Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Geleceğin Olympia'sı

28 haftalık only testo ilk kürüme başlıyorum

Önerilen İletiler

galicik    762
Geleceğin Olympia'sı, 24.04.2023 - 23:14 yazdı:

Evet İran testo. İlk 1 ay libido patlaması yaşıyordum testoyu hissediyordum şuan ilaç kullanmıyor gibiyim libido olarak, östrojenin yükselmesinden kaynaklı büyük ihtimal. Atılgan ve daha özgüvenli bir insana dönüştüm. 88 kiloyum fakat beslenme uyku sağlam olmasına rağmen antrenman performansımda 1 buçuk aydır takılma hatta gerileme var şuan bunu aşmaya çalışıyorum. Yan etki olarak sadece sivilcelenme var, ldl kolesterol yüksek bir de benim baba tarafında kellik var ilacında etkisiyle saçlarımda biraz dökülme başladı ama zaten 13 hafta kaldı ilacın bitmesine, kelliğe kadar gideceğini sanmam. Only testoya başlarken büyük beklentilerim yoktu ama güzel verim aldığımı düşünüyorum. Geçen hafta arkadaş bu fotoğrafları çekmişti 14. haftadan, onları da ekliyorum:

Dostum only testo ne yazık ki bu kadar, bu aşamada biraz daha gitmek istersen masteron ekleyebilirsin risk reward olarak düşük devam etmek istersen, patlama yaşamak istiyorum dersen 140mg 7 hafta tren eklersen güzel bir pick to pick dönemi daha yaşarsın, işte bu kürde bolde gibi sadece örnek! nefret ederim ilaçtan, eklenmiş olsaydın only testo ile tıkandığın 14.-16. haftalarda açılan bolde ile bir 8-10 hafta daha ileriye götürebilecek bir süreç daha yaşayabilirdin, only testonun belli bir seviyeden sonra daha doğrusu şöyle açıklamak daha doğru olacaktır; aktif iyi bir kas kütlesi, düzenli idman programı, beslenme programı, sistematik idman programlarına sahip bireylerde, kısacası bodybuilding yaşamını benimsemiş bu sporda natural bir şekilde dirsek çürütmüş, belli seviyelerde ağırlıklara natural bir şekilde ulaşmış kişilerde only testo kullanımı kısa süre içerisinde pick yapmakta ve ekstra bir ilaç ihtiyacı oluşturmaktadır. Her zaman dediğim gibi ilaçlar, dozlar, süreler textbook hazırlanmaz kişinin genetiği, aktif kas kütlesi, aktif failure birleşik hareketlerde ki kaldırabildiği ağırlıklar göz önünde bulundurularak bir kür planlaması yapılabilir yani forumda her konu açan kişiye ilk kür only testo yap 250mg başla geç gibi şeyler söylemek bence yanlış 250mg testo öyle kas kütlesine, ağırlık gücüne sahip insanlar olabiliyor ki su gibi geliyor adamlara 500mg başlaması hatta yanına nor19 ile start vermesi gereken insanlar bile olabiliyor.. Şu aşamada yerinde olsam ürün eklemesi yapardım belli ki anlattıklarına göre ilaç pick yapmış durumda vücudunda seni ileri atacak bir ürüne ihtiyaç duyuyorsun ben kısacası etrafımda olan kişilere her daim şunu öneririm bir küre girerken 3 ilaçla 4 ilaçla başlama bırak ilaçlar pick yapsın pick yapan ilacı kes yerine başka bir alternatif bir ilaç ekle durağan mekanizma tekrardan ateşlensin çünkü ilaçlar parabolik bir şekilde artarken pick yaptıktan sonra yataya bağlar, bu aşama da ya oyuna yeni bir oyuncu dahil etmen lazım ya da ilacın dozunu arttırman lazım bu noktada reseptörleride göz önünde bulundurman, aromatize oranlarını da göz önünde bulundurmak gerek her neyse sağlıklı sporlar dostum.. 

• Beğen 4

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

otopsicikedi    1.378
suteruben, 50 dakika önce yazdı:

Testoyu keşke klasik 250 başlayıp şimdi 500e çıksaydın daha iyi olurdu bence çünkü 250mg bile doğal testonun çok üstünde kalan süre boyunca yanına ufak bir şeyler kombinleyebilirsin bu seni ileri taşır ama sadece testo devam edicem dersen ek olarak pre workout falan kullanarak antrenman performansını bir tık arttırabilirsin birde kür bitince direkt testoyu kesme 500 testodan 0 a inince ani bir düşüş yaşarsın doz düşürürek bitirirsen kürü süşüş daha az olur psikolojik olarak fazla etkilenmezsin. Şuan ilaç kullanmıyor gibi olman psikolojik olabilir çünkü artık enjeksiyona alıştın beyin bunu sıradanlaştırdı. Yine de bir kan testi verirsen daha net ortaya çıkar. Gücün artık artmıyorsa antrenman sistemini değiştirebilirsin örneğin bench arttırmak istiyorsan göğüs günü haricinde omuz gününe bench ile başlayıp sonra omuz antrenmanına geçebilirsin. 

