Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Akira Yamaoka

Maksimum kuruluk icin tavsiye

Önerilen İletiler

10 aydır düzenli clen kullanıyorum hep sopharma kullanmıştım yaza kadar cok güzel de bi form yakaladım her yerim damarlıydı ama uyku düzenimin bozulduğu bi süreçte vucudum su mu tuttu yağlandı mı bilmemekle birlikte kilom aynı kalsada damarlar ve detaylar azaldı ve son kullandığım so pharmada verim alamadım.

1 ay clene ara verdim şimdi swiss pharma kullanıyorum dozu 2 katına çıkardım ama açıkçası karamsar olmaya başladım ekonomik durumum pek yok sağlık ta umrumda değil detaylı ve damarlı vücudumu geri istiyorum en ekonomik şekilde en kısa sürede nasıl maksimum definasyonu sağlayabilirim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Vural2    993

Dostum büyük ihtimalle yaşın küçük,her şey vücut kadar kolay olsa keşke.Vücut yapmak için yapman basit beslenme antrenman + seviyene göre ilaçlar.Hayatındaki tek başarı damarlı estetik bir vücut olmamalı.Diğer söyleyeceğim ekonomik durumun yoksa bu işlere hiç girmemen.Ben de ilk başlarda senin gibi düşünüyordum ama işin içine girdikçe anlıyorsun para sporu bu ve sonu yok.

• Beğen 3
  • Alkış 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2, 5 saat önce yazdı:

Dostum büyük ihtimalle yaşın küçük,her şey vücut kadar kolay olsa keşke.Vücut yapmak için yapman basit beslenme antrenman + seviyene göre ilaçlar.Hayatındaki tek başarı damarlı estetik bir vücut olmamalı.Diğer söyleyeceğim ekonomik durumun yoksa bu işlere hiç girmemen.Ben de ilk başlarda senin gibi düşünüyordum ama işin içine girdikçe anlıyorsun para sporu bu ve sonu yok.

Yaşım küçük değil merak etme ayrıca uzun süredir vücut geliştirme ile uğraşıyorum ama hep naturel yaptım askerden sonra ne olursa olsun diyip clen kullanmaya başladım pişman da değilim yazın şimdiye kadar ulaştığım en iyi forma ulaşmıştım

Kötü bi vücut sahibi olduğunda insanların sana karşı olan tavırları değiştiğinde anlıyorsun herşeyin dış görünüş olduğunu

Bu arada beslenmemi olabildiğince kısıtlıyorum günlük 1.200 kaloriyi geçmiyorum max 110 gram karbonhidrat alıyorum her idman sonrası 30 dk yüksek şiddet kardio haftada 3/4 gün idman Yani aslında define olmam lazım ama yeterli kuruluğa bı türlü ulaşamadım clenin yanına birşeyler mi eklemem lazım anlamadım yaz bitti diye az terliyorum yoksa o yüzden mi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mahmutaga    35

Yarismaya cikmiycaksan ozaman neden vucutu daha cok yormak istersen kardesim. Kendin diyon iste uykusuz zorlandin…. Kurumak isleri podyum icin. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409

Maksimum kuru icin bazı protokoller var ve buny sürekli devam ettirmen imkansız hormon dengen bozulur mesela östrojeni sıfırlayıp gezmek gibi bu sefer libido problemlerin olur. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ruthless    74

1200 kcal, 110g karb, sadece clen 🤔 açıkçası formu merak ettim, belki de ihtiyacın olan şey define olmak değil de biraz daha kas kütlesi eklemek olabilir hocam. Ek olarak Kaloriyi biraz arttırıp kardiyo şiddetini düşürebilir ve beslenme rutinine ödem atıcı çaylar (kiraz sapı, karahindiba, mısır püsküllü vs) ekleyebilirsin, cleni kesip 1-2 hafta efedrinle de devam edebilirsin. Naçizane tavsiyem hepsinden önemlisi mind setini değiştirmelisin hocam, insanların sana karşı bakışını baz alıp sağlığı geri plana atmak hatta önemsememek doğru bir kafa yapısı değil. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
crosfredy    261
Akira Yamaoka, 8 saat önce yazdı:

Yaşım küçük değil merak etme ayrıca uzun süredir vücut geliştirme ile uğraşıyorum ama hep naturel yaptım askerden sonra ne olursa olsun diyip clen kullanmaya başladım pişman da değilim yazın şimdiye kadar ulaştığım en iyi forma ulaşmıştım

Kötü bi vücut sahibi olduğunda insanların sana karşı olan tavırları değiştiğinde anlıyorsun herşeyin dış görünüş olduğunu

Bu arada beslenmemi olabildiğince kısıtlıyorum günlük 1.200 kaloriyi geçmiyorum max 110 gram karbonhidrat alıyorum her idman sonrası 30 dk yüksek şiddet kardio haftada 3/4 gün idman Yani aslında define olmam lazım ama yeterli kuruluğa bı türlü ulaşamadım clenin yanına birşeyler mi eklemem lazım anlamadım yaz bitti diye az terliyorum yoksa o yüzden mi

Dostum yanlış algılama bu gidişat la sonunu hazırlıyorsun biz burada sadece forumdan insanlarız ne yaptığın umrumda değil kendine yapiyorsun fakat 1 kutu clen parasını 1 seans psikologa versen tüm sorunun çözülür 

-- insanların beni nasıl gördüğü hiç önemli değil benim kendimi nasıl gördüğüm sevdiğim önemli insanlara göre değil kendine göre yaşa 

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ruthless, 7 saat önce yazdı:

1200 kcal, 110g karb, sadece clen 🤔 açıkçası formu merak ettim, belki de ihtiyacın olan şey define olmak değil de biraz daha kas kütlesi eklemek olabilir hocam. Ek olarak Kaloriyi biraz arttırıp kardiyo şiddetini düşürebilir ve beslenme rutinine ödem atıcı çaylar (kiraz sapı, karahindiba, mısır püsküllü vs) ekleyebilirsin, cleni kesip 1-2 hafta efedrinle de devam edebilirsin. Naçizane tavsiyem hepsinden önemlisi mind setini değiştirmelisin hocam, insanların sana karşı bakışını baz alıp sağlığı geri plana atmak hatta önemsememek doğru bir kafa yapısı değil. 

Kas kütlem büyük ihtimalle azaldı hocam 100 kilodan 75 kiloya düştüm boy 1.87 kaldırdığım ağırlıklar da düştü ama daha estesik görünüyorum dediğinize benzer bişey yapmıştım 2 ay kadar önce kalorileri 1.500 e çıkardım ve vücut direkt formdan kaybetti yazın karın kaslarının üstünde damar çıkıyordu şimdi karın kasları zar zor çıkıyor karnı sıkmayınca karın cıkmıyor genetik olarak yağlanmaya cok müsait bi yapım var kalorileri tekrardan arttırıp kardio şiddetini yükseltirsem çok yağlanırım diye düşünüyorum

Clen ödem atıcı çağlardan daha etkili diye biliyordum bu arada ama mutlaka deniycem

crosfredy, 5 saat önce yazdı:

Dostum yanlış algılama bu gidişat la sonunu hazırlıyorsun biz burada sadece forumdan insanlarız ne yaptığın umrumda değil kendine yapiyorsun fakat 1 kutu clen parasını 1 seans psikologa versen tüm sorunun çözülür 

-- insanların beni nasıl gördüğü hiç önemli değil benim kendimi nasıl gördüğüm sevdiğim önemli insanlara göre değil kendine göre yaşa 

Amacım drama yaratmak değil ama gerçekçi olalım göbekli olduğum süreçte insanların saygısı azalmıştı her ne kadar sosyal canlılar olsakta çok büyük bi kısmımız yüzeysel düşünüyor hele kızlar tamamen dürtüsel saygı görmek için vücut şart ne yazıkki e bende atın ölümü arpadan olsun/zafere giden her yol mübahtır diye düşünmeye başladım artık

quacky, 7 saat önce yazdı:

Gh,Tiromel, fragment, arimidex

Hiç duymadım bunları araştırıcam teşekkürler 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kensh    21
Akira Yamaoka, 8 dakika önce yazdı:

Bu ve üsttekiler pct gerektiriyor mu ?

peptidler pct gerektirmez 

ve üsttekiler derken ?

ayrıca şuan ki yağ oranın ne

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kensh, 27 dakika önce yazdı:

peptidler pct gerektirmez 

ve üsttekiler derken ?

ayrıca şuan ki yağ oranın ne

Üstte yazılmış ya

Gh,Tiromel, fragment, arimidex bunlarıda sormuştum

Yağ oranımı ölçtürmedim ama form bu şekilde 

IMG_20231125_173611.jpg

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kensh    21
Akira Yamaoka, 15 dakika önce yazdı:

Üstte yazılmış ya

tiromel tiroid düzeyini oynatabiliyor ama bi süre sonra tiroid seviyeleri kendine geliyor gh ve fragment aynı şey direkt olarak hgh deniyor arimidexi tam olarak bilmiyorum 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    230
Akira Yamaoka, 15 dakika önce yazdı:

Üstte yazılmış ya

Yağ denen birşey kalmamış vücudunda Hocam bence sen kas kütlesi artırmaya bak hacim kürü daha uygun sana 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kensh    21
Tr3n, Şimdi yazdı:

Yağ denen birşey kalmamış vücudunda Hocam bence sen kas kütlesi artırmaya bak hacim kürü daha uygun sana 

herkesin hedefi aynı olmayabiliyor yaptığı sıkıntılı bir şey olsa da onun estetiklik algısı seninkinden farklı olabilir

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    638
Akira Yamaoka, 16 saat önce yazdı:

10 aydır düzenli clen kullanıyorum hep sopharma kullanmıştım yaza kadar cok güzel de bi form yakaladım her yerim damarlıydı ama uyku düzenimin bozulduğu bi süreçte vucudum su mu tuttu yağlandı mı bilmemekle birlikte kilom aynı kalsada damarlar ve detaylar azaldı ve son kullandığım so pharmada verim alamadım.

1 ay clene ara verdim şimdi swiss pharma kullanıyorum dozu 2 katına çıkardım ama açıkçası karamsar olmaya başladım ekonomik durumum pek yok sağlık ta umrumda değil detaylı ve damarlı vücudumu geri istiyorum en ekonomik şekilde en kısa sürede nasıl maksimum definasyonu sağlayabilirim

Valla bana para verseler bile o kadar uzun clenbuterol kullanmam. Bırak 10 ay'ı, 2 ay bile kullanmam. Sen şimdi sağlığım umrumda değil diyorsun ancak olur da bir gün acil serviste bulursan kendini o zaman sağlığının değerini anlarsın. Clenbuterol kalbe direk etki eden bir ilaç ve belli başlı steroidlerden daha zararlı (kalbe olan etkisinden bahsediyorum). 

Ayrıca yağ oranın çok düşük, belki damarlarının yeterince görünmemesinin ve parçalı durmamanın nedeni düşük kalori ve düşük karbonhidrattır. Haftanın belli günlerinde temiz karbonhidrat yüklemesi yap. Karamsar olman da normal şuanki durumunda. Bunu öteye taşımak gibi bir hedefin varsa da artık steroid ya da sarmlara başvurmaktan başka bir seçenek yok.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Akira Yamaoka, 15 saat önce yazdı:

Kötü bir vücut sahibi olduğunda insanların sana karşı tavrı değişiyorsa vücut geliştirme yapabilirsin. Her şey dış görünüş değildir. Araç sigorta, muayene ve emlak vergisi zamlarını dinledin ve bizi darlıyorsun hepsi bu.

