Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Kapukaya

Kür esnasında cinsellik verimi etkiler mi?

Önerilen İletiler

Kapukaya    85

Dostlar kür esnasında cinsel ilişki veya mastürbasyon kür verimini düşürür mü veya etkilermi ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Diver    721
Kapukaya, 3 dakika önce yazdı:

Dostlar kür esnasında cinsel ilişki veya mastürbasyon kür verimini düşürür mü veya etkilermi ?

Antrenmandan önce yapmadıktan sonra etkilemez dostum

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kapukaya    85
Diver, 9 dakika önce yazdı:

Antrenmandan önce yapmadıktan sonra etkilemez dostum

Sağolun hocam

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.251
Kapukaya, 4 saat önce yazdı:

Etkiler mast veya ilişkiye gir sonra teste gir değerlerin bile absurt çıkar.

Sen vücudundaki o hayvanı mast ve ilişki ile etkisiz hale getirme git salonda barlara kafa at öyle hakkını ver bu sürecin.

• Beğen 4
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ulquiorra_z    196
Kapukaya, 5 saat önce yazdı:

kür verimini etkileyeceğini düşünmüyorum ama bence kesinlikle idman performansını etkiliyo arada uyku olsa bile etkilediğini düşünüyorum ben

PR alcağım zamanlar mümkün olduğunca yapmamaya çalışırım o yüzden :D 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kapukaya    85
ulquiorra_z, 13 dakika önce yazdı:

kür verimini etkileyeceğini düşünmüyorum ama bence kesinlikle idman performansını etkiliyo arada uyku olsa bile etkilediğini düşünüyorum ben

PR alcağım zamanlar mümkün olduğunca yapmamaya çalışırım o yüzden :D 

Anladım hocam çok ilişkiye girmiyorum zaten aidsten olmeyelim diye dümenden arada oluyorda onun kurle denk gelmesi bı sıkıntı yaparmı manasında sormustum sagolun

tarihinde Kapukaya tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit    866

O kadar testosteronla hiç bir kürün verimi düşmez.

Bay-T, Bir saat önce yazdı:

Etkiler mast veya ilişkiye gir sonra teste gir değerlerin bile absurt çıkar.

Sen vücudundaki o hayvanı mast ve ilişki ile etkisiz hale getirme git salonda barlara kafa at öyle hakkını ver bu sürecin.

Tayfun abinin de demek istediği antrenman performansı.

• Beğen 4

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AREN    220

Kür cinsel verimi veya mastürbasyon’nun verimi nerede görülmüş ? Aksine senin de kür’le beraber doğan ejderhayı sık sık beslemen lazım. Hem psikoloji hem hormon değerleri açısında önemli. Aksine hem ereksiyon kaliten, hem libidon zirvelerdeyse ne yapman gerektiğini biliyorsun. Bu senin psikolojini bile olumlu yönde etkileyeceğinden tut, antrenman performansını bile arttırır. Yok öyle libido’nu antrenman’da çıkar falan. Antrenmanın da hakkını ver libidonun da. Sadece Antrenman’dan önce yapmamaya çalış gerçekten çok saçma sapan sebepler olabiliyor ona dikkat etsen yeterli

• Beğen 4
  • Şaşkın 1
  • Olumsuz 1
  • Kaka 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
GHOST    491
Arenn, 14 saat önce yazdı:

Kür cinsel verimi veya mastürbasyon’nun verimi nerede görülmüş ? Aksine senin de kür’le beraber doğan ejderhayı sık sık beslemen lazım. Hem psikoloji hem hormon değerleri açısında önemli. Aksine hem ereksiyon kaliten, hem libidon zirvelerdeyse ne yapman gerektiğini biliyorsun. Bu senin psikolojini bile olumlu yönde etkileyeceğinden tut, antrenman performansını bile arttırır. Yok öyle libido’nu antrenman’da çıkar falan. Antrenmanın da hakkını ver libidonun da. Sadece Antrenman’dan önce yapmamaya çalış gerçekten çok saçma sapan sebepler olabiliyor ona dikkat etsen yeterli

@Arenn total testo düşmüş veya e2 fırlamış bu ne hoyratlık yiğidim :D 

• Beğen 1
  • ahahaha 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.251
Arenn, 21 saat önce yazdı:

Besle besle güzel besle sonra ejdeha ateş atmak yerine tükürerek öldürsün düşmanlarını. :)

Bak şimdi bu dediklerimi yap sonra ne hurafe ne gerçek beraber öğrenelim.