Gelişim çok iyi bence çok ufak dozda npp eklenilebilir 8 hafta için 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
suteruben    12
otopsicikedi, 1 dakika önce yazdı:

Gelişim çok iyi bence çok ufak dozda npp eklenilebilir 8 hafta için 

Katılıyorum hocam size npp ekleyip tam bir patlama yaşayabilir. Ardından npp kesip testo devam eder ve pct veya trt yapabilir. Fakat 250 testo başlasaydı zaten doğal testonun çok üstünde olacağından yine buna benzer bir gelişim yakalardı. Adım adım 500 e çıksaydı hala pick yapıyor olurdu diye düşünüyorum. Fakat şuan 500 testo devam edip dediğiniz gibi npp eklenmesi mantıklı kürü uzatıcam derse deca 13 hafta sonra kürü bitirirm derse kontrollü bir şekilde npp kullanımı bir kaç adım daha ileri taşıyacaktır diye düşünüyorum.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
YigitKong, 14 saat önce yazdı:

Gögüsler güzel dolmuş hocam bende iran testodayım gayet dolduğumu hissediyorum 5 hafta oldu yüzde 5-6 sivilce çıktı aşırı sapık etti libidodan sende kaç hafta sonra güç artışı başladı

Yanlış hatırlamıyorsam 2. haftada ufaktan artmaya başladı ama öyle çok abartılacak kadar değil, bir süre hızla artmaya devam etti.

galicik, 14 saat önce yazdı:

Dostum only testo ne yazık ki bu kadar, bu aşamada biraz daha gitmek istersen masteron ekleyebilirsin risk reward olarak düşük devam etmek istersen, patlama yaşamak istiyorum dersen 140mg 7 hafta tren eklersen güzel bir pick to pick dönemi daha yaşarsın, işte bu kürde bolde gibi sadece örnek! nefret ederim ilaçtan, eklenmiş olsaydın only testo ile tıkandığın 14.-16. haftalarda açılan bolde ile bir 8-10 hafta daha ileriye götürebilecek bir süreç daha yaşayabilirdin, only testonun belli bir seviyeden sonra daha doğrusu şöyle açıklamak daha doğru olacaktır; aktif iyi bir kas kütlesi, düzenli idman programı, beslenme programı, sistematik idman programlarına sahip bireylerde, kısacası bodybuilding yaşamını benimsemiş bu sporda natural bir şekilde dirsek çürütmüş, belli seviyelerde ağırlıklara natural bir şekilde ulaşmış kişilerde only testo kullanımı kısa süre içerisinde pick yapmakta ve ekstra bir ilaç ihtiyacı oluşturmaktadır. Her zaman dediğim gibi ilaçlar, dozlar, süreler textbook hazırlanmaz kişinin genetiği, aktif kas kütlesi, aktif failure birleşik hareketlerde ki kaldırabildiği ağırlıklar göz önünde bulundurularak bir kür planlaması yapılabilir yani forumda her konu açan kişiye ilk kür only testo yap 250mg başla geç gibi şeyler söylemek bence yanlış 250mg testo öyle kas kütlesine, ağırlık gücüne sahip insanlar olabiliyor ki su gibi geliyor adamlara 500mg başlaması hatta yanına nor19 ile start vermesi gereken insanlar bile olabiliyor.. Şu aşamada yerinde olsam ürün eklemesi yapardım belli ki anlattıklarına göre ilaç pick yapmış durumda vücudunda seni ileri atacak bir ürüne ihtiyaç duyuyorsun ben kısacası etrafımda olan kişilere her daim şunu öneririm bir küre girerken 3 ilaçla 4 ilaçla başlama bırak ilaçlar pick yapsın pick yapan ilacı kes yerine başka bir alternatif bir ilaç ekle durağan mekanizma tekrardan ateşlensin çünkü ilaçlar parabolik bir şekilde artarken pick yaptıktan sonra yataya bağlar, bu aşama da ya oyuna yeni bir oyuncu dahil etmen lazım ya da ilacın dozunu arttırman lazım bu noktada reseptörleride göz önünde bulundurman, aromatize oranlarını da göz önünde bulundurmak gerek her neyse sağlıklı sporlar dostum.. 

Biraz maddi olarak toparlarsam yanına ekleme yapacağım hocam hatta ekleme yaparsam biraz daha uzatmayı düşünüyorum 28 hafta değil de 32-35 yapabilirim.

suteruben, 15 saat önce yazdı:

Gücün artık artmıyorsa antrenman sistemini değiştirebilirsin örneğin bench arttırmak istiyorsan göğüs günü haricinde omuz gününe bench ile başlayıp sonra omuz antrenmanına geçebilirsin. 

