Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Imajeste

Yardim ve destek bekliyorum

Önerilen İletiler

Imajeste    34

Kürde iken benım Winstrol tabletten dolayı suphelendıgım sivilcelerden dolayı şuan resımde atıcam böyle kaldı iz gibi yanı bunlar PCT döneminde geçecek mi arkadaşlar acaba bilgisi olan varmı 

Kullandıgım ilaçlar - Testesteron P - Masteron - Tren Acetat 5 hafta oldu total'de @metinav

@Loving @rastlantisal @otopsicikedi  @Tr3n  

IMG_20230831_172434.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pusalik    156
Imajeste, 12 dakika önce yazdı:

Kürde iken benım Winstrol tabletten dolayı suphelendıgım sivilcelerden dolayı şuan resımde atıcam böyle kaldı iz gibi yanı bunlar PCT döneminde geçecek mi arkadaşlar acaba bilgisi olan varmı 

Kullandıgım ilaçlar - Testesteron P - Masteron - Tren Acetat 5 hafta oldu total'de 

Winstrol tabletten şüpheleniyorsan karaceğier alt/ast ve ggt değerlerinin artmasından kaynaklı oluşan sivilcelerdir.

Bu dediğim değerlerine baktır ve duruma göre Nac 600-900 kullanırsın yavaş yavaş geçer.

Karaciğer kaynaklı değil androjen reseptörlerinden kaynaklı ise ilaçları kesince bile kalıyor.

Ben zamanında ilaçları kesip roaccutane kullanmak durumunda kalmıştım.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    230

kankam bana bu sivilceler hiç normal gelmedi kan testi vermişmiydin Madecassol diye krem var eczanede onu kullan iyi gelir akne sivilce giderici cildi yeniliyor 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Imajeste    34
Tr3n, 5 dakika önce yazdı:

kankam bana bu sivilceler hiç normal gelmedi kan testi vermişmiydin Madecassol diye krem var eczanede onu kullan iyi gelir akne sivilce giderici cildi yeniliyor 

Kanka AST ALT DEĞERLERİ FEVKALDE süper sorun yok sadece crp azbirsey yüksek çıkmıştı

pusalik, 5 dakika önce yazdı:

Winstrol tabletten şüpheleniyorsan karaceğier alt/ast ve ggt değerlerinin artmasından kaynaklı oluşan sivilcelerdir.

Bu dediğim değerlerine baktır ve duruma göre Nac 600-900 kullanırsın yavaş yavaş geçer.

Karaciğer kaynaklı değil androjen reseptörlerinden kaynaklı ise ilaçları kesince bile kalıyor.

Ben zamanında ilaçları kesip roaccutane kullanmak durumunda kalmıştım.

AST alt değerler normal 0 yükselme

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.385
Imajeste, 20 dakika önce yazdı:

Kullandıgım ilaçlar - Testesteron P - Masteron - Tren Acetat 5 hafta oldu total'de @metinav

Geçmiş olsun dostum sivilce konusunda çok fazla bilgim yok maalesef ama bana DHT türevi gibi geldi bu sivilceler

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Imajeste    34
otopsicikedi, Bir saat önce yazdı:

Geçmiş olsun dostum sivilce konusunda çok fazla bilgim yok maalesef ama bana DHT türevi gibi geldi bu sivilceler

O ne demek oluyor reisim biraz açma şansın  varmı çözümü vs nedir 

Geçti izi kaldı böyle acı sızı dokununca elleyınce hiçbirşey yok ağrı vs asla yok çözüm nedir kankm 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.385
Imajeste, 11 dakika önce yazdı:

Geçti izi kaldı böyle acı sızı dokununca elleyınce hiçbirşey yok ağrı vs asla yok çözüm nedir kankm 

Maalesef benimde bir bilgim yok arkadaşların yazdıkları dışında 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kado    106
Imajeste, 14 dakika önce yazdı:

Bu leke giderici kremler tonik vs var araştırıp alabilirsin veya bi dermatoloğa görün o önersin de gerek yok bence 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Imajeste    34
Kado, 4 dakika önce yazdı:

Bu leke giderici kremler tonik vs var araştırıp alabilirsin veya bi dermatoloğa görün o önersin de gerek yok bence 

Bızım eczacı arkadaşa gosterdım kendı eczanesii var kanka cildiyeye git bekleme hiç dedi şiddetli akne oluşmuş dedi 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    230
Imajeste, 7 dakika önce yazdı:

Bızım eczacı arkadaşa gosterdım kendı eczanesii var kanka cildiyeye git bekleme hiç dedi şiddetli akne oluşmuş dedi 

Ne kullanıyorsan kes bence uzmana görünene kadar sağlık önemli 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Imajeste    34
Mahmutaga, 3 dakika önce yazdı:

Kardesim Bu normal degil. Hemen git baktir

VALLA herkes cildiye dıyor zaten git diye ama şuan bunlar sadece iz kaldı yara kabuk vs yok ağrı yok sızı yok acı yok iz şuan 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kado    106
Imajeste, 48 dakika önce yazdı:

Anladım bir randevu al git çözüleceğini düşünüyorum reçete edecekleriyle.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mahmutaga    35
Imajeste, 13 dakika önce yazdı:

VALLA herkes cildiye dıyor zaten git diye ama şuan bunlar sadece iz kaldı yara kabuk vs yok ağrı yok sızı yok acı yok iz şuan 

Biliyon kardesim. Ama bizde doktur degiliz haklisin. Ama daha Once görmedim birisini boyle kürde. Bence kendi sagligin icin diyom git bi baktir

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mtgrlylmz    14
Imajeste, 4 saat önce yazdı:

Kanka AST ALT DEĞERLERİ FEVKALDE süper sorun yok sadece crp azbirsey yüksek çıkmıştı

AST alt değerler normal 0 yükselme

Crp ne kadar yüksek çıkmıştı , geçmişte bu forumda CRP'nin kanda ki enfeksiyon seviyesini belirttiğini söylemişti hocalarımız.

