Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

ulquiorra_z

Treni hiç kesmessek ne olur?

Önerilen İletiler

ulquiorra_z    196

Hocalarım biliyosunuzdur bi kaç defa bahsettim tren kürüne girmiştim ilaç hissettirmeye başladı ama şöyle bi durum var cidden trenden kelimenin tam anlamıyla nokta kadar yan etki almıyorum hani 1 tane sivilce bile yok agresifiklik fln normalde zaten agresif bi insanım ekstra bişeyde yok, ilaçta (noxylab) @DeMoNhUnTeR @Bay-T abilerim kullanıyo ve sözlerine güveniyorum dolu olduğu kanaatindeyim ztn bu kadar güç underdose bi ilaç veremez ki 200mg alıyorum düşük bi doz bütün ağırlıklar elimde uçuyor cidden kendimi hayal aleminde gibi hissediyorumki daha da gücüm artacaktır 4. haftaya yeni gircem birden geldi gücü. Neyse biraz anlatmak istedim soruma geleyim :D 

Ben bu ilaçtan zerre yan etki almadığım için yılın 365 günü hiç kesmessem ne olur düşük dozda 200 gibi ? yapmak istediğimden ziyade merakımdan soruyorum açıkcası böyle bişey deneyimleyen veya duyan gören oldumu(kan değerleri takip edildiği ve sıkıntı olmadığı sürece tabikide)

@Rdm @GHOST @crosfredy @Tr3n @hectordoyle @KlasikFizik

tarihinde ulquiorra_z tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Tr3n    230

tren herkesin bildiği gibi ağır bir anabolik yılın 365 günü kesmeden gidilirse bile bile kendini uçurumdan aşağı atmak gibi olurdu hiç denemedim ben yıl boyunca kullanmayı sağlıklı yaşamak istediğim için sağlık gittimi spor da yapılmaz

• Beğen 1
  • Olumsuz 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ulquiorra_z    196
Tr3n, 1 dakika önce yazdı:

tren herkesin bildiği gibi ağır bir anabolik yılın 365 günü kesmeden gidilirse bile bile kendini uçurumdan aşağı atmak gibi olurdu hiç denemedim ben yıl boyunca kullanmayı sağlıklı yaşamak istediğim için sağlık gittimi spor da yapılmaz

bilmiyorum bana hafif gibi geldi hatta balon desem yeridir yan etki konusunda diyorum, gücü anlatılmaz yaşanır.

Merak etmiştim sadece yan etki yoksa ve kan değerleri düzgünse organlar fln neden olmasın diye bi düşünüyorum açıkcası

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    230
ulquiorra_z, Şimdi yazdı:

bilmiyorum bana hafif gibi geldi hatta balon desem yeridir yan etki konusunda diyorum, gücü anlatılmaz yaşanır.

Merak etmiştim sadece yan etki yoksa ve kan değerleri düzgünse organlar fln neden olmasın diye bi düşünüyorum açıkcası

Son kullandım marka benim çok iyiydi agresiflik gibi yan etkilerine inanmıyordum yaşattı bana o yan etkiyi 4 hafta kullanmama rağmen agresifligi yaşadım geçen yil kışın kullandığım tren enat boştu onda yaşamadım yan etki sakin insanım beni bile agresif yaptı. Diğer arkadaşlarında görüşün al ben yıl boyunca kürde olmadım olsam bile treni yıl boyunca eklemezdim kürüme en

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ulquiorra_z    196
Tr3n, 7 dakika önce yazdı:

Son kullandım marka benim çok iyiydi agresiflik gibi yan etkilerine inanmıyordum yaşattı bana o yan etkiyi 4 hafta kullanmama rağmen agresifligi yaşadım geçen yil kışın kullandığım tren enat boştu onda yaşamadım yan etki sakin insanım beni bile agresif yaptı. Diğer arkadaşlarında görüşün al ben yıl boyunca kürde olmadım olsam bile treni yıl boyunca eklemezdim kürüme en

bi sorayım dedim çok yapmak için can attığımdan değil teorik olarak mantıklı geldi sadece, sağolasın yardımın için.

diğer kür başka marka denerim belki kafamda soru işareti kalmasın.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ulquiorra_z, 2 saat önce yazdı:

