Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

shet

20 haftalık kış kürü

Önerilen İletiler

shet    8

27/11 de bulk kürüne başlamayı planlıyorum.

Planım haftalık pazartesi ve perşembe günü olmak üzere 2 enjeksiyon, 500 testo e. 250 bolde 150 masteron. Totalde haftalık 1000 testo e. 500 bolde 300 masteron. Ekle diyebileceğiniz yada tavsiyeniz varsa duymak isterim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

rastlantisal    5.369
shet, 23 dakika önce yazdı:

Planım haftalık pazartesi ve perşembe günü olmak üzere 2 enjeksiyon, 500 testo e. 250 bolde 150 masteron. Totalde haftalık 1000 testo e. 500 bolde 300 masteron. Ekle diyebileceğiniz yada tavsiyeniz varsa duymak isterim.

Niye böyle yapıyorsunuz arkadaşlar?

Hakkında en en en ufak bir bilgimiz yok? Önce kendini tanıtsan, boyundan kilondan ve yağ oranından bahsetsen, amacını bize anlatsan, varsa sağlık sorunları vs bunlardan bahsetsen, spor ve kür geçmişini anlatsan iyi olmaz mı?

• Beğen 5

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
shet    8
rastlantisal, 5 dakika önce yazdı:

Niye böyle yapıyorsunuz arkadaşlar?

Hakkında en en en ufak bir bilgimiz yok? Önce kendini tanıtsan, boyundan kilondan ve yağ oranından bahsetsen, amacını bize anlatsan, varsa sağlık sorunları vs bunlardan bahsetsen, spor ve kür geçmişini anlatsan iyi olmaz mı?

Çok haklsınız hocam bu mesajınızıda daha dün okmuştum sabah sersemliği aklımdan çıkmış kusura bakmayın.

boy 1.70 kilo 78 yağ oranı %15.

Amacım kütle koymak testlerim ve sonuçlar hiçbir sağlık sorunum olmadığını gösteriyor. Bu 3. Kürüm olacak. Spor geçmişim 6 yıl boks, 2 yıl bilek güreşi 1 yıldır düzenli olarak vücut geliştirme öncesinde parça parça süreler halinde de vücut geliştirme yaptım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.536
shet, 1 saat önce yazdı:

@rastlantisal dedenin dediği gibi, haftalık 1000 mg testosteronun öncesindeki serüvenlerini daha çok merak ettim :) 

Seni 1000 mg testosteron kullanmaya kadar getiren süreç nasıldı mesela ?

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.369
shet, 2 dakika önce yazdı:

Çok haklsınız hocam bu mesajınızıda daha dün okmuştum sabah sersemliği aklımdan çıkmış kusura bakmayın.

boy 1.70 kilo 78 yağ oranı %15.

Amacım kütle koymak testlerim ve sonuçlar hiçbir sağlık sorunum olmadığını gösteriyor. Bu 3. Kürüm olacak. Spor geçmişim 6 yıl boks, 2 yıl bilek güreşi 1 yıldır düzenli olarak vücut geliştirme öncesinde parça parça süreler halinde de vücut geliştirme yaptım.

66KG yağsız kütle için gerçekten büyük dozlar bunlar. 

Mesele 2 66kg modelimiz olsun. Birinin kemikleri ince diğerinin ise kalın. Kalın kemiklinin ilaç ihtiyacı daha az olacaktır. Çünkü ince kemikliye göre daha az kası var. 

Kullanmayı düşündüğün ilaçların markası nedir? Bir de zaten DHT alıyorsun. Oraya niye masteron da eklemeyi düşünüyorsun?

• Alkış 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hikmett    62

Hocam aklımda çok fazla soru var ancak şuan tek merak ettiğim şey formunuz. 1000 testo nedir allah aşkına ayrıca masteron ne alaka bu kürde bulka başlamak içinde yağ oranın çok uygun değil gibi. Formunu atarsan net yorum yaparız

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
shet    8

Kullanmayı düşündüğüm ilaç markası testo e. İran, boldenon ve masteronu zydex düşünüyorum. İlk kürümde haftalık 400 testo e ikinci kürümde haftalık 600 testo p. Kullandığım için testoda bu dozu düşündüm hocam. Sizin tavsiyeleriniz bunu çıkarabilir veya bu seviyede ilerlemen daha mantıklı dediğiniz şeyleride duymak isterim hocalarım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    361
shet, 3 dakika önce yazdı:

Kullanmayı düşündüğüm ilaç markası testo e. İran, boldenon ve masteronu zydex düşünüyorum. İlk kürümde haftalık 400 testo e ikinci kürümde haftalık 600 testo p. Kullandığım için testoda bu dozu düşündüm hocam. Sizin tavsiyeleriniz bunu çıkarabilir veya bu seviyede ilerlemen daha mantıklı dediğiniz şeyleride duymak isterim hocalarım

O marka boş dostum. Güzel kür planı yapacak sağlam ürün satacak birisiyle çalışmanı öneririm 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.369
shet, 2 dakika önce yazdı:

Sürekli doz artırmana gerek yok. 

