda tıkanıklık beya kafaa ici yüksek basınc tansiyon mu oluyor acaba. Yaşım 28. Beyin kanaması geçirmekten cok korkuyorum. Her ağrı girdiginde acaba beyin kanaması mı geciricem diyorum @metinav

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Drei Lilien    19

Bro tren küründe maalesef bunlar oluyor benim arkadasımda da beyni fokurduyor gibi hissediyordu emin olmak için bi mr çektir ancak en az 3-4 ay sıra atıyorlar durumun varsa özelde baktır iyice anlat derdini ayrıca  tren psikolojik rahatsızlıkları tetikliyor. Hacamat iyi gelebilir

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.414

Bunu ben boldenonda yaşadım. Kan vermek rahatlatır seni Yusuf.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal, 3 saat önce yazdı:

Bunu ben boldenonda yaşadım. Kan vermek rahatlatır seni Yusuf.

Tam 30 gün oldu abi kızılaya kan bağışında bulunmuştum kürden hemen önce. Tekrar verebilirmiyimki daha yeni verdim yani 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.414
Yusufdemir1995, 13 dakika önce yazdı:

Tam 30 gün oldu abi kızılaya kan bağışında bulunmuştum kürden hemen önce. Tekrar verebilirmiyimki daha yeni verdim yani 

Almazlar. Kızılaya değil de hastanelere bağışlayabilirsin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    318
Yusufdemir1995, 26 dakika önce yazdı:

geçmiş olsun aynı durumu 1 1,5 ay kadar tren de yaşadım sonra kendiliğinden geçti

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
pusalik    156
Yusufdemir1995, 10 saat önce yazdı:

Selamlar;

yaklaşık 2 aydır beynimin içindemi kafa tasımın içindemi anlamıyorumda gün icinde özellikle geceleri ara sıra kafamın bazı bölgelerinde kücük kücük basınc ağrılar oluyor ve düzelmiyor bunun sebebi ne olabilir bilen veya basına gelen varmı? Baş ağrısı değil yaşadigim durum. Kafamın üst noktaları bazen yan taraflar parmak ucu kadar kücük kücük ağrılar batmalar oluyor değişik bişey. Anksiyetem var doktor onaylı ve trenbolon küründeyim acaba trenbolon yine anksiyetemi mi tetikliyorda yapıyor acaba bi ara basım dönşyordu yaz mevsimi sürekli doktora gittim bişeyin yok dedi bi zaman sonra düzeldi. Yada beyin içindeki damarlarda tıkanıklık beya kafaa ici yüksek basınc tansiyon mu oluyor acaba. Yaşım 28. Beyin kanaması geçirmekten cok korkuyorum. Her ağrı girdiginde acaba beyin kanaması mı geciricem diyorum @metinav

Merhaba,

Tansiyonunu ölçüyor musun bu durumlarda ? 

Doktora gidip beyin mr ı çektirmeni tavsiye ederim.Hiçbir şey yoksa bile mental olarak rahatlarsın.

Doktorlarımız hakkında olumsuz konuşmak istemiyorum hepsi çok değerliler.Sadece şunu belirtmek istiyorum kalbimin rahatsız olduğunu ve arada aritmi olduğunu belirterek istanbulun en iyi özel hastanelerinde doktor doktor gezdim.3 tanesi hiçbir şey yok gayet sağlıklısın sorunun psikolojik diye gönderdi.Ben konunun psikolojik olmadığından emin olduğum için başka bir doktora daha gittim.Bt anjiyo işlemi uygun gördü.Sol ventrikül damarlarımın birinde genişmeye bağlı anormallik gördü.Ciddi bir sorun değildi fakat ilerde ciddi olabilecek sonuçlara neden olabilecek bir durumdu.

Yani lafın kısası bazen vücudumuzu dinlememiz gerekiyor.Bir problem olduğunu düşünüyorsak üzerinde durmamız gerekiyor.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emirkaan2955    36

Ben de boldenon küründe yaşamıştım en iyisi boyuna hacamat hemen geçiriyor ben kürdeyken 2 ayda bir gidiyorum

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    411

Genelde tansiyonla alakalı bir de ilaçların kandaki hücreleri aşırı yükseltmesi sebeb olabiliyor kan veremiyorsan hacamat yaptır mutlaka rahatlatır

• Alkış 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
pusalik, 6 saat önce yazdı:

Merhaba,

Tansiyonunu ölçüyor musun bu durumlarda ? 

