Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

engin07

Ilk kür için öneriniz ne olur?

Önerilen İletiler

engin07    2

Merhaba arkadaşlar ilk kurumu yapmak istiyorum. 4.5 yıldır spor yapıyorum sadece ağırlık ve istediğim şey kuru bir form ,yağlı ve sulu bir kütle sevmiyorum. Bu konuda bilgili arkadaşlar hangi küre girmeliyim temiz Adele almak için @DeMoNhUnTeR @Rdm @Semih Erarslan @Arenn @GHOST @rastlantisal

• boy 175
  • kg 80
  • yas 23

IMG_4126.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

kensh    21
engin07, 19 dakika önce yazdı:

Merhaba arkadaşlar ilk kurumu yapmak istiyorum. 4.5 yıldır spor yapıyorum sadece ağırlık ve istediğim şey kuru bir form ,yağlı ve sulu bir kütle sevmiyorum. Bu konuda bilgili arkadaşlar hangi küre girmeliyim temiz Adele almak için

yarışma istemiyorsan bence girme

bir kaç kg kas (su) kütlesi alacağım diye  5k-15k gibi bir para harcamaya gerek yok eğer profesyonel düşünmüyorsan (kaslar kalıcı değil geçici olacağını unutma ve sağlık sorunları yaşayacağını da)

eğer illa gireceğim ve böyle bir sorumluluğa hazırım diyorsan tutan yok 23 yaşındasın tüm sorumluluk sende.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
crosfredy    261

Naturel kalmalisin küre falan girme arkadaşım formun gayet iyi insanlar ilaçla şu forma gelmeye çalışıyor belli ki genetiğin yatkın ve disiplinli sin yarışma hedefin falan yoksa doğal dengeni boş yere bozma ille de kullanmak istiyorsan only testo prop tercih edilebilir 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
GHOST    455

Fiziğin çok güzel zaten bozma bence de ama insanın sınırlarını görmesi aşması kadar da güzel bir duygu yok o yüzden kullanmak istiyorum dersen de seni anlayabilirim. Ama sakın sakın sakın sakın sakın bu vücudu  ne olduğu belli olmayan markalarla hiç etme.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.537

Testosteron-Boldenon-Turinabol, veya Testosteron-Deca genelde ilk kürler için tercih edilen en yaygın 2 seçenek. Forumda çok fazla kür günlüğü var, biraz göz gezdirirsen etki ve yan etkilerini iyi kötü anlar, kendi fikrini edinebilirsin. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.414
engin07, 02.12.2023 - 00:40 yazdı:

Merhaba arkadaşlar ilk kurumu yapmak istiyorum. 4.5 yıldır spor yapıyorum sadece ağırlık ve istediğim şey kuru bir form ,yağlı ve sulu bir kütle sevmiyorum. Bu konuda bilgili arkadaşlar hangi küre girmeliyim temiz Adele almak için @DeMoNhUnTeR @Rdm @Semih Erarslan @Arenn @GHOST @rastlantisal

• boy 175
  • kg 80
  • yas 23

250mg testosteron ile zamana yay. Eğer östrojenden dolayı sorun yaşarsan yanına 100-200mg arası masteron ekle ve devam et. Bu seni uçurmayacak ancak gelişimine yardımcı olacak. Şu forma natural erişti isen disiplinlisindir ve genetiğinde iyidir zaten. İran enhantate ve balkan masteron enhantate tavsiye ederim.

• Beğen 4

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
voSaydin    3
engin07, 02.12.2023 - 00:40 yazdı:

• boy 175
  • kg 80
  • yas 23

senin gibi yağsız kuru bir vücut istiyor olsam başlangıçta only testoyla başlar ilerki dönemde masteron, rimo gibi hafif ve tatlı ilaçlar eklerdim nabza göre oxandrolone olabilir. başlangıcı only testo ya da testo masteron yapmak yanlış olmaz bencr

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
boss41    100
  • 1. Kür 300 Primo 8 hafta 
  • 2. Kür 400 Primo 8 hafta
  • 3. Kür 500 Testo Enentat 400 Primo 12-14 hafta
  • 4. Kür 500 Testo E 600 Primo İgf1 12-14 hafta 
  • 5. Kür 500 Testo E 500 Bolde igf1  18 hafta 

Only primo ile 2 kür yaptıktan sonra elde ettiğin gelişim yeterli gelmezse testo kullanmaya başla yeterli gelirse ki bence iyi bir fiziğin var sana yeter diye düşünüyorum hiç testoya ve diğer anaboliklere bulaşmamış olursun tertemiz yürürsün yeterli gelmezse ben bu işi yapıcam bu ilaçları kullanıcam dersende 3. Kürden devam edebilirsin testo kullanmaya başladıktan sonra kür aralarında testoyu kesmeden blast cruise yapmanı öneririm tabi istersen ara verip uzun bir pctde yapabilirsin kendi tercihin . Sona bolde ekledim boldeyide denemek istersin diye senin ilaçların bunlar özelliklede primo  , istersen kickstart turinabol falanda eklersin ama gerek yok .

