Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Önerilen İletiler

quacky    93

Daha önce dragon pharma hakkında düşüncelerimi ve tecrübelerimi paylaşmıştım. Şimdi aynı satıcının bodytech markalı ürünü hakkında şikayetler geldi ve kendisi konuya eklediğim bu yazıyı kendi sayfasinda paylaştı. Yani açık açık diyor ki çalışan ürünlerin yanında boşlarda var. Ve bu adam bunu tespit edebilmesi mümkün değil. Burdan alışveriş yapıp kürden verim alırken birden veriminiz kesilirse şaşırmayın.

Garantiye almak istiyorsanız da size bi kardeş tavsiyesi burdan alışveriş yapmayın! Çalıştığının anlaşılması en kolay ilaç türevinden bodytech danabol kullandı arkadaşım ve aldığı etki ve sonuç rezaletti, bu kadar ucuz hammadde de bile böyle yapiliyorlarsa enjeksiyon anabolizanları düşünemiyorum.

Sattığı Dragonlar steril değil, bodytech ise max %50-60 dolu keza yanında boş partiler de varmış. Aynı boş parti durumunu bir yarışmacı kardeşimiz herkesin bildiği ifbb pro birinden toplu zphc aldığında yaşadı.

Bilmeyenler için daha önceki dragon pharma ifsa konumun özeti resmi marka saticyı, distribütörüyüm dediği markayı tanımıyor ve bu durum bu markada da olabilmesi muhtemel.

Screenshot_20231110-121126_Instagram.jpg

• Beğen 13
  • ahahaha 3
  • Şaşkın 1
  • Alkış 2
  • Tebrikler 1
  • Jest 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Rezillik :D Eee atı alan üsküdarı geçti o zaman madem böyle satış yaptığı yüzlerce kişinin parasını iade etsin :D 

Geçen ağlıyordu sayfasında peptid türkiye beni kötülüyorlar diye la olm burada herkes senin ne ml olduğunu ne bktn ilaçlar sattığını biliyorda o yüzden :D 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mariem01    12

ya şu adamdan alış veriş yapan net eksik iq zaten :D 

bu adama güvenilmeyeceğini herkes şimdi anladı ama geç anladı ben en başlından beri diyorum dolandırıcı bu adam. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
GHOST    439

İnsan şu hikayeyi koymaya utanır :D birde bu adamdan markadan yüklü aldım şöyle yaptım diyenler vardı alın şimdi çeyizinize koyun. :) 

Düşünün cyp testo bunlar dünyadaki en kötü markada bile çalışır hadi tren, bolde dese tamam testosu sorunlu olan markanın tamamı sorunludur ;) 

• Beğen 3
  • ahahaha 1
  • Alkış 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    744
GHOST, 5 dakika önce yazdı:

İnsan şu hikayeyi koymaya utanır :D birde bu adamdan markadan yüklü aldım şöyle yaptım diyenler vardı alın şimdi çeyizinize koyun. :) 

Düşünün cyp testo bunlar dünyadaki en kötü markada bile çalışır hadi tren, bolde dese tamam testosu sorunlu olan markanın tamamı sorunludur ;) 

Sana katılıyorum hocam testo en kötü markada bile çalışır bu adamı alıp göklere çıkaran fan boylar vardı forumda konuşan şimdi gelip konuşsunlar. 

Şimdi şu hikayeyi yayınladıktan sonra kim bu adamdan alışveriş yapar veya kim bu dandik ürünleri alır? Zaten aklı olsa komple iade yapar marka 

değiştirir o şekilde devam ederdi. neyse beter olsun iyi olmuş. :) 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit    850
quacky, 30 dakika önce yazdı:

Daha önce dragon pharma hakkında düşüncelerimi ve tecrübelerimi paylaşmıştım. Şimdi aynı satıcının bodytech markalı ürünü hakkında şikayetler geldi ve kendisi konuya eklediğim bu yazıyı kendi sayfasinda paylaştı. Yani açık açık diyor ki çalışan ürünlerin yanında boşlarda var. Ve bu adam bunu tespit edebilmesi mümkün değil. Burdan alışveriş yapıp kürden verim alırken birden veriminiz kesilirse şaşırmayın.

Ben sadece şu konuda şaşırdım sen olmasan kimse bu markayı araştırmayacak alışverişe devam edecekti.

