Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Askabar

2. kür - mutasyon kürü

Önerilen İletiler

Askabar    889
Eyzel2, 52 dakika önce yazdı:

Latlara ve arka bacağa biraz daha hacim kazandırsan mükemmel muazzam  duracak dener misin bilmiyorum fakat bu şekilde dar tutuş barfix ile 1 yıl içinde 2 ye katladım latlarımı ve belime kadar olan kısımların dolduğunu gözlemledim hocam :) 

Denerim mutlaka bugün itiş günü hemen deniycem hatta 

rastlantisal, 7 dakika önce yazdı:

İşte senden beklediğim de bu. Daha azı değil.

Madem bu yola girdin hakkını vereceksin. Veriyorsunda. 

Valla abi başka yolu yok. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Rdm    2.532

@Askabar Şehmus önceki bulka göre gayet iyi gidiyorsun, bulkta görüntüye pek takılmamak lazım, ama sırt +10 level atlamış diyebiliriz. Gögüs pozu vermiyorsun hiç sırt pozu vermekten :) bir daha ki hafta kollar ve gögüse odaklan poz verirken onları da bir görelim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    889
Rdm, Bir saat önce yazdı:

@Askabar Şehmus önceki bulka göre gayet iyi gidiyorsun, bulkta görüntüye pek takılmamak lazım, ama sırt +10 level atlamış diyebiliriz. Gögüs pozu vermiyorsun hiç sırt pozu vermekten :) bir daha ki hafta kollar ve gögüse odaklan poz verirken onları da bir görelim.

Tamamdır abi. Bir daha ki form kontrolünde senin için yandan göğüs ve arka kol verim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    889

Merhabalar 2 haftalık form kontrolüne geldim. Bu sabah aç karna kilom 107.5 çıktı. Bel ölçüm 85 cm kollar 45-46 arası. Yarın itibaren kürüme 300 npp ve 40 mg danabol ekliyorum. @Rdm abim için kollar belli olsun diye çok vermeyi bilmediğim  yandan göğüs pozu ekledim bu hafta. Yorumlarınızı bekliyorum. 

47374481-80E6-4F0C-9769-BD3AA842BA80.jpeg 0F6DB8F0-18FA-47B4-AB5E-23E1CAB6FC75.jpeg BFEA9937-9B32-4858-B2E3-DAA323EE8299.jpeg57D10F8E-7264-46BF-9991-88A06B664E05.jpeg 0F24F674-3054-4447-AD87-13E8CC07D1E2.jpeg

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    889

Merhabalar;
Konuyu Güncellemek istedim. Şuan Sabah Aç karna kilom 109.5 oldu. Bulk bitmesine 2-3 hafta gibi bir süre kaldı sonrasına kan testlerim karar verecek bakalım nasıl bir yol izleyeceğimi koçumla karar vereceğiz. Şuan koç olarak yeni pro kart alan F.K. ile çalışıyoruz memnunum fakat her şeyi daha doğru yapabilmek adına Doktor G.A. ile çalışmayı düşünüyorum. Bulka Başlayalı 20-22 hafta oldu heralde doksanlı kilolarda başlamıştım. Bel ölçüm bu süreçte sadece 2cm arttı.

WhatsApp Image 2022-10-18 at 11.51.51.jpeg WhatsApp Image 2022-10-18 at 11.51.52.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Valhallaxd    143
Askabar, 18.10.2022 - 11:59 yazdı:

Merhabalar;
Konuyu Güncellemek istedim. Şuan Sabah Aç karna kilom 109.5 oldu. Bulk bitmesine 2-3 hafta gibi bir süre kaldı sonrasına kan testlerim karar verecek bakalım nasıl bir yol izleyeceğimi koçumla karar vereceğiz. Şuan koç olarak yeni pro kart alan F.K. ile çalışıyoruz memnunum fakat her şeyi daha doğru yapabilmek adına Doktor G.A. ile çalışmayı düşünüyorum. Bulka Başlayalı 20-22 hafta oldu heralde doksanlı kilolarda başlamıştım. Bel ölçüm bu süreçte sadece 2cm arttı.