Hocalarım biliyosunuzdur bi kaç defa bahsettim tren kürüne girmiştim ilaç hissettirmeye başladı ama şöyle bi durum var cidden trenden kelimenin tam anlamıyla nokta kadar yan etki almıyorum hani 1 tane sivilce bile yok agresifiklik fln normalde zaten agresif bi insanım ekstra bişeyde yok, ilaçta (noxylab) @DeMoNhUnTeR @Bay-T abilerim kullanıyo ve sözlerine güveniyorum dolu olduğu kanaatindeyim ztn bu kadar güç underdose bi ilaç veremez ki 200mg alıyorum düşük bi doz bütün ağırlıklar elimde uçuyor cidden kendimi hayal aleminde gibi hissediyorumki daha da gücüm artacaktır 4. haftaya yeni gircem birden geldi gücü. Neyse biraz anlatmak istedim soruma geleyim :D 

Ben bu ilaçtan zerre yan etki almadığım için yılın 365 günü hiç kesmessem ne olur düşük dozda 200 gibi ? yapmak istediğimden ziyade merakımdan soruyorum açıkcası böyle bişey deneyimleyen veya duyan gören oldumu(kan değerleri takip edildiği ve sıkıntı olmadığı sürece tabikide)

Karaciğerin kalbin psikolojik durumun yani beynin aslında bütün organlarını mahfetmiş yormuş olursun. Hadi bu durum bir kenarda dursun. 12 ay boyunca trenbolon gibi çok güçlü bir ilaca vücudunu alıştırdıgında diğer ilaçları kullanmak isstediginde sana hicbir sekilde memnun kalacagın kadar etki vereceğini düsünmüyorum he etki görürsün ama seni trsnbolondaki kadar memnun etmez bence. 12 ay boyunca trenbolon kullanmak akıl mantık işi değil soluğu illa hastahanede alabilirsin. Abartmıyorum tam 9 yıldır doğru düzgün dinlenmeden ara vermeden pct yapmadaan kürdeyim denemedigim ürün marka model herneyse kalmadı gibi birşey.  yaşadığım sağlık sorunlarını ve psikolojik değişiklikleri sana burda saysam yarısına gelmeden sıkılır kapatırsın sayfayı :)

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.399

Sp Trene girmeden emin olamazsın. Niye sp? Ölçülmüş, biçilmiş olması lazım. Merdiven altı markalarda ne kadar olduğu muamma. Yoksa neler gördük. Misalen "boldenon bende sivilce yapmıyor" diyen arkadaşı tam dolu boldenona sokunca nasıl da sivilce attığını vs.

Diğer handikap ise 200mg Tren düşük doz değildir. Normal dozdur. Bunun üzeri ise yüksek dozdur. @Yusufdemir1995'i şahsen de tanırım. Yaşadıklarının bir kısmına ben de şahidim. Bu işler kolay değil. Ayrıca tren dediğin ilacın içinde fazlası ile ağır metal var. Dikkatli olmak gerek.

Bak daha 19 yaşındasın. Yaşadığın tüm o güç artışı vs hepsi anabolik yüzünden. Bir gün anabolikleri bırakmak zorunda kalacaksın ve indiğin yer senin psikolojini mahvedecek. Senin şuan bırak tren konuşmayı testosteronu bile "acaba" diye düşünüyor olman gerek.

• Beğen 2
  • Alkış 1
  • Jest 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.536

Kullanım süresince sorun yaşamayabilirsin fakat uzun vadede ne tür yan etkiler, sağlık problemleri yaşayacağını bilemeyiz.

• Beğen 5

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    394

Bende noxy trendeyim 4. Haftayı bitirmek üzereyim gece uykuda terleme dışında sorun yok şeker gibiyim. Yan etki konuşmak için daha erken olduğunu düşünüyorum.10. Haftayı bitir o zaman karar ver😁

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
DeMoNhUnTeR    233

Bence bunu ilerleyen yıllarda yapsan daha iyi olur şimdilik 12-16 hafta yeter zaten  büyüyeceksin

Noxyden yana için rahat olsun dostum 4 ayrı ürün test e. Deca mk677 rad140 alıyorum hepsi Noxy hepsi ağzına kadar dolu ilaçlar

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kado    108
ulquiorra_z, 8 saat önce yazdı:

Pazartesi ben de ilk enjeksiyonumu yaptım 200 mg enanthat formunu bir hafta 10 günde açılmasını beklerken ertesi gün boğazım ağrıdı ve antrenmandan patlayacak şekilde pump aldım demem o ki 400 mg a çekerim diyordum belki gerek bile duymam 200 de biraz takılır bırakırım da öyle uzun süre kullanılacak bir şey değil bence 😄

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
KlasikFizik    234

Yan etki görmesen dahi tren vücuda en toxic ilaç, sen farketmeden vücudunu bitirir.Çoğu pro yarışmacının bile sadece yarışma zamanı kullandığı, cbumun bile son 2 senedir trene bulaşmadığını söylemesini göz önüne alırsak uzun süreli tren kullanımı, kısa süreli spor hayatina sebep olabilir. Benim düşünceme göre o güç tatlı gelir ama uzun vadeli düşünüp sağlığı koruyup uzun yıllar yapmak çok daha tatlı gelmeli.10 haftayı geçmeyin 

• Beğen 5

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    394

19 yaşında olduğunu yeni gördüm. Dostum şuan yan etki görmüyorsun ama yaşın daha küçük ilerde vücudun nasıl tepki verecek bunu bilemezsin. En ağır ilaçlardan birisini hiç kesmemek sana da saçma gelmiyor mu? Sağlığı kaybetmek kolay eski haline dönmek çok zor aman diyim rehavete kapılma. 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mhmt38    287

Zaten o yan etkileri 400 mg ve üzerinde hissedersin. Ben sp nin 300 mg’nda pek yan etki hissetmemiştim. Deca ve tren 12. Haftadan sonra beni panik atak yapıyor. Muhtemelen herkeste oluyor ki şiddetle uzun kullanımına karşı çıkılıyor. Bence öyle bir şey deneme şimdilik. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.240

Haydaaa forum yangın yeri :D ya sen haline dua et beni psikoloğa götürecek ilaç neredeyse aynı kullanıyorum bende biliyorsun zehir bildiğin :) Ama insan yan etki görmüyor diye üzülmemeli aksine sevinmeli vücut inanılmaz form almaya başladı benim derinlik çok iyi güç artışı desen öyle. Ayrıca forumda çoğu kişi tren için uzun kullanılmaz demiş ama batıda çoğu bu sporu kendine illke ediniş sporcu treni 6 ay hatta 1 yıl kesmediklerini bilirim ve oldukça yaygın bir durumdur bu. Tabi gerçek trenden bahsediyoruz ama bunu kesmeyenler neredeyse yan etki görmeyenler benim tavsiyem uzun kullanılabilir ama araya mutlaka 4,8 hafta off verilmesi 10,15 haftalık tren kullanımından sonra bu şekilde kullanılır ben sakınca görmüyorum geçmişte kullandımda.

Bakın aradım buldum resmen 2 saat :D Bu arkadaşımız sp tren 6 ay veya 1 yıl kullandı sıfır yan etki ve güzelde bir kür dönemi geçirdi o yüzden bu arkadaşa soru sorabilirsiniz uzun tren kullanacak olanlar :)  @Ouzhannn burada mısın ses ver kardeşim xD Ben tren uzat veya uzatın demiyorum uzatılırsa ne olurun cevabını verdim ikisi ayrı şeyler.

Yan etki gören adam zaten 10 haftayı zor bitirir trende.

tarihinde Bay-T tarafından düzenlendi
  • Beğen 6
  • Cool 1
  • Jest 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ulquiorra_z    196

@Mhmt38 @Diver @KlasikFizik @Kado @DeMoNhUnTeR @Rdm @rastlantisal @Yusufdemir1995

hocalarım tek tek cevap verip kalabalık yapmak yerine böyle toplu vereyim dedim

sağolun yardımlarınız için dediğiniz gibi yaşta küçük ilerliceksemde ufak ufak adımlarla ilerlemem mantıklı olan olur.