Bence Türkiye de bütün sporcuların gözünü senin açtığın konu araladı. O yüzden asıl sana teşekkür etmesi lazım herkesin. :)

Bu markayı kullananlara da geçmiş olsun demek gerekiyor galiba artık kimse ne o markada nede bu satıcıdan alışveriş yapmaz muhtemelen.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
FSUNAL    14

O kedili bir profil vardı sordum ettim diyen o gelsin şimdi bu konuya :D 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
menthzer    1
quacky, 3 saat önce yazdı:

Az daha bu adamdan alışveriş yapacaktım bu konuyu görmesem hikayeyi gözden kaçıracaktım çok iyi oldu bu paylaşım teşekkürler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emresbncu    0

Biz salondan 2 kişi aldık test sonuçlarını attık bize inanmadı para iadesi istedik para iadeside yapmadı şimdi böyle hikaye koymuş.

Ben hakkımı haram ediyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
quacky, Bir saat önce yazdı:

Garantiye almak istiyorsanız da size bi kardeş tavsiyesi burdan alışveriş yapmayın! Çalıştığının anlaşılması en kolay ilaç türevinden bodytech danabol kullandı arkadaşım ve aldığı etki ve sonuç rezaletti, bu kadar ucuz hammadde de bile böyle yapiliyorlarsa enjeksiyon anabolizanları düşünemiyorum.

Sattığı Dragonlar steril değil, bodytech ise max %50-60 dolu keza yanında boş partiler de varmış. Aynı boş parti durumunu bir yarışmacı kardeşimiz herkesin bildiği ifbb pro birinden toplu zphc aldığında yaşadı.

Bilmeyenler için daha önceki dragon pharma ifsa konumun özeti resmi marka saticyı, distribütörüyüm dediği markayı tanımıyor ve bu durum bu markada da olabilmesi muhtemel.

Bende uzun zamandır takip ediyordum acaba alama mı diye düşünürken geçen konuna denk geldim bu hikayeyide gördüm vazgeçtim takipten çıktım adamı.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    229

Güven yoksa satıcıya eczane ürününden şaşmiycan ilk partiler hoş gelir sonra bozarlar eskilerin sözü 

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.229
Tr3n, 14 dakika önce yazdı:

Güven yoksa satıcıya eczane ürününden şaşmiycan ilk partiler hoş gelir sonra bozarlar eskilerin sözü 

Sayfadaki en kilit yorum yıllardır derim dilimde tüy bitti önce alıştırılar 1,2 parti sonra tamamen para kazanmaya döner iş bu yıllardır böyle olmuştur hiç değişmez milllet salak mı köklü eski markalara tonla para veriyor bu yüzden işte ham madde kaliteleri hiç değişmez çünkü. Ama böyle piyasaya yeni dalan markalar 1 yıl kendini  gösterir sonra kaybolur. Bilindik markalara paranız yetmiyorsa eczaneden sustanon primo ile yapın kürünüzü paranız yetmiyorsa sosyal medya kurbanı olursunuz zphc bu veya bunların benzeri ne oldu ilk çıktı herkesi çektiler sonra birinin on tane sahtesi çıktı diğeri ham madde yandı diyor :D :) Güler misin ağlar mısın belli değil.

• Beğen 2
  • Alkış 1
  • Jest 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
richpiana    13
menthzer, 2 saat önce yazdı:

Az daha bu adamdan alışveriş yapacaktım bu konuyu görmesem hikayeyi gözden kaçıracaktım çok iyi oldu bu paylaşım teşekkürler.

Kim bu isim vermek yasakta kim olduğunu bilsek iyi olur alışveriş yapmayız 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
turhanoğlu    17

Ben demiştim düzgün çalışan ürün almayan bu adamın ürünlerini göklere çıkarıyor 

Dragon globalde en iyisi diyen arkadaş nerdesin.

Toplu alanlara geçmiş olsun 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
richpiana, 46 dakika önce yazdı:

Kim bu isim vermek yasakta kim olduğunu bilsek iyi olur alışveriş yapmayız 

İsime takılma hocam kimde varsa uzak dur işte.

Bende insta sayfasında görünce çok şaşırdım kendi ayağına sıkmış bence.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
cndlkc    0
turhanoğlu, 23 dakika önce yazdı:

Ben demiştim düzgün çalışan ürün almayan bu adamın ürünlerini göklere çıkarıyor 

Dragon globalde en iyisi diyen arkadaş nerdesin.

Toplu alanlara geçmiş olsun 

Sosyal medya büyük bir fırtına hocam biri gazlıyor sonra herkes peşine takılıyor 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.369

Ah canlar ah. Ağzımda tüy bitti şaşmayın eczaneden diye diye.

