Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Geleceğin Olympia'sı

28 haftalık only testo ilk kürüme başlıyorum

Önerilen İletiler

proliqht1    147
Alaz, 43 dakika önce yazdı:

Bacaklarda fazla yağ olmaması da etkiliyor olabilir belki benim enjeksiyonları. Tam 90 derece boş şırınga ile vastusa denediğimde ağrısı fazla olmuştu. (yeşil uç ile) Kalem tutar şekilde ve az eğik yaptığımda ise rahat oldu. @proliqht1 dediğin gibi hassas bir bölge bacak o yüzden ilk boş şırınga ile denedim.

@Probis Ben de o esneklikten yoksun olduğum için bacak ilerliyorum. İleri de bakıcam ben de.

Bende şimdi kan verdim hastanede bakalım alt ast iyice diplerde olması lazım küre devam etmek için gün sayıyorum neredeyse  😀

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Alaz    135
proliqht1, 14 dakika önce yazdı:

Bende şimdi kan verdim hastanede bakalım alt ast iyice diplerde olması lazım küre devam etmek için gün sayıyorum neredeyse  😀

Brom inşallah değerler istediğin gibi çıkar valla. Geç olsun güç olmasın, sağlıklı ilerleyelim gerisi önemsiz 😅

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ghostmane    21
Probis, 1 saat önce yazdı:

Hocam 45 derece olduğuna eminmisin 90 derece diye anlatıyor kas içi enjeksiyonu. Evin ile sustanon rahat ben birazda ampulu sıcak suyun içine bırakıyorum dahada rahat oluyor :D

Beyler 45 derece girerseniz kemik damar sinir ne varsa götürürsünüz 90 girin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
proliqht1    147
Geleceğin Olympia'sı, Bir saat önce yazdı:

1. Haftayı doldurdum sayılır, yarın 2. enjeksiyonumu yapacağım, libidomda ufak bir artış var. Güncel formum ekte:

Dur daha yeni başlıyorsun baya libido artışı olacak 😀 başarılar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hafifzargana    216
Probis, 27.01.2023 - 23:03 yazdı:

valla ben esnek değilim hocam kalçadan yapamıyorum sağ sol iki bacak kullanıyorum ileride omuzlarıda dahil etmeyi düşünüyorum

hocam eğer adale büyükse triceps enjeksyonu da 1ml denenebilir

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

2. Enjeksiyonumu yaptım, tam bir faciaydı. Fotoğrafını attığım iğne ampulün hepsine yetişmedi zar zor çekebildim. 250 sol omuzdan 250 sağ omuzdan vurdum ama ilacı çekmek o kadar zordu ki bu iğneyle, kan kontrolünden bile emin değilim çünkü çekemiyor. İlk 250mg'ı çekemeyince şırınganın pistonunu çıkartıp arkadan boşalttım ilacı bu esnada da birkaç damla yere döktüm. Bu sefer 500mg vuramamış olabilirim :D güzel bir ders oldu bana da, halbuki yeşil uçluyla ne kadar rahat yapmıştım geçen hafta :D

tarihinde Geleceğin Olympia'sı tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Probis    181
Geleceğin Olympia'sı, 5 dakika önce yazdı:

2. Enjeksiyonumu yaptım, tam bir faciaydı. Fotoğrafını attığım iğne ampulün hepsine yetişmedi zar zor çekebildim. 250 sol omuzdan 250 sağ omuzdan vurdum ama ilacı çekmek o kadar zordu ki bu iğneyle, kan kontrolünden bile emin değilim çünkü çekemiyor. İlk 250mg'ı çekemeyince şırınganın pistonunu çıkartıp arkadan boşalttım ilacı bu esnada da birkaç damla yere döktüm. Bu sefer 500mg vuramamış olabilirim :D güzel bir ders oldu bana da, halbuki yeşil uçluyla ne kadar rahat yapmıştım geçen hafta :D

Dostum yeşil uç ile ilacı çekiceksin, sonra ufak uç ile vuracaksın :D zaten ilaç çektiğin uç ile enjeksiyon yapma herzaman değiştir çünkü iğnenin ucu köreliyor hemen boşuna canını yakarsın yada fazladan doku hasarı olur.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Probis, 3 dakika önce yazdı:

Dostum yeşil uç ile ilacı çekiceksin, sonra ufak uç ile vuracaksın :D zaten ilaç çektiğin uç ile enjeksiyon yapma herzaman değiştir çünkü iğnenin ucu köreliyor hemen boşuna canını yakarsın yada fazladan doku hasarı olur.

