Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Akira Yamaoka

Maksimum kuruluk icin tavsiye

Önerilen İletiler

ulquiorra_z, 9 saat önce yazdı:

hocam daha kurumak yerine biraz kasmı eklemeye mi odaklansanız bu kütleyle ne kadar kurursanız kuruyun ortaya düzgün bir görüntü çıkmicak, yağlı değilsiniz kassızsınız

Bu gun salonda çektim ve yağlanmışım net şekilde detaylar cok daha az ve kötü görünüyor önceki fotoda daha iyiydi

PXL_20230927_185918974.jpg

Tr3n, 9 saat önce yazdı:

Korkma Kürüne bağlı olarak Kürdeyken yağlanmazsin clean bulk ile 300 bazen 500 gram karb aldığım oldu kilo aldım yağlanmadan 150 gr protein 30 gr yağ vardı makroda vücudun adeleye taşır yediklerini hatta 1 kg pirinç yiyip de yağlanmayan vardı salonda tabi onun kürü daha tuzlu maliyetliydi peptitler vardı kürsüz yağlanabilirsin

500 gram karbı ben alsam ağır yaşamlar programındaki obezlere dönerim herhalde ama ben naturelim nasıl bi kürden bahsediyorsunuz ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Tr3n    230
Akira Yamaoka, Şimdi yazdı:

500 gram karbı ben alsam ağır yaşamlar programındaki obezlere dönerim herhalde ama ben naturelim nasıl bi kürden bahsediyorsunuz ?

Benim yaptığım kür Testesteron propionat masteron Trenbolon acetat winstrol 

Tuzlu maliyetli olan kür dediğim Testesteron propionat masteron Trenbolon acetat Clenbuterol Growth hormone + igf lr 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n, 1 dakika önce yazdı:

Benim yaptığım kür Testesteron propionat masteron Trenbolon acetat winstrol 

Tuzlu maliyetli olan kür dediğim Testesteron propionat masteron Trenbolon acetat Clenbuterol Growth hormone + igf lr 3

Hocam kür konusunda biraz cahilim ve clen hariç hic bişey kullanmadım şimdiye kadar ekonomik durumları göz önünde bulundurarak ve kür sonrası tekrar natural vucuda geri donüceğimi de düşünürsek yağlanmadan ne kullanmam uygun olur ? Benim için 1. Öncelik düşük yağ oranı kaslı ama bulk vucutla gezmektense zapzayıf ama define olmayı tercih ederim tabi biraz daha kas kütlesi eklesem daha hoş olur

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    230
Akira Yamaoka, 2 dakika önce yazdı:

Hocam kür konusunda biraz cahilim ve clen hariç hic bişey kullanmadım şimdiye kadar ekonomik durumları göz önünde bulundurarak ve kür sonrası tekrar natural vucuda geri donüceğimi de düşünürsek yağlanmadan ne kullanmam uygun olur ? Benim için 1. Öncelik düşük yağ oranı kaslı ama bulk vucutla gezmektense zapzayıf ama define olmayı tercih ederim tabi biraz daha kas kütlesi eklesem daha hoş olur

Kankam böyle devam et bence kenara  para at daha sonra peptitlere yönel yazdıklarımdan testesteron propionat hariç diğerlerinden bazılarını çıkarabilirsin örnek testesteron propionat igf lr 3 + gh kürü yaparsın yağsız büyümek için uzun süre clenbuterol Bir daha kesinlikle kullanma kalbini düşünüyorsan 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ruthless    74

Form atmışsın hocam tam aklıma geldiği gibi yağ oranın yuksek değil kasın yok ve beslenme, antrenman bilgin cok yetersiz geldi bana o yüzden önce bir profesyonel destek(spor konusunda) alman hem vücudun konusunda hem de vücudunun gelişmesini gördükçe değişen düşünce yapın konusunda sana çok daha faydali olacaktır.

İstersen bu süreci ilaçlı da yapabilirsin tabi artık orası sana kalmış. Yağlanmadan yavaş bir bulk sürecine girmen çok iyi olur, anladığım kadarıyla zaten hedefin pek büyümek değil o yüzden düşük kalorik artışlarla ve antrenman programına eklediğin kardiyolarla uzun bir süreç geçirirsen hem sağlıklı hem de daha dolu ve daha daha damarli bir görünüm elde edersin, bul diyince aklına hemen yağlanacagin gelmesin karın kaslarını kaybetmeden de gayet iyi yapılır ki zaten doğrusu da bu dersek yanlış olmaz.