Masteronun o kürde yeri yok. 500MG testosteron + 400MG balkan boldenon sana yeterli gelecektir. Beslenmeye yüklenmen daha doğru olacaktır. 1000mg testosteronun yan etkisi de mega olur. Bunun bir de geri dönüşü var unutma. Artan o kadar receptörü sonra nasıl besleyeceksin???

Anabolik etki yetmiyorsa yanına 200mg da deca eklersin ilerde. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
shet    8
rastlantisal, 1 dakika önce yazdı:

Sürekli doz artırmana gerek yok. 

Masteronun o kürde yeri yok. 500MG testosteron + 400MG balkan boldenon sana yeterli gelecektir. Beslenmeye yüklenmen daha doğru olacaktır. 1000mg testosteronun yan etkisi de mega olur. Bunun bir de geri dönüşü var unutma. Artan o kadar receptörü sonra nasıl besleyeceksin???

Anabolik etki yetmiyorsa yanına 200mg da deca eklersin ilerde. 

Teşekkür ederim hocam, masteronu bu kürümden çıkarıyorum yazlık kür olarak testo ve trenin yanına eklenebilirmi masteron ?

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.369
shet, 9 dakika önce yazdı:

Teşekkür ederim hocam, masteronu bu kürümden çıkarıyorum yazlık kür olarak testo ve trenin yanına eklenebilirmi masteron ?

Ekleyebilirsin tabi. E2'yi çok güzel balanslıyor. Miktarı da yine testlere göre ayarlayacaksın. E2 yüksek kalmamalı cut küründe. Çok da düşmemeli. 

Ama gaydırıguppak pharmalara bulaşma. En en en önemli konu bu. 

• Cool 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
shet    8
rastlantisal, 12 dakika önce yazdı:

Ekleyebilirsin tabi. E2'yi çok güzel balanslıyor. Miktarı da yine testlere göre ayarlayacaksın. E2 yüksek kalmamalı cut küründe. Çok da düşmemeli. 

Sağolun hocam tavsiyeniz için çok haklsınız yukarıda bir arkadaş boş bir marka olduğunuda söyledi değişeceğim sağolun değerli yorumlarınız için teşekkürler.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vezuchiy    96
shet, 1 saat önce yazdı:

Sağolun hocam tavsiyeniz için çok haklsınız yukarıda bir arkadaş boş bir marka olduğunuda söyledi değişeceğim sağolun değerli yorumlarınız için teşekkürler.

kanka bir gün olursa bırakmak istersen o kadar fazla reseptörün kendini eski haline getirmesini yıllarca beklersin(libido ve ereksiyon problemleri). Cbum bile 500mg kullanıyor 1g testestoron vurursan yüzünün feri kalmaz vücudun toksikleşir kas inşa etmen zorlaşır bu kürde 1g vurursan bir sonra ki kürünü düşünemiyorum flakon flakon mu vuracaksın.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

1000 testoyu hakettiğini düşündüğün vücudunun fotoğraflarını paylaşır mısın bizimle? Ya da üroloji üroloji gezip durmanı bekleyelim :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    293
rastlantisal, 5 saat önce yazdı:

hocam naptınız şimdi yarın gaydırıguppak pharma yada labs diye bir marka daha çıkar peptidlerine kadar yaparlar :D

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kensh    21

bu kadar dozajlar yerine ilaç çeşitini arttırabilirsin ya da daha fazla steroid yerine peptitlere yönelebilirsin.

Ayrıca masteronun bu kürde işi yok onun yerine danabol 1.-4.hafta + 12.-16. haftalar arasında follistatin kullanabilirsin.

Daha yeni gördüm haftalık 500 değil 1000 miş :D o kadar ilaç hangi reseptöre bağlanacak merak ediyorum :D 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Chitizenfour    84
nehir_avci8322, 6 saat önce yazdı:

1000 testoyu hakettiğini düşündüğün vücudunun fotoğraflarını paylaşır mısın bizimle? Ya da üroloji üroloji gezip durmanı bekleyelim :)

Adam vücudunu daha iyi tanıyor üstüne düşmemek lazım ki bende 1000 mg testo aldım ama yan etki görmedim .  Jinoyu geçtim yanma sızlama bile olmadı göğüs uçlarımda. Kişiden kişiye değişir o yüzden. Fazla üstelememek gerek

rastlantisal, 11 saat önce yazdı:

66KG yağsız kütle için gerçekten büyük dozlar bunlar. 