Hocam zaten 2 tane uç vardı birisi ilacı çekmek için. Ama güzel bir ders oldu bana bidaha ince uçluyla ilaç çekmeye kalkışmam artık :D benim kafa o yere dökülen birkaç damlada kaldı 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
proliqht1    147
Geleceğin Olympia'sı, 1 dakika önce yazdı:

Hocam zaten 2 tane uç vardı birisi ilacı çekmek için. Ama güzel bir ders oldu bana bidaha ince uçluyla ilaç çekmeye kalkışmam artık :D benim kafa o yere dökülen birkaç damlada kaldı 

Fotoğraf atayim mi enjektörlerin.  Kendine eziyet çektirme kardeşim çok basit ve canın yanmiyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
proliqht1, 2 dakika önce yazdı:

Fotoğraf atayim mi enjektörlerin.  Kendine eziyet çektirme kardeşim çok basit ve canın yanmiyor

Hocam canım yanmadı zaten sadece ilacı çekmede sorun yaşadım, fotoğraf atabilirsin hocam.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kakule    42

hafta kac idman yapıyorsunuz? split mi ppl mi tek bolge mi hangi yontemi kullanıyorsunuz

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Göğüs uçlarımda kaşıntı başladı, zaten ufak bir miktar jinekomasti vardı. 2 hafta sonra 1. ayım bitecek tahlil vereceğim, prolaktine müdahale etmek şart bende.

proliqht1, 31.01.2023 - 12:14 yazdı:

Soldaki ile ilacı çekip sağdaki ucu takiyosun.  Sonra enjekte edebilirsin ilacı kendine.

Hocam bu küçük yeşil uçludan hiçbir yerde bulamadım eczane, medikal ne varsa sordum, kahverengi insülin iğnesiyle vurdum ama dışarıya biraz ilaç sızdı omzumdan. Omuzdan enjeksiyon bana göre değil galiba hem tek elle çok zorluyor en iyisi bacak devam.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Probis    181
Geleceğin Olympia'sı, 7 dakika önce yazdı:

Hocam bu küçük yeşil uçludan hiçbir yerde bulamadım eczane, medikal ne varsa sordum, kahverengi insülin iğnesiyle vurdum ama dışarıya biraz ilaç sızdı omzumdan. Omuzdan enjeksiyon bana göre değil galiba hem tek elle çok zorluyor en iyisi bacak devam.

Dostum 26g iğne ucu ile omuzdan dik şekilde sokuyosun sonra baş ve orta parmağını kulaklara dayayıp işaret parmağın ile basarsan enjektöre rahatça halledersin enjeksiyonu, farklı açılarda bile olsa. Enjekte ettikten sonrada 5 saniye bekle sonra çek dışarı.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Probis, 2 dakika önce yazdı:

Dostum 26g iğne ucu ile omuzdan dik şekilde sokuyosun sonra baş ve orta parmağını kulaklara dayayıp işaret parmağın ile basarsan enjektöre rahatça halledersin enjeksiyonu, farklı açılarda bile olsa. Enjekte ettikten sonrada 5 saniye bekle sonra çek dışarı.

Kan kontrolü yapamıyorum tek elle hocam. İlk enjeksiyonum bacaktandı ve diğer 2 enjeksiyonumdan daha iyiydi hiç sorun yaşamadım, bacaktan devam bundan sonra.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
swager    43

26G iğne ucu ile enjeksiyon çok yavaş oluyor ilk zamanlar bende omuzdan kahverengi ile yapıyordum sonra turuncu uç ile bacağa döndüm artık daha rahatım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
swager, 14.02.2023 - 03:23 yazdı:

26G iğne ucu ile enjeksiyon çok yavaş oluyor ilk zamanlar bende omuzdan kahverengi ile yapıyordum sonra turuncu uç ile bacağa döndüm artık daha rahatım.

Birazdan siyah uç ile bacaktan vuracağım, bakalım bu nasıl olacak. Ben her hafta farklı bir uç deniyorum :D

Küre 8 haftalığına 200mg primobolan eklemeyi düşünüyorum, 8 haftanın sonunda kalan sürede only testo devam edeceğim. Sizce mantıklı mı ?

tarihinde Geleceğin Olympia'sı tarafından düzenlendi
  • ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Alaz    135
Geleceğin Olympia'sı, 3 dakika önce yazdı:

Küre 8 haftalığına 200mg primobolan eklemeyi düşünüyorum, 8 haftanın sonunda kalan sürede only testo devam edeceğim. Sizce mantıklı mı ?

Tüm atış hakkını ilk turda bitirme. Only testo olarak verim alarak bitir bu kürü bence. Bu süreçte de daha çok rimo biriktir. 

