Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Önerilen İletiler

Uzun sürenin ardından tekrar antrenmanlara geri döndüm, bazı arkadaşlar hatırlar beni çok aktiftim forumda :D . 2-3 ay daha doğal şekilde yapıp en azından kollar tekrar 40'ı görünce ilk kürüme girmeyi düşünüyorum. Aklımda 12 ya da 16 haftalık bir bulk planı var. İlaçlara ayırabileceğim 5000tl bütçem var biraz zorlayıp testo bolde mi girmeliyim yoksa sadece testo e. ile mi başlamalıyım ? Güncel fotoğraflarım ekte, kilo 80.

IMG_20221214_222152_679~2.jpg IMG-20221214-WA0018~3.jpg

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Zph3, 19 dakika önce yazdı:

16 hafta kullanacaksan bolde ekle . Testo + rimobolan daha mantıklı duruyor 

Aslında ilk başta rimobolan düşünüyordum ama hem maliyeti daha fazla hem de sık sık lavaboya çıkarmasından dolayı vazgeçtim hocam.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jacop    60
Geleceğin Olympia'sı, 2 saat önce yazdı:

Uzun sürenin ardından tekrar antrenmanlara geri döndüm, bazı arkadaşlar hatırlar beni çok aktiftim forumda :D . 2-3 ay daha doğal şekilde yapıp en azından kollar tekrar 40'ı görünce ilk kürüme girmeyi düşünüyorum. Aklımda 12 ya da 16 haftalık bir bulk planı var. İlaçlara ayırabileceğim 5000tl bütçem var biraz zorlayıp testo bolde mi girmeliyim yoksa sadece testo e. ile mi başlamalıyım ? Güncel fotoğraflarım ekte, kilo 80.

16-20 hafta testo rimo yapabilirsin.Bolde yarattığı yan etkilerin hakkını veremeyen bir veteriner ilacı.Only testodada kür süresince istenilen estetik görüntüyü sağlamak çok zor.Temizinden rimobolan akar gider

• Olumsuz 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gymibo    137
Jacop, 8 dakika önce yazdı:

16-20 hafta testo rimo yapabilirsin.Bolde yarattığı yan etkilerin hakkını veremeyen bir veteriner ilacı.Only testodada kür süresince istenilen estetik görüntüyü sağlamak çok zor.Temizinden rimobolan akar gider

Herkes boldenin yan etkileri fazla diyor fakat ben cok ufak sivilce disinda hic bir sey gormedim. Ne hemogramda ne vucutta. Yani bu yan etki kismi kisiden kisiye degisir. 4 aydir boldenon kullaniyorum bi 2.5 ay kadar daha devam edecegim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
gymibo, 19 dakika önce yazdı:

Herkes boldenin yan etkileri fazla diyor fakat ben cok ufak sivilce disinda hic bir sey gormedim. Ne hemogramda ne vucutta. Yani bu yan etki kismi kisiden kisiye degisir. 4 aydir boldenon kullaniyorum bi 2.5 ay kadar daha devam edecegim.

Bendede basınç hissiyatı ve az da olsa tansiyon dışı bir problem yok sivilce vesaire olmadı. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gymibo    137
Zph3, 51 dakika önce yazdı:

Hangi marka kullanıyorsun bolde ? 

Orjinal SP

galicik, 32 dakika önce yazdı:

Bendede basınç hissiyatı ve az da olsa tansiyon dışı bir problem yok sivilce vesaire olmadı. 

Ufak tefek sorunlar,forumda çoğu kişi öcü gibi bakıyor boldeye :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jacop    60
gymibo, 58 dakika önce yazdı:

Doğrudur hocam yan etki görmeyende çok var fakat şahsi görüşümdür tedavi amaçlı üretilmiş ilaçları farklı bir amaç uğruna kullanıyorken bari insanlar için üretilmiş olanı kullanalım

• Olumsuz 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rota    225
gymibo, Bir saat önce yazdı:

O yan etkiler görmediğin yan etkiler. Boldenon kalbe ciddi zararlar verir. Ve bu zararlar her steroidin yaptığı gibi yıllar sonra ortaya çıkar. Ki bu bilgi En az 15 20 senelik doktorlar tarafından inkar edilmeyen bir bilgi... Bence gereksiz bir ilaçlardan risklerine bakıldığında.

tarihinde Rota tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
Jacop, 15 dakika önce yazdı:

Doğrudur hocam yan etki görmeyende çok var fakat şahsi görüşümdür tedavi amaçlı üretilmiş ilaçları farklı bir amaç uğruna kullanıyorken bari insanlar için üretilmiş olanı kullanalım

%100 katılıyorum bir daha bir çok kez söylemiştim testo ve peptit dışı vücuduma bir madde sokmam ilk ve sondu. Peptit maliyet olarak henüz yaygın değil ülkemizde ama olay tamamen peptit ve insülinde bitiyor bana kalırsa  

