Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Destroy9

Spora yeni başladım - hocam sarms önerdi bu öneri doğru mu?

Önerilen İletiler

Destroy9    1

Merhabalar, yaklaşık kendimi bildim bileli tahlillerim normal olmasına rağmen zayıf birisiyim. Kilo almak gerçekten benim için zor. Boyum 1.70 en fazla kendimi zorlayarak gördüğüm kilo 63 kilo. Şuan kilom 48. 2 sene önce spora başladığım sıralarda takviyesiz doğal spor yapmaya çalışıyordum fakat, enerjim çok tükeniyordu. Bu yüzden gelişimim az oluyordu. 

Ve 20 li yaşlarımda hastaneye gittiğimde bende ostopeni saplandı. Yani ostoropoz un bir alt versiyonu. Kemik erimesi başlangıcı. Bu yaslarda bunun olması korkunç bir şey. Zayıflıktan diye düşünüyorum. Bileklerim kemiklerim normal yaşıtlarıma göre bayağı ince gözüküyor. Yıllar önce tıpatıp benim gibi olan öz abim takviyelerle protein tozlarıyla vs 3 4 ayda büyük değişim yaşamıştı ve hala yıllar geçmesine rağmen kilosunu ve kemik kütlesini koruyor. 

konuyu daha fazla uzatmak istemiyorum şuan 24 yaşındayım ve bu durumu çok taktığımdan dolay, takviye araştırmalarına girdim. Sosyal medyadan bir hocayı buldum sarms pazarlayan, yarışma fotoğrafı olan birisi.( @Loving hocamın bu konuda bilgilendirdiği satıcılar kısmini bugün okudum.) 

oradan çok incelememin ardından. Rad-140, mk-677, ligandrol ve danabol önerdi hoca ve gönderdi. Sabah kahvaltıdan sonra danabol, spordan önce rad-140, ligandrol. Spordan sonra mk-677 olacak şekilde tarifini verdi. Hepsinden 1 tam ölçek. Danabol ise iki tane olacak şekilde tuzlu sodayla beraber tüketmemi önerdi.

Şimdi asıl sorum benim durumumda ki birisinin ne yapmasını önerirsiniz asıl.

Bu siteyi daha bugün keşfettim.

Bu takviyeleri almadan önce kan testi yaptırdım. İlaçlara başlayalı daha 1 gün oldu. 2 hafta sonra kafa rahatlığı için tekrar kan testi yaptırmayı planlıyorum. Hocanın söylediği bu ilaçların hormonları bozmadığı, ve kan testinde de bunun görülebileceğini iddaali bir şekilde söyledi. Görüşlerinizi tavsiyelerinizi bekliyorum. 

Ek olaraktan Eczaneden Çinko ve demir takviyesi almamı önerdi.

@metinav @rastlantisal @Rdm @DeMoNhUnTeR @Askabar @SERKO @hectordoyle

4BB9F447-C330-4642-AB95-AB9CF53A440D.png 02E8E4EF-EEFF-496F-BA3A-369A2BCE3B45.png

• Alkış 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

GHOST    443

Sarms veya peptid giriş seviyesi için uygun ama o fotoğraflardaki sarmsları çöpe bile atma çöp kirlenmesin. :) 

O nedir ya adam etiket yapma zahmetine bile girmemiş. Düğünlerde pasta yanında verilen renkli su bildiğin.

Sakın vücuduna sokma o sarmsları. Fiyat ne dedi şu sarmslara çok merak ettim.

Çakala bak yanına dianabol vermiş su tut, güç artışı olsun sarmslar çalışıyor zannet diye :D Ulan ne uyanık adamlar var ya. :) 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Destroy9    1
GHOST, 5 dakika önce yazdı:

Sarms veya peptid giriş seviyesi için uygun ama o fotoğraflardaki sarmsları çöpe bile atma çöp kirlenmesin. :) 

O nedir ya adam etiket yapma zahmetine bile girmemiş. Düğünlerde pasta yanında verilen renkli su bildiğin.

Sakın vücuduna sokma o sarmsları. Fiyat ne dedi şu sarmslara çok merak ettim.

Çakala bak yanına dianabol vermiş su tut, güç artışı olsun sarmslar çalışıyor zannet diye :D Ulan ne uyanık adamlar var ya. :) 

3500 tl. Boyali sularin içinde ilaçlar var toz halinde, kullanmadan önce kariştirarak kullandim.  Hastaneye gittiğimde ege uniz Dahiliye. Ben zorla kemik testi vs yaptırmıştım. Durumumu anlatmama ragmen diyetisyene gonderip şutlamişlardi. Kan degerlerim normal gozuktugu için. Vücudumda ki kemikler yaşıtlarıma göre kafa büyüklüğü vs dahil küçük olduğu için, yaşıtlarımdan bayağı parmaklarım vs kısa.