• Beğen 1
  • Alkış 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kapukaya    85
Tr3n, 10 saat önce yazdı:

Maksimum kuruluk istiyorsun bu görsel temsili

images.jpeg

Sadece kuruluk mu hocam😄 hayattan tut vücuda sevdiğin kızın sana yüz vermesinden tut adam yerine konmaya herşeyin temsili bu görsel 

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
byreal22    50
Akira Yamaoka, 2 saat önce yazdı:

Üstte yazılmış ya

Kütle alman lazım cidden bence.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n, 4 saat önce yazdı:

Yağlanmaktan çok korkuyorum hocam evet kütleli bi vücudum yok aslında kaslar büyüse cok daha güzel görünürüm ama karb artışı direkt su tutuyor defineyken kendimi daha cok beğeniyorum

hectordoyle, 4 saat önce yazdı:

Valla bana para verseler bile o kadar uzun clenbuterol kullanmam. Bırak 10 ay'ı, 2 ay bile kullanmam. Sen şimdi sağlığım umrumda değil diyorsun ancak olur da bir gün acil serviste bulursan kendini o zaman sağlığının değerini anlarsın. Clenbuterol kalbe direk etki eden bir ilaç ve belli başlı steroidlerden daha zararlı (kalbe olan etkisinden bahsediyorum). 

Ayrıca yağ oranın çok düşük, belki damarlarının yeterince görünmemesinin ve parçalı durmamanın nedeni düşük kalori ve düşük karbonhidrattır. Haftanın belli günlerinde temiz karbonhidrat yüklemesi yap. Karamsar olman da normal şuanki durumunda. Bunu öteye taşımak gibi bir hedefin varsa da artık steroid ya da sarmlara başvurmaktan başka bir seçenek yok.

Ben mi paranoya yapıyorum bilmiyorum ama bana hala yağ varmış gibi geliyor alt karın bölgesinde fotoraflarda belli oluyor hatta yazın 7/24 damar çıkıyordu her yerimde çıkıyordu bide ama şimdi idman dışında hiç çıkmıyor

NamasteGodDamnİt, 3 saat önce yazdı:

Kötü bir vücut sahibi olduğunda insanların sana karşı tavrı değişiyorsa vücut geliştirme yapabilirsin. Her şey dış görünüş değildir. Araç sigorta, muayene ve emlak vergisi zamlarını dinledin ve bizi darlıyorsun hepsi bu.

Vücut geliştirme yapıyorum zaten sadece kilo almamaya çalışıyorum ve evet hayat şartları yorucu olmaya başladı bide üstüne clen biraz strese sokuyor kusura bakmayın yine yanına magnezyum kullanmaya başlayınca psikolojik olarak baya rahatladım o clenin verdiği psikolojik yan etkiler baya azaldı

byreal22, 2 saat önce yazdı:

Kütle alman lazım cidden bence.

Farkındayım hocam ama dediğim gibi yağlanmak istemiyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Erennfit    12
Akira Yamaoka, 10 dakika önce yazdı:

Yağlanmaktan çok korkuyorum hocam evet kütleli bi vücudum yok aslında kaslar büyüse cok daha güzel görünürüm ama karb artışı direkt su tutuyor defineyken kendimi daha cok beğeniyorum

Ben mi paranoya yapıyorum bilmiyorum ama bana hala yağ varmış gibi geliyor alt karın bölgesinde fotoraflarda belli oluyor hatta yazın 7/24 damar çıkıyordu her yerimde çıkıyordu bide ama şimdi idman dışında hiç çıkmıyor

Vücut geliştirme yapıyorum zaten sadece kilo almamaya çalışıyorum ve evet hayat şartları yorucu olmaya başladı bide üstüne clen biraz strese sokuyor kusura bakmayın yine yanına magnezyum kullanmaya başlayınca psikolojik olarak baya rahatladım o clenin verdiği psikolojik yan etkiler baya azaldı

Arkadaşların paranoya yapıyorsun demesine katılıyorum sen yağlı değilsin kassızsın

Şu kış döneminde temiz temiz beslenerek güzel bulk geçirebilirsin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    230
Akira Yamaoka, 10 dakika önce yazdı:

Korkma Kürüne bağlı olarak Kürdeyken yağlanmazsin clean bulk ile 300 bazen 500 gram karb aldığım oldu kilo aldım yağlanmadan 150 gr protein 30 gr yağ vardı makroda vücudun adeleye taşır yediklerini hatta 1 kg pirinç yiyip de yağlanmayan vardı salonda tabi onun kürü daha tuzlu maliyetliydi peptitler vardı kürsüz yağlanabilirsin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ulquiorra_z    196
Akira Yamaoka, 5 saat önce yazdı:

Üstte yazılmış ya

hocam daha kurumak yerine biraz kasmı eklemeye mi odaklansanız bu kütleyle ne kadar kurursanız kuruyun ortaya düzgün bir görüntü çıkmicak, yağlı değilsiniz kassızsınız

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Tyler Durden
      Clenbuterol’un ortalama fiyatı nedir ve orjinal olup olmadığı nereden anlaşılır ?
    • Yazan: tesrifediyorum
      Selamlar.
      clen günlük 10-20 mg anavar yapmayı düşünüyorum 4-6 hafta Sorularım:
      Daha önce hiç roid geçmişim yok, bu dozlar sizce kür sonrası pct gerektirir mi? Küre girmeden önce ve sonra kan testi tahlillerimi yaptırmam gerekir mi ve hangi bölüm bununla ilgileniyor?  Son bir soru olarakta aldığım oxandrolone’nin ox. gibi çalıştığını nasıl anlarım?  Teşekkürler, saygılar.
    • Yazan: 6arrows
      Selamlar. 3. kürümdeyim ve bu kürümün 4. haftasına giriş yaptım.
      Haftalık olarak;
      150 testo prop. 150 tren acetat 150 masteron Olacak şekilde ilerliyorum. Boyum 178 ve kilom şu an 79. yağ oranımı düşürmekte zorlanıyorum
      Günlük beslenmem ise;
      500 gr tavuk  5 yumurta beyazı 2 sarısı ile 2 ölçek whey, 3 kaşık yoğurt ile karıştırarak 3 kaşık zeytinyağı antrenman günlerinide ise 150 pirinç, bir ufak muz veya 3-4 hurma Özellikle alt karın tarafım ve yanlardaki yağ yakımım çok yavaş ilerliyor. Bunun için kürüme clen ve tiromel eklemek istiyorum onun
      Planlaması ise şu şekilde;
      1. hafta günde 1clen-1tiromel 2.hafta günde 2clen-2tiromel 3.hafta günde 3clen-3tiromel 4.hafta günde 2clen-2tiromel 5.hafta günde 1clen-1tiromel 6.hafta günde yarın tiromel 7. hafta 3 günde yarım tiromel Planlamam hakkında görüşleriniz ve önerileriniz nelerdir?
      Ramazan ayı ve oruç tutuyorum günlük ilaçları ne aralıkla alabilirim?
      Güncel formum şu şekilde:

• Yazan: Murat.55
      Merhaba arkadaşlar, hâli hazırda pct döneminin içindeyim, klomen ve tamoksifen kullanıyorum iki haftaya bitecek, Mayıs başı gibi Winstrol anavar clenbuterol oral olarak kullanmayi düşünüyorum, daha önce bu üçünü aynı anda kullanan varsa verebilecekleri tavsiyeler varmıdır? Ya da mesela şu ilaca gerek yok şu ikisini kullansan yeter gibi, ya da baskilanma olur mu olursa ne kadar olur gibi,, deneyimli daha önce kullanan arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim, hayırlı ramazanlar. @Rdm @rastlantisal
    • Yazan: shX648
      merhabalar öncelikle 20-30 gün kadar kısa bir yağ yakım sürecine giricem bu süreci de günlük 40mcg kadar clen ile desteklemeyi planlıyorum zaten ham maddesi ucuz olduğundan sahtesi piyasada pek yok ama yinede marka seçimi konusunda bana öneride bulunursanız çok yararı dokunur 
      forumda swiss kullanıp 1-2 tablette hiç etki görmeyen 1 tablet atıp hastanelik olduğunu söyleyen biri vardı o yüzden bu konuyu açma ihtiyacı duydum yerli ithal farketmez marka önerilerinizi bekliyorum abilerim 

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.