Uzun süre internette dönen guray's hypertrophy ppl programını yaptım gayet iyi verim alıyordum, bir süredir haftada tek bölge çalışıyorum galiba ppl'ye geri döneceğim.

tarihinde Geleceğin Olympia'sı tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
YigitKong    2
Geleceğin Olympia'sı, 3 saat önce yazdı:

Uzun süre internette dönen guray's hypertrophy ppl programını yaptım gayet iyi verim alıyordum, bir süredir haftada tek bölge çalışıyorum galiba ppl'ye geri döneceğim.

Tek bölge yapmaya çalıştığımdsn beri daha hızlı dolduğumu ve kütle aldığımı hissediyorum eksik olan bölgeyi 2 kez çalış mutlaka haftada. Split gerçekten çok işe yarıyor kasa iyi gerilim oluşturabiliyorsun

• Olumsuz 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gerokx    38
Geleceğin Olympia'sı, 21.01.2023 - 16:21 yazdı:

Şubatta başlayacaktım normalde ama bekleyemiyorum artık, hastaneden de randevu alamadım küre girmeden test yaptırmayacağım bir zararını göreceğimi zannetmiyorum, kür içinde düzenli olarak yaptırırım zaten.

Haftada 500mg vuracağım, tek seferde vurmakla dozu ikiye bölüp vurmak arasında fark olur mu ?

Güncel form

Boy182

Kilo82

Harika form bende only testo girmek istiyorum lakin libido dusmesi veya testo uretimini duzeltemem diye cekiniyorum biraz :D iyi forumlar.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
janbertozen    338
Geleceğin Olympia'sı, 02.05.2023 - 21:07 yazdı:

Son 2 ay kala 400mg rimobolan eklemeyi düşünüyorum 2 ay için değer mi sizce ?

az zamanın var kısa ester ilaç daha iyi olur 8 hafta için npp çok uygun buna 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
janbertozen, 10 saat önce yazdı:

az zamanın var kısa ester ilaç daha iyi olur 8 hafta için npp çok uygun buna 

Hala düşünüyorum hocam ne eklesem diye, npp de olur başka bir şeyde. Testoyu uzun bir süre hiç kesmeme kararı aldım. Bir de seneye atletik fizikten yarışma yapmak istiyorum beni o seviyelere getirecek bir şeyler yapmam lazım, önce güzelce bulk devam edip güzel kütlelendikten sonra testo hiç ara vermeden definasyona geçeceğim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jacop    60
Geleceğin Olympia'sı, 13 saat önce yazdı:

Hala düşünüyorum hocam ne eklesem diye, npp de olur başka bir şeyde. Testoyu uzun bir süre hiç kesmeme kararı aldım. Bir de seneye atletik fizikten yarışma yapmak istiyorum beni o seviyelere getirecek bir şeyler yapmam lazım, önce güzelce bulk devam edip güzel kütlelendikten sonra testo hiç ara vermeden definasyona geçeceğim.

npp ve düşük doz tren eklenebilir ilk kürümü bende only testo yapmıştım 45 gün sonra ikinciyi 350 testo ve en minimal dozlarda tren ile yapıcam

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ozbe"    33

Ben 500 mg testo kullanıyordum sadece yanına 200 mg SP tren ekledim tavsiye ederim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jales    3
ozbe", 8.05.2023 - 10:16 yazdı:

Ben 500 mg testo kullanıyordum sadece yanına 200 mg SP tren ekledim tavsiye ederim 

Hissiyat nasıl hocam

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ozbe"    33

Hocam tren uzun ester olduğu için 4 . Haftadan sonra başlıcak  etkileri  şuanlık bişi hissetmiyorum ama testonun verdiği güç ve libido hissi çok harika 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jacop, 08.05.2023 - 09:14 yazdı:

npp ve düşük doz tren eklenebilir ilk kürümü bende only testo yapmıştım 45 gün sonra ikinciyi 350 testo ve en minimal dozlarda tren ile yapıcam

Sizce şuan bu form ile definasyon yapabilir miyim ? Havaların ısınmasıyla iştah falan kalmadı, iş temposundan eskisi gibi yiyemiyorum da şuan, o yüzden definasyona girmeyi planlıyorum. Trenbolon ekleyip definasyona girip bir yandan hala kütle koyabilir miyim ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jacop    60
Geleceğin Olympia'sı, Şimdi yazdı:

Sizce şuan bu form ile definasyon yapabilir miyim ? Havaların ısınmasıyla iştah falan kalmadı, iş temposundan eskisi gibi yiyemiyorum da şuan, o yüzden definasyona girmeyi planlıyorum. Trenbolon ekleyip definasyona girip bir yandan hala kütle koyabilir miyim ?