15-20 kilo alımda bel sadece 2 cm arttıysa hocam efsane olmuş. başarılar diliyorum. bir sorum olacak hocam bulk kürüne neden deca değilde npp eklediniz. npp ben de deneyimlemek istiyorum siz de biliyorsunuz ki npp kullanan çok az kişi olduğu için gördüğüm herkese soruyorum :D definasyon için testo p ve npp kullanmak yanlış mı olur ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Valhallaxd, Bir saat önce yazdı:

15-20 kilo alımda bel sadece 2 cm arttıysa hocam efsane olmuş. başarılar diliyorum. bir sorum olacak hocam bulk kürüne neden deca değilde npp eklediniz. npp ben de deneyimlemek istiyorum siz de biliyorsunuz ki npp kullanan çok az kişi olduğu için gördüğüm herkese soruyorum :D definasyon için testo p ve npp kullanmak yanlış mı olur ?

Hocam f.k'dan memnun musunuz bende kendisi ile yeni çalışmaya basliyorumda

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    889
Valhallaxd, 3 saat önce yazdı:

Bence Testo p yarışa kısa süre kalmadığı sürece kullanmak mantıksız. Npp deca ya göre daha hızlı etki ediyor daha az su topu yapıyor birde deca dick riski daha az 

Muscularnurse, 2 saat önce yazdı:

Hocam f.k'dan memnun musunuz bende kendisi ile yeni çalışmaya basliyorumda

Ben memnunum benim onunla çalışmaya başlama sebebim insülin bilgisiyle kendisi gayet ilgili ne zaman yazsam çok kısa sürede dönüş yapıyor. Ama ben level artırmak için doktor GA ile çalışmaya başlıycam 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
melikgngr    32
Askabar, 7 dakika önce yazdı:

Ben memnunum benim onunla çalışmaya başlama sebebim insülin bilgisiyle kendisi gayet ilgili ne zaman yazsam çok kısa sürede dönüş yapıyor. Ama ben level artırmak için doktor GA ile çalışmaya başlıycam 

GA ile 9 ay çalıştım önermiyorum ben sebep çok ama eğer seviye atlamak istiyorsan ve bu işi öğrenmek istiyorsan ben M.K yı öneriyorum hem çalıştığı koç hem kendi bilgisi ile gerçekten seviye atlatıyor GA sana yapacağın proramı cycle atar gerisine karışmaz sorulara cevap dahi vermiyor benim hizmetim bu diyor ama ben öğrenmek istediğim bir kaç spesifik bilgi için sadece M.K DAN PEAK programı aldım hatrı sayılır bir para verdim ama bence değdi bir çok flu konuda aydınlandım çünkü adamın bu yarışma hazırlama ve kendi koçununda sağlam olması beni cezp etti ben şahsen bu konuda türkiyenin en iyisi diyebilirim ve inanılmaz pct bilgisi var daha önce duymadığım bir çok şey öğrendim

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
melikgngr, 1 saat önce yazdı:

GA ile 9 ay çalıştım önermiyorum ben sebep çok ama eğer seviye atlamak istiyorsan ve bu işi öğrenmek istiyorsan ben M.K yı öneriyorum hem çalıştığı koç hem kendi bilgisi ile gerçekten seviye atlatıyor GA sana yapacağın proramı cycle atar gerisine karışmaz sorulara cevap dahi vermiyor benim hizmetim bu diyor ama ben öğrenmek istediğim bir kaç spesifik bilgi için sadece M.K DAN PEAK programı aldım hatrı sayılır bir para verdim ama bence değdi bir çok flu konuda aydınlandım çünkü adamın bu yarışma hazırlama ve kendi koçununda sağlam olması beni cezp etti ben şahsen bu konuda türkiyenin en iyisi diyebilirim ve inanılmaz pct bilgisi var daha önce duymadığım bir çok şey öğrendim