Sonuçta hedefin büyümek değil ama istediğin fit görünüm için de bu yol en doğrusu gibi görünüyor. Ber şeyi doğru yaptığını farz edersek sürece başladığında yağlandığını düşüneceksin o zaman bırakmayıp üstüne gitmeye devam ettiğinde taşlar yerine oturmaya başlayacak, sadece biraz sabır gerekiyor 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ulquiorra_z    196
Akira Yamaoka, 10 saat önce yazdı:

Bu gun salonda çektim ve yağlanmışım net şekilde detaylar cok daha az ve kötü görünüyor önceki fotoda daha iyiydi

PXL_20230927_185918974.jpg

hocam dediklerimi tekrar söylememe gerek yok sanırım form kanıtlar nitelikte oldu. Sürekli kurumaya ve kuru kalmaya çalışmanız sağlığınız için doğru değil arada bi sulu olmakta bu sporun bir parçası öncelikle sizin psikolojik olarak şu yağ su takıntısını aşmanız gerekiyor böyle nereye kadar gideceksiniz kendinize sorun

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
shX648    16
Akira Yamaoka, 15 saat önce yazdı:

Yağlanmaktan çok korkuyorum hocam evet kütleli bi vücudum yok aslında kaslar büyüse cok daha güzel görünürüm ama karb artışı direkt su tutuyor defineyken kendimi daha cok beğeniyorum

Ben mi paranoya yapıyorum bilmiyorum ama bana hala yağ varmış gibi geliyor alt karın bölgesinde fotoraflarda belli oluyor hatta yazın 7/24 damar çıkıyordu her yerimde çıkıyordu bide ama şimdi idman dışında hiç çıkmıyor

Vücut geliştirme yapıyorum zaten sadece kilo almamaya çalışıyorum ve evet hayat şartları yorucu olmaya başladı bide üstüne clen biraz strese sokuyor kusura bakmayın yine yanına magnezyum kullanmaya başlayınca psikolojik olarak baya rahatladım o clenin verdiği psikolojik yan etkiler baya azaldı

Farkındayım hocam ama dediğim gibi yağlanmak istemiyorum 

bu kış kimseye gözükmek gibi bi derdin yokdur diye tahmin ediyorum şimdilik kas kütleni arttırmaya odaklansan daha iyi olur evet yağlanıcaksın bu sporun kaçınılmaz gerçeğidir en clean bulk da bile illaki yağlanırsın çevremde gördüklerimi söylüyorum fakat yine de yaza yaklaşıp define olduğunda makine gibi bi vücudun olur sağlam bulk yaparsan ayrıca 

clen 

kafein 

ephedrine ki kullanmanı önermem uzun kullanımda ciddi bağamlılık yapar iradesiz biriysen 

bu tarz sinir sistemi uyarıcıları yada astım ilaçları kullandıkça verimi düşen şeyler clen özelinde konuşuyorum bir süre sonra istersen bi kutuyu tamamen yut şeker gibi verim almiycaksın çünkü reseptörlerin doygunluğa ulaştı benim sana tavsiyem bu bulk sürecinde  cleni tamamen kesip kafein kullanıyosan 1-2 hafta ara verip 200 mg bi dozda başlaman ve ephedrine gibi ilaçlardan uzak durman

ayrıca güven bana zaten adam akıllı bi bulk süreci geçirirsen öyle yüzün gözün şişmiycek göbeğin sarkmiycak dede göbeği gibi bu yağ oranında doğal olarak yaptığın bulk sana anapolon vücudu veremez zaten korktuğun şey ciddi manada su tutmak ve yağlanmaksa

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vezuchiy    101
Vural2, 25.11.2023 - 02:42 yazdı:

Dostum büyük ihtimalle yaşın küçük,her şey vücut kadar kolay olsa keşke.Vücut yapmak için yapman basit beslenme antrenman + seviyene göre ilaçlar.Hayatındaki tek başarı damarlı estetik bir vücut olmamalı.Diğer söyleyeceğim ekonomik durumun yoksa bu işlere hiç girmemen.Ben de ilk başlarda senin gibi düşünüyordum ama işin içine girdikçe anlıyorsun para sporu bu ve sonu yok.

Hocam formuna v.s herşeye baktım yağ oranın yerinde gayet hatta çok iyi, kas kütlen az sadece (istediğin görüntü için) Kısa ester testo girmeni tavsiye ediyorum gem gelişirsin hem derin incelir. aromataz problemleride çekmezsin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    993
Vezuchiy, 4 saat önce yazdı:

Hocam formuna v.s herşeye baktım yağ oranın yerinde gayet hatta çok iyi, kas kütlen az sadece (istediğin görüntü için) Kısa ester testo girmeni tavsiye ediyorum gem gelişirsin hem derin incelir. aromataz problemleride çekmezsin

Testo prop daha kolay aromatize olur Enanth cypionat formuna nazaran 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar daha önce hic steroid kullanmadım clenbuterol dışında hiçbisey kullanmadım daha önce öyle ilaçlar yazıyorsunuz ki ne bilgim dahilinde ne de vucuduma olucak etkilerini bilmiyorum bide bunun pct si var ben ömrüm boyunca ilaçlara bağlı yaşamak istemiyorum

