Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

volkan46

Pharm tec ve pharma group markalarını almayın.

Önerilen İletiler

volkan46    5

Dostlar ben bunları bizzat kendim 15hafta kullandım hiç bir faydasını görmedim ..Aldığım kişiye bunlar boş dediğimde antrenman sistemimi değiştirmemi söyledi zaten yoğun ve şiddetli antrenman yapıyordum yinede değişiliklik yaptım 5 hafta sonra hala bir etki göremedim dedim yağ tuz kaç gr tüketiyorsun diye sordu günde 2 yemek kaşıyı zeytin yağı alıyorum 3 çay kaşığıda tuz alıyorum dedim ..

Yok sen tuzu günde 8 9 gr al zeytin yağınıda 4 5 kaşık al dedi bide öyle denedim yok arkadaş boş ilaç bunlar boşş almayın iştah bile açmadı boldenon gibi değil testoda hiç libido yükseltmedi bende herşey doğal eski fotolarıma bakıyorum natural ilaçsız hallerim daha iyi mesela ...

Sizde denk gelirseniz bu ürünlere sakın almayın sakın ha sakın kanmayın 6000tl çöpe gitti boş yere ...Şimdi aldığım kişiye boş desem bu sefer kan testi yap bakalım diyecek terbiyemi bozmak istemiyorum harbiden asabımı bozdular..

Günah değilmi kardeşim paramızı alıyorsunuz bide ne olduğu belli olmayan bi maddeyi bünyemize basıyoruz ..Dostlar tekrar tekrar söylüyorum bunlara denk gelirseniz almayın sakın ..

IMG_5932.jpeg

• Vayyyy!! 1
  • Üzgün 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

forbit    851
volkan46, 2 saat önce yazdı:

Dostlar ben bunları bizzat kendim 15hafta kullandım hiç bir faydasını görmedim ..Aldığım kişiye bunlar boş dediğimde antrenman sistemimi değiştirmemi söyledi zaten yoğun ve şiddetli antrenman yapıyordum yinede değişiliklik yaptım 5 hafta sonra hala bir etki göremedim dedim yağ tuz kaç gr tüketiyorsun diye sordu günde 2 yemek kaşıyı zeytin yağı alıyorum 3 çay kaşığıda tuz alıyorum dedim ..

Yok sen tuzu günde 8 9 gr al zeytin yağınıda 4 5 kaşık al dedi bide öyle denedim yok arkadaş boş ilaç bunlar boşş almayın iştah bile açmadı boldenon gibi değil testoda hiç libido yükseltmedi bende herşey doğal eski fotolarıma bakıyorum natural ilaçsız hallerim daha iyi mesela ...

Sizde denk gelirseniz bu ürünlere sakın almayın sakın ha sakın kanmayın 6000tl çöpe gitti boş yere ...Şimdi aldığım kişiye boş desem bu sefer kan testi yap bakalım diyecek terbiyemi bozmak istemiyorum harbiden asabımı bozdular..

Günah değilmi kardeşim paramızı alıyorsunuz bide ne olduğu belli olmayan bi maddeyi bünyemize basıyoruz ..Dostlar tekrar tekrar söylüyorum bunlara denk gelirseniz almayın sakın ..

Geçmiş olsun adınıza üzüldüm insanın emeğinin karşılığını alamaması kadar kötü bir şey yok.

O yüzden diyoruz çoğu kez bilindik markalar ile yola çıkın diye.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
volkan46    5

istanbul güneşli bodrum katda bulunan yarışmacılarında gittiği eski model bir spor salonu

bide bana bacakdan vurma kalçadan vur diyor 5 hafta da kalçadan enjeksiyon yaptım bir fark göremedim .

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tunahankrc    12

Ben pharmatec boldenon ve testo enantat kullandım 4-7 hafta fena bir iştah artışı oldu kütle koydum genetik olarak da ince kemikli birisiyim ama beslenme de fena sayılmaz 18.haftadayım başka marka kullanıp 12 haftada benden kütleli olan arkadaşlarım oldu salonda ki hocam ben 5 aylık kürde yarışmaya hazırlanıyorum şimdiye hayvan gibi olman lazım dedi ama koyduğum kütle azdı diyeceğim o ki gerçekten iyi çalışan bir marka değilmiş zaman geçtikçe öğrendim.

• Alkış 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
yusuftenk    13

Pharm tec ve pharma group kullanmış biri olarak diğer piyasa ürünlerinden daha dolu olduğunu düşünüyorum en azından %40-50 bile olsa içinde ürün var şahsi görüşüm.

