Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Askabar

2. kür - mutasyon kürü

Önerilen İletiler

Askabar    937
Rdm, 7 dakika önce yazdı:

Suyu çok arttırmak da iyi değil, 5-6 litre iyidir. Maydanoz tüket bol bol suyu arttıracağına.

Prolaktinin çok düşük, o da iyi değil :)  Yakın zamanda dostinex aldın kuvvetle muhtemel, dozajlarını iyi ayarla. Prolaktin dengesi psikolojin için çok önemli.

Kan testinden 1 gün önce aldım. Cabaser i abi. Düşük olduğundan psikolojim etkileniyor farkındayım. Ama treden dolayı 3-5 güne normal seviyelere gelir diye düşünüyorum. Maydonoz çok sevmiyorum abi onun yerine detoxfit vs kullansam etkisi olur mu ? Kürde en dikkat gösterdiğim organ böbrekler

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Rdm    2.537
Askabar, 1 dakika önce yazdı:

Kan testinden 1 gün önce aldım. Cabaser i abi. Düşük olduğundan psikolojim etkileniyor farkındayım. Ama treden dolayı 3-5 güne normal seviyelere gelir diye düşünüyorum. Maydonoz çok sevmiyorum abi onun yerine detoxfit vs kullansam etkisi olur mu ? Kürde en dikkat gösterdiğim organ böbrekler

Maydanozdan bende tiksiniyorum ama işin ilginç tarafı kas kazanımında da faydasının çok fazla olduğunu belirtiyor tüm profesyoller. Soğan ile Maydanozu ince kıyıp bir öğünde 2-3 kaşık da olsa tüketirsin bence, sen azimli adamsın :) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    937
Rdm, 9 dakika önce yazdı:

Maydanozdan bende tiksiniyorum ama işin ilginç tarafı kas kazanımında da faydasının çok fazla olduğunu belirtiyor tüm profesyoller. Soğan ile Maydanozu ince kıyıp bir öğünde 2-3 kaşık da olsa tüketirsin bence, sen azimli adamsın :) 

Yerim abi gerekirse çekerim robottan su ile içerim. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    638

Kreatin değil de e-GFR değerleri bu seviyelerdeyse bence bir tık endişelenmek lazım. Yan etki görmediğini söyledin ama yine de dikkatli olmakta fayda var.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    937
hectordoyle, 18 dakika önce yazdı:

Kreatin değil de e-GFR değerleri bu seviyelerdeyse bence bir tık endişelenmek lazım. Yan etki görmediğini söyledin ama yine de dikkatli olmakta fayda var.

Kanka bir kaç hocaya doktor a sordum. Tren varken bu değerlerde olması çok çok iyi dediler hep. Haftaya tren bitiyor gelecek ay yapacağım testte kendini belli eder 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
STALOB    126
Askabar, 16 dakika önce yazdı:

Kanka bir kaç hocaya doktor a sordum. Tren varken bu değerlerde olması çok çok iyi dediler hep. Haftaya tren bitiyor gelecek ay yapacağım testte kendini belli eder 

şehmus abi hangi markayı kullanıyodun

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    937
STALOB, 25 dakika önce yazdı:

şehmus abi hangi markayı kullanıyodun

Testo nova bolde andro tren zhpc. Gh norditropin. Haftaya tren bitecek yerine muhtemelen eczane primo ekliycem 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    937

2 haftalık form kontrolünden selamlar. Bu sabah aç karna tuvalet sonra  104 kg oldum. Tartıda ki artış memnun ediyor. Form da ilerleme var ama kendim istediğim formda olmadığım sürece eksik hissedeceğim.  Işık kötü ama form az buçuk belli. Yağlandım biraz farkındayım ama günlük 5000 kalori alıyorum. Gayet normal olduğunu düşünüyorum. Eğer bu bulk yeteri kadar büyürsem martta kendimi denemek için bir podyum yapabilirim. Hocam ile öyle düşündük. 