1. Deli gibi veya orta şekerli mast yap veya cinsel ilişkiye gir sonra test yap sonuçları paylaş burada.
  2. Hafta bir veya iki mast yap veya tek veya iki ilişki sonra test yap sonuçları paylaş burada.

Etkiliyor mu teknik, bilimsel sonuçları etkilemiyor mu eğer ben yanılırsam özür dileyerek hesabı kapatacağım bu bir.

Gelelim antrenman kısmına. Eğer sen yatak bıldırcın gibi sevişip boşalan biri değilsen o yatakta bir spartacus bir yunan tanrısı modun da hakkını veriyorsan öyle 10,20 dk değil belki saate varan bir deneyimden bahsediyoruz o kadar yüklü testosteronla ki böyle olması lazım o yatak macerasından kalktığında ne sen ne partnerinin elini kıpırdatacak hali olmak olamaz. Ve bunu o yüksek testosteronla günde birden fazla kere haftada defalarca yaptığını düşünelim! Sen hangi antrenmanı atacaksın en sert şekilde? Öyle kli benim antrenman anlayışım ve bir çok pronun ben pro değilim bu arada deneyimli biriyim sadece kendime göre o salona girip kusmadan, kan şekeri yerle yeksan olmadan çıkan adam benim gözümde adı sporcu kısacası çaylak biridir. Gel gelelim bu sex performansları üzerine bu yönde antrenmanlar yapabileceğine inanıyor musun ben görmedim ömrü hayatımda böyle bir şey bir yerden mutlaka sporcu zafiyet gösteriyor o yüzden ne demişim ben mesajımda ?

Bay-T, 23 saat önce yazdı:

Anladın mı? O yüzden diyoruz ki yeni arkadaşlar bunca katbekat üstünde aldığınız testosteronları salonlarda harcayın yatakta değil.

Daha böyle kendi fikirlerini atarlı beyan edeceksen beni bu platformda ne kadar tanıyorsun bilmiyorum ama en az senin kadar bende kendi doğrularımdan ziyade evrenselliğine inandığım branş dahilindeki doğrularımı yüksek sesle söylerim incinirsin ama haberin olsıun. :)

Hadi şimdi biraz papatya çayı iç ve rahatla.

• Beğen 2
  • Alkış 2
  • Cool 1
  • Jest 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    721
Bay-T, 55 dakika önce yazdı:

Besle besle güzel besle sonra ejdeha ateş atmak yerine tükürerek öldürsün düşmanlarını. :)

Hocam sizin gibi ne deneyime ve nede bilgiye sahip değilim okuduğum bir makalede sexin vücut geliştirme üzerine pozitif etkileri olduğunu yazıyordu. Ne kadar doğrudur yanlıştır tartışılır amacım muhalif olmak değil. Günümüz Türkiye şartlarında bi sex zevkimiz var psikolojimizi düzelten bence iyi geliyordur 😁😁 Konu hakkında @Loving hocam bir paylaşım yaparsa aydınlanırız diye düşünüyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.251
Diver, 18 dakika önce yazdı:

Hocam sizin gibi ne deneyime ve nede bilgiye sahip değilim okuduğum bir makalede sexin vücut geliştirme üzerine pozitif etkileri olduğunu yazıyordu. Ne kadar doğrudur yanlıştır tartışılır amacım muhalif olmak değil. Günümüz Türkiye şartlarında bi sex zevkimiz var psikolojimizi düzelten bence iyi geliyordur 😁😁 Konu hakkında @Loving hocam bir paylaşım yaparsa aydınlanırız diye düşünüyorum.