Ne gibi bir farklılık var hocam pct konusunda

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    889

Merhabalar Son 1 haftadır trt doz almaya başladım. 1-2 hafta daha böyle devam etmeyi planlıyorum. Kan sonuçlarımda olumsuz herhangi bir duru yok. Bu dinlenme sürecinde vücudu iyice temizlemek adına dün hacamat yaptırdım. Bugun kızılaya kan vereceğim. Kan verdikten 1 hafta sonra tekrar tahlil yapıp duruma bakacağım ve ona göre definasyona start vereceğim. Bu süreçte 2-3 gündür temizlik maksatı ile 0 karb 0 protein aldım. Bugün itibariyle 300 pirinç ile devam ediyorum. Bu süreçte bana en büyük motivasyon ve ilham kaynağı kesinlikle @rastlantisal abim oldu. Sürecimi de kendisi ve forumdan çok sevdiğim birisi ile devam edeceğim. Def sürecine girdiğim için kendim aynana değişim görene kadar burayı çok güncellemeyeceğim. İş yoğunlugundan bu ara pek giremiyorum zaten. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.331
Askabar, 7 dakika önce yazdı:

Merhabalar Son 1 haftadır trt doz almaya başladım. 1-2 hafta daha böyle devam etmeyi planlıyorum. Kan sonuçlarımda olumsuz herhangi bir duru yok. Bu dinlenme sürecinde vücudu iyice temizlemek adına dün hacamat yaptırdım. Bugun kızılaya kan vereceğim. Kan verdikten 1 hafta sonra tekrar tahlil yapıp duruma bakacağım ve ona göre definasyona start vereceğim. Bu süreçte 2-3 gündür temizlik maksatı ile 0 karb 0 protein aldım. Bugün itibariyle 300 pirinç ile devam ediyorum. Bu süreçte bana en büyük motivasyon ve ilham kaynağı kesinlikle @rastlantisal abim oldu. Sürecimi de kendisi ve forumdan çok sevdiğim birisi ile devam edeceğim. Def sürecine girdiğim için kendim aynana değişim görene kadar burayı çok güncellemeyeceğim. İş yoğunlugundan bu ara pek giremiyorum zaten. 

Çok çok iyi götürüyorsun Şehmus. Takdir ediyorum. Eğer zaman kaygın yoksa TRT dozu 1 ay tutmanı tavsiye ederim. Daha faydalı oluyor. Şu hacamatı yaptırmaya bir türlü fırsat bulamadım. Evimin de çok yakınında meşhurlarından biri var. Hayat öyle tempolu ki durum extraya bir şey yapmaya zaman kalmıyor.

Zaten define olmadan ne kazandığını anlayamıyorsun malesef. Ben şuanki formumu 72 kilolarda yakalarım sanıyordum ki 77 kiloda yakalamışım. Çok büyük moral motivasyon oldu. Bence sende de buna benzer sonuç olacak.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    889
rastlantisal, 8 dakika önce yazdı:

Çok çok iyi götürüyorsun Şehmus. Takdir ediyorum. Eğer zaman kaygın yoksa TRT dozu 1 ay tutmanı tavsiye ederim. Daha faydalı oluyor. Şu hacamatı yaptırmaya bir türlü fırsat bulamadım. Evimin de çok yakınında meşhurlarından biri var. Hayat öyle tempolu ki durum extraya bir şey yapmaya zaman kalmıyor.

Zaten define olmadan ne kazandığını anlayamıyorsun malesef. Ben şuanki formumu 72 kilolarda yakalarım sanıyordum ki 77 kiloda yakalamışım. Çok büyük moral motivasyon oldu. Bence sende de buna benzer sonuç olacak.

abi bu sabah aç karna ve 2-3 gündür 0 karb alamama rağmen 106 çıktım. Hedefim kuru halde 95 bakalım inş güzel sonuçlanır. Bu arada trt doz konusunda acelem yok abi 1 aya tamamlarım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    889