Hayretle okuyorum bazen. Yarı doludur kullanıyorum diyorlar. Yahu onun yerine eczaneden alıp yarısını vursan zaten aynı paraya geliyor nerede ise. Sağlığını da riske atmamış oluyorsun. Bazen de sinirleniyorlar ben böyle dedikçe. Hal ortada işte.

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
trznd    71

Ben çalışmadığını söylediğimde herkes bana laf atmıştı. ben npp kullandım 0 etki 2 arkadaşım tren kullandı onlarda da bir işe yaramadı daha öncesinde ox alan arkadaşım da memnun kalmadığını, satışısına söylediğinde ise "ben üreticiyle iletişime geçip durumu bildireceğim ox ile ilgili bir kaç şikayet daha aldım" demiş. Ben bunları söyleyip yazdığımda konunun altına gelip markayı güzelleyip sende sıkıntı diyen arkadaşlar vardı. Hadi bende sıkıntı var diğer 3 arkadaşımda da mı var dediğimde sesleri çıkmamıştı. Şimdi de pek görünmüyorlar ortada :)

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
GHOST    439
trznd, 10.11.2023 - 16:58 yazdı:

Ben çalışmadığını söylediğimde herkes bana laf atmıştı. ben npp kullandım 0 etki 2 arkadaşım tren kullandı onlarda da bir işe yaramadı daha öncesinde ox alan arkadaşım da memnun kalmadığını, satışısına söylediğinde ise "ben üreticiyle iletişime geçip durumu bildireceğim ox ile ilgili bir kaç şikayet daha aldım" demiş. Ben bunları söyleyip yazdığımda konunun altına gelip markayı güzelleyip sende sıkıntı diyen arkadaşlar vardı. Hadi bende sıkıntı var diğer 3 arkadaşımda da mı var dediğimde sesleri çıkmamıştı. Şimdi de pek görünmüyorlar ortada :)

O slk tipin kendi yanındaki ergen tiplerdi onları yapanlar neyse ki forum temizlendi çoğundan da rahatladı buralar. :D 

rastlantisal, 10.11.2023 - 16:23 yazdı:

Ah canlar ah. Ağzımda tüy bitti şaşmayın eczaneden diye diye.

Hayretle okuyorum bazen. Yarı doludur kullanıyorum diyorlar. Yahu onun yerine eczaneden alıp yarısını vursan zaten aynı paraya geliyor nerede ise. Sağlığını da riske atmamış oluyorsun. Bazen de sinirleniyorlar ben böyle dedikçe. Hal ortada işte.

Anlamazlar hocam yorma kendini ben he deyip geçiyorum forumda görünce artık.

İlaçların içinden burun kılı çıkmış hala olsun mu olmasın mı diyenler var aspıkjdas

Şuraya bak resmen burun kılı çıkmış ilaçtan :D 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: quacky
      Selamlar, ben dragon pharma kullanıcısı olarak daha önce hiç yaşamadığım enjeksiyon ağrılarını yüksek fiyata aldığım dragon markası yaşamam üzerine flakonun üstünde yazan, dragon pharmanın resmi sitesine girip kendilerine mail attım.
      Mail içeriğinde Türkiyede ve Rusyada bu markanın distribütörü olup olmadığını sormayı geç, direk satıcının bilgilerini her şeyini yolladım. Bana dönen yanıt buralarda ne distribütörü, nede satışları olduğu oldu. Yani distribütörü olduğu iddia etmesine rağmen marka kendisini tanımıyor. Satıcısı kendilerinden 90 bin dolar civarında toplu ürün aldığını söylemişti, bu kadar yüklü bir alıma rağmen bu satıcıdan haberi olmamalarının imkanı yok.
      Kendisi Türkiye'de ürettirip üstüne dragon pharma etiketi basıyor olması olası, bu kadar köklü bir markada her şeyi doğru yapmama rağmen ödem sorunu da olmamalı zaten. Mailin sahte olduğunu düşünenler resmi sitesiyle iletişime geçip kendileri de doğrulayabilir.
      Herkese iyi forumlar

• Yazan: Kamataka
      Bodytech markasından aldığım parabolan ürünün içinde beyaz tırnak ucu boyunda sabunumsu, kıl gibi bir parça yüzüyor ürünü kullanmadan fark edip video çektim ürünü satan kişi steril laboratuvar ortamları içerdiğini ve youtube a bodytech parabolan yazınca laboratuvarda üretimini gösteren video olduğunu söylemişti ürününde böyle bir parça çıkan oldu mu daha önce?
      Sanırım burun kılı 
      Videoyu ekliyorum 
      VID-20231111-WA0007.mp4

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.