Bay-T, 6 dakika önce yazdı:

hocam bende böyle kuvvetli bi ilaçtan yan etki almıyorken bunu nasıl en verimli şekilde kullanırım diye düşünüyordum arkadaş tecrübelerini bana aktarırsa gerçekten çok iyi olur

• Beğen 3
  • Alkış 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metropol    77
ulquiorra_z, 1 dakika önce yazdı:

hocam bende böyle kuvvetli bi ilaçtan yan etki almıyorken bunu nasıl en verimli şekilde kullanırım diye düşünüyordum arkadaş tecrübelerini bana aktarırsa gerçekten çok iyi olur

ben 16hafta kullandım bu yaz hazirandan ekime kadar acetatından tut parabolan enanthatına tüm esterini kullandım bende senin gibi çok etki görmedim abartı dozlar kullanıyordum bide çok marka denedim sonra bir marka değiştim ve tek onda acayip bi etki aldım sanırım 16.haftasında olduğum için pick yaptı ama şunu söyliyim yan etki olarak bi kere nefes darlığım başladı şuan nefes darlığıyla yaşıyorum psikolojik olarak da tamamen değiştirdi 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    638

Yıl boyu trenbolon kullanmak mantıklı değil, sen belki normal bir PCT ile tekrardan eski naturel seviyelere ulaşabilirsin ancak o böbrek ve kalp damar sistemini eskisi gibi geri getiremezsin. Bu kadar androjenik etkisi yüksek bir ilaç eninde sonunda kalp, böbrek ve sinir sistemi üzerinde kalıcı etki bırakabilir. Ayrıca trenbolon tansiyon ve şeker hastalığı gibi durumları da tetikleyebiliyor

Senin durumunda etkilerini hissetmek için haftalık 200mg yerine(haftada 2 enjeksiyon yaptığını varsayıyorum) 300 mg a çıkarabilirsin, 100mg x 3 şeklinde.

tarihinde hectordoyle tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ouzhannn    150
gönderildi (düzenlendi)
Bay-T, 29.12.2023 - 12:15 yazdı:

Haydaaa forum yangın yeri :D ya sen haline dua et beni psikoloğa götürecek ilaç neredeyse aynı kullanıyorum bende biliyorsun zehir bildiğin :) Ama insan yan etki görmüyor diye üzülmemeli aksine sevinmeli vücut inanılmaz form almaya başladı benim derinlik çok iyi güç artışı desen öyle. Ayrıca forumda çoğu kişi tren için uzun kullanılmaz demiş ama batıda çoğu bu sporu kendine illke ediniş sporcu treni 6 ay hatta 1 yıl kesmediklerini bilirim ve oldukça yaygın bir durumdur bu. Tabi gerçek trenden bahsediyoruz ama bunu kesmeyenler neredeyse yan etki görmeyenler benim tavsiyem uzun kullanılabilir ama araya mutlaka 4,8 hafta off verilmesi 10,15 haftalık tren kullanımından sonra bu şekilde kullanılır ben sakınca görmüyorum geçmişte kullandımda.

Bakın aradım buldum resmen 2 saat :D Bu arkadaşımız sp tren 6 ay veya 1 yıl kullandı sıfır yan etki ve güzelde bir kür dönemi geçirdi o yüzden bu arkadaşa soru sorabilirsiniz uzun tren kullanacak olanlar :)  @Ouzhannn burada mısın ses ver kardeşim xD Ben tren uzat veya uzatın demiyorum uzatılırsa ne olurun cevabını verdim ikisi ayrı şeyler.

10ay tren kürümü tamamladim suanlik only testodayim parami ayarlayıp decaya gecis yapicam burak hocamla ve isim geregi 6ayda bir test veriyorum karacigerim de rontgenlerimde bobreklerde hicbir sorunum yok cinsel olarakta ve yan etkisi bana dahada sevgi dolu biri olmami sagliyor sunu diyebilirim kurde degilken daha sinirliyim :)) 2 senedir nerdese tren kullaniyorum biri 25 haftadi biri 10ay oldu :))

ama cogu arkadasin dedigi gibi baska ilac daha beni tatmin eder mi hic sanmıyorum uzgunum ben bir tren hastasiyim :(

tarihinde Ouzhannn tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
  • Şerefe 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    754
Ouzhannn, 1 saat önce yazdı:

10ay tren kürümü tamamladim suanlik only testodayim parami ayarlayıp decaya gecis yapicam burak hocamla ve isim geregi 6ayda bir test veriyorum karacigerim de rontgenlerimde bobreklerde hicbir sorunum yok cinsel olarakta ve yan etkisi bana dahada sevgi dolu biri olmami sagliyor sunu diyebilirim kurde degilken daha sinirliyim :)) 2 senedir nerdese tren kullaniyorum biri 25 haftadi biri 10ay oldu :))

ama cogu arkadasin dedigi gibi baska ilac daha beni tatmin eder mi hic sanmıyorum uzgunum ben bir tren hastasiyim :(