Merhabalar,
Yaklaşık 1 aydır konuyu güncellemiyorum. Bugün güncellemek istedim. 1.5 ay trt doz gidip vücudu dinlendirdikten sonra yaklaşık 10 gün önce testo cyp, npp ve dhb almaya başladım. Şuan çok minimal dozlar ile ilerliyorum. (Haftalık 1 ml testo 1 ml npp 2 ml dhb) Diyete devam ediyorum ve güzel bir form gelene kadar da devam edeceğim. Bu hafta clen + yohimbine mix enjeksiyon kullanmaya başladım. Bu sabah aç karna 98 kg uyandım. Güncel form aşağıdaki gibi eylül ayında herhangi bir sorun yaşamazsam podyumda olmayı ve kendimi denemeyi kesinleştirdim. Şuan kürümde gün aşırı 2üi gh var. sikletime tamamen define olunca karar vereceğiz ama atletik gibi duruyor :D @rastlantisal

WhatsApp Image 2022-11-29 at 16.25.39.jpeg WhatsApp Image 2022-11-29 at 16.25.19.jpeg WhatsApp Image 2022-11-29 at 16.25.18 (1).jpeg WhatsApp Image 2022-11-29 at 16.25.18.jpeg WhatsApp Image 2022-11-29 at 16.25.16.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
swezy    191
Askabar, 1 saat önce yazdı:

Merhabalar,
Yaklaşık 1 aydır konuyu güncellemiyorum. Bugün güncellemek istedim. 1.5 ay trt doz gidip vücudu dinlendirdikten sonra yaklaşık 10 gün önce testo cyp, npp ve dhb almaya başladım. Şuan çok minimal dozlar ile ilerliyorum. (Haftalık 1 ml testo 1 ml npp 2 ml dhb) Diyete devam ediyorum ve güzel bir form gelene kadar da devam edeceğim. Bu hafta clen + yohimbine mix enjeksiyon kullanmaya başladım. Bu sabah aç karna 98 kg uyandım. Güncel form aşağıdaki gibi eylül ayında herhangi bir sorun yaşamazsam podyumda olmayı ve kendimi denemeyi kesinleştirdim. Şuan kürümde gün aşırı 2üi gh var. sikletime tamamen define olunca karar vereceğiz ama atletik gibi duruyor :D @rastlantisal 

başarılar dilerim on numara azim on numara vücut. insülin konusunda hem uzun hem kısa ester kullandınız diye anladım hocam peki kilo alımı için lantusu mu önerirsiniz yoksa kısa ester insülini mi? 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hafifzargana    216
Muscularnurse, 18.10.2022 - 17:54 yazdı:

Ne gibi bir farklılık var hocam pct konusunda

hocam m.k tr de yaşayan ifbb pro mu mı yoksa ingiltere de yaşayan mı

tarihinde Hafifzargana tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    889
swezy, 1 saat önce yazdı:

başarılar dilerim on numara azim on numara vücut. insülin konusunda hem uzun hem kısa ester kullandınız diye anladım hocam peki kilo alımı için lantusu mu önerirsiniz yoksa kısa ester insülini mi? 

Kısa ester daha tehlikeli ve yan etkisi daha çok ama daha etkili. Lantus daha güvenli liman 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    889

@rastlantisal abi şuan aldığım küre haftalık 0.9 aml parabolan ve 0.9 ml masteron eklemek istiyorum sence kar zarar ilişkisinde almaya değer mi ? ürünlerin dolulugundan şüphe yok o yüzden düşük doz alacağım. şuan 1 ml cyp (200 mg ) ile kan testi 1700 çıktı :D mg 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.331
Askabar, 31 dakika önce yazdı:

@rastlantisal abi şuan aldığım küre haftalık 0.9 aml parabolan ve 0.9 ml masteron eklemek istiyorum sence kar zarar ilişkisinde almaya değer mi ? ürünlerin dolulugundan şüphe yok o yüzden düşük doz alacağım. şuan 1 ml cyp (200 mg ) ile kan testi 1700 çıktı :D mg 

Çok biribirine katmamak gerektiğini düşünüyorum. Sonra sorun yaşanıyor ve neden yaşanıyor bulamıyoruz. Onu da geç aldığım her ilave, vücuduna ilave yük bindiriyor. Bunların hepsini cephanen gibi düşün. Hepsini bir seferde kullanmak pek doğru değil. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    889
rastlantisal, 22 dakika önce yazdı:

Çok biribirine katmamak gerektiğini düşünüyorum. Sonra sorun yaşanıyor ve neden yaşanıyor bulamıyoruz. Onu da geç aldığım her ilave, vücuduna ilave yük bindiriyor. Bunların hepsini cephanen gibi düşün. Hepsini bir seferde kullanmak pek doğru değil. 

