Jump to content

• Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Plaque

Evlilik öncesi bulk kürü planlamam yardımınıza ihtiyacım var.

Önerilen İletiler

Plaque    1

Arkadaşlar hepinize selamlar kucak dolusu sevgiler!

Öncelikle sizleri okuyorum hepinizi takip ediyorum senelerdir bu forumda adeta bir hayaletim.

• 13.06.1995 doğumluyum
  • 2017 den beri spor yapıyorum
  • 2021 de askere gittim

ve gitmeden önce formum aşağıdaki gibidir 2021 yılından sonra askerden döndüm ve hayatım çöküşe geçti aile içi hastalıklar baş gösterdi ve kendime vakit ayıramadım psikolojik olarak en dibi gördüm hiç ilaç kullanmadım fakat yakın zamanda tekrar dönmek istiyorum evlilik gibi planlarım var ve bu şekilde damatlığa giremem 1 senelik hızlandırılmış kursa ihtiyacım engin bilgilerinize ihtiyacım var güncel forumumdan acayip utanç duymakta ve bunu paylaşmaktan çekinmekteyim 56 kg yum Küre girme gibi bir durumum söz konusu beslenmeye hiç önem göstermedim sizlerden ricam en basit en yenilecek şekilde yemek planlamamı bekliyorum ilaç düşüncem ise;

• danabol
  • testosteron
  • boldenon

Beslenme ve kür fikirlerinizi duymak isterim : @DeMoNhUnTeR @Emrahtkty @Semih Erarslan @otopsicikedi @Askabar

52094faf-a836-4aab-a1f9-9bff4f35b833.thumb.jpg.a50506dc5f35860d38c881ee564a0b63.jpg  0c824fcb-cc62-4cc0-883d-e3d0e507e143.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

KlasikFizik    226

Evlilik aşamasında ilaca girmeni tavsiye etmem dostum önce hayatını düzene oturt. Vurduğun ilaçlar karakterini, yaşantını ve hatta ilişkini dahi etkileyebilir. Natural olarak daha fazla yemek yiyerek kilo alabilirsin, vücudunu düzene sokabilirsin bunun için ilaca ihtiyacın yok.

Kilo alma aşamasında ise 2700 kaloriyle 1 hafta kendini gözlemle kilo artışı durana kadar bekle, kilo artışın durduğu hafta başında +300 şekilde kaloriyi arttır. İştah sıkıntın varsa bunu neyden aldığının önemi yok proteinin kilox2 al yeter. İştah sorunun yoksa klasik pirinç,makarna,tavuk,hindi,kırmızı etle temiz beslenerek hedeflediğin kaloride durmaya çalış. 

Antremanları 1 saatten uzun tutma, kısa ve ağır çalış ki vücut antremanda fazla kalori harcamasın, kortizol hormonun yükselip yıkıma geçmesin. Sana verebileceğim tavsiyeler bunlar kardeşim dediğim gibi kesinlikle evlilik önce ilaca bulaşmanı tavsiye etmiyorum. Aklına başka soru gelirse her zaman cevaplarım etiketle yeter

• Beğen 1
  • Alkış 1
  • Tamam 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
GHOST    439

Ne kullanacaksın mg olarak testo ve boldenonda ha bir de danabolde?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
DeMoNhUnTeR    233

Küre girmekte kararlıysan bile o en son zaman olur

O yüzden önümüzdeki 9-10 ay naturel gideceğin bölümü şimdi konuşalım

Öncelikle gün içindeki çalışma hareket durumunu iştahını uyku durumunu hangi besinleri rahat sindirdiğini buraya yazıyorsun

Herhangi bir rahatsızlığın var mı kür geçmişin var mı

Bunlara göre plan yapılacak 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Plaque    1
DeMoNhUnTeR, 59 dakika önce yazdı:

Küre girmekte kararlıysan bile o en son zaman olur

O yüzden önümüzdeki 9-10 ay naturel gideceğin bölümü şimdi konuşalım

Öncelikle gün içindeki çalışma hareket durumunu iştahını uyku durumunu hangi besinleri rahat sindirdiğini buraya yazıyorsun