69EA4AEF-CFA5-4E2E-AB95-3838B4495724.jpeg 9DA5DAFA-5BCC-4E5D-A0CE-21265394AB23.jpeg D5B25DCE-C049-41BF-A35E-1866F4CDC075.jpeg 816AFDB6-804B-463C-9036-217E09C383E4.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kupabeyi    84
Askabar, 26 dakika önce yazdı:

2 haftalık form kontrolünden selamlar. Bu sabah aç karna tuvalet sonra  104 kg oldum. Tartıda ki artış memnun ediyor. Form da ilerleme var ama kendim istediğim formda olmadığım sürece eksik hissedeceğim.  Işık kötü ama form az buçuk belli. Yağlandım biraz farkındayım ama günlük 5000 kalori alıyorum. Gayet normal olduğunu düşünüyorum. Eğer bu bulk yeteri kadar büyürsem martta kendimi denemek için bir podyum yapabilirim. Hocam ile öyle düşündük. 

bacaktaki sivilcelerin bu kadar büyük olması normal mi ? tecrübem yok o yüzden soruyorum kusura bakmayın yani her kür kullananda bu kadar olur mu ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    937
Kupabeyi, 34 dakika önce yazdı:

bacaktaki sivilcelerin bu kadar büyük olması normal mi ? tecrübem yok o yüzden soruyorum kusura bakmayın yani her kür kullananda bu kadar olur mu ?

Ben tıraş makinesi ile traş ettiğimden oluyor birde bolde bende bacağa vuruyor 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    937
holyland, 15 saat önce yazdı:

yağsız bölgede daha az çıkıyor yağlandikca artıyor sivilceler

Benım bacaklarım Şuan belimden vs daha az yağlı geçen sene yağ tulumuydu bacaklar. Bu sene daha çok çıkıyor. Muhtemelen bu sene kullandıgım bolde daha dolu ondandır ama sonuç değişmiyor. 

Abilerim Mart da podyum düşünüyorum ama kütlemin az olduğunu biliyorum ( boyuma göre ). Bu hafta tren bitiyor. Testo cyp bolde devam edeceğim. Yanına npp yada primo eklesem katkısı olur mu ? Çok aşırı yağlanmasan temiz gitmeye çalışıyorum. @rastlantisal @Rdm @Mickey @Leepriest35 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.414
Askabar, 27.08.2022 - 19:00 yazdı:

Benım bacaklarım Şuan belimden vs daha az yağlı geçen sene yağ tulumuydu bacaklar. Bu sene daha çok çıkıyor. Muhtemelen bu sene kullandıgım bolde daha dolu ondandır ama sonuç değişmiyor. 

Abilerim Mart da podyum düşünüyorum ama kütlemin az olduğunu biliyorum ( boyuma göre ). Bu hafta tren bitiyor. Testo cyp bolde devam edeceğim. Yanına npp yada primo eklesem katkısı olur mu ? Çok aşırı yağlanmasan temiz gitmeye çalışıyorum. @rastlantisal @Rdm @Mickey @Leepriest35 

Podyuma tecrübeli bir hocadan yardım almadan çıkmamanı tavsiye ederim. O iş ayrı bir takip istiyor. Yağlanmayacaksan DHt türevi daha isabetli olur yani primabolon.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    937
rastlantisal, 17 dakika önce yazdı:

Podyuma tecrübeli bir hocadan yardım almadan çıkmamanı tavsiye ederim. O iş ayrı bir takip istiyor. Yağlanmayacaksan DHt türevi daha isabetli olur yani primabolon.

Abi koçum tecrübeli zaten o konuda o kendi podyum yapalım diyor ve kararlar npp kullanalım diyor ama bence o kadar kütlem yok çıkmış olmak İçin çıkmak istemiyorum. Birde mens istemiyorum. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kupabeyi    84
mensphysiqueifbbpro, 2 dakika önce yazdı:

Gözle görülür bir acne artışı olmuş. Hangi ilaçları kaç mg alıyordun hocam? 

sırtta fazla problem yok ama bacakta çok fazla ben sormuştum yorumları okuduysanız sebebi bacakları makine ile alıyo olmasıymış

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    937
mensphysiqueifbbpro, 27 dakika önce yazdı:

Gözle görülür bir acne artışı olmuş. Hangi ilaçları kaç mg alıyordun hocam? 

İlaçlardan değil hocam. 400 bolde alıyorum ama traş makinesinden kaynaklı oluyor. Neyseki bugün gidip epilasyon yapmaya başladım. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar, 8 dakika önce yazdı:

İlaçlardan değil hocam. 400 bolde alıyorum ama traş makinesinden kaynaklı oluyor. Neyseki bugün gidip epilasyon yapmaya başladım. 