Mesele 2 66kg modelimiz olsun. Birinin kemikleri ince diğerinin ise kalın. Kalın kemiklinin ilaç ihtiyacı daha az olacaktır. Çünkü ince kemikliye göre daha az kası var. 

Kullanmayı düşündüğün ilaçların markası nedir? Bir de zaten DHT alıyorsun. Oraya niye masteron da eklemeyi düşünüyorsun?

Bende aynı küre giricem hocam . İlaçları burak hocadan temin ettim bende . Tek fark benim kilom biraz daha fazla arkadaşa nazaran. Benim ilaçlar body pharm hocam. Masteron neden kullanılmaz bu kürde hocam daha efektif olmaz mı? 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.369
Chitizenfour, 12 saat önce yazdı:

Adam vücudunu daha iyi tanıyor üstüne düşmemek lazım ki bende 1000 mg testo aldım ama yan etki görmedim .  Jinoyu geçtim yanma sızlama bile olmadı göğüs uçlarımda. Kişiden kişiye değişir o yüzden. Fazla üstelememek gerek

Bende aynı küre giricem hocam . İlaçları burak hocadan temin ettim bende . Tek fark benim kilom biraz daha fazla arkadaşa nazaran. Benim ilaçlar body pharm hocam. Masteron neden kullanılmaz bu kürde hocam daha efektif olmaz mı? 

Masteron, anabolik etkisi düşük DHT bazlı bir ilaçtır. testosteron aromatizasonu yavaşlatır. Cut kürlerinde tercih edilmelidir. Üstelik DHT bazlı zaten 1 anabolik varken diğerinin hiç manası yoktur. Bulk da E2 lazım arkadaşlar. 

Kürlerde testosteronu anabolik etkisinden ziyade; anaboliklerin döngüyü kapatmasından mütevellit vücut testosteronsuz kalmasın ve yan etki azalsın diye kullanıyoruz arkadaşlar. Anabolizanların yanında testosteronun anabolik etkisi komik kalıyor. O yüzden kürlerinizde testosteronu planlarken kullanacağınız anaboliklerin yan etkisinden koruyacak düzeyde eklemenizde fayda var. Yoksa bir de fazla testosteronun yan etkileri ile boğuşursunuz. 

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Chitizenfour    84
rastlantisal, 8 saat önce yazdı:

Masteron, anabolik etkisi düşük DHT bazlı bir ilaçtır. testosteron aromatizasonu yavaşlatır. Cut kürlerinde tercih edilmelidir. Üstelik DHT bazlı zaten 1 anabolik varken diğerinin hiç manası yoktur. Bulk da E2 lazım arkadaşlar. 

Kürlerde testosteronu anabolik etkisinden ziyade; anaboliklerin döngüyü kapatmasından mütevellit vücut testosteronsuz kalmasın ve yan etki azalsın diye kullanıyoruz arkadaşlar. Anabolizanların yanında testosteronun anabolik etkisi komik kalıyor. O yüzden kürlerinizde testosteronu planlarken kullanacağınız anaboliklerin yan etkisinden koruyacak düzeyde eklemenizde fayda var. Yoksa bir de fazla testosteronun yan etkileri ile boğuşursunuz. 

Dediklerinize katılıyorum hocam . Bence kürlere masteron azda olsa eklemek gerek . Masteron olan kürde bence testesteron yüksek tutulmalı kendi görüşüm tabi . Masteron zaten e2 yi düşürme gibi özelliği yok sadece baskılıyor hocam . Diğer anabolizanların etkisini arttırmak maksadıyla azda olsa bulk kürlerine masteron eklenmelidir diye düşünüyorum 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.369
Chitizenfour, 14 dakika önce yazdı:

Dediklerinize katılıyorum hocam . Bence kürlere masteron azda olsa eklemek gerek . Masteron olan kürde bence testesteron yüksek tutulmalı kendi görüşüm tabi . Masteron zaten e2 yi düşürme gibi özelliği yok sadece baskılıyor hocam . Diğer anabolizanların etkisini arttırmak maksadıyla azda olsa bulk kürlerine masteron eklenmelidir diye düşünüyorum 

O işi aslında boldenon zaten yapıyor. Boldenon olmasa evet belirli limitte tutulmak için kullanılabilirdi arimidex yerine. Fakat bu bile bir sürü E2 testinden sonra doz ayarlaması gereken bir süre.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Chitizenfour    84
rastlantisal, 40 dakika önce yazdı:

O işi aslında boldenon zaten yapıyor. Boldenon olmasa evet belirli limitte tutulmak için kullanılabilirdi arimidex yerine. Fakat bu bile bir sürü E2 testinden sonra doz ayarlaması gereken bir süre.

Hocam uygulamalı denicem üstümde edindiğim tecrübeleri konu açarak sizlerle paylaşacağım . Birkaç güne start vericem ☺️ 

• Alkış 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.