• Growth hormonu büyüme hormonu istediğimde vermemişlerdi.
  • Kemik görüntüm 13 yaşında ki bir çocukla eşit diyebilirim.
tarihinde Destroy9 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
GHOST    443
Destroy9, 1 dakika önce yazdı:

3500 tl. Hasta haneye gittiğimde ege uni. Dahiliye. Ben zorla kemik testi vs yaptırmıştım. Vücudumda ki kemikler yaşıtlarıma göre kafa büyüklüğü vs dahil küçük olduğu için, yaşıtlarımdan bayağı parmaklarım vs kısa.

• Growth hormonu büyüme hormonu istediğimde vermemişlerdi.
  • Kemik görüntüm 1 yaşında ki bir çocukla eşit diyebilirim.

2500,3500 bu aralıkta çalışan sarmsların bir tanesi! Sen onların hepsini 3500 liraya alacaksın mantıklı mı bu sence? :) 

Dolar almış başını gitmiş :) Sorsan sana Hindistan dan falan geliyor der menşei neresi desen :D:):) 

Tamam yaşadığın sorun için gh evet doğru tercih oldukça pahalı ama doktorun yazarsa sağlık sorunlarına bağlı alabiliyorsun sanırım.

Sen sana bunları öneren adamdan uzaklaş bir an önce dinle beni. ;)  

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hikmett    62
Destroy9, 2 dakika önce yazdı:

3500 tl. Hastahaneye gittigimde ege uni. Dahiliye. Ben zorla kemik testi vs yaptirmistim. Vucudumda ki kemikler yasitlarima gore kafa buyuklugu vs dahil kucuk oldugu için, yasitlarimdan bayagi parmaklarim vs kisa. Growth hormonu buyume hormnonu istedigimde vermemişlerdi. Kemik goruntum 1 yasinda ki bir cocukla esit diyebilirim.

Hocam bence siz eczaneden growth hormonu tedarik edin uzun vadeli en az zararla atlatacağınız ürün growth hormonudur. Sarmslar üzerine çok çalışma yok bu yüzden gelecekte ne gibi sıkıntılar yaşayacağınızı bekleyip göreceksiniz. 

Durumunuz normal bir durum değil o yüzden net bir şeyde diyemiyorum ama yerinizde olsam dianabolu kesinlikle kullanmazdım testosuz bir şekilde, herneyse umarım iyi sonuç alırsınız.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Destroy9    1
Hikmett, 37 dakika önce yazdı:

Hocam bence siz eczaneden growth hormonu tedarik edin uzun vadeli en az zararla atlatacağınız ürün growth hormonudur. Sarmslar üzerine çok çalışma yok bu yüzden gelecekte ne gibi sıkıntılar yaşayacağınızı bekleyip göreceksiniz. 

Durumunuz normal bir durum değil o yüzden net bir şeyde diyemiyorum ama yerinizde olsam dianabolu kesinlikle kullanmazdım testosuz bir şekilde, herneyse umarım iyi sonuç alırsınız.

İki hafta kullanip kan testi tekrar yaptiracagim. Bu süre sizce uzun mu? Kontrol için. En azindan kan testine bakarak net bir sonuca varmak istiyorum.

GHOST, 38 dakika önce yazdı:

2500,3500 bu aralıkta çalışan sarmsların bir tanesi! Sen onların hepsini 3500 liraya alacaksın mantıklı mı bu sence? :) 

Dolar almış başını gitmiş :) Sorsan sana Hindistan dan falan geliyor der menşei neresi desen :D:):) 

Tamam yaşadığın sorun için gh evet doğru tercih oldukça pahalı ama doktorun yazarsa sağlık sorunlarına bağlı alabiliyorsun sanırım.

Sen sana bunları öneren adamdan uzaklaş bir an önce dinle beni. ;)  

Peki hocam sarms konusunda, önerdikleri ilaçlar doğru mu? Yani mk-677 , Rad-140, Ligandrol, Danabol? Yani orjinal oldugundan emin olsaydiniz doğru bir Kür mü?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.390

Danabol sarms değil Steroid bir zaman sonra testosteronun baskılanıcak ve libido düşüşü yaşayacaksın. Bu kadar sorunun varken birde libido sorununu kafana takıp başa sarıcaksın ve kendine daha çok zarar vermiş olucaksın. Senin yerinde olsam düzenli beslenme spor bunları alışkanlık haline getiririm. İlaçlarla aldığın kiloyu ilaçları kestiğinde sende kalacak mı zannediyorsun.