• Üzgün 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
volkan46    5
Tunahankrc, Bir saat önce yazdı:

Ben pharmatec boldenon ve testo enantat kullandım 4-7 hafta fena bir iştah artışı oldu kütle koydum genetik olarak da ince kemikli birisiyim ama beslenme de fena sayılmaz 18.haftadayım başka marka kullanıp 12 haftada benden kütleli olan arkadaşlarım oldu salonda ki hocam ben 5 aylık kürde yarışmaya hazırlanıyorum şimdiye hayvan gibi olman lazım dedi ama koyduğum kütle azdı diyeceğim o ki gerçekten iyi çalışan bir marka değilmiş zaman geçtikçe öğrendim.

Aynen kardeşim var yok gibi insanın vaktini boşa harcayan bir ürün beslenmesi düzgün olmayan antrenmanını düzgün yapmayan başka marka kullananlara bakıyorum benden ilerideler 15hafta oldu gözle görülür bir gelişme yok adamı spordan soğutur bunlar ..TEKRAR SÖYLÜYORUM DOSTLAR KARDEŞLER ABİLER BU MARKAYI GÖRDÜĞÜNÜZ YERDE ELİNİZİN TERSİYLE İTİN KUTUSUNU 35 eurodan satıyorlar birde utanmadan içi boş!!!!

Beslenmeni değiştir antenmanı değiştir yok tuzu şöyle al yağı böyle al yok bacakdan vurma kalçadan vur bunlar hep bir kutu daha satma taktikleri..

ne oldu 6000çöpe gitti ama ben yapacağımı biliyorum 🫡

forbit, 3 saat önce yazdı:

Geçmiş olsun adınıza üzüldüm insanın emeğinin karşılığını alamaması kadar kötü bir şey yok.

O yüzden diyoruz çoğu kez bilindik markalar ile yola çıkın diye.

bilindik markalarada sahte diyorlar hocam ne yapacaz adam gibi bütcemizi ayırıyoruz antrenmanımızı yapıyoruz 4 ay 5 ay vaktimizi çaldılar parasını geçtim 

yusuftenk, 58 dakika önce yazdı:

Pharm tec ve pharma group kullanmış biri olarak diğer piyasa ürünlerinden daha dolu olduğunu düşünüyorum en azından %40-50 bile olsa içinde ürün var şahsi görüşüm.

100de 10 belki var dostum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
crosfredy    261

hocam geçmiş olsun kötü bir deneyim güzel bir tecrübe olmuş sizin için 5. haftada tahlil verseydiniz belkide bu  kadar paranız gitmeyecekti keşke es geçmeseydiniz bu yüzden hocalarımız sürekli düzenli tahlil vermenin ne kadar önemli olduğunu anlatıyor 15 hafta boyunca hiçmi vermediniz vücudun gidişatı ne durumda ters giden bir durum varmı yokmu diye :/ 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
volkan46    5
crosfredy, 3 dakika önce yazdı:

hocam geçmiş olsun kötü bir deneyim güzel bir tecrübe olmuş sizin için 5. haftada tahlil verseydiniz belkide bu  kadar paranız gitmeyecekti keşke es geçmeseydiniz bu yüzden hocalarımız sürekli düzenli tahlil vermenin ne kadar önemli olduğunu anlatıyor 15 hafta boyunca hiçmi vermediniz vücudun gidişatı ne durumda ters giden bir durum varmı yokmu diye :/ 

Hocam ilk kürüm tecrübem yoktu daha önce 7 8 haftaya açılır dendi etki göremeyince 10.haftada söyledim bende bi deyişiklik yok bu sefer beslenme deyiştir yok antrenman şiddetini arttır ilac etkisini göstersin falan salonda şampiyonlar ligi gibi duvarlarda salondan çıkan şampiyonları fotoğrafları insan ister istemez etkileniyor güvenilir sağlam diyor içinden..Güzel tezgah yapmışlar diyesim var ama ne bilim 🫡

• Şaşkın 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kado    108
volkan46, 22 dakika önce yazdı:

Hocam ilk kürüm tecrübem yoktu daha önce 7 8 haftaya açılır dendi etki göremeyince 10.haftada söyledim bende bi deyişiklik yok bu sefer beslenme deyiştir yok antrenman şiddetini arttır ilac etkisini göstersin falan salonda şampiyonlar ligi gibi duvarlarda salondan çıkan şampiyonları fotoğrafları insan ister istemez etkileniyor güvenilir sağlam diyor içinden..Güzel tezgah yapmışlar diyesim var ama ne bilim 🫡