Doktora gidip beyin mr ı çektirmeni tavsiye ederim.Hiçbir şey yoksa bile mental olarak rahatlarsın.

Doktorlarımız hakkında olumsuz konuşmak istemiyorum hepsi çok değerliler.Sadece şunu belirtmek istiyorum kalbimin rahatsız olduğunu ve arada aritmi olduğunu belirterek istanbulun en iyi özel hastanelerinde doktor doktor gezdim.3 tanesi hiçbir şey yok gayet sağlıklısın sorunun psikolojik diye gönderdi.Ben konunun psikolojik olmadığından emin olduğum için başka bir doktora daha gittim.Bt anjiyo işlemi uygun gördü.Sol ventrikül damarlarımın birinde genişmeye bağlı anormallik gördü.Ciddi bir sorun değildi fakat ilerde ciddi olabilecek sonuçlara neden olabilecek bir durumdu.

Yani lafın kısası bazen vücudumuzu dinlememiz gerekiyor.Bir problem olduğunu düşünüyorsak üzerinde durmamız gerekiyor.

Aynı problemden banada bt anjiyo yapıldı 8 ay önce çok şükür temiz çıkmıştı. Bende kalp üzerine cok fazla hastahane doktor gezdim o dönemler iyi bilirim cok kötü birşey psikolojin bozuluyor korkudan. Hicbir devlet hastahanesi çözemedi işimi en sonunda cok ünlü bir kalp doktoruna gittim profesör ve sağolsun herşeyi açıkladı çözdü maşallahın var dedi bana. Yapmadıkları test o bu şu kalmamıştı üst üste

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    638

Durum tansiyonla alakalı da olabilir, tansiyonunu kontrol altına alman kürde ol olma hayati önem taşıyor ama sen yine de beyin tomografisi çektir. Durumu garantiye al. 

Geçen senenin başında senin yaşadığın durumu yaşadım, ayrıca aileden genetik olarak beyin anevrizması da var. Neyse ki tomografide temiz çıktı. Sen de kendini garantiye al.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle, 3 saat önce yazdı:

Durum tansiyonla alakalı da olabilir, tansiyonunu kontrol altına alman kürde ol olma hayati önem taşıyor ama sen yine de beyin tomografisi çektir. Durumu garantiye al. 

Geçen senenin başında senin yaşadığın durumu yaşadım, ayrıca aileden genetik olarak beyin anevrizması da var. Neyse ki tomografide temiz çıktı. Sen de kendini garantiye al.

Kendi kendinemi düzeldi peki kral. Şuan aynı sorunu yaşıyormusun?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
KlasikFizik    234

İlaçlardan dolayı oluşan kan yoğunluğu buna sebep oluyor. En kısa zamanda kan ver ve kan vermene rağmen bu durum devam ediyorsa o zaman endiselenebilirsin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
KlasikFizik, 32 dakika önce yazdı:

İlaçlardan dolayı oluşan kan yoğunluğu buna sebep oluyor. En kısa zamanda kan ver ve kan vermene rağmen bu durum devam ediyorsa o zaman endiselenebilirsin

Daha 30 gün önce kızılaya kan bağışı yaptım bilerek kan fazlalıgım varsa gitsin diye. Yani normalde 3 ayda bir kan veriliyor o şekilde. Daha 1 ay once verdim anlayamadum ya boldenon trenbolon testo dianabol ağır geliyorda olabilir. Acaba ecoprin kan sulandırıcı kullanıp deneyip gözlemlesemmi kendimi 

Normal tansiyonumda cok sükür bir problem yok. Vücut olarak iyiyim.