Senin ilaçlardan daha çok sağlıklı ve düzenli beslenmeye, stresten uzak kalmaya ihtiyacın var. Yaşın 24 olduğu için artık gh kemiklerinde vs etkili olacağını sanmıyorum. Arkadaşların dediği gibi bu ürünleri çöpe atmaya cekinirsin sen vücuduna sokma derdindesin hala. Giden paran olsun sağlığından olma. Kimden aldıysan gidip kanıtlarıyla savcılığa suç duyurusunda bulun.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Destroy9    1
otopsicikedi, 8 dakika önce yazdı:

Danabol sarms değil Steroid bir zaman sonra testosteronun baskılanıcak ve libido düşüşü yaşayacaksın. Bu kadar sorunun varken birde libido sorununu kafana takıp başa sarıcaksın ve kendine daha çok zarar vermiş olucaksın. Senin yerinde olsam düzenli beslenme spor bunları alışkanlık haline getiririm. İlaçlarla aldığın kiloyu ilaçları kestiğinde sende kalacak mı zannediyorsun.

Senin ilaçlardan daha çok sağlıklı ve düzenli beslenmeye, stresten uzak kalmaya ihtiyacın var. Yaşın 24 olduğu için artık gh kemiklerinde vs etkili olacağını sanmıyorum. Arkadaşların dediği gibi bu ürünleri çöpe atmaya cekinirsin sen vücuduna sokma derdindesin hala. Giden paran olsun sağlığından olma. Kimden aldıysan gidip kanıtlarıyla savcılığa suç duyurusunda bulun.

Peki hocam doğal olarak takviyeler neleri oneriyorsunuz? Bcaa kreatin, protein tozu. Aminoasit vs vs. Yani zarari az duzeyde olacak ama sporda bana takviye verecek neleri onerirsiniz?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TRAPEX    5
Destroy9, 2 dakika önce yazdı:

Peki hocam doğal olarak takviyeler neleri oneriyorsunuz? Bcaa kreatin, protein tozu. Aminoasit vs vs. Yani zarari az duzeyde olacak ama sporda bana takviye verecek neleri onerirsiniz?

Şuanda kullanacağın ürünler emin ol suplementlerden kat be kat daha zararlı. Sarmslar sarms gibi değilde daha çok meyve suyuna benziyor. Doluluğu ihtimal dahilinde bile değildir 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Destroy9    1
TRAPEX, 2 dakika önce yazdı:

Şuanda kullanacağın ürünler emin ol suplementlerden kat be kat daha zararlı. Sarmslar sarms gibi değilde daha çok meyve suyuna benziyor. Doluluğu ihtimal dahilinde bile değildir 

Hangi supllamnetleri kullanmaliyim hocam dogala yakin takilmak istiyorum uyarilarinizda haklisiniz. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TRAPEX    5
Destroy9, 1 dakika önce yazdı:

Hangi supllamnetleri kullanmaliyim hocam dogala yakin takilmak istiyorum uyarilarinizda haklisiniz. 

Suplementler mucizevi besinler değildir beklediğin etkiyi suplementler değil beslenmen ve antrenmanların verecektir. Suplementler doğal döngünü hiçbir durumda bozmaz lakin temin etmiş olduğun sahte sarms ve danabolü kullandığında doğallıktan çıkmış olacaksın. İlla suplement kullanmak istiyorsan bilindik markalardan protein tozu ve creatin kullanabilirsin ama unutma beklediğin etkiyi beslenmen ve antrenmanların sağlayacaktır.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.390
Destroy9, 28 dakika önce yazdı:

Düzenli beslenmeni öneriyorum. Protein tozunu içmeni değil onunla pirinç unundan kek, puding tarzı tarifler yapıp kaliteli karbonhidrat almanı öneririm. Protein tozu ve kreatin senin için yeterli olacaktır. Kemik sağlığın için 5000 iu d vitamini kullanabilirsin günlük.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    638

Düzgün, yüksek kalorili bir beslenme ve doğal takviyelerle belli bir süre ilerle, bu süre boyunca da kendini steroid, sarm ve peptidler hakkında eğit, forumdan faydalan. Sonrasında doğru kararı kendin verirsin.

Doğal takviye olarak multivitamin, d vitamini, çinko, magnezyum, omega-3 gibi takviyelerden faydalan; gerekirse kreatin ve protein tozu gibi takviyeleri de kullan ama SAKIN salonlarda bulunan ve kendine 'hoca' sıfatını takan insanlardan ilaç alma.

