Jump to content
 • Duyurular

  • Loving

   Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

   Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
  • Loving

   Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

   Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.

Liderlik Tablosu


Popüler İçerik

Showing most liked content on 06-08-2022 tüm alanlarda

 1. 1 point
  İçi boştur yada enanth vardır.
 2. 1 point
  onlarda herşey var herşeyi satıyorlar olacak maximum şey içine test e koymaları
 3. 1 point
  internetteki .com lu sitelerde Undecanoate esterini satıyorlar ama ne kadar doludur veya doğrudur bilemem
 4. 1 point
  Katılıyorum, çünkü salonlar aylardır gelip gelişemeyen insanlarla dolu Hiç antrenman bilginiz yoksa ilk hafta kaldırabileceğiniz orta agirliklar, diğer hafta kaldırabileceğin maksimuma geçmek en iyisi. Şahsen ben böyle yapıyorum 2 saat full body yapmaktansa 45-60dklık bölgesel (çift Adele) daha verimli oluyor spordanda soğumamış oluyorum, tabi bu benim şahsi fikrim
 5. 1 point
  Haklısınız hocam. Önce beslenme rutinimi daha iyi hale getirmem gerekli bu sırada yağ oranımı düşürür ve hormon düzeylerime tekrar baktırırım çünkü e2 biraz fazla gibi illaki değişim olacaklar Total testo ve e2 değerlerinde. Her şey optimum olduğunda tekrar gözden geçiririm. Yorumunuz için teşekkür ederim.
 6. 1 point
  yasaak banlanirsin
 7. 1 point
  Maliyeti ilaç konusunda ön plana koymak bence saçma biri tertemiz biri kanı tansiyonu kalbi kirletiyor ama ucuz diye 2.seçeneği ssçmek mantıksız

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.


Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.
×