Herhangi bir rahatsızlığın var mı kür geçmişin var mı

Bunlara göre plan yapılacak 

hocam kür geçmişim yok iştah hiç yok uyku durumum iyi 12 gibi yatar 8 de kalkarım gün içerisinde orta tempo iş yapıyorum herhangi bir rahatsızlık durumum yok seçicide değilimdir 

GHOST, Bir saat önce yazdı:

Ne kullanacaksın mg olarak testo ve boldenonda ha bir de danabolde?

standart bir ilerleme  500-500-30 optimum pharma düşünüyorum 

KlasikFizik, 1 saat önce yazdı:

Evlilik aşamasında ilaca girmeni tavsiye etmem dostum önce hayatını düzene oturt. Vurduğun ilaçlar karakterini, yaşantını ve hatta ilişkini dahi etkileyebilir. Natural olarak daha fazla yemek yiyerek kilo alabilirsin, vücudunu düzene sokabilirsin bunun için ilaca ihtiyacın yok.

Kilo alma aşamasında ise 2700 kaloriyle 1 hafta kendini gözlemle kilo artışı durana kadar bekle, kilo artışın durduğu hafta başında +300 şekilde kaloriyi arttır. İştah sıkıntın varsa bunu neyden aldığının önemi yok proteinin kilox2 al yeter. İştah sorunun yoksa klasik pirinç,makarna,tavuk,hindi,kırmızı etle temiz beslenerek hedeflediğin kaloride durmaya çalış. 

Antremanları 1 saatten uzun tutma, kısa ve ağır çalış ki vücut antremanda fazla kalori harcamasın, kortizol hormonun yükselip yıkıma geçmesin. Sana verebileceğim tavsiyeler bunlar kardeşim dediğim gibi kesinlikle evlilik önce ilaca bulaşmanı tavsiye etmiyorum. Aklına başka soru gelirse her zaman cevaplarım etiketle yeter

hocam çevre o kadar etkiliyor ki heleki üzerimde kurulan kilo al baskısı 😄  sosyal medyada olan fizikler böyle deli dehşet başlamalık bir durum varmış gibi hissediyorum 😂

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
DeMoNhUnTeR    233
Plaque, 6 dakika önce yazdı:

hocam kür geçmişim yok iştah hiç yok uyku durumum iyi 12 gibi yatar 8 de kalkarım gün içerisinde orta tempo iş yapıyorum herhangi bir rahatsızlık durumum yok seçicide değilimdir 

İştah olmasa bile yazdıklarımızın tamamını yemen gerekiyor.

Ben afedersiniz kusup kusup tekrar yediğimi biliyorum 

Her ay kilo alacağını var sayarak 30 dk koşu da öneriyorum

12-13 ay boyunca her gün sabah uyanıp yemeye başlayacaksın ve yatana kadar bu devam edecek 2-3 saatte 1

uyku saatini 23:00-07:00 yapalım bu şekilde daha fazla yiyeceksin 

Yemek demişken rahat sindirdiğin protein karbonhidrat ve yağlar nelerdir 

• Alkış 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Plaque    1
DeMoNhUnTeR, 3 dakika önce yazdı:

İştah olmasa bile yazdıklarımızın tamamını yemen gerekiyor.

Ben afedersiniz kusup kusup tekrar yediğimi biliyorum 

Her ay kilo alacağını var sayarak 30 dk koşu da öneriyorum

12-13 ay boyunca her gün sabah uyanıp yemeye başlayacaksın ve yatana kadar bu devam edecek 2-3 saatte 1

uyku saatini 23:00-07:00 yapalım bu şekilde daha fazla yiyeceksin 

Yemek demişken rahat sindirdiğin protein karbonhidrat ve yağlar nelerdir 

Pirinç ve tavuk hiçbir sorun yaşamadan yiyebilirim yağda da sorun yaşamamaktayım spor yaptığım dönemde normal rutin bir şekilde yiyordum ama düzen içerisinde 4/4 lük bir program değil kafama buyruk takılıyordum şimdi olayı üst seviyeye çıkarmak istiyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409

Selamlar dostum boldenon önermiyorum ben çünkü vücudunun bolca östrojene ihtiyacın var maddi durumunda sıkıntı yok ise testesteron-deca-anapolon öneririm sana ilaç olarak beslenme konusunda ise maltodekstrin gibi hızlı sindirilen karbonhidratları beslenmene dahil etmelisin vücudunun ihtiyacı var ve mümkün olduğunca östrojene dokunmamalısın.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Plaque    1
DeMoNhUnTeR, 20 dakika önce yazdı:

İlk 2 hafta

450 Gr karb

120 Gr protein

50 Gr yağ

İlk 1 ay

Haftada 3 gün idman 4 gün dinlenme

300 pirinç 100 yulaf ve malto ile desteklesem yeterli gelir mi? 