Hocam dikkatli ol yaz aylarında epilasyon da çok sivilce yapıyor. Özellikle kollara dikkat et hep uzun kollu giy, güneş kremi sür, güneş ışınlarından kaçın. Formun çok güzel :) Nazar değmesin. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    937

Artık klasikleşen 2 haftalık form kontrolünden selamlar. Bu sabah aç karna kilom 106 çıktı. Yaklaşık 5-6 haftadır kaloriyi ve insülin miktarını artırmıyorum fakat hala haftalık +1 kilo garanti geliyor. Havalar serinleyince yemek yemek daha kolay hale gelecek ve o zamanlara kadar kaloriyi çok artırmayı düşünmüyorum. Şuan 5000 kalori alıyorum zaten. Vücudu yetiştire bilirsek martta tr de bir kendimi denemek istediğimi söylemiştim. Onun hırsı ile idmanlar daha sert geçiyor. @rastlantisal @Rdm @Emrahtkty yorumlarınızı bekliyorum. 

4D40FAF6-89B6-47A3-B4E9-465FB2387BDC.jpeg EB2500AE-B72A-4FA9-95D2-C7951CDD1B13.jpeg D95A9053-0B23-4058-8C26-59F174393DA0.jpeg 2C943AED-5966-47A2-A2C9-30216673ADAC.jpeg

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.414

Genel olarak hacim gayet güzel. Üstte sanıyorum %15 oranında yağ var. Arka bacağa ağırlık vermen lazım biraz. Ön bacağa göre biraz geride. Aynı şekilde kalflere de yüklenmen lazım. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409

Kaloriyi sabitlemen iyi olmuş bir süre böyle devam et bence de zaten insulin de aldığın icin tam verim alacaksın yediklerinden gidişat bence güzel geçen bulk haline göre baya fark var.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Eyzel2    70
Askabar, 10.09.2022 - 08:48 yazdı:

Artık klasikleşen 2 haftalık form kontrolünden selamlar. Bu sabah aç karna kilom 106 çıktı. Yaklaşık 5-6 haftadır kaloriyi ve insülin miktarını artırmıyorum fakat hala haftalık +1 kilo garanti geliyor. Havalar serinleyince yemek yemek daha kolay hale gelecek ve o zamanlara kadar kaloriyi çok artırmayı düşünmüyorum. Şuan 5000 kalori alıyorum zaten. Vücudu yetiştire bilirsek martta tr de bir kendimi denemek istediğimi söylemiştim. Onun hırsı ile idmanlar daha sert geçiyor. @rastlantisal @Rdm @Emrahtkty yorumlarınızı bekliyorum. 

Latlara ve arka bacağa biraz daha hacim kazandırsan mükemmel muazzam  duracak dener misin bilmiyorum fakat bu şekilde dar tutuş barfix ile 1 yıl içinde 2 ye katladım latlarımı ve belime kadar olan kısımların dolduğunu gözlemledim hocam :) 

4C6B75CF-AF0F-4FCF-9051-5BD443AF982B.png

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    937
rastlantisal, 10.09.2022 - 08:56 yazdı:

Genel olarak hacim gayet güzel. Üstte sanıyorum %15 oranında yağ var. Arka bacağa ağırlık vermen lazım biraz. Ön bacağa göre biraz geride. Aynı şekilde kalflere de yüklenmen lazım. 

Haftada 3 gün kalça arka bacak kalf yapıyorum abi. İlla büyüyecekler başka yolu yok 

Emrahtkty, 10.09.2022 - 09:51 yazdı:

Kaloriyi sabitlemen iyi olmuş bir süre böyle devam et bence de zaten insulin de aldığın icin tam verim alacaksın yediklerinden gidişat bence güzel geçen bulk haline göre baya fark var.

Geçen bulk çok kirli gidiyordum. Bu sene beslenmem baya temiz 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.414
Askabar, Şimdi yazdı:

Haftada 3 gün kalça arka bacak kalf yapıyorum abi. İlla büyüyecekler başka yolu yok 

İşte senden beklediğim de bu. Daha azı değil.

Madem bu yola girdin hakkını vereceksin. Veriyorsunda. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.