Bakın sex öyle bir şeydir ki evlilik gibi kutsal bir müessesiyi bile ayakta tutan en temel çiftlerin tensel barışıdır. Bu olmazsa ne evlilikler ayakta kalır ne insan psikolojisi ne vücudu siz konuyu bambaşka yerden anlamayı seçmiş öyle okumuş öyle anlamışsınız. Mevzu sex yapmayın değil yapın en güzelini yapın ama anlamınız gereken konuya şu açıdan bakarsanız beni daha iyi anlayacaksınız veya tartışmaya ortak olacaksınız. Konu kürdeyen insan vücudunun çok üzerinde testosteron alıyoruz dışarıdan bu testosteron insan vücudunu libido ve güç olarak stratosfere çıkarıyor!!! Ama genç ve deneyimsiz çoğu sporcu bu durumu salonda barları kemirmek yerine hipertrofinin canına okumak yerine yatakta atmaya çalışıyor bu muhteşem enerjiyi!!! Anlatmak istenen bu siz bu enerjiyi haftada defalarca sabah akşam yapar sonra antrenman atmaya giderseniz o hayalini kurduğunuz vücutları ortaya çıkaracak antrenmanları atmakta zorlanırsınız diyorum o yüzden bu enejriyi özellikle kür döneminde salonlarda atın mümkünse çift antrenman yapın ki biz öyle yapardık yeraltı salonlarında öyle yetişmiş adamlar benim kuşağım genelde ve biz bunların çok doğru iyi sonuçlarını aldık iseterim ki sizde alın veya merak edenlerde alsın. Mevzu burada sex yapmayın veya mast yapmayın değil temel bir sorunun temel bir cevabı.

• Beğen 4
  • Vayyyy!! 1
  • Alkış 1
  • Jest 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    859
Arenn, 21 saat önce yazdı:

Arenn bu forumun aslında sevilen en sakin üyelerindendir bende şaşırdım böyle sivri çıkışına böyle çıkışları genelde ben yaparım :D HAHAHAHA.

Bay-T, 11 dakika önce yazdı:

Bakın sex öyle bir şeydir ki evlilik gibi kutsal bir müessesiyi bile ayakta tutan en temel çiftlerin tensel barışıdır. Bu olmazsa ne evlilikler ayakta kalır ne insan psikolojisi ne vücudu siz konuyu bambaşka yerden anlamayı seçmiş öyle okumuş öyle anlamışsınız. Mevzu sex yapmayın değil yapın en güzelini yapın ama anlamınız gereken konuya şu açıdan bakarsanız beni daha iyi anlayacaksınız veya tartışmaya ortak olacaksınız. Konu kürdeyen insan vücudunun çok üzerinde testosteron alıyoruz dışarıdan bu testosteron insan vücudunu libido ve güç olarak stratosfere çıkarıyor!!! Ama genç ve deneyimsiz çoğu sporcu bu durumu salonda barları kemirmek yerine hipertrofinin canına okumak yerine yatakta atmaya çalışıyor bu muhteşem enerjiyi!!! Anlatmak istenen bu siz bu enerjiyi haftada defalarca sabah akşam yapar sonra antrenman atmaya giderseniz o hayalini kurduğunuz vücutları ortaya çıkaracak antrenmanları atmakta zorlanırsınız diyorum o yüzden bu enejriyi özellikle kür döneminde salonlarda atın mümkünse çift antrenman yapın ki biz öyle yapardık yeraltı salonlarında öyle yetişmiş adamlar benim kuşağım genelde ve biz bunların çok doğru iyi sonuçlarını aldık iseterim ki sizde alın veya merak edenlerde alsın. Mevzu burada sex yapmayın veya mast yapmayın değil temel bir sorunun temel bir cevabı.