Öncelikle geçmiş olsun. Eğer tanıdığın sağlam kaynak yoksa kimseye güvenmemeni ve sağlığını riske atmamanı öneririm. Eczane ürünlerine yönelebilirsin veya Sol alt whatsapp butonuna tıklayıp Burak hocadan da destek alabilirsin. 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
volkan46    5

Eyvallah kardeşim ama şuan israilde yim burdan bakacağım orjinal ürün varsa alacağım İnşallah 🤲

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

3,5 yıldır aralıksız kürdeyim. Novalife testo - deca ve iran anapolon vs derken 6000-7000 tl anca para harcadım. Bu paraları verecek ekonomik gücünüz varsa eczane ürünü kullanın çok basit. Androdec alın, İran testo var ucuz, anapolon var ağzına kadar dolu. Sizi tanımıyorum, kan testi verseniz de bu ilaçları kullandınız mı yoksa kullananlarla bir derdiniz mi var bilmiyorum. Samimi olarak sadece 6000 tl bütçem varsa bu ilaçlara bulaşmam ben. Gerekirse 100 150 mg aşağı olsun ama eczane ürünlerinden kür yaparım. Novalife'da dolu değil konunun altına reklam gibi olmasın. Geçmiş olsun.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
volkan46    5

Kimseyle bir derdim yok kendimi bir kaç levil ileri atmak istemiştim sadece tek derdim buydu ama paramız boşa gitti vaktimiz emeğimiz boşa ne diyim başka 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
squafy    23
volkan46, 18 dakika önce yazdı:

Kimseyle bir derdim yok kendimi bir kaç levil ileri atmak istemiştim sadece tek derdim buydu ama paramız boşa gitti vaktimiz emeğimiz boşa ne diyim başka 

satıcının azizligine ugramissin dostum pharm tec kullanan yarismaci dostum var çok memnun

• Olumsuz 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AREN    213

Pharmtech T. Enanthate kullanıyorum günlük üstelik 50mg Proviron almama rağmen gerçekten pazartesi tahlil günü karar vereceğim ama gerçekten Pharmtech markasının çok çok dolu olduğunu düşünmüyorum belki %20-30 anca doludur ama bende çok fazla bi etki ettiğini düşünmüyorum. Direkt İran T. E. geçeceğim. @rastlantisal hocam sağolsun 🙏🏻

• Beğen 2
  • Alkış 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

"Antrenman sistemini değiştir" cevabından belli zaten ilaçların sahte olduğu. İlaç doluysa 3 tane şınavla da 3-5 hafta sonra o değişimi ve adeleyi hissediyorsun. 

• Beğen 4

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit    851
anak1nskyw4lk3r, 3 dakika önce yazdı:

"Antrenman sistemini değiştir" cevabından belli zaten ilaçların sahte olduğu. İlaç doluysa 3 tane şınavla da 3-5 hafta sonra o değişimi ve adeleyi hissediyorsun. 

Aynen acemi satıcı yorumları sen şunu şöyle yapmışsın böyle olmuş. Halbuki tamamen bilim üzerinden konuşulmalı her sporcu kür öncesi doğal ve kür içi teste girmeli zaten değerler kendini gösterir. Ama artık çoğu markada her ilacın içinde neredeyse testosteron olduğu için hepsi kaçak dövüşüyor al bak çalışıyor işte diyorlar.

tarihinde forbit tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
  • Alkış 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
yigiterkent    11
volkan46, 19 saat önce yazdı:

kimi yerlerde bu marka iyi olarak geçiyor öveni oluyor hepsi makara hepsi dümen ilaçları bomboş değil ama içinde o kadar az materyal var ki doğal döngünüzü kapatır üstüne doğal halinizden kötü olursunuz zaten bu markayı satan takıma ve sporcularına yazar ağız ararsanız hepsi testo tren vuruyor onun dışında zaten tüm çöpün de çöpü ürünler bu konu hit alsın bulaşmayın bu iki markaya ikisi de aynı yerden çıkıyor

• Alkış 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
volkan46    5
yigiterkent, 6 saat önce yazdı:

kimi yerlerde bu marka iyi olarak geçiyor öveni oluyor hepsi makara hepsi dümen ilaçları bomboş değil ama içinde o kadar az materyal var ki doğal döngünüzü kapatır üstüne doğal halinizden kötü olursunuz zaten bu markayı satan takıma ve sporcularına yazar ağız ararsanız hepsi testo tren vuruyor onun dışında zaten tüm çöpün de çöpü ürünler bu konu hit alsın bulaşmayın bu iki markaya ikisi de aynı yerden çıkıyor

