Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Geleceğin Olympia'sı

28 haftalık only testo ilk kürüme başlıyorum

Önerilen İletiler

Jacop, 34 dakika önce yazdı:

Paniğe hiç gerek yok dostum sinire denk getirmediğin sürece vücut vurduğun ilacı her türlü tölere eder.Biz bilgi paylaşımı olması açısından konuşuyoruz bende bugüne kadar hiç hava kabarcığı gelmedi.

Enjeksiyon öncesinde enjektördeki tüm havayı aldığına emin ol minimal kaçaklar risk teşkil etmiyor fakat aksiyona hiç gerek yok

Damar içine hava kabarcığında pıhtı riski var, peki kas içine hava enjekte edildiğinde ne gibi sorunlar oluyor hocam merak ettim.

otopsicikedi, 44 dakika önce yazdı:

Prolaktinin yüksekmiş uyuşturucu alkol psikiyatri ilaçları kullanıyor musun?Test vermeden önce cinsel perhiz uyguladın mı?

Hiçbir şey kullanmıyorum, 2 gün önce mastürbasyon yaptım sadece.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Probis    181
Geleceğin Olympia'sı, 3 dakika önce yazdı:

Damar içine hava kabarcığında pıhtı riski var, peki kas içine hava enjekte edildiğinde ne gibi sorunlar oluyor hocam merak ettim.

Sen hava enjekte etmiyorsun dostum şırınganda hava boşluğu olmasada bacağa sokup geri çektiğinde şırınganın içinde basınçtan dolayı hava boşluğu olur, diğer arkadaşta olmamasının sebebi yeterince güçlü geri çekmemesidir. Sen muhtemelen sağlam vakumladın iğneyi geri :D Bacaktan turuncuyla vur sen zaten damara vurma şansın yok geri çekmeye bile gerek yok tamamen güvenli, çok takılma böyle şeylere. İğneyi vurmadan önce belki ilacı biraz sıcak su içinde tutabilirsin vucut ısısına yakın olur hem incelir daha rahat vurursun vsvs zamanla oturur herşey

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
proliqht1    147
Geleceğin Olympia'sı, 33 dakika önce yazdı:

Hocam yemin ediyorum öyle rahatlattın ki beni, bende panik atak var tribe girdim oturduğum yerden.

Panik atak varsa dikkatli ol bir kaç gece psikolojik şeyler yaşatır. İlaçtan olduğunu unutma. Prolaktin içinse biseyler kullan . Antidepresan kullanıyor musun.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
proliqht1, 28 dakika önce yazdı:

Panik atak varsa dikkatli ol bir kaç gece psikolojik şeyler yaşatır. İlaçtan olduğunu unutma. Prolaktin içinse biseyler kullan . Antidepresan kullanıyor musun.

Hiçbir şey kullanmıyorum hocam, şuan bir sıkıntı yok bir şey olsaydı 1 saatte olurdu herhalde. Bacağımda ağrı bile yok her şey iyi şuan.

tarihinde Geleceğin Olympia'sı tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.361
Geleceğin Olympia'sı, 8 dakika önce yazdı:

Hiçbir şey kullanmıyorum hocam, şuan bir sıkıntı yok bir şey olsaydı 1 saatte olurdu herhalde. Bacağımda ağrı bile yok her şey iyi şuan.

Panik atak kaynaklı yükseklik olabilir.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.361
Geleceğin Olympia'sı, 3 dakika önce yazdı:

Hocam normalde de yüksek olabilir çünkü ufak bir jinekomasti var.

Keşke ilk önce bu dokuyu aldırsaydın dostum. Senin sürekli kan tahlili verip e2 prolaktin gözlemen gerek gerekirse kür içi tamoxifen kullanıcaksın ve bence sana bu şart gibi.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
proliqht1    147
otopsicikedi, 9 dakika önce yazdı:

Keşke ilk önce bu dokuyu aldırsaydın dostum. Senin sürekli kan tahlili verip e2 prolaktin gözlemen gerek gerekirse kür içi tamoxifen kullanıcaksın ve bence sana bu şart gibi.

Bendede var şimdi aldırsaydi küre girince tekrar çıkma riski var ve çok uzun süre göğüslerini hissetmeyecek. His olmayınca ilacı kullanıp kullanamayacagini anlayamıyor insanlar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi, 24.01.2023 - 15:36 yazdı:

Hallederiz hocam her ay tahlil yaptırıp paylaşacağım zaten.

Omuzdan enjeksiyon için böyle bir şey buldum turuncu uç çok küçük gözüktü bana, bununla omuzdan yapabilir miyim ?

IMG20230126174324.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Surrender    105
Geleceğin Olympia'sı, 26.01.2023 - 17:53 yazdı:

Omuzdan enjeksiyon için böyle bir şey buldum turuncu uç çok küçük gözüktü bana, bununla omuzdan yapabilir miyim ?

İnce uçlu olarak gözüküyor omuzda yağ dokusu olmadığından dolayı işini görecektir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Surrender    105
Geleceğin Olympia'sı, 5 dakika önce yazdı:

Turuncu uçlunun bir tık daha uzunu gibi hocam.

Turuncu uçlu sanki biraz daha uzun gibi omuz için en uygunu bu bence tabi en doğrusunu yinede sen bilirsin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
proliqht1    147
Geleceğin Olympia'sı, 3 saat önce yazdı:

Enjeksiyonun üstünden 3 gün geçti dün bacak antrenmanı attım şuan enjeksiyon yaptığım bacakta inanılmaz bir ağrı var oturup kalkamıyorum sebebi ne olabilir ?

