Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Önerilen İletiler

Tecrübelerini aktarırsa sevinirim. Azerbaycan'dan getirttim. Ampul başına 50mg T.P var. Ukrayna malı olduğu yazıyor. Eczane ürünü. Sağlık bakanlığı onaylıymış. Bulk bitince definasyona bununla girmeyi düşünüyorum.

• Elimde bu marka propionat var?
  • Daha önce kullanan var mı?

16998871624275189039997999347038.jpg.7a91a83fde620fd10e40963fa75cfe23.thumb.jpg.83d74949430b0006763f468ff3064066.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Tr3n, 1 dakika önce yazdı:

Mg düşükmüş kankam Ukrayna maliysa iyidir

Her gün 50mg enjeksiyon yapılsa nasıl olur acaba? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Sparta34    17
nehir_avci8322, 32 dakika önce yazdı:

Fiyatı nedir

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    230
nehir_avci8322, 49 dakika önce yazdı:

Gün aşırı 100 mg makul günde 2 ampul yersin dediğin gibi de olur her gün 1 ampül 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
aç goril    48
Tr3n, 1 saat önce yazdı:

Gün aşırı 100 mg makul günde 2 ampul yersin dediğin gibi de olur her gün 1 ampül 

Haftalık 700mg kısa ester testo çok değil mi hocam? Neredeyse 1g Test enanthate a denk geliyor.

tarihinde aç goril tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ufukbelli.06    74
aç goril, 22 dakika önce yazdı:

Haftalık 700mg kısa ester testo çok değil mi hocam? Neredeyse 1g Test enanthate a denk geliyor.

Gün aşırı bir gün off bir on şeklinde enjeksiyondur. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    230
aç goril, Bir saat önce yazdı:

Bir dolu bir boş demek gün aşırı haftada 400 mg denk geliyor 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    993

Denemedim ama güzel ürün diyorlar çevremdekiler.100mg başka markadan vuracagıma 50mg bunu vururum gibi yorumlar var.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Sparta34    17

Hocam azerbeycanın hangi şehrinde nasıl aldınız ben de gidicem oraya gitmişken getiriyim uçakla geçirebiliyo muyuz istanbula gelirken

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
janbertozen    338
Sparta34, 7 dakika önce yazdı:

Hocam azerbeycanın hangi şehrinde nasıl aldınız ben de gidicem oraya gitmişken getiriyim uçakla geçirebiliyo muyuz istanbula gelirken

at valize getir  olmaz birşey 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
GHOST    441
torpedo, 9 dakika önce yazdı:

merhabalar, bakudeyim, bu urunu nasil bula bilirim? lutfen yardim edin..

Ukrayna eczane malı bu gidebilirsen oralara savaş var ama bulursun :D 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
torpedo    0
GHOST, 14 dakika önce yazdı:

Ukrayna eczane malı bu gidebilirsen oralara savaş var ama bulursun :D 

saka falan ama bakude cok kotu urunler satiyorlar fiyati dusukmu oldugu icin ne bilmiyorum.. iyi mal bulana, biktik artik

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gokalaf    134

ilaç orjinal, ukrayna da bazı eczanelerde hala satılıyor, kiev, lviv, donetsk gibi. 50mg az geldi sadece onu da hergün enjeksiyon yaparak çözersin.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    230

Ukrayna gitme gibi hayalim var eğer gidirsem bavula doldurup getiricem taze fırından çıkmış sıcak sıcak Ukrayna propionat tadindan yenmez uçuşlar yok şu an hem tatil hemde propionat 🤣

IMG_20231206_201329.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
torpedo, 9 saat önce yazdı:

merhabalar, bakudeyim, bu urunu nasil bula bilirim? lutfen yardim edin..

Eczanelere sorup bulabilirsin Ukraynaya gitmene gerek yok dostum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
pusalik    156
nehir_avci8322, 13.11.2023 - 17:51 yazdı:

Elimde bu marka propionat var? Daha önce kullanan var mı? Tecrübelerini aktarırsa sevinirim. Azerbaycan'dan getirttim. Ampul başına 50mg T.P var. Ukrayna malı olduğu yazıyor. Eczane ürünü. Sağlık bakanlığı onaylıymış. Bulk bitince definasyona bununla girmeyi düşünüyorum.

2017 senesinde kullandım.

Çok başarılı ve kaliteli bir ürün eğer orjinalini aldıysan.

Dediğin doğru eczane ürünü.

O zamanlar kur da böyle değildi.Fiyatıda çok uyguna geliyordu.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    638

2020 yılında fiyatı 120-130 tl civarıydı, alıp stok yapsammı acaba diye düşündüm keşke de yapsaymışım :( 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mahmut Can    0
nehir_avci8322, 13.11.2023 - 17:51 yazdı:

Elimde bu marka propionat var? Daha önce kullanan var mı? Tecrübelerini aktarırsa sevinirim. Azerbaycan'dan getirttim. Ampul başına 50mg T.P var. Ukrayna malı olduğu yazıyor. Eczane ürünü. Sağlık bakanlığı onaylıymış. Bulk bitince definasyona bununla girmeyi düşünüyorum.

Merhaba abi Azerbaycan’da eczaneye girip sorduğumuzda reçete falan istiyormu yoksa direkt veriyormu birde yeni tip kimlik kartıyla giriş yapabiliriz değilmi Azerbaycan’a

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mahmut Can    0

Tanesinin fiyatımı 15$ Azerbaycan’dan almış bir abimiz yukarıda yorumunu görürsün konuyu o açtı zaten 9 Manat a almış tanesini 200 lira bile etmiyor yani

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: FatChicken
      Trenbolone Acetate 280mg ve Testosterone Propionat kullanıyorum. Damarlanma artışı ve daha damarlı görünüm benim için önemli, bunun için yanına oxandrolone winstrol turinabol gibi oral steroid eklemek mi daha mantıklı yoksa trenbolone dozajını 400'e çıkarmak mı?
    • Yazan: Yahya1
      Merhaba arladaşlar 17/21 marttaki Türkiye şampiyonasına hazırlanmayı düşünüyorum. Boyum 176 şuan kilom 78. Yaş 19 (neden erken yaşta giriyorsun diyorsanız yarışmalar için mecbur) mevcut kilomu koruyarak define olmak istiyorum hatta biraz daha hacim alsam süper olur 2. Kürüm olucak o yüzden
      Haftalık 300 testosterone propionat 300 masteron 25 günde günde 4 tablet turinabol kullanmayı düşünüyorum. Sizce buna fazladan insulinde eklesem faydasını görürmüyüm. Veya önereceğiniz bir şey varmı.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.