Aynen hocam dediklerinize katılıyorum ..Parayı geçtim hayal kırıklığınıda geçtim emeğimize ve zamanımıza yazık günah 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ufukbelli.06    74
volkan46, 06.09.2023 - 19:50 yazdı:

Hocam geçmiş olsun. Pharma grup ankarada peynir ekmek gibi satıldı alanların çoğu pişman. Genesis kullandım 8 hafta beslenme ve antrenmanım çok iyiydi çok dolu değildi ürünler üstüne koyamamıştım bende sonra optimum kullandım bir yarışmacı kendisi için almış bana da ondan vermişti antrenmanı cacık gibi yapsamda çok etkisini gördüm steril mi değil yerli üretim merdiven altı defalarca haberlere de çıktılar.

Şunu öğrendim en güzeli eczane ürünleri kafa rahat olur. Şimdi only sustanon vuruyorum sonrasında enanthate geçecem pct yapıp seneyi kapatıcam. 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kapukaya    85
volkan46, 06.09.2023 - 19:50 yazdı:

Hocam genelde gördüğüm kadarıyla suçu üstlenmiyorlar ya antrenmanina ya beslenmene ya yok 2.5 Gr tuzu 5 e çıkar 1 gram zeytinyagini 8 e çıkar cart curt şeylere suç atıyorlar sonra işte enjeksiyonu ordan yapma emilmiyor ordan yap falan filan en son reseptörlerine genetigine suç atıp yolluyorlar sonuç paranla hem suçlu hem rezil oluyorsun

• Alkış 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
volkan46    5
Kapukaya, 1 saat önce yazdı:

Hocam genelde gördüğüm kadarıyla suçu üstlenmiyorlar ya antrenmanina ya beslenmene ya yok 2.5 Gr tuzu 5 e çıkar 1 gram zeytinyagini 8 e çıkar cart curt şeylere suç atıyorlar sonra işte enjeksiyonu ordan yapma emilmiyor ordan yap falan filan en son reseptörlerine genetigine suç atıp yolluyorlar sonuç paranla hem suçlu hem rezil oluyorsun

Evet kan testi yap bide öyle görelim ona göre bir yol çizelim diyorlar 

ufukbelli.06, 2 saat önce yazdı:

Hocam geçmiş olsun. Pharma grup ankarada peynir ekmek gibi satıldı alanların çoğu pişman. Genesis kullandım 8 hafta beslenme ve antrenmanım çok iyiydi çok dolu değildi ürünler üstüne koyamamıştım bende sonra optimum kullandım bir yarışmacı kendisi için almış bana da ondan vermişti antrenmanı cacık gibi yapsamda çok etkisini gördüm steril mi değil yerli üretim merdiven altı defalarca haberlere de çıktılar.

Şunu öğrendim en güzeli eczane ürünleri kafa rahat olur. Şimdi only sustanon vuruyorum sonrasında enanthate geçecem pct yapıp seneyi kapatıcam. 

şimdi merak ediyorum elimde son 4 haftalık var enjeksiyonu fazla fazla yapsam bişey olurmu zaten 100de10 doluluk var ..yani 400testo 400bolde vursam 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.194
volkan46, 6.09.2023 - 20:26 yazdı:

istanbul güneşli bodrum katda bulunan yarışmacılarında gittiği eski model bir spor salonu

bide bana bacakdan vurma kalçadan vur diyor 5 hafta da kalçadan enjeksiyon yaptım bir fark göremedim .

Test yaptırdın mı ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ufukbelli.06    74

Evet kan testi yap bide öyle görelim ona göre bir yol çizelim diyorlar 

şimdi merak ediyorum elimde son 4 haftalık var enjeksiyonu fazla fazla yapsam bişey olurmu zaten 100de10 doluluk var ..yani 400testo 400bolde vursam 

Dozları bölüp Gün aşırı yap hocam 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
volkan46    5
janbertozen, 1 saat önce yazdı:

Olmaz birşey 400-400 ful dolu olsa bile fazla dozlar değil sıkıntı yok 

pazartesi 400bolde 400testo perşembe 400 bolde 400 testo deneyeceğim..Sende eski yorumlarda söylemişssin 100de 25 doluluk oranı var diye 👍

Semih Erarslan, Bir saat önce yazdı:

Test yaptırdın mı ?

ne testi hocam bir benmiyim numune bemde çalışmıyor kullanan herkesin kafısı karışık varmı yokmu belli değil..iştahda artışı desen yok libido desen oda yok neye bide kan testi yapıp gideceğim çalışmıyor bak diyecem onada bi dünya kolıf uyduracaklar

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.