Emrahtkty, 16 dakika önce yazdı:

Selamlar dostum boldenon önermiyorum ben çünkü vücudunun bolca östrojene ihtiyacın var maddi durumunda sıkıntı yok ise testesteron-deca-anapolon öneririm sana ilaç olarak beslenme konusunda ise maltodekstrin gibi hızlı sindirilen karbonhidratları beslenmene dahil etmelisin vücudunun ihtiyacı var ve mümkün olduğunca östrojene dokunmamalısın.

hocam başlangıç için neden danabol yerine anapolon önerdiniz o ince nüans nedir acaba ve östrojene ihtiyacın var dedin başka sonda dokunma dedin onuda pek anlamadım aydınlatabilirsen şu kardeşini çok sevinirim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    405

Evlilik öncesi bende çok önermem gerek psikolojik gerek cinsel sıkıntı riskinden dolayı eğer yapıcaksanız en az 4 ay kala kürü bitirmiş olun tavsiye konusuna gelince şu an 56 kilosunuz bir önceki formunuz ilaç için bence uygun oradaki kiloya en az 5 kilo olucak kadar doğal şekilde yaklaşın bunu da yemeğe ekstra ilk başta Creatin olarak gainer pirinç patlağı ve pirinç unu (vanilyalı tavsiye ederim ) bu desteklerle sağlayabilirsiniz 1 ay antrenmanı oturtun sadece gerisi çok rahat gelir.

Kür konusunda 

propinat,rimobolan,Anapolon iş görecektir.

Anapolon söyleme sebebi arkadaşların dht türevi olup vücutta östrojene dönüşmesede östrojenik bir görev tarzında çakışmasından olabilir ben tamamen hissiyat ve etki bazından öneriyorum başarılar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Plaque    1
Ironmann, 27 dakika önce yazdı:

Evlilik öncesi bende çok önermem gerek psikolojik gerek cinsel sıkıntı riskinden dolayı eğer yapıcaksanız en az 4 ay kala kürü bitirmiş olun tavsiye konusuna gelince şu an 56 kilosunuz bir önceki formunuz ilaç için bence uygun oradaki kiloya en az 5 kilo olucak kadar doğal şekilde yaklaşın bunu da yemeğe ekstra ilk başta Creatin olarak gainer pirinç patlağı ve pirinç unu (vanilyalı tavsiye ederim ) bu desteklerle sağlayabilirsiniz 1 ay antrenmanı oturtun sadece gerisi çok rahat gelir.

Kür konusunda 

propinat,rimobolan,Anapolon iş görecektir.

Anapolon söyleme sebebi arkadaşların dht türevi olup vücutta östrojene dönüşmesede östrojenik bir görev tarzında çakışmasından olabilir ben tamamen hissiyat ve etki bazından öneriyorum başarılar.

o fotoğraflarda max 65 kg idim ama dolu doluydum boyum 1,73 peki anapolon ile testo ve bolde kombinlenir mi deca biraz tırstırıyor 😂😂😂

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
DeMoNhUnTeR    233
Plaque, 1 saat önce yazdı:

300 pirinç 100 yulaf ve malto ile desteklesem yeterli gelir mi? 

hocam başlangıç için neden danabol yerine anapolon önerdiniz o ince nüans nedir acaba ve östrojene ihtiyacın var dedin başka sonda dokunma dedin onuda pek anlamadım aydınlatabilirsen şu kardeşini çok sevinirim 

Şimdilik okey

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    405
Plaque, 3 saat önce yazdı:

o fotoğraflarda max 65 kg idim ama dolu doluydum boyum 1,73 peki anapolon ile testo ve bolde kombinlenir mi deca biraz tırstırıyor 😂😂😂

