Jump to content

• Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Önerilen İletiler

Kamataka    17

Bodytech markasından aldığım parabolan ürünün içinde beyaz tırnak ucu boyunda sabunumsu, kıl gibi bir parça yüzüyor ürünü kullanmadan fark edip video çektim ürünü satan kişi steril laboratuvar ortamları içerdiğini ve youtube a bodytech parabolan yazınca laboratuvarda üretimini gösteren video olduğunu söylemişti ürününde böyle bir parça çıkan oldu mu daha önce?

Sanırım burun kılı :(

Videoyu ekliyorum 

VID-20231111-WA0007.mp4

4.thumb.png.d8c774bd3df5adf101e26d053b0304e6.png 3.thumb.png.117a079fe3442c59d1804c707bdefa1c.png 2.thumb.png.0d9d68ab0f0a691121f26eb3efc8d1fb.png 1.thumb.png.e6c975602aa7d3eea19038f30ae3ee57.png

• Şaşkın 1
  • Üzgün 1
  • İğrenç 3
  • Kaka 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

trznd    71

Forumdaki bodytech ifşa ve dragon pharma ifşa konularına göz atmanı tavsiye ederim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
GHOST    438

Bu nedir hocam? video görmesem acaba çamur mu atıyorlar diyeceğim üst üste bu kadar da değildir diye ama video izledim onun oraya dolum zamanı dışında girmesi veya çıkması mümkün değil çok şaşırdım en alt sınıf markalarda bile böyle anti steril bir olaya hiç denk gelmemiştim markanın üretim tesislerini merak etmedim değil. Kesinlikle kullanmayın herhangi bir yasaklı madde veya bulaşıcı hastalık taşıyan ekstrem bir şey olabilir enj yaptınız mı hiç?

Yaptıysanız hemen hiv +, hepatit b , sarılık gibi test ve aşıları kontrol dahilinde yaptırın benim tavsiyem bu olur.

Ve sakın sakın sakın hangi marka olursa olsun böyle bir şey olduğu an direk çöpe aman bir şey olmaz demeyin.

• Beğen 3
  • Ödül 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kamataka    17

Bende çöpe attım şırıngaya çekmiştim çekerken ters çevirirken bunun aşağı doğru süzüldüğünü fark ettim video çektim satıcıya atarım diye ama atmadım ürünü attım direkt😂

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
trznd    71
Kamataka, 2 dakika önce yazdı:

Bende çöpe attım şırıngaya çekmiştim çekerken ters çevirirken bunun aşağı doğru süzüldüğünü fark ettim video çektim satıcıya atarım diye ama atmadım ürünü attım direkt😂

Hiç uğraşma :Dalacağın cevaplarla  sinirlerin bozulurdu boş yere

• Alkış 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
GHOST    438
Kamataka, 1 dakika önce yazdı:

Anlıyorum çöpe atmana sevindim bizim toplumumuzda ne yazık ki para verdim çöpe mi atayım bir şey olmaz kafası olduğu için çoğu soruna davet çıkarabiliyoruz toplum olarak. Satıcına sorunu iletmeni isterdim mağdursun ve mağduriyetinin giderilmesi lazım. Kimse aptal değil parayı sokaktan kazanmıyor özellikle de sağlığını. Ben yerinde olsam satıcı kimse ona konuyu izah edip para iadesi isterdim. 

Ama burada yayınlayarak oldukça doğru bir iş yaptın burası 10 yıldır belki daha fazla açık burada açılan konularda forumla beraber yaşlanıyor.

Haliyle binlerce yıllar içinde milyonlarca kişi buralarda açılan konuları görüyor böylece bir çok kişinin gözü açılmış oluyor.

Geçmiş olsun diyeyim elden başka bir şey gelmiyor bu aşamada. :)

• Beğen 6
  • Alkış 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    360

Bende Benelux marka da yaşamıştım içinde kıl büyüklüğünde alaminyum parça vardı iade ettim başka marka almıştım😄

• Şaşkın 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    744
GHOST, 11 dakika önce yazdı:

Bu nedir hocam? video görmesem acaba çamur mu atıyorlar diyeceğim üst üste bu kadar da değildir diye ama video izledim onun oraya dolum zamanı dışında girmesi veya çıkması mümkün değil çok şaşırdım en alt sınıf markalarda bile böyle anti steril bir olaya hiç denk gelmemiştim markanın üretim tesislerini merak etmedim değil. Kesinlikle kullanmayın herhangi bir yasaklı madde veya bulaşıcı hastalık taşıyan ekstrem bir şey olabilir enj yaptınız mı hiç?

Yaptıysanız hemen hiv +, hepatit b , sarılık gibi test ve aşıları kontrol dahilinde yaptırın benim tavsiyem bu olur.

Ve sakın sakın sakın hangi marka olursa olsun böyle bir şey olduğu an direk çöpe aman bir şey olmaz demeyin.