Sadece kafamın ici bu sekilde problemli basınc gibi bişey değişik

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Yusufdemir1995, 1 dakika önce yazdı:

Daha 30 gün önce kızılaya kan bağışı yaptım bilerek kan fazlalıgım varsa gitsin diye. Yani normalde 3 ayda bir kan veriliyor o şekilde. Daha 1 ay once verdim anlayamadum ya boldenon trenbolon testo dianabol ağır geliyorda olabilir. Acaba ecoprin kan sulandırıcı kullanıp deneyip gözlemlesemmi kendimi 

Tansiyonu ölçtün mü?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    410
Yusufdemir1995, 1 dakika önce yazdı:

B 12 kullanıyorsan bırakmalısın.Birde sarımsak tüket ve tuzu azalt bol su iç. Haftada 3 adet ecopirin tüketip deneyebilirsin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Legalize Steroids, 26 dakika önce yazdı:

Tansiyonu ölçtün mü?

Evet normal cıkıyor. Zaten daha once cok yaşadım ilaclarxan dolayı yıllardır yasıyorum tansiyonum yükseldiginde direk ölçmeden anlıyorum hissediyorum genel olarak

Diver, 23 dakika önce yazdı:

B 12 kullanıyorsan bırakmalısın.Birde sarımsak tüket ve tuzu azalt bol su iç. Haftada 3 adet ecopirin tüketip deneyebilirsin.

B12 bilerek kullanmıyorum. Bi deniyeyim bakalım ecopirini

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    410
Yusufdemir1995, 4 dakika önce yazdı:

B12 bilerek kullanmıyorum. Bi deniyeyim bakalım ecopirini

Sarımsağı da şans ver derim çiğnemek koku yapıyor yutabilirsin. Geçmiş olsun 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver, 1 dakika önce yazdı:

Sarımsağı da şans ver derim çiğnemek koku yapıyor yutabilirsin. Geçmiş olsun 

Çok teşekkür ederim…

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    411
Yusufdemir1995, 52 dakika önce yazdı:

Normal tansiyonumda cok sükür bir problem yok. Vücut olarak iyiyim.

Sadece kafamın ici bu sekilde problemli basınc gibi bişey değişik

Olabilir sarımsak ve coraspirin özellikle boldenon zamanında hayat kurtarır

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    638
Yusufdemir1995, 14 saat önce yazdı:

Kendi kendinemi düzeldi peki kral. Şuan aynı sorunu yaşıyormusun?

Kendiliğinden düzeldi, o zamanlar psikolojik olarakta iyi durumda değildim belki onun da etkisi vardı. Şuanlık bi sorun yok çok şükür

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
muzaffer    24

Boldenon kürümün son zamanlarında bende bunu yaşadım. Ağırlığı kaldırdığımda daha ikinci tekrarda zonk diye kafamın üzerinde müthiş bir ağrı çöküyordu. Kalp atışı düşmediği sürece müthiş acılı bir süreç işliyordu. Sonrasında gün içerisinde sızlama şeklinde sürekli devam ediyordu ve hiçbir ağrı kesici fayda etmiyordu. Devlet hastanesinde mr çekildi ultrason yapıldı hiçbirşey çıkmadı sen bir psikoloğa git dediler. Özel hastaneye koştum 5 dk lık bir tetkikten sonra birde kan değerlerine bakalım dediler. Sonuçlara bakarken, senin değerlerin neden bu kadar yüksek diye sordu direk. Anlattım steroid kullandığımı. Acilen kan ver sonra tekrar bakacağız dedi. Kan verdim ve henüz koltuktan kalkmadan kafamın rahatladığını hissettim. Kırmızı kan hücreleri ve hct çok yüksekti. Kürdeyken mutlaka 3 ayda bir kan verelim 

• Beğen 1
  • 100 Puan 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.243
Yusufdemir1995, 04.01.2024 - 01:15 yazdı:

Selamlar;

Boldenon kullanıldığı zaman yapar bunu var mı boldenon varsa muhtemelen +10 +15 haftalarda veya sonrasındasın.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    756

Neler kullanıyorsun hocam şuan?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Testo trenbolon dianabol ve boldenon 4. Haftamdayım daha. valla konuyu actigim günden beri yani 2 gündür  ecoprinpro (aspirin) iciyorum düzeldi demekki kanım baya yogun ve katılaşmıştı oda tansiyon yükselmesi ve kafada ağrı basınc yapıyordu. 

Bay-T, 16 saat önce yazdı:

Boldenon kullanıldığı zaman yapar bunu var mı boldenon varsa muhtemelen +10 +15 haftalarda veya sonrasındasın.

Yok hocam daha 4. Haftamdayım 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.