Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

onur41_38

Evogen hakkında

Önerilen İletiler

onur41_38    44

Arkadaşlar Merhaba,

Burada steroidlerin marka ve fiyat listelerini paylaşmakta bir sıkıntı var mı?

öğrenmek istediğim pahalı mı değil mi normal mi? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

crosfredy    261
onur41_38, 38 dakika önce yazdı:

Arkadaşlar Merhaba,

Burada steroidlerin marka ve fiyat listelerini paylaşmakta bir sıkıntı var mı?

öğrenmek istediğim pahalı mı değil mi normal mi? 

satıcıyı paylaşmadığın sürece fiyatlar hakkında bir sorun olmuyor diye biliyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
onur41_38    44
aslankralmufasa, 12 dakika önce yazdı:

evogen boş marka zaten

daha önce kullandın mı? tahlil yaptırdın mı? 21 ağustos ta randevu aldım dolu mu boş mu anlaşılır. test sonuçları paylaşılacak. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
onur41_38, 4 dakika önce yazdı:

daha önce kullandın mı? tahlil yaptırdın mı? 21 ağustos ta randevu aldım dolu mu boş mu anlaşılır. test sonuçları paylaşılacak. 

3 sene önce kullanmıştım boştu. Ankara'da elden aldım güya ilk kürüm olacaktı

tarihinde aslankralmufasa tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
onur41_38    44
aslankralmufasa, Şimdi yazdı:

3 sene önce kullanmıştım boştu. Ankara'da elden aldım güya ilk kürüm olacaktı

bakalım :) eğer buda boşsa başkasından alırız. doğru adamı bulana kadar devam :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    411
onur41_38, 41 dakika önce yazdı:

bakalım :) eğer buda boşsa başkasından alırız. doğru adamı bulana kadar devam :)

Ürün boşsa zaten yerli üretimdir niye riske girip paranı çöp ediyorsunki bilindik çalışan ürünleri al 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
onur41_38    44
Ironmann, 1 dakika önce yazdı:

Ürün boşsa zaten yerli üretimdir niye riske girip paranı çöp ediyorsunki bilindik çalışan ürünleri al 

dostum bu ilacı bir tarafıma sokup tahlil yapmadan nasıl dolu mu boş mu olduğunu anlayacağım müneccim tanıdığım yok.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
trznd    71
onur41_38, 16 dakika önce yazdı:

dostum bu ilacı bir tarafıma sokup tahlil yapmadan nasıl dolu mu boş mu olduğunu anlayacağım müneccim tanıdığım yok.

Sağlığına değer vermiyorsan evet alıp kullanırsın daha sonra testini verir bakarsın çalışıp çalışmadığına. Eğer çalışmıyorsa, vücuduna ne soktun? ileride ne sorunlar çıkartır vs gibi soruların olursa şayet biz de müneccim olmadığımız için bir şey söyleyemeyeceğiz. Bu sahte ilaç vsden kör olma durumuna gelen bile var. Arkadaş seni uyarmak istemiş bilindik al diye. Evogeni öveni görmedim ben daha. Tabi herkes kendi tericihini yaşar iyi kürler.

tarihinde trznd tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
  • Jest 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
turhanoğlu    17

Evogen kullandım test yaptırdım %30 çalışıyor. Ve steril değil.

Boldenonu hiç çalışmıyor. Ve bende ankaradan elden almıştım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
onur41_38    44
turhanoğlu, 25 dakika önce yazdı:

Evogen kullandım test yaptırdım %30 çalışıyor. Ve steril değil.

Boldenonu hiç çalışmıyor. Ve bende ankaradan elden almıştım.

EYVALLAH TEŞEKKÜR EDERİM.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Greblan    98
onur41_38, 4 saat önce yazdı:

normal mi fiyatlar?

Hem pahalı hem dolu ürünler değil. Az daha ekle zphc bodytech fln bak bence. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
onur41_38    44
Greblan, 7 dakika önce yazdı:

Hem pahalı hem dolu ürünler değil. Az daha ekle zphc bodytech fln bak bence. 

Dostlar hepiniz haklısınız sözüm yok ama hani bunlar bir mağazada satılmıyor ki. kime sorsam saçma sapan internette araştırdığında bilgisi olmayan şeyler. ben ne yapabilirim ki? hoca dediğimiz insanlar veriyor bunları. bu siteyi de yeni tanıdım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
onur41_38, 7 saat önce yazdı:

normal mi fiyatlar?