Bir daha ki kür rimo+testo yaparsın. Sağlam bir verim için 200 üstü söyleniyor forumda birçok bilgili arkadaş tarafından, ki araştırmalarım sonucunda da edindiğim genel kanı bu yönde. En azından 300, 400 olursa ise tadından yenmez hesabı. 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

5. Haftaya geldik hafta içi tahlil vereceğim, şuanda aşırı libido dışında hiçbir yan etki yok gayet güzel gidiyor. 28 hafta boyunca bu konuyu ara ara güncelleyeceğim şuan 85 kiloyum, 95-100 kiloya kadar çıkıp definasyona girmeyi planlıyorum. Form bu şekilde şuan:

IMG20230219204109~2.jpg IMG20230217185257~2.jpg

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Erennfit, 24.04.2023 - 22:54 yazdı:

Dostum merhaba kurun nasıl gidiyor ?

Testo İran testo mu ? 

Evet İran testo. İlk 1 ay libido patlaması yaşıyordum testoyu hissediyordum şuan ilaç kullanmıyor gibiyim libido olarak, östrojenin yükselmesinden kaynaklı büyük ihtimal. Atılgan ve daha özgüvenli bir insana dönüştüm. 88 kiloyum fakat beslenme uyku sağlam olmasına rağmen antrenman performansımda 1 buçuk aydır takılma hatta gerileme var şuan bunu aşmaya çalışıyorum. Yan etki olarak sadece sivilcelenme var, ldl kolesterol yüksek bir de benim baba tarafında kellik var ilacında etkisiyle saçlarımda biraz dökülme başladı ama zaten 13 hafta kaldı ilacın bitmesine, kelliğe kadar gideceğini sanmam. Only testoya başlarken büyük beklentilerim yoktu ama güzel verim aldığımı düşünüyorum. Geçen hafta arkadaş bu fotoğrafları çekmişti 14. haftadan, onları da ekliyorum:

IMG-20230417-WA0010~2.jpg IMG-20230417-WA0009~2.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
suteruben    12
Geleceğin Olympia'sı, 38 dakika önce yazdı:

Evet İran testo. İlk 1 ay libido patlaması yaşıyordum testoyu hissediyordum şuan ilaç kullanmıyor gibiyim libido olarak, östrojenin yükselmesinden kaynaklı büyük ihtimal. Atılgan ve daha özgüvenli bir insana dönüştüm. 88 kiloyum fakat beslenme uyku sağlam olmasına rağmen antrenman performansımda 1 buçuk aydır takılma hatta gerileme var şuan bunu aşmaya çalışıyorum. Yan etki olarak sadece sivilcelenme var, ldl kolesterol yüksek bir de benim baba tarafında kellik var ilacında etkisiyle saçlarımda biraz dökülme başladı ama zaten 13 hafta kaldı ilacın bitmesine, kelliğe kadar gideceğini sanmam. Only testoya başlarken büyük beklentilerim yoktu ama güzel verim aldığımı düşünüyorum. Geçen hafta arkadaş bu fotoğrafları çekmişti 14. haftadan, onları da ekliyorum:

Testoyu keşke klasik 250 başlayıp şimdi 500e çıksaydın daha iyi olurdu bence çünkü 250mg bile doğal testonun çok üstünde kalan süre boyunca yanına ufak bir şeyler kombinleyebilirsin bu seni ileri taşır ama sadece testo devam edicem dersen ek olarak pre workout falan kullanarak antrenman performansını bir tık arttırabilirsin birde kür bitince direkt testoyu kesme 500 testodan 0 a inince ani bir düşüş yaşarsın doz düşürürek bitirirsen kürü süşüş daha az olur psikolojik olarak fazla etkilenmezsin. Şuan ilaç kullanmıyor gibi olman psikolojik olabilir çünkü artık enjeksiyona alıştın beyin bunu sıradanlaştırdı. Yine de bir kan testi verirsen daha net ortaya çıkar. Gücün artık artmıyorsa antrenman sistemini değiştirebilirsin örneğin bench arttırmak istiyorsan göğüs günü haricinde omuz gününe bench ile başlayıp sonra omuz antrenmanına geçebilirsin. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
YigitKong    2
Geleceğin Olympia'sı, 24.04.2023 - 23:14 yazdı:

Gögüsler güzel dolmuş hocam bende iran testodayım gayet dolduğumu hissediyorum 5 hafta oldu yüzde 5-6 sivilce çıktı aşırı sapık etti libidodan sende kaç hafta sonra güç artışı başladı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.