Üretim tesisleri böyle bir şey olabilir :D Durum onu gösteriyor Ghost.

Alttakilerden biri 3. sanırım optimum markasının tuzladaki ilk üretim tesisiydi bu arada.

5.thumb.jpg.a476372d8521a3d38bea469a446fe8a5.jpg 6.jpg.4ef33d1dddc17b1e732eacffafdc3408.jpg 7.jpg.c35beb879157dc93ec72f6770b869f5c.jpg 8.jpg.1d7ba38f1770d05197b9f0cf94bea731.jpg

• Beğen 1
  • Alkış 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.220

Bu durumlar en kötüsünden, en iyisine hiç bir markada yaşanmaz ve yaşanmaması gerekir üretim tesislerinde diyelim ki böyle bir sorun yaşandı kalite kontrol ekipleri vardır onların gözünden kaçmaz çünkü böyle bir şeyin ortaya çıkması demek marka değerinin yerle bir olması demek. Ama bu dediğim daha çok pharma yani eczane ilaçlarında oluyor üretim sonrası kalite kontrol vs lab markalarında olması mümkün değil haliyle böyle sonuçlar çıkıyor.

İşte hep ne diyordum ben lab ve eczane ilacı arasındaki fark diye. Millet sağlığına para veriyor o marka değeri yüksek kendini ispat etmiş eczane gruplarını alırken.

Lab ilaçlarından elinizden geldiğince sağlam referansları yoksa hatta sağlam referansıda olsa temkinli yaklaşın.

Bakın bu sağlık arkadaşlar. Hadi bu parça büyük, irice iğneden geçmez peki ya içinde gözün görmediği organizmalar veya ağır metaller varsa ne olacak?

Para, zaman, vakit bunlar telafi edilir ama sağlık çok ince bir çizgi bir kere giderse trilyonların da olsa geri gelmiyor satın alamıyorsun.

Satıcınızla görüşün ve iade edin etmeme gibi bir durum olamaz mutlaka yardımcı olur yoksa kendini rezil eder.

• Beğen 4
  • Alkış 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kamataka    17
Bay-T, 4 dakika önce yazdı:

Bu durumlar en kötüsünden, en iyisine hiç bir markada yaşanmaz ve yaşanmaması gerekir üretim tesislerinde diyelim ki böyle bir sorun yaşandı kalite kontrol ekipleri vardır onların gözünden kaçmaz çünkü böyle bir şeyin ortaya çıkması demek marka değerinin yerle bir olması demek. Ama bu dediğim daha çok pharma yani eczane ilaçlarında oluyor üretim sonrası kalite kontrol vs lab markalarında olması mümkün değil haliyle böyle sonuçlar çıkıyor.

Ürünü attım abi muhattap olmak da istemedim dediğin çok doğru gözle gözüküyor hadi bu gözükmeyenler sıkıntı aslında 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.220
Kamataka, 1 dakika önce yazdı:

Ürünü attım abi muhattap olmak da istemedim dediğin çok doğru gözle gözüküyor hadi bu gözükmeyenler sıkıntı aslında 

İyi yapmışsın kaç para verdin buna?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.220
Kamataka, 32 dakika önce yazdı:

75 dolar

75 dolar 2000 küsür lira :) Çok iyi para. Ama o paranın karşılığı bu görüntü olmamalıydı.

Güzel bir laf vardır büyüklerden bize hatıra kalan her şerde bin hayır vardır. Bakın bir hayır vardır değil bin hayır vardır. :)

Geçmiş olsun arkadaşım.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit    850

Bu marka hakkında hoş şeyler konuşulmuyor son zamanlarda bakıyorum da. Bu aksini iddia edebileceği bir durum değil üretici veya tedarikçilerinin. Ne yazık ki steril değil ilaç çöpe atmanız isabetli bir karar olmuş. Bunu gören kişinin de vücuduna bir daha bu markayı sokacağını sanmıyorum.

Keşke atmasaydın para iadesi isteseydin bende arkadaşlarla aynı fikirdeyim para kolay kazanılmıyor ve haklısın bahsi geçen konuda.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    228

Kim bilir kaç kişiye sattı piyango sana vurdu bahtsız kardeşim 2 bin de az değil yazık paraya keşke iade etseydin 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hikmett    62
Kamataka, 11.11.2023 - 12:16 yazdı:

Bodytech markasından aldığım parabolan ürünün içinde beyaz tırnak ucu boyunda sabunumsu bir parça yüzüyor ürünü kullanmadan fark edip video çektim ürünü satan kişi steril laboratuvar ortamları içerdiğini ve youtube a bodytech parabolan yazınca laboratuvarda üretimini gösteren video olduğunu söylemişti ürününde böyle bir parça çıkan oldu mu daha önce

Hocam etiketinizi ancak gördüm kusura bakmayın. Erken görseydim söyleyeceğim  birebir @GHOST’un söyleyeceği şeyler olurdu. Geçmiş olsun.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Brknmek10    8
Kamataka, 11.11.2023 - 12:16 yazdı:

Bodytech markasından aldığım parabolan ürünün içinde beyaz tırnak ucu boyunda sabunumsu bir parça yüzüyor ürünü kullanmadan fark edip video çektim ürünü satan kişi steril laboratuvar ortamları içerdiğini ve youtube a bodytech parabolan yazınca laboratuvarda üretimini gösteren video olduğunu söylemişti ürününde böyle bir parça çıkan oldu mu daha önce

Bu markanın etiketinde yazan dolulukta olduguna inanmiyorum bende tren a sini kullandim memnum kalmadim storyde paylastigi kullananlarin ses kayitlarina baksanizya pro sporcuymus felan pro sporcu bir insan bi ilac hakkinda asiri memnum kaldim cok iyi pump oldum 2 gunde etki etti ilaclarin 2 gunde calisma gibi bi mekanizma soz konusu degil bu kadar kolaymi ilk vurdun ertesi gun pump icinde gez xeno labs gibi yerli uretim geliyor bana cunki bodytechin gecmisini felan inceledim bizim elimize gelenlerle pek alakasi yok siseleri farkli kutulari farkli ambalajlı olmasi lazim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
GHOST    438
5-HT, 45 dakika önce yazdı:

adamlar senin videoyu eklemişler fakelere dikkat edin diye 😂

http://btauthenticity.net/be-aware-counterfeit.html

Tr3n, 4 dakika önce yazdı:

Ünlü yaptılar arkadaşı ayrıca ne çok fake dolanıyormuş internette, sitelerine bakınca anladım bulamazsınız arkadaşlar orijinal bodytech kendi tedarikçisi dışında

Aslında ünlü olmasından ziyade peptid türkiyenin ne kadar güçlü dünya genelinde takip edilen kale alınan bir yer olduğunun göstergesi gibi geldi bana.

Demek ki tr dekiler çakma o sitenin referansına göre? vay be.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
5-HT    19
GHOST, 10 dakika önce yazdı:

Aslında ünlü olmasından ziyade peptid türkiyenin ne kadar güçlü dünya genelinde takip edilen kale alınan bir yer olduğunun göstergesi gibi geldi bana.

Demek ki tr dekiler çakma o sitenin referansına göre? vay be.

evet hocam karşılaştırınca hepsi fake çıkıyor.Bide bu sitenin yazılı olduğu instagram hesabında böyle bir post vardı çeviri yaptım bende

IMG_6246.jpeg IMG_6244.jpeg

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    228
GHOST, 9 dakika önce yazdı:

Aslında ünlü olmasından ziyadwe peptid türkiyenin ne kadar güçlü dünya genelinde takip edilen kale alınan bir yer olduğunun göstergesi gibi geldi bana. Demek ki tr dekiler çakma o sitenin referansına göre? vay be.

O kadar gerçekçi üretiyorlar ki, anlaması zor çünkü ürünün orijinali elimize geçmediği için bilemiyoruz.

Kare kod ile orijinal olup olmadığını kontrol ediyorlar kare kodun kopyasını dahi yapıyorlar ona bile çözüm bulmuşlar 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
GHOST    438
Tr3n, 2 dakika önce yazdı:

O kadar gerçekçi üretiyorlar ki, anlaması zor çünkü ürünün orijinali elimize geçmediği için bilemiyoruz.

Kare kod ile orijinal olup olmadığını kontrol ediyorlar kare kodun kopyasını dahi yapıyorlar ona bile çözüm bulmuşlar 

Şu konu açılmasa kimsenin ruhu duymayacaktı mesela :D

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: quacky
      Selamlar, ben dragon pharma kullanıcısı olarak daha önce hiç yaşamadığım enjeksiyon ağrılarını yüksek fiyata aldığım dragon markası yaşamam üzerine flakonun üstünde yazan, dragon pharmanın resmi sitesine girip kendilerine mail attım.
      Mail içeriğinde Türkiyede ve Rusyada bu markanın distribütörü olup olmadığını sormayı geç, direk satıcının bilgilerini her şeyini yolladım. Bana dönen yanıt buralarda ne distribütörü, nede satışları olduğu oldu. Yani distribütörü olduğu iddia etmesine rağmen marka kendisini tanımıyor. Satıcısı kendilerinden 90 bin dolar civarında toplu ürün aldığını söylemişti, bu kadar yüklü bir alıma rağmen bu satıcıdan haberi olmamalarının imkanı yok.
      Kendisi Türkiye'de ürettirip üstüne dragon pharma etiketi basıyor olması olası, bu kadar köklü bir markada her şeyi doğru yapmama rağmen ödem sorunu da olmamalı zaten. Mailin sahte olduğunu düşünenler resmi sitesiyle iletişime geçip kendileri de doğrulayabilir.
      Herkese iyi forumlar

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.