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rota    225
Geleceğin Olympia'sı, 3 saat önce yazdı:

IMG_20221214_222152_679~2.jpg IMG-20221214-WA0018~3.jpg

Ya aslında Testo açıldıktan sonra kürüne kısa ester Deca eklersen ciddi bir gelişim elde ediceğini düşünüyorum. Tatlı ve hoş olur. Adelen dolar, vücuda güçlü bi şekilde protein bağlar ağırlıkların ciddi oranda artar. Bence kesinlikle deneyip düşünmelisin.

galicik, 43 dakika önce yazdı:

%100 katılıyorum bir daha bir çok kez söylemiştim testo ve peptit dışı vücuduma bir madde sokmam ilk ve sondu. Peptit maliyet olarak henüz yaygın değil ülkemizde ama olay tamamen peptit ve insülinde bitiyor bana kalırsa  

3 ay kür yapıp kayıp yaşayacağıma peptide insülin kullanırım ağır beslenirim kalıcı olur. Ama maliyetleri işte...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
Rota, 1 dakika önce yazdı:

3 ay kür yapıp kayıp yaşayacağıma peptide insülin kullanırım ağır beslenirim kalıcı olur. Ama maliyetleri işte...

risk reward devreye giriyor işte ne yazık ki bu noktada fazla para fazla efor kalıcı bir kas kütlesi ve daha az zarar ne yazık ki para ile sağlık bile satın alınıyor günümüz dünyasında.. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
swezy    191

şunu belirtmek isterim boldenon insanlar için de üretildi fakat sonradan sadece veteriner kullanımı ile sınırlandırıldı🙏

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rota    225
swezy, 55 dakika önce yazdı:

şunu belirtmek isterim boldenon insanlar için de üretildi fakat sonradan sadece veteriner kullanımı ile sınırlandırıldı🙏

Tam tersi durum malum aşıda geçerli :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rota, 1 saat önce yazdı:

Ya aslında Testo açıldıktan sonra kürüne kısa ester Deca eklersen ciddi bir gelişim elde ediceğini düşünüyorum. Tatlı ve hoş olur. Adelen dolar, vücuda güçlü bi şekilde protein bağlar ağırlıkların ciddi oranda artar. Bence kesinlikle deneyip düşünmelisin.

galicik, 2 saat önce yazdı:

İlk kürden deca olur mu ki?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rota    225
Geleceğin Olympia'sı, Şimdi yazdı:

Olur neden olmasın? Dozajı abartmadan çok güzel olur. Antreman sistemini oturtmuş, kütlesi az çok var olan biri için sorun oluşturmaz. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
Geleceğin Olympia'sı, 21 dakika önce yazdı:

olur tabiki 6 hafta only testo gidip 6. haftada deca ekleyip güzel bir 16 haftalık kür planlanabilir. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jacop    60
galicik, 6 dakika önce yazdı:

olur tabiki 6 hafta only testo gidip 6. haftada deca ekleyip güzel bir 16 haftalık kür planlanabilir. 

İlk kürde vücudun aromatize olma seviyesini ilaca verdiği tepkiyi bilmeden deca girmek sıkıntı değil mi hocam.Kür esnasında elime npp geçmişti herkes ilk kürde kullanma sıkıntı çekersin vesaire dedi koydum kenarıya duruyor.İyi mi yaptım kötü mü yaptım anlamış değilim

• Olumsuz 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
STALOB    126
Jacop, 2 dakika önce yazdı:

İlk kürde vücudun aromatize olma seviyesini ilaca verdiği tepkiyi bilmeden deca girmek sıkıntı değil mi hocam.Kür esnasında elime npp geçmişti herkes ilk kürde kullanma sıkıntı çekersin vesaire dedi koydum kenarıya duruyor.İyi mi yaptım kötü mü yaptım anlamış değilim

deca kullancaksan npp kullanma normal deca vur vurduğuna değsin 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jacop    60
STALOB, 14 dakika önce yazdı:

deca kullancaksan npp kullanma normal deca vur vurduğuna değsin 

Npp hediye olarak gelmişti hocam yarışmacı için dozajlanmış yerli üretim ürün.Bu kürümü bitirmeme 6 haftalık bir süre kaldı bu hafta iyice düşünüp ihtimalleri değerlendiricem deca korktuğum bir ilaç olduğu için elim hiç gitmiyor

• Olumsuz 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
Jacop, Bir saat önce yazdı:

Vücudunun her ilaca nasıl tepki vereceğini bilmiyorsun ki deneyerek görüyorsun ilk kür son kürden ziyade doğru ilaç doğru doza daha çok önem veren birisiyim ben ilaçlarda da progressive overload methodu uygulamak gözlemlemek sık tahlil vermek en iyisi bence.

