Jump to content

• Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Plaque

Evlilik öncesi bulk kürü planlamam yardımınıza ihtiyacım var.

Önerilen İletiler

Plaque    1
DeMoNhUnTeR, 1 dakika önce yazdı:

o zaman hiç girme veya evlenmene 1 hafta kala gir

ama iki türlü de o makroları hemen şuanda almaya başlaman gerekiyor

pazartesi değil şimdi

hocam bu günü milat olarak alalım, bugün başlıyorum yukarıdaki bahsettiğin makroları alıyorum süreci hep beraber görelim olur mu :) sizden ricam destek olmanız :D 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

DeMoNhUnTeR    233
Plaque, 9 dakika önce yazdı:

hocam bu günü milat olarak alalım, bugün başlıyorum yukarıdaki bahsettiğin makroları alıyorum süreci hep beraber görelim olur mu :) sizden ricam destek olmanız :D 

Olur

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.188

Evlilik konusunu görünce gerisini okumadım evlenip düzenin oturunca ilaca başla bu kısa cümlenin içinde kocaman bi deneyim var kardiyo düzgün beslenme be kısa idman at ve damatlığını giy evine gir biraz zaman içeride daha henüz hesaplamasının bi ton masrafında çıkacak tavsiye etmem sadece para konusunda değil mental olarak verim alamazsın düğün arafesinde ertele

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.220

Herkes demil bende ekleme yapayım evlilik kısmı çok ciddi bir olay çünkü hormonların şakası yok düğün hayırlı olsun şimdiden ama evliliğinin ilerleyen dönemlerinde düşün illede gireceksen çünkü hormonlar yer değiştirirken evliliğindeki bazı duygularda yer değiştirir üzülürsün benden sana ağabey tavsiyesi. :)

• Beğen 2
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.188
Bay-T, 1 dakika önce yazdı:

Herkes demil bende ekleme yapayım evlilik kısmı çok ciddi bir olay çünkü hormonların şakası yok düğün hayırlı olsun şimdiden ama evliliğinin ilerleyen dönemlerinde düşün illede gireceksen çünkü hormonlar yer değiştirirken evliliğindeki bazı duygularda yer değiştirir üzülürsün benden sana ağabey tavsiyesi. :)

Aynen öyle adamın aklını alır böyle dememin sebebi bumuydu bundan mı oldu o yüzden mi böyle derken veya tam tersi oh süper flan öyle değilmiş hormondan mı yoksa değilmi hangi piskoloji durum ve davranışım doğruydu yada doğrumuydu kafayı yedirir şakaya gelmez bu ilaçlar dilimizde Tüğ bitti

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
Plaque, 20.12.2023 - 20:01 yazdı:

300 pirinç 100 yulaf ve malto ile desteklesem yeterli gelir mi? 

hocam başlangıç için neden danabol yerine anapolon önerdiniz o ince nüans nedir acaba ve östrojene ihtiyacın var dedin başka sonda dokunma dedin onuda pek anlamadım aydınlatabilirsen şu kardeşini çok sevinirim 

Evet doğru yazdım östrojen senin kilo Alman icin testosterondan bile önemli konumda özellikle senin vücut tipinde insanlar İÇİN.Anapolon bi tık daha güçlü danabole göre o yüzden tercih ettim.Jinokomasti olmadığı sürece östrojen bloklayıxı herhangi bir ilaç kullanmamalısın.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.536

Evlilik arifesinde düşüneceğim son şey hormonlarımla oynamak olurdu. Kıskançlık krizine girebilirsin, eşine gereksiz yere sinirlenip evde kavga çıkarabilirsin, hatta şiddet bile uygulayabilirsin. Diyelim ki şimdi girdin ve 1 sene sonra evleneceksin, evliliğin ilk zamanlarında libido ve ereksiyon sorunları yaşayabilirsin. Eğer illa vücudunu forma sokmak istiyorsan doğal yollarla 6-12 ayda  çok iyi sonuç alabilirsin.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Plaque    1
Rdm, 59 dakika önce yazdı:

Evlilik arifesinde düşüneceğim son şey hormonlarımla oynamak olurdu. Kıskançlık krizine girebilirsin, eşine gereksiz yere sinirlenip evde kavga çıkarabilirsin, hatta şiddet bile uygulayabilirsin. Diyelim ki şimdi girdin ve 1 sene sonra evleneceksin, evliliğin ilk zamanlarında libido ve ereksiyon sorunları yaşayabilirsin. Eğer illa vücudunu forma sokmak istiyorsan doğal yollarla 6-12 ayda  çok iyi sonuç alabilirsin.

hocam testo boldenin bu kadar sorunlar yaşatacağını tahmin etmemiştim sadece karaciğer seviyelerim oynar harici bir sorun yaşamam sanıyordum herhangi bir ereksiyon sorununuda burda çözebiliriz diye düşündüm hani bir tıkta olsa kendimi iyi hissetmek adınaydı planlarım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.369
Plaque, 9 dakika önce yazdı:

hocam testo boldenin bu kadar sorunlar yaşatacağını tahmin etmemiştim sadece karaciğer seviyelerim oynar harici bir sorun yaşamam sanıyordum herhangi bir ereksiyon sorununuda burda çözebiliriz diye düşündüm hani bir tıkta olsa kendimi iyi hissetmek adınaydı planlarım

Çözebiliriz evet ama bu bir ihtimal. Çözemeye de biliriz. Bu riske girilir mi canım kardeşim? :) 

Sorun yaşarsan o evliliğe 5-0 yenik başlarsın. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Plaque    1
rastlantisal, 12 dakika önce yazdı:

Çözebiliriz evet ama bu bir ihtimal. Çözemeye de biliriz. Bu riske girilir mi canım kardeşim? :) 

Sorun yaşarsan o evliliğe 5-0 yenik başlarsın. 

hocam çok sıfırlı yenik başlamak olur o be :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mhmt38    285

Öncelikle mutluluklar dilerim. Hem genetiğin hem düğün öncesi kür düşüncen benimle aynı. Kilo alıp en azından damatlık üzerine otursun diye düşünüyorsun bir yerden tanıdık geliyor😂 tüm arkadaşlar yorum yapmış bende düğün öncesi kürdeydim ve bende tavsiye etmiyorum. Kürdeylen anormal libido varken sonra birden düşmesi eşin tarafından yanlış anlaşılabilir. Mk 677 kullanıp kg başı 4-5 gr karbo alımı seni tatmin eder diye düşünüyorum. Hormon işine girme şimdilik. 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Plaque    1
Mhmt38, 49 dakika önce yazdı:

Öncelikle mutluluklar dilerim. Hem genetiğin hem düğün öncesi kür düşüncen benimle aynı. Kilo alıp en azından damatlık üzerine otursun diye düşünüyorsun bir yerden tanıdık geliyor😂 tüm arkadaşlar yorum yapmış bende düğün öncesi kürdeydim ve bende tavsiye etmiyorum. Kürdeylen anormal libido varken sonra birden düşmesi eşin tarafından yanlış anlaşılabilir. Mk 677 kullanıp kg başı 4-5 gr karbo alımı seni tatmin eder diye düşünüyorum. Hormon işine girme şimdilik. 

hocam ortak paydada olduğumuza sevindim :D herkes zayıftı herkes bir şeyler başarmak istedi öyle ve ya böyle bakalım hocam bizimkide umut arayışı :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mhmt38    285
Plaque, 44 dakika önce yazdı:

hocam ortak paydada olduğumuza sevindim :D herkes zayıftı herkes bir şeyler başarmak istedi öyle ve ya böyle bakalım hocam bizimkide umut arayışı :D

Alırsın kardeşim inşallah. E2 seviyemiz düşük kilo alırken zorlanıyoruz kilo kaybımız çok hızlı. Bende kür yaparsam grhp- kullanacağım bakalım. Her yolu deniyoruz😂