Tren fkrrrrr koymak lazım forum ismini :D Tüm algıları yıkan adam diyeceğim ama nadir genetiğin var tren dünyanın eennnn güçlü ilacı ve güzel ilacı ama her bünye senin kadar şanslı değil hocam 1000 kişiden 100 anca senin gibi pozitif bitiriyor tren kürünü kalanlar komalık oluyor :D 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    304

en son tren küründe evde kontrol kalemiyle kavga ediyordum

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ulquiorra_z    196
gönderildi (düzenlendi)

valla kürü bitirmek üzereyim yok yani iyi balon ilaçmış yan etki açısından girerken gözümü çok korkutmuştu insanlar, etki bakımından aşık oldum özellikle omuzlarım level üstüne level atladı 10 kilo koydum daha damarlı ve sert görünüyorum her sabah daha iyi uyanırmı insan :) 

yan etki açısından şöyle özetliyim zaten sinir problemleri olan kafadan kırık biriyim ona rağmen ekstra bişe görmedim, bi ara bi terleme sıcak basması oluyodu ama hiç rahatsız edicek düzeyde olmadı. bidahaki kür 400 vurup süreyide uzatcam.

tren öncesi ve sonrası görselleri yerleştirmek istedim arada 10 kilo var videolar farklı açı poz ışık ve oynama olsada 10kilo almama rağmen verdiği sertliği ve damarlanmayı görmek için yeterli olur diye düşünüyorum. Sanırım hayatım boyunca tren olmadan kür yapmicam 200mg da bu etkiler olduysa yüksek dozlada kim bilir ne olur. tekrar söyliyimde görsellerin kıyaslama için uygun olmadığını biliyorum ama birşey çıkarilabilir çok foto çekinmem genelde liftleri çekiyorum

65c0bdcb75cbc_beforetren.thumb.png.8fc990ece7aaf8c68f22d2619e4f40ac.png65c0bdd61bf52_aftertren.thumb.png.d62e1c9f517dd92c7e96dfd12baab34d.png

• Beğen 3
  • Alkış 1
  • 100 Puan 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    304
ulquiorra_z, 26 dakika önce yazdı:

valla kürü bitirmek üzereyim yok yani iyi balon ilaçmış yan etki açısından girerken gözümü çok korkutmuştu insanlar, etki bakımından aşık oldum özellikle omuzlarım level üstüne level atladı 10 kilo koydum daha damarlı ve sert görünüyorum her sabah daha iyi uyanırmı insan :) 

yan etki açısından şöyle özetliyim zaten sinir problemleri olan kafadan kırık biriyim ona rağmen ekstra bişe görmedim, bi ara bi terleme sıcak basması oluyodu ama hiç rahatsız edicek düzeyde olmadı. bidahaki kür 400 vurup süreyide uzatcam.

tren öncesi ve sonrası görselleri yerleştirmek istedim arada 10 kilo var videolar arklı açı poz ışık olsada 10kilo almama rağmen verdiği sertliği ve damarlanmayı görmek için yeterli olur diye düşünüyorum. Sanırım hayatım boyunca tren olmadan kür yapmicam 200mg da bu etkiler olduysa yüksek dozlada kim bilir ne olur.

gayet başarılı marka neydi peki?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ulquiorra_z    196
gönderildi (düzenlendi)
SERKO, 2 saat önce yazdı:

gayet başarılı marka neydi peki?

noxy labs burak hocadan destek aldım

tarihinde Rdm tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ouzhannn    150
SPECTRE, Bir saat önce yazdı:

Tren fkrrrrr koymak lazım forum ismini :D Tüm algıları yıkan adam diyeceğim ama nadir genetiğin var tren dünyanın eennnn güçlü ilacı ve güzel ilacı ama her bünye senin kadar şanslı değil hocam 1000 kişiden 100 anca senin gibi pozitif bitiriyor tren kürünü kalanlar komalık oluyor :D 

ben cok seviyorum ya asigim resmen beni kendime getiren ilac gibi spor yapmasamda kullanirim yani sakinlik dinginlik pozitif etkiliyor beni tek sorunu ter yemek yerken kışın bile terliyorum o kadar ama tüm tetkikleri yaptiriyorum is nedeniyle hicbir sorunum olmadi :)

• Beğen 1
  • Şerefe 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.