Tayfun abiye gelince kötü bir şey dememiş bende aynı fikirdeyim. Ben genelde antrenman sonrasına saklıyorum sorun çözülüyor abi :D 

Önce yapınca gerçekten antrenmana gidesim gelmiyor çünkü titreyerek yürüme moduna geçiyorum vücudumda

Mutluluk hormonu patlaması amannnnn yarın giderim diyorum böyle oldu geçmişte sonra genelde bu randevuları geceye ertelemeye başladım :D 

tarihinde SPECTRE tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
  • ahahaha 1
  • Jest 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
KlasikFizik    241

Kendi acimdan antremandan sonra 2 hafta her gün yaptığım oldu spor performansım 1 ay yapmadığımla bir farkı yoktu. antreman öncesi yapma yeter, beyin orgazm sonrası aşırı mutluluk hormonu salgiliyor sonrasinda spor yaptığında da mutluluğu yakalayamiyorsun yetmiyor düşük modda oluyorsun. Ve biliyoruz ki en eglenerek yaptığımız, mutlu olduğumuz antremanlsr genelde en iyi bölgemiz oluyor. uyku öncesi veya antreman sonrası yap geç.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AREN    220
GHOST, 9 saat önce yazdı:

@Arenn total testo düşmüş veya e2 fırlamış bu ne hoyratlık yiğidim :D 

Benim bi değerlere baktırma zamanım gelmiş 😁

SPECTRE, 2 saat önce yazdı:

Arenn bu forumun aslında sevilen en sakin üyelerindendir bende şaşırdım böyle sivri çıkışına böyle çıkışları genelde ben yaparım :D HAHAHAHA.

Tayfun abiye gelince kötü bir şey dememiş bende aynı fikirdeyim. Ben genelde antrenman sonrasına saklıyorum sorun çözülüyor abi :D 

Önce yapınca gerçekten antrenmana gidesim gelmiyor çünkü titreyerek yürüme moduna geçiyorum vücudumda

Mutluluk hormonu patlaması amannnnn yarın giderim diyorum böyle oldu geçmişte sonra genelde bu randevuları geceye ertelemeye başladım :D 

Şş dur benim acilen bir test yaptırma zamanım gelmiş 😁

SPECTRE, 2 saat önce yazdı:

Kesinlikle de öyle oluyor da ben off günlere saklıyorum, antrenman sonrası aşırı yorgunluk çöküyor bi 1 saat kendime gelemiyorum 😂😂

Bay-T, 3 saat önce yazdı:

Bak şimdi bu dediklerimi yap sonra ne hurafe ne gerçek beraber öğrenelim.

1. Deli gibi veya orta şekerli mast yap veya cinsel ilişkiye gir sonra test yap sonuçları paylaş burada.
  2. Hafta bir veya iki mast yap veya tek veya iki ilişki sonra test yap sonuçları paylaş burada.

Etkiliyor mu teknik, bilimsel sonuçları etkilemiyor mu eğer ben yanılırsam özür dileyerek hesabı kapatacağım bu bir.

Gelelim antrenman kısmına. Eğer sen yatak bıldırcın gibi sevişip boşalan biri değilsen o yatakta bir spartacus bir yunan tanrısı modun da hakkını veriyorsan öyle 10,20 dk değil belki saate varan bir deneyimden bahsediyoruz o kadar yüklü testosteronla ki böyle olması lazım o yatak macerasından kalktığında ne sen ne partnerinin elini kıpırdatacak hali olmak olamaz. Ve bunu o yüksek testosteronla günde birden fazla kere haftada defalarca yaptığını düşünelim! Sen hangi antrenmanı atacaksın en sert şekilde? Öyle kli benim antrenman anlayışım ve bir çok pronun ben pro değilim bu arada deneyimli biriyim sadece kendime göre o salona girip kusmadan, kan şekeri yerle yeksan olmadan çıkan adam benim gözümde adı sporcu kısacası çaylak biridir. Gel gelelim bu sex performansları üzerine bu yönde antrenmanlar yapabileceğine inanıyor musun ben görmedim ömrü hayatımda böyle bir şey bir yerden mutlaka sporcu zafiyet gösteriyor o yüzden ne demişim ben mesajımda ?

Anladın mı? O yüzden diyoruz ki yeni arkadaşlar bunca katbekat üstünde aldığınız testosteronları salonlarda harcayın yatakta değil.