Bu evogen fiyatları değil elite team evogen diye de adı geçmez büyük ihtimalle biri değiştirip overdose adı altında satıyor. yaklaşık 2 yıldır evogen kullanıp kullandırtıyorum hiçbir kan testinden daha kalmadım hepsi de total testoyu max sınıra yükseltip lh fsh döngüsünü kapatmıştır. %100 dolu mudur tartışılır ama fiyatları kesinlikle bu değil Dolar bazlı değil TL bazlı satışı gerçekleşmektedir çok yakın arkadaşım sadece bu markayı kullanarak da tr 3. almıştır fiyat performans ürünü olarak adlandırabilirim ama kesinlikle fiyatları bu değil dolandırılmayın.

• Beğen 1
  • Alkış 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
MAG    4

Evogen küründeyim ve etrafımda evogen kullanmış 5 kişi var  ilaç çatır çatır çalışıyor boldesi de testosu da

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
onur41_38    44
MAG, 7 dakika önce yazdı:

Evogen küründeyim ve etrafımda evogen kullanmış 5 kişi var  ilaç çatır çatır çalışıyor boldesi de testosu da

dostum fiyatlar ve fiyat kataloğunda yazan isimler aynı mı peki?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.243
MAG, Bir saat önce yazdı:

İlaçlar çalışıyor buna tamamım ama çatır çatır x2 dedin mi ben tecrübelerime göre orada dur derim.

Çünkü ilaç çalışıyor = para verdim karışılığını aldım, alıyorum demek.

Ama çatır çatır x2 = para verdim ama ortada ne var ne yok belli değil ama para verdim çalışacak hissediyorum hadi bir sinerjide ben yaratayım demekten başka şey değil :) çatır çatır x2 çalışıyor diyenler 1 test öncesi 2 ilaçlı kür ortası değerlerini eklemeli ve en önemlisi vücut before/after yapmalı bunlar yoksa bil ki para verdim ama hiç bir şeyden emin değilim demekten başka bir şey değil.

Düşünün ben İngiltere prensiyim desem herkes bana slk muamelesi yapar herhalde.

Ama Buckingham Sarayı içinde ispatlarıyla fotoğraf, belge koyarsam hepiniz inanırsınız değil mi?

Bu durum da öyle işte. Forumda her marka için doğru yanlış yorumlar var ve bu dediklerim bu marka özelinde değil tüm markalar için geçerli.

Çoğu bilmeyen sporcu (((((bilmeyen derken kırıcı olmak istemedim cahil deniyor çünkü halk arasında bu arkadaşlara))))) tüm markalar için geçerli bu söylediklerim lh, fsh sıfırlanınca sanıyorlar ki ilaç çalışıyor çatır çutur aynada hiç bir şey yok ama boplde giriyor deca giriyor testo giriyor bakıyor tes lh ve fsh sıfır ooooo ilaçlar zehır :D :) Halbuki tüm ilaçlarda testosteron var :) Etiketler sadece boldenon veya deca veya tren.

Bu konunda ilaçlar çalışıyor mu diye konu açmış sen dahi çalıp çalışmadığını idrak edememişken burada çatır çatır x2 yapman komik oldu :D

Konuyu açtıktan 15 gün sonra :) neyse başka diyecek bir şeyim yok tecrübelerim tamamen salladığını söylüyor.

onur41_38, 8 saat önce yazdı:

normal mi fiyatlar?

Bu rakamlara çok daha bilindik adına çamur bulaşmamış markalara yönelebilirsin benim diyeceğim bu konu sahibine.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
onur41_38    44
Bay-T, 1 dakika önce yazdı:

İlaçlar çalışıyor buna tamamım ama çatır çatır x2 dedin mi ben tecrübelerime göre orada dur derim.

Çünkü ilaç çalışıyor = para verdim karışılığını aldım, alıyorum demek.

Ama çatır çatır x2 = para verdim ama ortada ne var ne yok belli değil ama para verdim çalışacak hissediyorum hadi bir sinerjide ben yaratayım demekten başka şey değil :) çatır çatır x2 çalışıyor diyenler 1 test öncesi 2 ilaçlı kür ortası değerlerini eklemeli ve en önemlisi vücut before/after yapmalı bunlar yoksa bil ki para verdim ama hiç bir şeyden emin değilim demekten başka bir şey değil.

Düşünün ben İngiltere prensiyim desem herkes bana slk muamelesi yapar herhalde.