Sebebi ilk defa enjeksiyon yapıp vücuda farklı bisey vermen. Bacak enjeksiyonlarinda böyle oluyor. Omuz veya kalça dene .

Buraya attığın iğnede yanlış seçim. Onunla enjeksiyon yapmak zor olur ve içeride tahribat yapar. Yeşil ucun kısa olanları var onu tercih et.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
proliqht1, Bir saat önce yazdı:

Sebebi ilk defa enjeksiyon yapıp vücuda farklı bisey vermen. Bacak enjeksiyonlarinda böyle oluyor. Omuz veya kalça dene .

Buraya attığın iğnede yanlış seçim. Onunla enjeksiyon yapmak zor olur ve içeride tahribat yapar. Yeşil ucun kısa olanları var onu tercih et.

Hocam peki bu ağrıyı geçirmenin bir yolu var mı? Bacağımı bükemiyorum acıdan, topallayarak yürüyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
proliqht1    147
Geleceğin Olympia'sı, 2 saat önce yazdı:

Hocam peki bu ağrıyı geçirmenin bir yolu var mı? Bacağımı bükemiyorum acıdan, topallayarak yürüyorum.

Kremler var bakıp ismine atayım sana . Biraz olsa etkiler ama onun harici mecburen cekeceksin bu acıyı. Fotoğraf yukleyebilirsen yükle bakalım nasıl görünüyor bacak.

Hirudoid kremini ismi ben bunu kullandım ödem olduğunda.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
proliqht1, 27.01.2023 - 21:49 yazdı:

Kremler var bakıp ismine atayım sana . Biraz olsa etkiler ama onun harici mecburen cekeceksin bu acıyı. Fotoğraf yukleyebilirsen yükle bakalım nasıl görünüyor bacak.

Hocam işin garip yanı bu ağrı enjeksiyon yaptığım yerde değil, bacağımın yan dış tarafından yaptım enjeksiyonu, ağrıyan bölge fotoğraftaki alanın tamamı. Dokununca bile acıyor.

IMG20230127215037.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Alaz    135

Evin kullandın mı enjeksiyon yaparken? Ek olarak iğneyi saplarken yavaş yavaş değil direkt sapladın değil mi? Bugün üçüncü susta enjeksiyonunu yaptım, su gibi akıyor valla, evin ile. 

Vastus lateralis bölgesine yapmaya çalıştın galiba. O bölgede iğneyi kalem tutar gibi, 45 derecelik açı ile yapman gerekiyor. Daha rahat ve acısız oluyor. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
proliqht1    147

Valla Bi sorun görünmüyor. Kızarıklık yok şişlik yok sıcaklıkta yoktur. Kremi al sür sen sabah akşam iyice yedir. Geçer herhalde 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Probis    181
Alaz, 44 dakika önce yazdı:

Evin kullandın mı enjeksiyon yaparken? Ek olarak iğneyi saplarken yavaş yavaş değil direkt sapladın değil mi? Bugün üçüncü susta enjeksiyonunu yaptım, su gibi akıyor valla, evin ile. 

Vastus lateralis bölgesine yapmaya çalıştın galiba. O bölgede iğneyi kalem tutar gibi, 45 derecelik açı ile yapman gerekiyor. Daha rahat ve acısız oluyor. 

Hocam 45 derece olduğuna eminmisin 90 derece diye anlatıyor kas içi enjeksiyonu. Evin ile sustanon rahat ben birazda ampulu sıcak suyun içine bırakıyorum dahada rahat oluyor :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Alaz    135
Probis, 9 dakika önce yazdı:

Hocam 45 derece olduğuna eminmisin 90 derece diye anlatıyor kas içi enjeksiyonu. Evin ile sustanon rahat ben birazda ampulu sıcak suyun içine bırakıyorum dahada rahat oluyor :D

Vastus lateralis'te 45 derecelik açı olduğuna dair bir yazı okudum ve izlediğim enjeksiyon videosunda da o şekilde yapıyordu kişi. Ben de deneyimledim, damar kontrolü de yaptım. Gayet acısız bir şekilde oldu hocam valla hatta enjeksiyon sonrasında gözle görülmeyen küçücük bir iz kaldı sadece, o da hemen geçti. Ödem, şişlik vb. olmadı yani. 

Rectus femoris'te ise 90 derecelik açı uyguluyorum. O da aynı şekilde acısız oluyor ama vastus daha güvenilir. 

tarihinde Alaz tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
proliqht1    147

Dikse 90, az eğik olunca 45 derece aci oluyor dostlar.  Ben 90 derece yapma tarafındayım.  Bacak enjeksiyonunu hiç ama hiç önermiyorum 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Probis    181
proliqht1, 1 dakika önce yazdı:

Dikse 90, az eğik olunca 45 derece aci oluyor dostlar.  Ben 90 derece yapma tarafındayım.  Bacak enjeksiyonunu hiç ama hiç önermiyorum 

valla ben esnek değilim hocam kalçadan yapamıyorum sağ sol iki bacak kullanıyorum ileride omuzlarıda dahil etmeyi düşünüyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Alaz    135

Bacaklarda fazla yağ olmaması da etkiliyor olabilir belki benim enjeksiyonları. Tam 90 derece boş şırınga ile vastusa denediğimde ağrısı fazla olmuştu. (yeşil uç ile) Kalem tutar şekilde ve az eğik yaptığımda ise rahat oldu. @proliqht1 dediğin gibi hassas bir bölge bacak o yüzden ilk boş şırınga ile denedim.

@Probis Ben de o esneklikten yoksun olduğum için bacak ilerliyorum. İleri de bakıcam ben de.

tarihinde Alaz tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.