Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Ufuk bilir

Trinabol ve dianabol aynı kürde kullanılır mı?

Önerilen İletiler

Ufuk bilir    0

Merhaba arkadaşlar ismim Ufuk 35 yaşımdayım fitness ile yaklaşık 12 aydır uğraşıyorum. Hastanede güvenlik olarak vardiyalı çalışıyorum düzenli olmasa da haftada 2 gün spora gidiyorum keratin aminoasit zma bigjoy gibi supplementler kullanıyorum bunun dışında hiç bir küre yada steroid girmedim benim çalıştığım işyerinde bir abi var kendisinin şampiyonlukları var ve bu profesyonel olarak bu sporu yapıyor bende güvenerek ondan bilgi aldım oda bunları ilk hafta kahvaltıdan sonra iki tane ikinci hafta 4 al dedi bu ilaçlar ulaştı bana ama içimde korku var içsem mi diye iki kutuya 1800tl verdim cevaplarınızı bekliyorum can kardeşler.

İlaçlar white tiger sahte midir orijinal midir?

@otopsicikedi @DeMoNhUnTeR @Rdm @Semih Erarslan @rastlantisal @crosfredy @Greblan @Tr3n

Teşekkürler.

55.thumb.jpg.241f1cb80b35df60b25ac81022ccd6be.jpg 53.thumb.jpg.9c55add430b63d5de7b34f411cb059f6.jpg 52.thumb.jpg.cd4923959af0be65e9b60235ecd8fafc.jpg

• Beğen 1
  • Şaşkın 2
  • Üzgün 1
  • Olumsuz 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

GHOST    449

Sana bunu kür diye kim önerdiyse onunla tüm arkadaşlığını bitir :D 

Hocam turinabol, danabol bunlar aynı ilaçlar zaten hangi mantıkla önerdi ki sana? Böyle kür mü olur bunlarla su tutarsın sonra tuttuğun suyu geri verirsin karaciğerine verdiğin zararla kalırsın. Piyasa bu kadar mı düştü milletin cebindeki parayı almak için gerçekten görünce üzülmemek elde değil :( 

• Beğen 6
  • Alkış 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ulquiorra_z    196

Hocam iade edin testosteron olmadan kür olmaz sizi dolandırmış. Siz bunları alırsanız doğal sisteminiz kapanacak ve dışardan da testosteron almadığınız için rezil bir durumda olacaksınız. Turinabol ve danaboluda beraber almakta karaciğeri eline almana yol açabilir :D ilaçların markası sanırsam white tiger forumda aratırsanız sonuç bulursunuz çalışan ama çoğunlukla boş olan steril olmayan ürünler ödem şikayeti vs çok fazla

ben illakı kullancam bunları derseniz testosteron ekleyip kullanın(enjeksiyon)

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    754

White tiger mı kaldı abi? :D sahtenin de sahtesi. Hadi markayı geç böyle kür mü olur harbiden?

İkisini de kullanmayın böyle kür olmaz paranızı iade alın @GHOST zaten eksiksiz yazmış söylenmesi gerekenleri. Bu ilaçlar kardeş diyebiliriz ve diğer anabolik sert ilaçların yanında 5 hafta destekleyici olarak kullanılırlar kas kazanımı için bir faydaları yoktur su tutarlar kesince de suyu idrarla atarsınız kürde kullanılmasının amacıda diğer sert ilaçların yanında 5 hafta sporcuyu motive etsin ilaçlar açılana kadar keyif versin güç versin diye kullanılır.

• Beğen 1
  • Alkış 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    993

Kür planlaması tamamen yanlış,hocalarımın dediği gibi testosuz kür olmaz.Fakat turinabol ve danabol beraber kullandıran bir çok hoca tanıyorum.Gayet de iyi sonuçlar alınıyor O.o

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vezuchiy    102
Ufuk bilir, 10 saat önce yazdı:

Merhaba arkadaşlar ismim Ufuk 35 yaşımdayım fitness ile yaklaşık 12 aydır uğraşıyorum. Hastanede güvenlik olarak vardiyalı çalışıyorum düzenli olmasa da haftada 2 gün spora gidiyorum keratin aminoasit zma bigjoy gibi supplementler kullanıyorum bunun dışında hiç bir küre yada steroid girmedim benim çalıştığım işyerinde bir abi var kendisinin şampiyonlukları var ve bu profesyonel olarak bu sporu yapıyor bende güvenerek ondan bilgi aldım oda bunları ilk hafta kahvaltıdan sonra iki tane ikinci hafta 4 al dedi bu ilaçlar ulaştı bana ama içimde korku var içsem mi diye iki kutuya 1800tl verdim cevaplarınızı bekliyorum can kardeşler.

@otopsicikedi @DeMoNhUnTeR @Rdm @Semih Erarslan @rastlantisal @crosfredy @Greblan @Tr3n

Teşekkürler.

Turinanın orijinalini balkan ve muadili markalardan almadığınız sürece bulamazsınız. ikisininde dianabol olma olasılığı çok yüksek ama şundan eminiz ki kesinlikle turina almıyorsun 800 tlye dianabolün bile underdoseunu alıyor olma ihtimalin yüksek :D hammadde fiyatları ortada turina dediğimiz ilacı yurt dışında bile tedarik etmek zor.

hadi bunları tamamen geçiyorum hacı bu ne tam olarak anlam veremiyorum kürde ki amaç ne? su fıçısına dönüp geri eski haline gelmek ardından bunun için pct yapmak zorunda kalıp psikolojinin bozulması mı? eğer harbiden ilaç işine girmek istiyorsan bunları eksiksiz iade et. ve enjekte işi olmadan kalıcı bir kazanç tutmanın mümkün olmayacağını bil. Testestoronsuz kür olur mu? evet olur neden olmasın ama zerresini tutamazsın adam akıllı verim alamazsın.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.405

Eğer bu ilaçlar çalışıyorsa sıkıntı. Bunları aldığın için doğal döngün kapanacak ve vücutta testosteron kalmayacak. Diğer yandan deli gibi östrojenin olacak. Tıpkı kadınlarda olduğu gibi...