Test sonucları temiz cıkınca bir kaç hafta fazla suyu atarım mantıgıyla kullanmayı düşündümde abi haklısın ya onun yerine detox çaylarına yönelsem su atımı için daha mantıklı gibi. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.331
Askabar, 31 dakika önce yazdı:

Test sonucları temiz cıkınca bir kaç hafta fazla suyu atarım mantıgıyla kullanmayı düşündümde abi haklısın ya onun yerine detox çaylarına yönelsem su atımı için daha mantıklı gibi. 

Eğer yarışma için ise onun hukuku bambaşka. Ama yok keyfe keder su atacağım diyorsan ne gerek var derim :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    889
rastlantisal, 10.12.2022 - 12:38 yazdı:

Eğer yarışma için ise onun hukuku bambaşka. Ama yok keyfe keder su atacağım diyorsan ne gerek var derim :)

Yarışma için abi Eylül kesin. Yetişirse marta a girecem. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    889

Merhabalar. 
Merak eden belki takip eden vardır diye konuyu güncellemek istedim. Bu hafta kürüme ghrp-2 fragment ekledim. Önümüzde ki hafta fragment bitince ghrp2 nin yanına igf ekleyeceğim. Sabah aç karna 95 kiloya kadar düştüm. Yıl başına kadar diyeti daha da sertleştirip yıl başından sonra 300-400 karb seviyesinde bir süre devam edip form tutacağım sonrasında haziran ayınsa yarışma diyetine başlayacağım. Eylülde kesin podyumda olacağım. Yarışma sonrası pct yapıp Kasım ayında bedelli askerliğe gideceğim. Askerlik dönüşü yine tam gaz devam edeceğim. 

E80EF714-E367-44D7-84E8-03778E23F5EF.jpeg

1BC81769-FDC8-49E6-B8F5-7D25E03DFCF0.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rota    225
Askabar, Şimdi yazdı:

Merhabalar. 
Merak eden belki takip eden vardır diye konuyu güncellemek istedim. Bu hafta kürüme ghrp-2 fragment ekledim. Önümüzde ki hafta fragment bitince ghrp2 nin yanına igf ekleyeceğim. Sabah aç karna 95 kiloya kadar düştüm. Yıl başına kadar diyeti daha da sertleştirip yıl başından sonra 300-400 karb seviyesinde bir süre devam edip form tutacağım sonrasında haziran ayınsa yarışma diyetine başlayacağım. Eylülde kesin podyumda olacağım. Yarışma sonrası pct yapıp Kasım ayında bedelli askerliğe gideceğim. Askerlik dönüşü yine tam gaz devam edeceğim. 

E80EF714-E367-44D7-84E8-03778E23F5EF.jpeg

1BC81769-FDC8-49E6-B8F5-7D25E03DFCF0.jpeg

Üst göğsün mükemmel. Kolların biraz ufak, sırtınında biraz daha parçalanması. Harici güzel form dostum tebrikler. Yarışma formunu merak ediyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    889
Rota, 1 dakika önce yazdı:

Üst göğsün mükemmel. Kolların biraz ufak, sırtınında biraz daha parçalanması. Harici güzel form dostum tebrikler. Yarışma formunu merak ediyorum.

Kolları mens yarışmayı düşündüğüm için aşırı büyütmeyi düşünmüyorum. Şuan fasted 44 geliyor. Bulkta 46-47 yi gördüm. Sırt diyet ile daha da parçalı hale gelecektir. Yorumun için teşekkürler. 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.