Jacop, 57 dakika önce yazdı:

Npp hediye olarak gelmişti hocam yarışmacı için dozajlanmış yerli üretim ürün.Bu kürümü bitirmeme 6 haftalık bir süre kaldı bu hafta iyice düşünüp ihtimalleri değerlendiricem deca korktuğum bir ilaç olduğu için elim hiç gitmiyor

fotosunu atar mısın piyasada ki çoğu ilacı biliyorum tahmin ettiğimse sıkıntı yok rahatlıkla kullanabilirsin. 

Geleceğin Olympia'sı, Bir saat önce yazdı:

Aklıma yatmaya başladı aslında deca :D

ben olsam hazirana kadar uzun bir only testo girerim 250 ile başlar 500 ile sonlandırırım ilk küründe enjeksiyona alışabilecek misin kür dsiplinini oluşturabilecek misin maddiyatın altından kalkabilecek misin kısacası hakkını verebilecek misin bunları gözlemlerim başarılı olursam 2. kürümde anabolizanı mı ekler güzel bir progralama ile yoluma bakarım. İlaç parası bir şey değil beslenmeye şuan sadece 7k veriyorum aylık + ilaçlar ve eczane ücretleri 10 k gibi bir maliyet çıkıyor bunları da göz önünde bulundur. Yiyeceksin basacaksın ilaçlar vallaha sihirli değnek değil aklında olsun küre girmeden önce çok iyi vücutlara sahip insanları gördüğümde ee basmış ilacı yapmış diyordum ama işin içine girince o kadar da kolay olmadığını anlıyorsun. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jacop    60
galicik, 12 dakika önce yazdı:

fotosunu atar mısın piyasada ki çoğu ilacı biliyorum tahmin ettiğimse sıkıntı yok rahatlıkla kullanabilirsin. 

İlaç bu genon tayfanın elinden çıkan bir ürün geldiğinde dışında kaplama yoktu.Satıcım yarışmacı ve uzun zamandır samimiyetim olan birisi bana boş ürün göndermez diye düşünüyorum.Gönderirken evinden doğrudan ona özel gelen ürünü yolladığını söylemişti 

16715702127493696616539632342866.jpg

• Olumsuz 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
Jacop, 1 saat önce yazdı:

İlaç bu genon tayfanın elinden çıkan bir ürün geldiğinde dışında kaplama yoktu.Satıcım yarışmacı ve uzun zamandır samimiyetim olan birisi bana boş ürün göndermez diye düşünüyorum.Gönderirken evinden doğrudan ona özel gelen ürünü yolladığını söylemişti 

16715702127493696616539632342866.jpg

Sıkıntı yok üreteni de biliyorum üretildiği yeride ben kullanmıyorum orijinal ilaçlardan yana birisiyim ama bu ürünleri kullanan çok dostum var ve ilaçlar cidden iyi bir sp balkan ile kıyaslanamaz ama gerek fiyatları gerek etkileri olsun çoğu ilaçtan daha kaliteli fiyatları da uçuk zaten. Sterillik konusunda problem yaşayan henüz duymadım zaten bu ilaçları x kişisiyle iletişime geçerek alamazsınız bağlantınız olması lazım hatta bu flakonlardan üretenler bile çok ciddi kar etmiyorlar üstüne x pharma basıp biraz süsleyip içine biraz koklatıp piyasa saldıkları ilaçlardan %500 kar ediyorlar bunlarda öyle bir şey yok övmüyorum birisi çıkar yanlış anlar ben sp balkan ve eczane kullanıyorum şimdiden söyleyeyim. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
swezy    191
Rota, 9 saat önce yazdı:

Tam tersi durum malum aşıda geçerli :)

düzeltme için teşekkürler ☺️

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rota    225
Jacop, 17 saat önce yazdı:

Yok kanka iş dozajda bitiyor. Kısa ester Deca düşük dozda en iyi ilaçlardan benim için. Mesela 300 test vurucan 100 mg kısa ester deca. Uzun ester olanını zaten sevmiyorum. Adeleyi aşırı iyi dolduruyor, gücünü artırıyor en güzel vücuda dehşet protein bağlıyor. Ayrıca uzun deca kadar baskılama gücü yok. Deca Dick şansın daha az. Dediğim gibi "Dozaj".