Kombinlenir tabi ama bolde yerine rimo tercih ederim yine kısa süre için 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
KlasikFizik    226
Plaque, 5 saat önce yazdı:

hocam çevre o kadar etkiliyor ki heleki üzerimde kurulan kilo al baskısı 😄  sosyal medyada olan fizikler böyle deli dehşet başlamalık bir durum varmış gibi hissediyorum 😂

Hocam yeterince irade, azim ve çalışmayla natürel gayet iyi vücut inşa edilebilir. Hele ki doğal sinirina ulaşmamış bir bireysen bu kadar kolaya kacmamani öneririm. Önünde doğal bir şekilde geliştirebilecegin güzel zaman ve yol var.Küçük bir örnek kür sonrası libido, ereksiyon problemi yaşarsan iliskini ve sonrasini da etkileyebilir. O zaman keşke eski vücudum kalsaydı da bu duruma dusmeseydim diyebilirsin. Ve kür sonrası ilaçla gelen de ilaç bitince gidecektir zararinla kalırsın. Benimkisi sana dostça bi tavsiye..

tarihinde KlasikFizik tarafından düzenlendi
  • Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.369

Bir zamanlar 50 kilo ile spora başlamış biri olarak yazıyorum sana.

1) Düğün öncesi asla küre girme. Cinsel sorun yaşarsan o evlilik ölü başlar kardeşim. Sex, bir erkeğin gücüdür. Niye böyle bir riski göze alasın?

2) sosyal medya senin ayarlarını bozuyorsa sosyal medyayı kapa. Kendin dön. 

3) Natural olarak kilo almayı başarmadan kür ile aldığın her kilo, kür sonu gidecek. Bu kültürü oturtmadan asla kür vs aklından geçirme. Anabolikler büyü değil. Temel fizik kuralı bellidir. Giren enerjiden daha fazlasını yakarsan kilo verirsin, daha azını yakarsan kilo alırsın. Demek ki senin beslenmeyi artırman gerek.

4) Senin için temiz beslenme diye bir kavram olmamalı. Kilo almaya odaklanacaksın. Gerekli proteini aldıktan sonra ne varsa gömeceksin. Hiç bir şeye burun kıvırmayacaksın. "canım çekmiyor" gibi kelimeleri kullanmak yok. Biz ağırlık sporcuları için böyle seçenekler yok. Yemek yemek görevdir ve yerine getiririz.

• Beğen 2
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Plaque    1
rastlantisal, 2 saat önce yazdı:

Bir zamanlar 50 kilo ile spora başlamış biri olarak yazıyorum sana.

1) Düğün öncesi asla küre girme. Cinsel sorun yaşarsan o evlilik ölü başlar kardeşim. Sex, bir erkeğin gücüdür. Niye böyle bir riski göze alasın?

2) sosyal medya senin ayarlarını bozuyorsa sosyal medyayı kapa. Kendin dön. 

3) Natural olarak kilo almayı başarmadan kür ile aldığın her kilo, kür sonu gidecek. Bu kültürü oturtmadan asla kür vs aklından geçirme. Anabolikler büyü değil. Temel fizik kuralı bellidir. Giren enerjiden daha fazlasını yakarsan kilo verirsin, daha azını yakarsan kilo alırsın. Demek ki senin beslenmeyi artırman gerek.

4) Senin için temiz beslenme diye bir kavram olmamalı. Kilo almaya odaklanacaksın. Gerekli proteini aldıktan sonra ne varsa gömeceksin. Hiç bir şeye burun kıvırmayacaksın. "canım çekmiyor" gibi kelimeleri kullanmak yok. Biz ağırlık sporcuları için böyle seçenekler yok. Yemek yemek görevdir ve yerine getiririz.

Hocam sadece yaşadığımız o stresli dönemlerden sıyrılıp bir başlangıç olarak görmek istiyorum böyle gazlanacak etken olarak, geri döndüm demem o kıyafetlerin yakıştığı zamanlarıma dönmek istiyorum hastalıklı birey gibi gözükmekte epey yordu beni 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.369
Plaque, 18 dakika önce yazdı:

Hocam sadece yaşadığımız o stresli dönemlerden sıyrılıp bir başlangıç olarak görmek istiyorum böyle gazlanacak etken olarak, geri döndüm demem o kıyafetlerin yakıştığı zamanlarıma dönmek istiyorum hastalıklı birey gibi gözükmekte epey yordu beni 

Benim konularımda before - afterlarım var. Hastalıklı görünmek ne demek, iyi görünmek ne demek acayip iyi bilirim. :)

Makineni de bozmadan 250mg testosteron ile başla. Ama yemek yemezsen o da boşa. Yani bu iş seni kotarmaz. Önce beslenme sonra steroid. Motivasyon kovalama. Sana bu lazım değil. Sana disiplin lazım. 