Daha böyle kendi fikirlerini atarlı beyan edeceksen beni bu platformda ne kadar tanıyorsun bilmiyorum ama en az senin kadar bende kendi doğrularımdan ziyade evrenselliğine inandığım branş dahilindeki doğrularımı yüksek sesle söylerim incinirsin ama haberin olsıun. :)

Hadi şimdi biraz papatya çayı iç ve rahatla.

Baş tacısın Tayfun abim 🌹

Hiç Allah için sana niye atarlı cevap vereyim ki hatta niye saygısızlık yapayım.. bence beni sen yanlış anladın bu durumda. 

İçin rahat olsun ben senin için papatya kazanında yıkanır üstüme papatya yağı döker, tütsüler eşliğinde mışıl mışıl uyurum ben 😂😂

• Beğen 2
  • Alkış 1
  • Jest 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    427

Haftada 2 lazımm yoksa kafayı yersin o kadar şeyi dışarı da atman lazım.Vücutta normal üretimin belki 10 katı kadar testo var merak etme vücut onu hemen yerine koyar.Of günlerinde yaparsan daha iyi olur diğer zamanlarda idman performansını gerçekten etkiliyor.

@Arenn katılıyorum sadece biraz sert çıkmış sanırım net konuşma olmasın diye herkes bir fikir sunuyor tabi önemli olan denemek ve denenmiş araştırılmış bilgiyi uygulamak.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    638
Kapukaya, 09.12.2023 - 18:07 yazdı:

Bende etkiliyor, bazılarında etkilemiyor anlamadım ben de :D Forumda biri bununla ilgili bir şey yazmıştı zamanında: Arkadan vurduğunu önden boşaltma diye. 

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ulquiorra_z    196
hectordoyle, 13 dakika önce yazdı:

Bende etkiliyor, bazılarında etkilemiyor anlamadım ben de :D Forumda biri bununla ilgili bir şey yazmıştı zamanında: Arkadan vurduğunu önden boşaltma diye. 

hahahaha xDxDxDxD 

harika sözmüş hocam

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
pusalik    156

Yapılan araştırmalarda doğal sporcuların antrenman öncesinde mastürbasyon yapması serbest testosteronu düşürdüğü görülmüş bu bir gerçek.İlaçlı sporcuların da bu durumda düşürmesi muhtemeldir fakat bir araştırma göremedim.

kaynak:(https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC8697462/)

Fakat bu sporu profesyonel düzeyde yapmıyorsanız çok takılmanız gereken bir durum değil bence.Hele ki başlık sahibi gibi 18 yaşındaysanız fırsat buldukça cinsel ilişkiye girmenizi tavsiye ederim.O yaşlarda edindiğiniz tecrübeler ilerde yaşayacağınız ilişkilerin temelini oluşturacak. İnsanın evrimsel süreçte temel amacı üremektir.Bütün içgüdülerimiz, hislerimiz, duygularımız üreme üzerine inşa edilmiştir.Bu sebeple yaşamın temeli olan bu olguyu daha iyi antrenman çıkarmak için yapmamak bana göre mantıklı değildir.

Yorgunken yapılacak bir antrenman preworkout, kafein,arjinin vs gibi supplementlerle desteklenebilir ama kaçan bir cinsel ilişkiden öğrenilecek tecrübe yerine konamaz...

Bu sebeple fırsat buldukça sevişin arkadaşlar.Sevişmek güzeldir :) 

• Beğen 2
  • Ödül 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kapukaya    85
pusalik, 14 dakika önce yazdı:

Yapılan araştırmalarda doğal sporcuların antrenman öncesinde mastürbasyon yapması serbest testosteronu düşürdüğü görülmüş bu bir gerçek.İlaçlı sporcuların da bu durumda düşürmesi muhtemeldir fakat bir araştırma göremedim.

kaynak:(https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC8697462/)