Bu arada 1 sene kadar önce obezdim bu gun salonda antrenöre gösterdiğimde alt karın icin o deridir estetik cerrah ile görüş dedi bi görüşme gercekletiricem sonrasında da kürüme su atmak icin winstrol eklemeyi düşünüyorum

Ek olarak aslında steroidleri merak ediyorum girsem nasıl olur diye ama vücutta kalıcı bi hasar bırakmak istemiyorum kalp vs sıkıntı değil en kötü ölürüz de hormon dengesi bozulursa asıl o zaman sıkıntı başlangıç için only testo yeterli mi haftada kac mg kac hafta girmek lazım pct si nasıl olucak getirisi ne olucak merak ediyorum aslında 

Vezuchiy, 26.11.2023 - 20:06 yazdı:

Peki sonrasında pct girmem gerekir mi gerekirse pct de ne yapmam gerekir ? Daha önce hic Steroid kullanmadım ve hangi dozda girmeliyim kac hafta kc mg vs

tarihinde Akira Yamaoka tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vezuchiy    101
Akira Yamaoka, 10 dakika önce yazdı:

Peki sonrasında pct girmem gerekir mi gerekirse pct de ne yapmam gerekir ? Daha önce hic Steroid kullanmadım ve hangi dozda girmeliyim kac hafta kc mg vs

Kardeşim ilk kürünse iyi planla boşa enerjini harcama hatta bana kalırsa definasyon kürü tamamen saçmalık kış ayındayız zaten vücudun damar damar olsada sadece sen görebileceksin.  bence bulk kürü yap mart gibi definasyona bağlarsın araya ufak bi pct yapıp.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vezuchiy, 26 dakika önce yazdı:

Kardeşim ilk kürünse iyi planla boşa enerjini harcama hatta bana kalırsa definasyon kürü tamamen saçmalık kış ayındayız zaten vücudun damar damar olsada sadece sen görebileceksin.  bence bulk kürü yap mart gibi definasyona bağlarsın araya ufak bi pct yapıp.

Hocam valla cok çabuk yağlanıyorum çok çabuk kilo alıyorum 1200 kaloriyi geçmediğim halde 120mgc clenbuterol kullanmama rağmen 75 kilonun altına düşemedim bulk ta da küre girmek mantıklı ama hem ben kaybetmiyceğim bi kütle istiyorum hemde pct nasıl yapılır ne kullanmam lazim bilmiyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vezuchiy    101
Akira Yamaoka, 5 dakika önce yazdı:

Hocam valla cok çabuk yağlanıyorum çok çabuk kilo alıyorum 1200 kaloriyi geçmediğim halde 120mgc clenbuterol kullanmama rağmen 75 kilonun altına düşemedim bulk ta da küre girmek mantıklı ama hem ben kaybetmiyceğim bi kütle istiyorum hemde pct nasıl yapılır ne kullanmam lazim bilmiyorum 

Bulk kürü demek su tutmak demek değil maksimum kaz kazancı için sulanman gerekiyor ardından o suyu atarsın ve kalan kas sende kalır. definasyon kürlerinde kas geliştirmek daha zordur. 75kg olman birşey ifade etmiyor sen 5 kg kas eklersen yağ oranının düşmesinden daha etkili bir görüntü yakalarsın. adeleyi büyüt ki deri gerilsin. temiz büyüt kendini yani Oxandrolone ve testo cyp girebilirsin su tutumuda olmaz yazın başlangıcına doğru definasyona bağlarsın masteron tren acetat veya winstrol

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vezuchiy, 5 dakika önce yazdı:

Bulk kürü demek su tutmak demek değil maksimum kaz kazancı için sulanman gerekiyor ardından o suyu atarsın ve kalan kas sende kalır. definasyon kürlerinde kas geliştirmek daha zordur. 75kg olman birşey ifade etmiyor sen 5 kg kas eklersen yağ oranının düşmesinden daha etkili bir görüntü yakalarsın. adeleyi büyüt ki deri gerilsin. temiz büyüt kendini yani Oxandrolone ve testo cyp girebilirsin su tutumuda olmaz yazın başlangıcına doğru definasyona bağlarsın masteron tren acetat veya winstrol

Mesteron tren yerine clenbuterol + winstrol girsem ? Bide pct icin ne kullanmam uygun olur

tarihinde Akira Yamaoka tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vezuchiy    101
Akira Yamaoka, 6 dakika önce yazdı:

Mesteron tren yerine clenbuterol + winstrol girsem ? 

Testo eklemeyeceksen saçma olur.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vezuchiy    101
Akira Yamaoka, 12 saat önce yazdı:

Winstrole testesteron eklemek mi gerekiyor ?