İlla kilo alacağım diyorsan yemek zorundasın. İnan bana başka yolun yok. Öğünlerine bol bol kaliteli yağ ekle. Öğün arası gainer tüket.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Plaque    1
rastlantisal, 46 dakika önce yazdı:

Benim konularımda before - afterlarım var. Hastalıklı görünmek ne demek, iyi görünmek ne demek acayip iyi bilirim. :)

Makineni de bozmadan 250mg testosteron ile başla. Ama yemek yemezsen o da boşa. Yani bu iş seni kotarmaz. Önce beslenme sonra steroid. Motivasyon kovalama. Sana bu lazım değil. Sana disiplin lazım. 

İlla kilo alacağım diyorsan yemek zorundasın. İnan bana başka yolun yok. Öğünlerine bol bol kaliteli yağ ekle. Öğün arası gainer tüket.

hocam örnek bir beslenme programı hatırlar mısın o zamanlardan kullandığın yüksek kalori içeren

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.369
Plaque, 15 dakika önce yazdı:

hocam örnek bir beslenme programı hatırlar mısın o zamanlardan kullandığın yüksek kalori içeren

Programlı beslenmeye karşıyım ben. Müsabık insanların işi o. Hedefli beslenme taraftarıyım. Telefonuna diyetkolik uygulamasını kuracaksın. Yediğin her şeyi ve kalori içeren içtiğin her şeyi kalori takip kısmına gireceksin. Orada aldığın kalori ve makrolar yazar. Her akşam o kısmın ekran görüntüsünü at buraya üzerinden konuşalım. Göreceksin ki küçük dokunuşlar çok şeyi değiştirecek.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Plaque    1
rastlantisal, 1 saat önce yazdı:

Programlı beslenmeye karşıyım ben. Müsabık insanların işi o. Hedefli beslenme taraftarıyım. Telefonuna diyetkolik uygulamasını kuracaksın. Yediğin her şeyi ve kalori içeren içtiğin her şeyi kalori takip kısmına gireceksin. Orada aldığın kalori ve makrolar yazar. Her akşam o kısmın ekran görüntüsünü at buraya üzerinden konuşalım. Göreceksin ki küçük dokunuşlar çok şeyi değiştirecek.

çok sağolun hocam uygulamayı kullanacağım

DeMoNhUnTeR, 13 saat önce yazdı:

kesinlikle

hocam neden bolde testo dana önermedin ? anapolon ve deca çok güçlü değil mi acaba 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
DeMoNhUnTeR    233
Plaque, 2 saat önce yazdı:

çok sağolun hocam uygulamayı kullanacağım

hocam neden bolde testo dana önermedin ? anapolon ve deca çok güçlü değil mi acaba 

hayır hayır test e ve dianabol olabilir ama boldenon yerine primobolan öneririm

ayrıca küre girmek konusunda emin misin?

çünkü şuan 0 noktasında olduğun için çaba göstererek ve naturel olarak 13-16 kg alabilirsin

@rastlantisal abimiz küre girersen cinsel sorunlar yaşarsın demiş ama bence öyle olmaz çünkü ilk testosteron alımın olduğu için hayatında hiç olmadığı kadar sert ve istekli olacaksın

ancak gel gelelim bıraktıktan sonra elveda cinsellik :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Plaque    1
DeMoNhUnTeR, 2 dakika önce yazdı:

hayır hayır test e ve dianabol olabilir ama boldenon yerine primobolan öneririm

ayrıca küre girmek konusunda emin misin?