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
engin07    2

Küre başlayalı 2. Haftam oldu gelişim bu şekilde ,antrenmanda ki pump aşırı oluyor arkadaşlar ama ufak bir sorunum var calf kasının hemen sağ tarafında ki yer ağrıyor tendon sanırım yürüdüğüm zaman ağrıdan yürüyemiyorum bazen neden olduğu hakkında bilgisi olan var mi Bir de arkadaşlar östrojen baskılayıcı almam gerektiğini ne zaman anlarım 

IMG_4191.jpeg IMG_4187.jpeg  IMG_4175.jpeg IMG_4162.jpeg

• Alkış 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    230
boss41, 04.12.2023 - 15:28 yazdı:
  • 1. Kür 300 Primo 8 hafta 
  • 2. Kür 400 Primo 8 hafta
  • 3. Kür 500 Testo Enentat 400 Primo 12-14 hafta
  • 4. Kür 500 Testo E 600 Primo İgf1 12-14 hafta 
  • 5. Kür 500 Testo E 500 Bolde igf1  18 hafta 

Only primo ile 2 kür yaptıktan sonra elde ettiğin gelişim yeterli gelmezse testo kullanmaya başla yeterli gelirse ki bence iyi bir fiziğin var sana yeter diye düşünüyorum hiç testoya ve diğer anaboliklere bulaşmamış olursun tertemiz yürürsün yeterli gelmezse ben bu işi yapıcam bu ilaçları kullanıcam dersende 3. Kürden devam edebilirsin testo kullanmaya başladıktan sonra kür aralarında testoyu kesmeden blast cruise yapmanı öneririm tabi istersen ara verip uzun bir pctde yapabilirsin kendi tercihin . Sona bolde ekledim boldeyide denemek istersin diye senin ilaçların bunlar özelliklede primo  , istersen kickstart turinabol falanda eklersin ama gerek yok .

Rimocu öneride bulundu nokta 

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ufukbelli.06    76
Tr3n, 44 dakika önce yazdı:

Rimocu öneride bulundu nokta 

6 haftadır rimo kullanıyorum hala etkisi yok 300 ile başladım 400 devam ediyorum para tuzağı bildiğin 5 binlik oldum 😂

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    410
engin07, 1 saat önce yazdı:

Küre başlayalı 2. Haftam oldu gelişim bu şekilde ,antrenmanda ki pump aşırı oluyor arkadaşlar ama ufak bir sorunum var calf kasının hemen sağ tarafında ki yer ağrıyor tendon sanırım yürüdüğüm zaman ağrıdan yürüyemiyorum bazen neden olduğu hakkında bilgisi olan var mi Bir de arkadaşlar östrojen baskılayıcı almam gerektiğini ne zaman anlarım 

Dostum hangi markayı kullanıyorsun dozların nedir?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    230
ufukbelli.06, 27 dakika önce yazdı:

6 haftadır rimo kullanıyorum hala etkisi yok 300 ile başladım 400 devam ediyorum para tuzağı bildiğin 5 binlik oldum 😂

Etki bekleme zaten yol yakınken dön rimo pahalı ve parasına değmeyecek bir ürün supplement niyetine kullanır ancak o niyetle bile kullanmam ben başkasını bilmem 😂 bu arada 500 mg rimo = prostat büyümesi

tarihinde Tr3n tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ufukbelli.06    76
Tr3n, 16 dakika önce yazdı:

Etki bekleme zaten yol yakınken dön rimo pahalı ve parasına değmeyecek bir ürün supplement niyetine kullanır ancak o niyetle bile kullanmam ben başkasını bilmem 😂 bu arada 500 mg rimo = prostat büyümesi

Kaçınılmaz son 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
GHOST    455
ufukbelli.06, 51 dakika önce yazdı:

Haftada 6  ampul girecek gücünüz varsa primo uygundur yoksa çöp ve para tuzağı o yüzden bunca insan boldeye yöneliyor zaten.

• Alkış 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Drei Lilien    19

yabancı forumlarda adamlar 1000 rimo vuruyor biz ekonomik durumlardan 300 400  de kalıyoruz boşa kürek çekiyoruz evet rimo temiz bir anabolik ancak sarmlar dan farkı yok düşük doz gidince.  deca her zaman favorim ancak işi bilen bi hocayla çalışmak gerekiyor Burak hoca bu konuda favorimdir deca gırecegım zaman Hocama kendimi emanet edeceğim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ufukbelli.06    76
GHOST, Bir saat önce yazdı:

Haftada 6  ampul girecek gücünüz varsa primo uygundur yoksa çöp ve para tuzağı o yüzden bunca insan boldeye yöneliyor zaten.

Hocam 4 ampulu enjekte ederken fenalık geliyor parasal yönünüde geçtim şişirdikleri kadarda verim alınan bir ilaç değil ghrp falan ekleseydim daha iyiydi. 

Drei Lilien, 37 dakika önce yazdı:

yabancı forumlarda adamlar 1000 rimo vuruyor biz ekonomik durumlardan 300 400  de kalıyoruz boşa kürek çekiyoruz evet rimo temiz bir anabolik ancak sarmlar dan farkı yok düşük doz gidince.  deca her zaman favorim ancak işi bilen bi hocayla çalışmak gerekiyor Burak hoca bu konuda favorimdir deca gırecegım zaman Hocama kendimi emanet edeceğim 

Öğünlerin yanına iki servis gainer eklesem daha iyi olurdu 😂

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
engin07    2
Diver, 8 saat önce yazdı:

Dostum hangi markayı kullanıyorsun dozların nedir?

Haftalık 1 ml propionate 1ml masteron ve 120  mg winstrol 

IMG_4112.thumb.jpeg.16cb052b926c243ec15904452d7c586d.jpeg

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.