Ama Buckingham Sarayı içinde ispatlarıyla fotoğraf, belge koyarsam hepiniz inanırsınız değil mi?

Bu durum da öyle işte. Forumda her marka için doğru yanlış yorumlar var ve bu dediklerim bu marka özelinde değil tüm markalar için geçerli.

Çoğu bilmeyen sporcu (bilmeyen derken kırıcı olmak istemedim cahil deniyor çünkü halk arasında bu arkadaşlara) tüm markalar için geçerli bu söylediklerim lh, fsh sıfırlanınca sanıyorlar ki ilaç çalışıyor çatır çutur aynada hiç bir şey yok ama boplde giriyor deca giriyor testo giriyor bakıyor tes lh ve fsh sıfır ooooo ilaçlar zehır :D :) Halbuki tüm ilaçlarda testosteron var :) Etiketler sadece boldenon veya deca veya tren.

Bu rakamlara çok daha bilindik adına çamur bulaşmamış markalara yönelebilirsin benim diyeceğim bu konu sahibine.

Bahsettiğin şekilde ilk önce 21 inde  bir test yapacağım ve burada paylaşacağım. çünkü delil olmadan insan kötülemek vebal demek.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.243
onur41_38, 17 saat önce yazdı:

Bahsettiğin şekilde ilk önce 21 inde  bir test yapacağım ve burada paylaşacağım. çünkü delil olmadan insan kötülemek vebal demek.

Kesinlikle öyle ama unutma test demek ilaç doğru demek değil testosteron harici diğer hiç bir ilacı testler ile anlayamazsın! Ha ultra pro test kitin vardır madde odaklı ki çok büyük paralar o kitler o zaman derim tamam haklısın. LF + FSH sıfır demek testosteron çalışıyor demek. Genelde Türkiyede çoğu markanın içi testosteron dışı bolde,tren,deca hatta şunu ispat edelim ki kimsenin diyecek sözü olmasın. Buyur testçi arkadaşlar çatır çatırcı arkadaşlar bu konuyu okuyun ;)

Bakın adama primo satmışlar total uçmuş neden böyle diye konu açıyor sonra test sonuçlarına bakılıyor ki içinde primo değil testo var.

Umarım daha net anlaşılmıştır çatır çatırcılar :) ;)

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    410

Burak hocayla alışveriş yapmanı ve fiyatlar aşıyorsada İran testo kullanmanı öneririm bi dünya boş markaya para verdim verdik. Para zaman boşa gitti neyse de yukarda bahsedildiği gibi içinde ne olduğunu bilmiyorsun sıkıntı olabilir. 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
onur41_38    44
Bay-T, 17 saat önce yazdı:

Kesinlikle öyle ama unutma test demek ilaç doğru demek değil testosteron harici diğer hiç bir ilacı testler ile anlayamazsın! Ha ultra pro test kitin vardır madde odaklı ki çok büyük paralar o kitler o zaman derim tamam haklısın. LF + FSH sıfır demek testosteron çalışıyor demek. Genelde Türkiyede çoğu markanın içi testosteron dışı bolde,tren,deca hatta şunu ispat edelim ki kimsenin diyecek sözü olmasın. Buyur testçi arkadaşlar çatır çatırcı arkadaşlar bu konuyu okuyun ;)

Bakın adama primo satmışlar total uçmuş neden böyle diye konu açıyor sonra test sonuçlarına bakılıyor ki içinde primo değil testo var.

Umarım daha net anlaşılmıştır çatır çatırcılar :) ;)

Eeee nasıl olacak bu iş😁 kime göre neye göre dolu boş.

Diver, 16 saat önce yazdı:

Burak hocayla alışveriş yapmanı ve fiyatlar aşıyorsada İran testo kullanmanı öneririm bi dünya boş markaya para verdim verdik. Para zaman boşa gitti neyse de yukarda bahsedildiği gibi içinde ne olduğunu bilmiyorsun sıkıntı olabilir. 

Burak hoca hangi marka ürün desteği sağlıyor?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    410

Bildiğim kadarıyla sp ürünleri ve İran testo var elinde WhatsApp ikonuna tıklayıp aramalısın. Bana ve burdaki çoğu arkadaşa yardımcı oldu. Kullanımı ve diğer konularda yol gösteriyor pişman olmazsın. Bir görüşürsen daha iyi anlarsın demek istediğimi 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.