çünkü şuan 0 noktasında olduğun için çaba göstererek ve naturel olarak 13-16 kg alabilirsin

@rastlantisal abimiz küre girersen cinsel sorunlar yaşarsın demiş ama bence öyle olmaz çünkü ilk testosteron alımın olduğu için hayatında hiç olmadığı kadar sert ve istekli olacaksın

ancak gel gelelim bıraktıktan sonra elveda cinsellik :)

valla hocam aşşırı kararsız bir o kadar kararlıyım evet çok doğru 0 noktasındayım hiçbir şeyde yapasım yok ya bitik hissediyorum kendimi :(, cinselliği patlatmamam lazım hocam evlenir ayak gitmesin elden bee :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
DeMoNhUnTeR    233
Plaque, 11 dakika önce yazdı:

valla hocam aşşırı kararsız bir o kadar kararlıyım evet çok doğru 0 noktasındayım hiçbir şeyde yapasım yok ya bitik hissediyorum kendimi :(, cinselliği patlatmamam lazım hocam evlenir ayak gitmesin elden bee :D

o zaman hiç girme veya evlenmene 1 hafta kala gir

ama iki türlü de o makroları hemen şuanda almaya başlaman gerekiyor

pazartesi değil şimdi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: merakli
      Merhaba arkadaşlar;
      Müsabık milli sporcuyum branş belirtmek istemiyorum. Ana işim fizikten ziyade güçle ilgili daha öncesinde,
      oxandrolone testosteron propionate Geçmişim var ilk defa ghrp kullanıcam bu kürümde anabolik olarak tekrar ox ve testo eşlik edecek
      12-16 haftası kürde:
      Dozlarım nasıl olmalı? Güç artışı için ve beslenirken nelere dikkat etmeliyim? Örneğin ekmek tuz şeker yasak denildi doğru mudur bunlar? Bana bu konuda bilgi verebilirseniz çok sevinirim.
      @rastlantisal @SantoR @Diver @Askabar @AREN @crosfredy @SERKO @otopsicikedi @GHOST
    • Yazan: Loxerr
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      Toplamda 10 hafta aşağıdaki gibi ilerleyeceğim.
      4 hafta
      400 my test cypionat 200 mg tren enant 2 hafta
      400 mg testo cypionat 300 mg tren enant 4 hafta 
      400 mg testo cypionat 125 mg testo enant 400 mg tren enant Daha sonra 200mg cyp ile 10 hafta düz bir çizgide ilerleyip dinlenme modun da olacağım.
      Dinlendikten sonra 10 hafta böyle gidip bitireceğim.
      300 mg testo prop 300 mg tren acetat 300 mg masteron 300 mg Sizce nasıl bir yol izlemeliyim?
      yaş 24 boy 1.80 kg 89 - 90        
    • Yazan: 2013te_takılı_kaldım
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      Kan testim böyle yaklaşık 8 aydır kürdeyim hiç ara vermedim.
      İlk başta :
      TESTOSTERON 500MG BOLDENON 500 MG Bu testi vermeden önce de :
      TESTOSTERON 250MG TRENBOLONE 250MG Yapıyordum sizce aldığım ilaçlar boş mu?

• Yazan: bselim
      Arkadaşlar selamlar,
      Şimdi üstatlar genel olarak gördüğüm kadarıyla çok önermiyorlar ama ben TRT dozlarında yani 2 haftada veya 3 haftada bir olacak şekilde hafif bir sustanon kürü yapmak istiyorum primabolan ile birlikte.
      E2 sınır değerden biraz yüksek Total Testo ise 3.30 civarı çıktı, kolesterol 207 seviyelerinde ve kiloluyum, buradaki amacım hem testoyu arttırıp biraz daha motive bir şekilde kendimi salona atabilmek hem de normalden bi %20-30 daha hızlı kilo verip kas yaparak metabolizmayı bir nebze hızlandırmak, sizler neler düşünürsünüz?
    • Yazan: berhan48
      Merhaba arkadaşlar.
      Bulk kürümün 5.haftası bitti 6. Haftaya gireceğim.
      Haftalık olarak;
      500mg testo enat 400 mg boldenon Sorularım:
      Kürümü sizce testoyu 750 ye boldenonu 600e çıkarmalı mıyım? Sonuçta uzun bi süreç var 1 ay boyunca yükleme yapmam fayda sağlar mı? (1.90) 89 kilo başladığım kürümde Şuan aç karna 97 kilo civarı geliyorum. Hedef 110-115,16 ila 20 hafta civarı bitirmeyi düşünüyorum. ( GÜNCEL FOTOĞRAFLARIMI YÜKLEDİM) Teşekkürler şimdiden.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.