Fakat bu sporu profesyonel düzeyde yapmıyorsanız çok takılmanız gereken bir durum değil bence.Hele ki başlık sahibi gibi 18 yaşındaysanız fırsat buldukça cinsel ilişkiye girmenizi tavsiye ederim.O yaşlarda edindiğiniz tecrübeler ilerde yaşayacağınız ilişkilerin temelini oluşturacak. İnsanın evrimsel süreçte temel amacı üremektir.Bütün içgüdülerimiz, hislerimiz, duygularımız üreme üzerine inşa edilmiştir.Bu sebeple yaşamın temeli olan bu olguyu daha iyi antrenman çıkarmak için yapmamak bana göre mantıklı değildir.

Yorgunken yapılacak bir antrenman preworkout, kafein,arjinin vs gibi supplementlerle desteklenebilir ama kaçan bir cinsel ilişkiden öğrenilecek tecrübe yerine konamaz...

Bu sebeple fırsat buldukça sevişin arkadaşlar.Sevişmek güzeldir :) 

Sağolun hocam o zaman fazla sınırları zorlamadan yapmak yeterli olacaktır 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AREN    220
Kapukaya, 53 dakika önce yazdı:

Sağolun hocam o zaman fazla sınırları zorlamadan yapmak yeterli olacaktır 

Bence sınırlar zorlanmalı diye düşünüyorum 🙌🏻

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kapukaya    85
Arenn, 4 dakika önce yazdı:

Bence sınırlar zorlanmalı diye düşünüyorum 🙌🏻

Ahahaha zorlayalim o zaman hocam kaç bin ng testo ile zorlayalim 😄😄 bizle olan kadına bol şans 😄

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.587

Eğer yarışmaya hazırlanan bir profesyonel değilseniz neyin daha öncelikli olduğuna karar vermek lazım. Sex, verimi mi düşürüyor? Düşürsün :D

• Beğen 2
  • ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: dragx
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      Only testo kürüne girecektim ama karar değiştirip:
      testosteron boldenon turinabol Kürüne girmeye karar verdim ve ortalama 6 ay yani 24 hafta kürde kalacağım.
      Önerilerinizi bekliyorum sizce bu kombinasyon nasıl ?
    • Yazan: anabolik.adam
      Kür içeriğim:
      Testosteron Deca Sorularım:
      Tren de olduğu gibi decada da en iyi verimi almak için testoyu decadan daha düşük dozajda mı kullanmamız gerek? Deca dick den bağımsız olarak sadece etki açısından soruyorum. tren kürlerinde trenden maksimum verim ve minimum zarar alabilmek için trenin daha iyi çalışması için testoyu trenden düşük alın deniliyor aynısı deca içinde geçerli mi bilgisi olanlar yazarsa çok sevinirim.
    • Yazan: Draqul Org
      Merhabalar nasılsınız?
      Bildiğiniz kan testi gerektirmeyen veya istiyorsada sadece 1 kere bittikten sonra kan testi gerektiren ilaçlar var mı? Mesela sarm kullanırken kullanmadan önce test vermedim bitince 1 kere vercem testi. Bunu demek istiyorum. Teşekkürler şimdiden 🙏🏻 
    • Yazan: Dağaslanı
      13 haftadır kürdeyim ve son 2-3 haftadır vücudumda akneler çok çoğaldı. Hatta akne bile sayılmaz bazıları içi kan dolu iltihap gibi.
      Kan sonuçlarımı ve akne resimlerini ekleyeceğim yorumlarınızı bekliyorum.
      8 hafta deca 5 hafta anapolan 13 haftadır testo kullanıyorum Yaşım 22     
    • Yazan: testotr
      Merhabalar,
      İlk kürüm olarak 16 haftalık:
      Testo enanth 500mg boldenon 400mg Kullandım kürün sonuna gelmiş olup 1 aylık trt sürecindeyim. Cinsellikte bir miktar düşüş harici bir yan etki yaşamadım sebebi ne olabilir ve tekrar küre girmek gibi bir düşüncem var. Hocalarım sizce ikinci kürüm olarak nasıl bir yol tercih etmeliyim.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.