Geleceğin Olympia'sı, 17 saat önce yazdı:

Aklıma yatmaya başladı aslında deca :D

Deca aklına yatmasın. Bak dediğim gibi Kısa Ester Deca olucak. Yoksa uzun süre kullanmak zorunda kalırsın bir çok sorunla mücadele edersin sonu pek iyi olmaz ilk kürün... Prolaktin gibi bir çok değerini kontrol altında tutmak kolay olmayacak tabi bu genetiğine bağlı. Ayrıca uzun ester deca seni su topuna çevirir. 2. 3. küründe istersen uzun ester decaya geçersin. Şimdi sana kısa ester deca gider.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: ballyozboy
      Herkese iyi günler diliyorum.
      22 yaşında 175 boy 78 kilograma Sahip biriyim. 3 yıldır vücut geliştirme yapıyorum ve artık steroide başlama kararı aldım. İlk kürümle alakalı birkaç sorum olacak. (Steroid kürleriyle ilgili pek bilgim yok yanlışlarım için kusura bakmayın)
      Elimde irandan aldığım aburaihan marka testesteron enanthate var. Yanına Deca, boldenon ve dianabol kullanmam nasıl olur? Testosteronun östrojen tuverlerine aromatizayonunu önlemek icin de arimidex kullanma düşüncesindeyim. Güncel olarak Deca, dianabol ve boldenonu nereden temin edeceğimi, kime güvenip ürün alacağımı ve hangi marka olması gerektiği konusunda yardıma ihtiyacım var.  Yaşadığım bir travma sonrası antidepresan kullanıyorum. Antidepresan kullanımı kürü olumsuz etkiler mi? Ne gibi etkileri olur? Ürünleri kaç mg kullanmam başlangıç için doğru olur? Şimdiden yanıtlarınız için teşekkür ederim...
    • Yazan: ugurrgennc
      Arkadaşlar herkese iyi akşamlar. İlk defa küre gireceğim ve bu süreçte tabiki testo kullanacağım. Ancak kullanacağım testonun markası fark eder mi ? örneğin 250mg/ml x ilacı ile 250mg/ml y ilacı arasında ne fark olur ikisinin de tamamen dolu ve steril olduğundan eminsek marka fark eder mi ?  

2. soru olarak da iran testo kullanmak mantıklı bir tercih olur mu hakkını verir mi 
      Herkese teşekkürler iyi akşamlar 
    • Yazan: Diver
      Selam arkadaşlar.
      @Loving hocamın desteğiyle büyümeye kaldığımız yerden devam edicez inşallah  Ramazanda istediğim diyeti yapamadım. İşte çok yoğun bir dönemdeyiz uzun süreli dalışlar hem yoruyor hemde sıfır karbonhidrat çekilmez kıldı gözümü açamıyordum 1-2 kere bayılma derecesinde şekerim düşünce iftara pilav ekledim. Antrenman konusunda kendimi iyi hissettiğimde yaptım genel olarak dinlendirdim vücudumu.İstediğim yağ oranına inemedim lakin hocamın tavsiyesiyle hem mental hemde fiziki olarak dinlendim. Ramazandan sonra karbonhidratı 200gr pirinç ile sınırladım hem işte hemde sporda kendime geldim. Neden bilmiyorum antrenmanda aşırı derecede pump oluyorum tabi şikayetçi değilim 😁 Kütlemde çok bir değişiklik olmadığını düşünüyorum. Şimdilik 104 kgda sabitim. Yeni kürde;
      500 Testo
      500 Bolde
      400 Deca olacak.
      @rastlantisal @Rdm @Askabar @otopsicikedi @Tr3n @GHOST @SPECTRE @SERKO @metinav @crosfredy @Semih Erarslan @Emrah
      3500 kalori ile başlayıp duruma göre yavaş yavaş artıracam.Bol yeşillik, bol balık, zeytinyağlı enginar yemeği vs cleanbulk mantığıyla ilerleyecez inşallah. 
      Yine sağlam stok yaptım😁. Sağolsun hocam hediye göndermiş çok hoşuma gitti teşekkür ederim.
      Sağlam amele yanığı olduk😄
      Tavsiyelerinizi uyarılarınızı bekliyorum saygılar.

• Yazan: Testocu
      Merhaba!
      En son b12 enjektemi 17 martta yaptım şu an kürdeyim  ve boldenone eklemek istiyorum 17 sinde b12 yapmayıp boldenone eklesem olur mu veya ne kadar beklemem gerekli cevaplarsanız sevinirim.
      Teşekkürler.
    • Yazan: burqkoc
      Merhaba arkadaşlar, herkese iyi bayramlar
      Kullandığım ürün:
      TESTOSTERON 250 MG Şu an daha ilaç açılmadı zaten ama aklımda şöyle bi soru işareti var; çevremden gelen tepkilere göre de biraz kafa karışıklığı oldu bende. 250 testo çok az girme daha iyi diyenler, 500 e çıkart testoyu, boldenonda at bastığın testoyu kullansın gibi cümlelerle karşı karşıyayım.
      250 testoyla ne kadar süre ilerledikten sonra 500 e çıkılmalı? Kür içinde ekleme çıkartma yapmak istiyorum biraz vücudumu tanımak adına. 

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.