Jump to content
  • Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Bumin

Sustanon ve tansiyon

Önerilen İletiler

Bumin    72

Selamlar arkadaşlar,

2 hafta önce bir bulk kürüne başladım, kürde haftalık 500mg sustanon tek seferde vuruyorum , 350mg deca ve 300 rimo kullanıyorum, küre başladığım haftadan itibaren tansiyon yükselmesi ve biraz da baş ağrısı yaşadım. Genelde 12/7 olan tansiyon 15/9 ları gördü. Sustanon ilk defa kullanıyorum, hep enanthate kullandım. Rimo da ilk kez kullanıyorum ama şüpheli olarak sustanonu seçtim, prospektüsünde de tansiyon yükseltebileceği hipertansiyon sorunu olan kişilerin dikkatli olması gerektiği yazıyor.

Sustanon kullanıp tansiyon problemi yaşayan oldu mu? @metinav @rastlantisal @Rdm @Mickey tecrübesi olan arkadaşlar bilgi verirse sevinirim. 3. hafta enanta geçerek deneme yapmayı düşünüyorum, aslında sustanın verdiği libidoyu çok sevmiştim ama sorun ondan ise ilişkimiz kısa sürecek gibi :) ha bu arada lantus da kullanıyorum 10ü ile başlamıştım 12ü ile devam ediyordum lantusu da ilk kez kullanıyorum.

Cevaplar için şimdiden teşekkürler.

tarihinde Rdm tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

GHOST    601

Hiç böyle bir sorun yaşamadım daha önce sustanonda.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bumin    72
ufukbelli.06, 24 dakika önce yazdı:

500 sustanonu niye tek sefer? 

4 haftalık sustanonum vardı, sonrasında enanthate geçmeyi düşünüyordum uğraşmak istemedim aslında bölerek vurmayı. Tek sefer vurulmasında ne gibi bir sorun var?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    3.501
Bumin, 50 dakika önce yazdı:

Selamlar arkadaşlar,

2 hafta önce bir bulk kürüne başladım, kürde haftalık 500mg sustanon tek seferde vuruyorum , 350mg deca ve 300 rimo kullanıyorum, küre başladığım haftadan itibaren tansiyon yükselmesi ve biraz da baş ağrısı yaşadım. Genelde 12/7 olan tansiyon 15/9 ları gördü. Sustanon ilk defa kullanıyorum, hep enanthate kullandım. Rimo da ilk kez kullanıyorum ama şüpheli olarak sustanonu seçtim, prospektüsünde de tansiyon yükseltebileceği hipertansiyon sorunu olan kişilerin dikkatli olması gerektiği yazıyor.

Sustanon kullanıp tansiyon problemi yaşayan oldu mu? @metinav @rastlantisal @Rdm @Mickey tecrübesi olan arkadaşlar bilgi verirse sevinirim. 3. hafta enanta geçerek deneme yapmayı düşünüyorum, aslında sustanın verdiği libidoyu çok sevmiştim ama sorun ondan ise ilişkimiz kısa sürecek gibi :) ha bu arada lantus da kullanıyorum 10ü ile başlamıştım 12ü ile devam ediyordum lantusu da ilk kez kullanıyorum.

Sustanonu en çok kullanan insanlardan biriyim. 11,5 - 8 genelde benim tansiyonum. Sadece boldenon kullanırken yukarlarda geziyordu. Sustanonda tansiyon sorunu yaşamadım.

Zaten dalgalı bir ilaç. 2ye bölmek bile dalgalanmayı durdurmaya yetmiyor. Tek seferde vurmak, üstelik deca ile bunu yapmak gerçekten prolaktini ve östrojeni tavan yaptırabilir.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bumin    72
rastlantisal, 11 dakika önce yazdı:

Sustanonu en çok kullanan insanlardan biriyim. 11,5 - 8 genelde benim tansiyonum. Sadece boldenon kullanırken yukarlarda geziyordu. Sustanonda tansiyon sorunu yaşamadım.

Zaten dalgalı bir ilaç. 2ye bölmek bile dalgalanmayı durdurmaya yetmiyor. Tek seferde vurmak, üstelik deca ile bunu yapmak gerçekten prolaktini ve östrojeni tavan yaptırabilir.

Teşekkürler üstat. Olmadı 3. haftaya 2 ye bölerek bir bakayım duruma

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kado    114
Bumin, Bir saat önce yazdı:

Selamlar arkadaşlar,

Suyu bol iç , susuz kalma sorun yaşamazsın.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.543

Sustanon değil, tüm testosteron esterleri tansiyon arttırabilir. Kürde vücut su tuttukça veya kan yoğunlaştıkça yada her ikisi olunca tansiyon artar. Burada tek suçlunun sustanon olduğunu düşünmüyorum.

• Beğen 5

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gokalaf    138

kral 15 tansiyon az değil, dün gece pederin tansiyonu 21 çıktı sabaha kadar hastanede yattık. tansiyon sıkıntılı, dikkat et.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
janbertozen    338
Bumin, 15 saat önce yazdı:

Selamlar arkadaşlar,

micardis al eczaneden kullan 2 hafta önce 16 lardaydı şuan 13 lerde sabitledi  günlük 40 mg kullanıyorum 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bumin    72
Rdm, 6 saat önce yazdı:

Sustanon değil, tüm testosteron esterleri tansiyon arttırabilir. Kürde vücut su tuttukça veya kan yoğunlaştıkça yada her ikisi olunca tansiyon artar. Burada tek suçlunun sustanon olduğunu düşünmüyorum.

Teşekkürler hocam. Aynı küre hatta deca 400 ve tren kullandığım kürde de yaşamamıştım bir sorun, o yüzden şüphelendim sustadan ama ne yalan söyleyeyim su tüketimine dikkat etmedim, şimdi suyu arttırdım bakalım.

gokalaf, 6 saat önce yazdı:

kral 15 tansiyon az değil, dün gece pederin tansiyonu 21 çıktı sabaha kadar hastanede yattık. tansiyon sıkıntılı, dikkat et.

Eyvallah dostum sağ ol, geçmiş olsun size de.

janbertozen, 3 saat önce yazdı:

micardis al eczaneden kullan 2 hafta önce 16 lardaydı şuan 13 lerde sabitledi  günlük 40 mg kullanıyorum 

Eyvallah. Bir bakayım bende gerekli olursa kullanırım, 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.777
Bumin, 19 saat önce yazdı:

Selamlar arkadaşlar,

Testosteron 250, deca 300, rimobolan 400 mg şeklinde daha uygun olur bence...Tansiyon sorunu özellikle su tutmaya yatkın bünyelerde östrojen artışı yapan anaboliklerden kaynaklanabiliyor.Sustanon ve ceca bu örneklerden.Birlikte daha da sinerjik olurlar...Halihazırda vucudunda ödem de varsa su tutumu fazlaysa hızla bu durum ortaya çıkabilir...Arada diüretik yada tansiyonu düzenleyecek bir ilaç kullanılabilir...

• Beğen 5

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.