düzgün bir diyet sistemi uygularsan tren kullandığın dönemde yağ yakıp temiz kas kütlesi kazanırsın.Kütleyi riske etmek istemiyorsan sert diyetler yerine 200 250 pirincin altına düşme haftada 4 gün kardiyo yap 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jacop, 8 dakika önce yazdı:

düzgün bir diyet sistemi uygularsan tren kullandığın dönemde yağ yakıp temiz kas kütlesi kazanırsın.Kütleyi riske etmek istemiyorsan sert diyetler yerine 200 250 pirincin altına düşme haftada 4 gün kardiyo yap 

Hocam zaten definasyon dediysem de sert diyet yapmayacağım. Kilo koruma kalorisinin 100-200kcal altında alıp yavaş yavaş bütün yaza yaymayı planıyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jacop    60
Geleceğin Olympia'sı, 4 dakika önce yazdı:

Hocam zaten definasyon dediysem de sert diyet yapmayacağım. Kilo koruma kalorisinin 100-200kcal altında alıp yavaş yavaş bütün yaza yaymayı planıyorum.

40 gün sonra bende 150tren 300 testo almaya başlayacağım.

Trende olduğun süreçte hırsına yenik düşme dozaj sabit kalsın ve kullanım max 8 hafta olsun dostum.Hem diyet hem ilaç anlamında aynı yolu izleyeceğiz ikimiz içinde hayırlısı olsun.başarılar dilerim

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

18. Haftamda bir form paylaşımı yapmak istiyorum. Son 1 aydır işten kaynaklı günde 5-6 saat uyku uyuyabiliyorum beslenme de biraz sıkıntılı yeterli karbonhidrat alamıyorum, 2 aydır hala 88 kiloyum, antrenman performansım stabil, ne ilerliyorum ne de geriliyorum.

6467d1004a87a_IMG202305192102442.thumb.jpg.d9c2194043371a806a791149c67b50ff.jpg

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jales    3
Geleceğin Olympia'sı, Bir saat önce yazdı:

18. Haftamda bir form paylaşımı yapmak istiyorum. Son 1 aydır işten kaynaklı günde 5-6 saat uyku uyuyabiliyorum beslenme de biraz sıkıntılı yeterli karbonhidrat alamıyorum, 2 aydır hala 88 kiloyum, antrenman performansım stabil, ne ilerliyorum ne de geriliyorum.

Gögüs genetiğin güzel omuzlara daha çok yoğunlaşabilirsin mutlaka kcal arttırmaya çalış. Sabit kaloride ve low carb yaptığın için ölçülerin artması yavaşlamış.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
janbertozen    338
Geleceğin Olympia'sı, 1 saat önce yazdı:

6467d1004a87a_IMG202305192102442.thumb.jpg.d9c2194043371a806a791149c67b50ff.jpg

başlangıca göre liftlerdeki kilo artışı ne düzeyde 4. hafta güç olarak bir patlama yaşadın mı ? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jales    3
janbertozen, 43 dakika önce yazdı:

başlangıca göre liftlerdeki kilo artışı ne düzeyde 4. hafta güç olarak bir patlama yaşadın mı ? 

Hocam bende only testo küründe olan biri olarak güç artışı 3-4 . Haftada oldu ama öyle aman aman değil ki beslenmen ve antreman kalitesi iyiyse güc daha cok artıyor,  zaten ciddi bir güç artışı trende oluyor maalesef. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
janbertozen    338
Jales, 31 dakika önce yazdı:

Hocam bende only testo küründe olan biri olarak güç artışı 3-4 . Haftada oldu ama öyle aman aman değil ki beslenmen ve antreman kalitesi iyiyse güc daha cok artıyor,  zaten ciddi bir güç artışı trende oluyor maalesef. 

Birlikte idman yaptığım adamla 110 bench setliyorduk eleman 4. Haftasında 350 testo ile 135 le setlemeye başladı kanka yatkınsan gayet de güçleniyorsun şuan 160 atıyor bu arada her hafta 5-10 kilo koydu 

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jales    3
janbertozen, 4 dakika önce yazdı:

Birlikte idman yaptığım adamla 110 bench setliyorduk eleman 4. Haftasında 350 testo ile 135 le setlemeye başladı kanka yatkınsan gayet de güçleniyorsun şuan 160 atıyor bu arada her hafta 5-10 kilo koydu 

O güç genetik de olabilir genetik olarak güçlü olan arkadaşım var 80 kg benchini 4 ayda 140 a çıkardı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
KlasikFizik    232
janbertozen, 7 saat önce yazdı:

500 testo yapsın 2 güne 200 atar .d

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.