Winstrol testestoron üretimini baskılayacağı için verimin çok düşer. o yüzden yanına 125mg-250mg arası testestoron eklemeni öneriyorum her 2 seçenekte de hormon üretimin baskılanacak bari aldığın riske değecek sonuçlar gör.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
egerdnc    44

Hocam şaka yaptığını düşünmek istiyorum buraya akıl danışmak için konu alıyorsunuz, bu işe yıllarını vermiş insanlar konunuza yorum yapmış ama siz hala ben definasyon kürü istiyorum diyorsunuz.

75kg olmuşsun zaten daha ne kadar düşmeyi planlıyorsun çok merak ediyorum kadın değilsiniz sonuçta.

Eğer bu insanların tavsiyelerini bu kadar sallamayacaksanız konu açmayıp piyasadaki XYZ “hoca”lara uzaktan eğitim ücreti verip “koçluk” hizmeti alman daha iyi olacaktır, en azından bir kere tokatlanmadan anlamıyor insan.

Ekstra olarak önümüzdeki 10-15 yıl içinde kalbiniz elinizde kalsın istemiyorsanız o kadar yüksek dozda sürekli clen kullanımından kaçının, bu ilacın bir uyarıcı olduğunu şeker gibi yutulmaması gerektiğini unutmayın.

tarihinde egerdnc tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Tyler Durden
      Clenbuterol’un ortalama fiyatı nedir ve orjinal olup olmadığı nereden anlaşılır ?
    • Yazan: tesrifediyorum
      Selamlar.
      clen günlük 10-20 mg anavar yapmayı düşünüyorum 4-6 hafta Sorularım:
      Daha önce hiç roid geçmişim yok, bu dozlar sizce kür sonrası pct gerektirir mi? Küre girmeden önce ve sonra kan testi tahlillerimi yaptırmam gerekir mi ve hangi bölüm bununla ilgileniyor?  Son bir soru olarakta aldığım oxandrolone’nin ox. gibi çalıştığını nasıl anlarım?  Teşekkürler, saygılar.
    • Yazan: 6arrows
      Selamlar. 3. kürümdeyim ve bu kürümün 4. haftasına giriş yaptım.
      Haftalık olarak;
      150 testo prop. 150 tren acetat 150 masteron Olacak şekilde ilerliyorum. Boyum 178 ve kilom şu an 79. yağ oranımı düşürmekte zorlanıyorum
      Günlük beslenmem ise;
      500 gr tavuk  5 yumurta beyazı 2 sarısı ile 2 ölçek whey, 3 kaşık yoğurt ile karıştırarak 3 kaşık zeytinyağı antrenman günlerinide ise 150 pirinç, bir ufak muz veya 3-4 hurma Özellikle alt karın tarafım ve yanlardaki yağ yakımım çok yavaş ilerliyor. Bunun için kürüme clen ve tiromel eklemek istiyorum onun
      Planlaması ise şu şekilde;
      1. hafta günde 1clen-1tiromel 2.hafta günde 2clen-2tiromel 3.hafta günde 3clen-3tiromel 4.hafta günde 2clen-2tiromel 5.hafta günde 1clen-1tiromel 6.hafta günde yarın tiromel 7. hafta 3 günde yarım tiromel Planlamam hakkında görüşleriniz ve önerileriniz nelerdir?
      Ramazan ayı ve oruç tutuyorum günlük ilaçları ne aralıkla alabilirim?
      Güncel formum şu şekilde:

• Yazan: Murat.55
      Merhaba arkadaşlar, hâli hazırda pct döneminin içindeyim, klomen ve tamoksifen kullanıyorum iki haftaya bitecek, Mayıs başı gibi Winstrol anavar clenbuterol oral olarak kullanmayi düşünüyorum, daha önce bu üçünü aynı anda kullanan varsa verebilecekleri tavsiyeler varmıdır? Ya da mesela şu ilaca gerek yok şu ikisini kullansan yeter gibi, ya da baskilanma olur mu olursa ne kadar olur gibi,, deneyimli daha önce kullanan arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim, hayırlı ramazanlar. @Rdm @rastlantisal
    • Yazan: shX648
      merhabalar öncelikle 20-30 gün kadar kısa bir yağ yakım sürecine giricem bu süreci de günlük 40mcg kadar clen ile desteklemeyi planlıyorum zaten ham maddesi ucuz olduğundan sahtesi piyasada pek yok ama yinede marka seçimi konusunda bana öneride bulunursanız çok yararı dokunur 
      forumda swiss kullanıp 1-2 tablette hiç etki görmeyen 1 tablet atıp hastanelik olduğunu söyleyen biri vardı o yüzden bu konuyu açma ihtiyacı duydum yerli ithal farketmez marka önerilerinizi bekliyorum abilerim 

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.