İnsan insana bunu yapmaz. Yapmamalı!

• Beğen 7

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
DeMoNhUnTeR    233
Ufuk bilir, 9 saat önce yazdı:

Teşekkürler.

Acı bir tecrübenin başından dönüyorsunuz. İade

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.536

İkisini beraber kullanabilirsin, eğer çalışıyorlarsa antrenmanlarda gücün biraz artar, hatta 2-3 hafta içinde kendi kilona göre %10 artış sağlayabilirsin. Fakat sonra aldığın şey sadece su olduğu için yine 2-3 hafta içinde kaybeder, üstelik düzenli çalışan hormonal sisteminden de olursun.

• Beğen 2
  • Cool 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
crosfredy    261
Ufuk bilir, 10 saat önce yazdı:

Teşekkürler.

Hem parandan olucaksin hem sağlığından ilaçları kestiğin zaman aldığın suyu vücut geri atınca güzel de bir mental çöküş yaşarsın 5 haftalık bir deneyim için degermi orasını sen düşün bunu 1 2 kişi yazsa kaideye alma fakat tüm yorumlar aynı sona çıkıyor..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.243

İkiside kullanılabilir diyenlere sözüm haklılar su ile maden suyuda içilir ama bana bunu mantıklı açıklamasını rica edeceğim?

BUNLARIN İKİSİDE AYNI AYNI AYNI ne alaka ikisinin kullanılması?

Şimdi soru soruyorum herkesin anlaması için. Hava çok sıcak canınız asitli bir içecek istedi diyelim.

2 tane COLA düşünün beyler. Bunlardan birisi orijinal tat diğer zero olsun. Bunların ilkiside cola mı?

Coca-Cola-World-Cup-2022-1024x680.png

Peki siz canınız bu gazlı içecek çektiğinde içeceğiniz bardağın yarısına zero yarısına orijinal tat mı koyarsınız yoksa sadece zero veya sade e orijinal tad mı koyar içer bu ihtiyacını giderirsiniz? Yapmayın beyler, abiler, dedeler :) Dünyanın en mantıksız işi aynı kürde veya böyle durumlarda ikiz kardeş olan ilaçları peşin sıra, sabahlı akşamlı kullanmak deli saçması şeyler. Oldu olacak sonunada anapolon eklesin? :) Neyse sabah sabah kan şekerim düşük ondan yükseldim galiba :)

Seviliyorsunuz böyle adamlara paranızı kaptırmayın bu forumda uzunca zaman geçirin zaten 1 haftada öğrenirsiniz ne neyle kullanılır.

• Beğen 2
  • ahahaha 1
  • Alkış 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.536
Bay-T, 42 dakika önce yazdı:

İkiside kullanılabilir diyenlere sözüm haklılar su ile maden suyuda içilir ama bana bunu mantıklı açıklamasını rica edeceğim?

BUNLARIN İKİSİDE AYNI AYNI AYNI ne alaka ikisinin kullanılması?

Şimdi soru soruyorum herkesin anlaması için. Hava çok sıcak canınız asitli bir içecek istedi diyelim.

2 tane COLA düşünün beyler. Bunlardan birisi orijinal tat diğer zero olsun. Bunların ilkiside cola mı?

Yarılanma ömürleri ve çalışma mekanizmaları biraz farklı ağabey, biri diğerinin kuzeni farkındayım, ama diet kola ile normal kola değil de sprite ile kolayı karıştırmak gibi biraz daha :)  

• Jest 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.243
Rdm, 4 dakika önce yazdı:

Yarılanma ömürleri ve çalışma mekanizmaları biraz farklı ağabey, biri diğerinin kuzeni farkındayım, ama diet kola ile normal kola değil de sprite ile kolayı karıştırmak gibi biraz daha :)  

Tamam o zaman ne yapacağız yarılanma ömrünme bağlı dianabol günde 3 tablet alacağız her tablet 10mg olacak her tableti 4,5 saat aralıklarla içeceğiz böylece bu saçma düzenden uzaklaşacağız doğru mu? Yarılanma süresini bağlayamadım ben yine yani kuzen dende öte bunların kan bağı :D Yani şey gibi geliyor bana haftada 500 mg testo alacak adam ama 250 ent. 250 cyp :D YA GEREK VAR MI? MANTIKLI MI? Neden biz sustanon kullanmıyoruz elimizden geldiğince 2 kısa 2 uzun var ikiside kuzen bu esterlerin yarılanma süreleri başka ivmeleri başka gereklilikleri başka. Amannnn neyse dede hepimizin demir kadar sert doğruları var bunları aşmakta zorlanıyoruz belkide kendi adıma söylüyorum bunu hep böyle öğrendik yılladırda savunduğumuz doğruların bu olduğu öğretildi bize belkide bu yüzden mazur görün. 9_9^_^

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Greblan    98
Ufuk bilir, 15 saat önce yazdı:

Teşekkürler.

sahtedir kanka daha yeni bolde npp danabolunu denedim underdose

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    230

Arkadaşların dediği gibi testosuz kür olmaz testosteronu baskılar Bir de white thaigerlar boş ürün Parana yazık çünkü zamanında ben de 2 ay süresince kullanmıştım verim alamamıştım testosteron seviyemi dahi yükseltmedi başka markalara yönel 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.