Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Semih Erarslan

Rimobolan depot testesteronsuz kullanımı hk.

Önerilen İletiler

Semih Erarslan    1.188

Arkadaşlar kullanmayı düşündüğüm steroitler arasında bilgi ve tecrübelerinizi paylaşırsanız sevinirim

tarihinde Semih Erarslan tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bende kullanmayı düşünüyorum malum fiyatlarıda arttı haftalık 300mg düşünüyorum 225 lira ediyor oda konunun takibindeyim :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.188
kartalfitness, 20 dakika önce yazdı:

Bende kullanmayı düşünüyorum malum fiyatlarıda arttı haftalık 300mg düşünüyorum 225 lira ediyor oda konunun takibindeyim :)

Normalde enantad olmadan kullanmayı düşünmüyordum ama bir kaç videoda izledim ve  videolarda dier ürünler hariç  bu stereit enantadsızda kullanılabilir diye 2 3 defa duyunca tecrübeli arkadaşlar varsa merak edip sormak istedim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35    736

Bence saçma olur ilaçlar birbirleriyle sinerji daha etkili çalışır örneğin ben bulk küründe düşük mg masteron her zaman eklerim. Nedeni ise testosteronu daha iyi bağlamak 

tarihinde Leepriest35 tarafından düzenlendi
  • Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35    736
111111111, 6 dakika önce yazdı:

Östrojeni düşürüp bulk kürünü baltalamaz mı.

Masteron östrojeni düşürmüyor östrojenik yan etkileri engeller ve testesteronun daha iyi bağlanmasını sağlıyor örneğin jineokamastiyi de engellemiyor benim araştırdığım bildiğim başka hocalardan duyduklarımda bunlar. 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
nano3570    118

Daha önce de yazmıştım.

Bunun postürümde oluşturduğu formumdan memnun kalmamıştım.Boldedeki ovalliliği primoda yakalayamadım.

Ağustos 'ta anavar+prop küründen sonra(iki ay) aralık gibi primo+bol de+testo ent deneyeceğim.Ne olacak merak ediyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35    736
111111111, 16 dakika önce yazdı:

Hocam en son normatech kullaniyordunuz galiba aldığınız kişinin baş harflerini yazarmısınız. Ve sizce bulk küründe bolde yerine masteron enanthate kullanmak mantıklı mı.

C.....G

Mantıklı neden olmasın ama masteron Burdaki amacı daha iyi bağlanmasını sağlamak boldenon çok daha farklı bir işleve sahip yerini tutmaz farklı işlevler için kullanılır 2 side amacına bağlı sisteme daha az zarar vermek istiyorsan masteron test e öneririm. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
burak23822    10
Semih Erarslan, 3 saat önce yazdı:

Arkadaşlar kullanmayı düşündüğüm steroitler arasında bilgi ve tecrübelerinizi paylaşırsanız sevinirim

Testosteron olmadan primobolan kullanmak ne kadar mantıklı testo düşük ama dht yüksek soru şu olmalıydı bence kandaki testo düşükken nitrikoksit taşıyıcı yüksek olsa fayda alırmıyım benim cevabım hakı b… kurtarmaz yani hayır 👊

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.370

DHT türevi anabolizanların testosteronsuz alınmaması taraftarıyım. En nihayetinde döngüyü baskılayacağı için bir noktada vücut testosteronsuz kalacaktır. Bu toplara girmeye hiç gerek yok. Onun yerine sadece testosteron almak bence daha doğru bir tercih olacaktır.

• Beğen 4

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hikmetb    59

En azından yanına 1ml sustanon eklense daha verimli olur bence testosteron baskılanacağı için.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Delice    140

Selam. Primo base alınacaksa yanına bir HCG kullanırdım ben. Bunu da sadece testosterona vücudum kötü tepki verirse yapardım. Aksi takdirde 1:1 oranda test + primo kullanırdım. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.570

Arkadaşların bazıları da belirtmiş, dht türevi steroidler geri dönüşümü olmayan forma sahipler bu nedenle tek başlarına hipofiz baskılandıktan sonra vucutta gerekli olan östrojen yoksunluğu ortaya çıkarabilirler.En azından erkek vucudu için gereksinimi karşılayacak kadar da olsa testosteron formu yada östrojene dönüşebilecek bir şeyler alınmalı.Mesela haftalık 150-250 mg testosteron yada danabol gibi bir şeyler alınabilir primobolanın yanında...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Delice    140
metinav, 4 dakika önce yazdı:

Arkadaşların bazıları da belirtmiş, dht türevi steroidler geri dönüşümü olmayan forma sahipler bu nedenle tek başlarına hipofiz baskılandıktan sonra vucutta gerekli olan östrojen yoksunluğu ortaya çıkarabilirler.En azından erkek vucudu için gereksinimi karşılayacak kadar da olsa testosteron formu yada östrojene dönüşebilecek bir şeyler alınmalı.Mesela haftalık 150-250 mg testosteron yada danabol gibi bir şeyler alınabilir primobolanın yanında...

Hocam sizin primo + HCG hakkında görüşünüz nedir? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan, 15 saat önce yazdı:

Haftada 400 rimabolan 250 test kullanırken her şey yolundaydı abi rimobolan 600 çıkardım test 250 kullanırken libido da baya düşüş yaşadım. Şuan testi 500 çıkardım her şey normal yabancı forumlarda araştırdığım kadarıyla test eklemeyi gerekli görüyorlar

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Preworkout    104
Semih Erarslan, 15 saat önce yazdı:

Reis primo dht türevli ve az dozda az etkili bir ilaç.Yüksek dozlarda kullanımında dht kaynaklı sorunlar yaşayabilirsin.O yüzden testo benim fikrim şart.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.570
Delice, Bir saat önce yazdı:

Hocam sizin primo + HCG hakkında görüşünüz nedir? 

Hcg testosterona dönüşebilir onun için kullanmak mümkün...Ama kısa yarılanma süresine riayet etmek gerek

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.