Ayrıca o ilaçlar orijinal olsaydı eğer 7-8k TL civarı tutardı, yani sattığı ilaçlar da orijinal değil. Şu tür hocalardan bir tanesi ile yüz yüze gelebilsem keşke.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gokalaf    134

dianabol kalsın diğerlerini kullanma, dianabolü de tek kullanırsan testosteronun sıfırlanır. Yapman gereken tek şey eczaneye gidip eğer ki maddi durumun iyiyse Growth hormonu satın almak. Growth aldıktan sonra nasıl kullanacağını forumda sorarsan öğretirler. Geçmiş olsun.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    410

Öncelikle bu olaydan dolayı spora ve bu işe küsmemeni diliyorum maalesef böyle insanlar bu piyasada hayli fazla.Sana önerim evet para vermişsin bu zamanda bu para kolay değil tabi ama bence sağlığın ve vücudunu düşün elindekileri çöpe at 1 2 gün düşünür sonra unutursun.

Kilo alma konusuna gelince en basit yöntem mevcut vücut ağırlığın x 4 yap 

60x4=240 gr günlük alman gereken karbonhidrat bu kadar karbı kesin al alabiliyorsan 50 100 gr yine fazla al 

60x1.5=90 gr günlük alman gereken protein bu.

Bunları 1 2 ay düzenli tuttur onun dışında ek olarak protein tozu alıp günlük ihtiyacının max 20 gr filan ordan karşılayabilirsin yine kreatin kullanabilirsin. Bende bazı dönemlerde çok yemek giyemiyorum karbon bir kısmını burada pirinç patlağı ve rice cream var basit hazırlanışı onlardan alabilirsin başarılar…

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: kayra
      Selamlar arkadaşlar, nasılsınız?
      Henüz 18 yaşındayım, geçen hafta İngiltere'den direkt olarak getirdiğim receptorchem marka mk677'i günlük 10'ar mg olacak şekilde kullanmaya başladım ve bir haftalık kullanım sonrası gh-igf1 seviyelerinin değişimini görmek için test verdim, bunların yanına merak ettiğim için testo-lh-fsh ve diğer testleri de ekledim. Sıkıntılı bir durum çıkacağını beklemiyordum ama test sonuçları gelince natural olarak 1000 civarında dolanan testestoron seviyemin 450'ye çakıldığını lh ve fshın düşük olduğunu ast altnin arttığını gördüm. İşin kafamı karıştıran kısmı geçen haftaya kadar hayatımda hiçbir anabolizan ilaç vesaire kullanmamış olmam.
      Testleri de eklere koydum bu durumun sebebi hakkında bir fikriniz varsa yardımcı olabilirseniz çok sevinirim

• Yazan: Tuna59baba
      Bu markayı deneyen deneyimleyen var mıdır? 
      Pek sahtelikle alakalı bir şey duymadım bunun hakkında ama deneyeniniz varsa merak ediyorum ve 4500 tl fiyat çok değil mi buna?

• Yazan: sdtctn
      Merhaba arkadaşlar forumu uzun zamandır üye olmadan takip ediyorum. Sarms konusunda birçok yazıyı okudum ve sarms kullanma kararı verdim. 2 seneye yakındır spor ile uğraşıyorum. Ürün resmini internette buldum bu marka ürünü satan kişiler var daha önceden kullanan oldu mu ürünler etkili midir ?

• Yazan: Phonk G
      Merhabalar
      Sarms kullanmak istiyorum. Cardarine + yohimbin ile kombinlemek istiyorum (6 hafta cardarine ve yohimbin 10 mg olucak şekilde )ama internette araştırdığımda sarms sonrası pct gerektiğini kimisi ise gerekli olmadığını söylüyor bu konu hakkında bilgi verir misiniz pct gerekiyorsa hiç bulaşmak istemiyorum. Kullanmak isteme sebebim hiç gitmeyen bel simitlerimden artık rahatsız oldum ne yaparsam gitmiyorlar 90 kilodan 72 kiloya düşmüstüm kemiklerim sayılırkende bel bölgem çok absürt şekilde duruyordu yağ oranım 19 kilom 86 şuan boy 183 cm
    • Yazan: fiorentina
      Hocalarım abilerim kardeşlerim selam. Ara verme durumları olsada 3.5yıl önce başladim ve iyi kötü bir gelişim elde ettim bu saatten sonra çok ilerleyeceğini düşünemiyorum artık kafam kaç zamandır ilaca girme düşüncesinde ama derdim yarısmacı olmak falan değil çıtırdan ilerlememi desteklesin en az zararla bu işin içinden çıkmak istiyorum. O yüzden sizce tek başına mk677 mi kullanmak daha mantıklı yoksa only testo ya da only sustanon mu? Yardımcı olursanız sevinirim
      Ölçüler:
      omuz 139  Kol 41.5  Bel 98 Kg 93

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.