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gokalaf    134

bencede rastlantisal hocamın dediği gibi 250mg testo ile başlayabilirsin kilo da alırsın FAKAT steroid kullanmaya başladıktan sonra eski cinsel performansı, sertleşmeyi vs unut brom. Ve adım gibi eminim 250mg testo ile de kalmayacak, bolde ekleyeceksin deca ekleyeceksin denemek isteyeceksin. Karar senin herkes yorumunu bir şekilde yapmış ama pis de olsa, şeker çikolata abur cubur vs yiyip kalori almaya bak. Bol şans.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: merakli
      Merhaba arkadaşlar;
      Müsabık milli sporcuyum branş belirtmek istemiyorum. Ana işim fizikten ziyade güçle ilgili daha öncesinde,
      oxandrolone testosteron propionate Geçmişim var ilk defa ghrp kullanıcam bu kürümde anabolik olarak tekrar ox ve testo eşlik edecek
      12-16 haftası kürde:
      Dozlarım nasıl olmalı? Güç artışı için ve beslenirken nelere dikkat etmeliyim? Örneğin ekmek tuz şeker yasak denildi doğru mudur bunlar? Bana bu konuda bilgi verebilirseniz çok sevinirim.
      @rastlantisal @SantoR @Diver @Askabar @AREN @crosfredy @SERKO @otopsicikedi @GHOST
    • Yazan: Loxerr
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      Toplamda 10 hafta aşağıdaki gibi ilerleyeceğim.
      4 hafta
      400 my test cypionat 200 mg tren enant 2 hafta
      400 mg testo cypionat 300 mg tren enant 4 hafta 
      400 mg testo cypionat 125 mg testo enant 400 mg tren enant Daha sonra 200mg cyp ile 10 hafta düz bir çizgide ilerleyip dinlenme modun da olacağım.
      Dinlendikten sonra 10 hafta böyle gidip bitireceğim.
      300 mg testo prop 300 mg tren acetat 300 mg masteron 300 mg Sizce nasıl bir yol izlemeliyim?
      yaş 24 boy 1.80 kg 89 - 90        
    • Yazan: 2013te_takılı_kaldım
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      Kan testim böyle yaklaşık 8 aydır kürdeyim hiç ara vermedim.
      İlk başta :
      TESTOSTERON 500MG BOLDENON 500 MG Bu testi vermeden önce de :
      TESTOSTERON 250MG TRENBOLONE 250MG Yapıyordum sizce aldığım ilaçlar boş mu?

• Yazan: bselim
      Arkadaşlar selamlar,
      Şimdi üstatlar genel olarak gördüğüm kadarıyla çok önermiyorlar ama ben TRT dozlarında yani 2 haftada veya 3 haftada bir olacak şekilde hafif bir sustanon kürü yapmak istiyorum primabolan ile birlikte.
      E2 sınır değerden biraz yüksek Total Testo ise 3.30 civarı çıktı, kolesterol 207 seviyelerinde ve kiloluyum, buradaki amacım hem testoyu arttırıp biraz daha motive bir şekilde kendimi salona atabilmek hem de normalden bi %20-30 daha hızlı kilo verip kas yaparak metabolizmayı bir nebze hızlandırmak, sizler neler düşünürsünüz?
    • Yazan: berhan48
      Merhaba arkadaşlar.
      Bulk kürümün 5.haftası bitti 6. Haftaya gireceğim.
      Haftalık olarak;
      500mg testo enat 400 mg boldenon Sorularım:
      Kürümü sizce testoyu 750 ye boldenonu 600e çıkarmalı mıyım? Sonuçta uzun bi süreç var 1 ay boyunca yükleme yapmam fayda sağlar mı? (1.90) 89 kilo başladığım kürümde Şuan aç karna 97 kilo civarı geliyorum. Hedef 110-115,16 ila 20 hafta civarı bitirmeyi düşünüyorum. ( GÜNCEL FOTOĞRAFLARIMI YÜKLEDİM) Teşekkürler şimdiden.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.