Enfeksiyon seviyesinin artımı da steril olmayan ilaç kaynaklıdır

İlaçların markaları nelerdir acaba ?

Evet biraz araştırdım , forumda aynı konuyu buldum CRP  enfeksiyonu belirtiyor hızlıca kes ilaçları hocam. Doktora git  ameliyata girmek zorunda bile kalabilirsin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    410

Ne kullanıyorsan kes bazıları çıban gibi duruyor en acilinden kan ver tüm değerlere tekrar baktır özellikle enfeksiyon tarzı bunun haricinde vücudundan kan bağışı yap vücudun biraz temizlensin. 
Değerler temiz çıkarsa cilde müdahale kolay madecassol krem ve tuz sabunu kullan bir süre 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Brknmek10    8
mtgrlylmz, 2 saat önce yazdı:

Crp ne kadar yüksek çıkmıştı , geçmişte bu forumda CRP'nin kanda ki enfeksiyon seviyesini belirttiğini söylemişti hocalarımız.

Evet biraz araştırdım , forumda aynı konuyu buldum CRP  enfeksiyonu belirtiyor hızlıca kes ilaçları hocam. Doktora git  ameliyata girmek zorunda bile kalabilirsin

Gecen ayni kure girdim yerli marka aynisi oldum bu sene sp balkan gidiyorum sifir sivilcilenme

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.578
Imajeste, 8 saat önce yazdı:

İlk kullandığım trenbolon küründe bende de bu şekilde sivilcelenme olmuştu.Seninki az yine, benim daha sık ve göbeğime kadar her yer bu kırmızı sivilcelerle kaplanmıştı...

Kürü bıraktıktan uzun bir süre sonra geçti ancak...Benim tahminim kullandığın anaboliklerin içeriğinin steril olmaması yönünde, kısacası kontamine halde ve derinin bu hale gelmesini sağlıyor.Winstrol bu şekilde bir cilt döküntüsü yapmaz, burada bildiğin irinli iltihaplı sivilceler cıkıyor ve kuruyor sonra tekrar çıkıyor...

Pct döneminde östrojen ve dht kaynaklıysa geçer ama mikrobik bir şeyden kaynaklanıyorsa bunun için farklı ilaçlar kullanman gerekir pct den sonra...

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Imajeste    34
mtgrlylmz, 7 saat önce yazdı:

Crp 0-5 normal değer benım 9 çıktı 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Imajeste    34
metinav, 2 saat önce yazdı:

İlk kullandığım trenbolon küründe bende de bu şekilde sivilcelenme olmuştu.Seninki az yine, benim daha sık ve göbeğime kadar her yer bu kırmızı sivilcelerle kaplanmıştı...

Kürü bıraktıktan uzun bir süre sonra geçti ancak...Benim tahminim kullandığın anaboliklerin içeriğinin steril olmaması yönünde, kısacası kontamine halde ve derinin bu hale gelmesini sağlıyor.Winstrol bu şekilde bir cilt döküntüsü yapmaz, burada bildiğin irinli iltihaplı sivilceler cıkıyor ve kuruyor sonra tekrar çıkıyor...

Pct döneminde östrojen ve dht kaynaklıysa geçer ama mikrobik bir şeyden kaynaklanıyorsa bunun için farklı ilaçlar kullanman gerekir pct den sonra...

Anladım üstadım çok korkucak birşey yok o zaman zaten benimkiler de geçti ama iz kaldı böyle kürü kesmeye gerek varmı fınalde pct de zaten hallolacak mı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Imajeste    34
Brknmek10, 4 saat önce yazdı:

Gecen ayni kure girdim yerli marka aynisi oldum bu sene sp balkan gidiyorum sifir sivilcilenme

Nasıl geçti peki dostum ne yaptın geçmesi için  

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.398

Tenin beyaz olduğu için çok sırıtmış. Bir yandan sosyete uyuzuna da benziyor. Kollarda ve bacakta var mı? Yoksa sadece omuz göğüs bölgesinde mi?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hikmett    62

Merhaba dostum öncelikle kullandığın ilaçların hepsini bırakıyorsun. Cildiyeye bir randevu al ve zaman kaybetmeden git. Şimdi kendi tecrübelerimi aktaracağım ben de çok ciddi sivilce sorunu yaşayan bir insandım cildiyeye gittiğimde önce tetradox ve acnemix yazdı fix bunu yazıyorlar zaten 1-2 ay kullandım baktım daha kötü oluyor yine gittim azeltin diye bir ilaç ve eritretin krem yazdı çok iyi geldi. Kendi kafama göre kullqndığım kremler madecassol,imex,fito vs sivilcelerimi daha kötü yaptı. Direkt cildiyeye gidiyorsun ve tetradox ilacından uzak duruyorsun ve soğuk duşa alış. Ekstradan enginar suyu deve dikeni ve sebze tüketimini arttırmanı tavsiye ederim umarım geçer bol şans.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.