Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Askabar

2. kür - mutasyon kürü

Önerilen İletiler

Askabar    887

Selamlar. 
Diyetimde ve kürümde ufak bir değişikliğe gidiyorum. Bugün itibaren haftalık 800 dhb 400 cyp 100 masteron 100 parabolan devam edeceğim. Yanına günlük 10 iü Ghrp-2 ve 10 iü İGF-1 ekliyorum. Sabahları kardiyo öncesi 10 iü lantus alacağım. 

Beslenme günlük 250 karb 250 protein 25 gr yağ şeklinde. Bu makroları toplam 4 öğünde alıyorum ve her öğünde 20 gr kuru üzüm var. Sabahları ve idman sonu olmak üzrrr toplam 1 saat kardiyo yapıyorum. Uyarıcıların yan etkisinden iyice çekinir hale geldiğim için şu süreçte clen Efedrin filan almıyorum. Günde 25 mg tiromel alıyoeum tren ve peptitlerin tiroid baskısı için.  Eğer yetiştire bilirsem martta bölgesel e girmeyi düşünüyorum. Size eksiğim için peptidlerden destek alacağım. Bakalım 1-2 aya sonuç nasıl olacak. 

ED616E63-0A54-4F92-B63D-8A8E3B218847.jpeg

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Vural2    990
Askabar, 25.12.2022 - 16:57 yazdı:

Selamlar. 
Diyetimde ve kürümde ufak bir değişikliğe gidiyorum. Bugün itibaren haftalık 800 dhb 400 cyp 100 masteron 100 parabolan devam edeceğim. Yanına günlük 10 iü Ghrp-2 ve 10 iü İGF-1 ekliyorum. Sabahları kardiyo öncesi 10 iü lantus alacağım. 

Beslenme günlük 250 karb 250 protein 25 gr yağ şeklinde. Bu makroları toplam 4 öğünde alıyorum ve her öğünde 20 gr kuru üzüm var. Sabahları ve idman sonu olmak üzrrr toplam 1 saat kardiyo yapıyorum. Uyarıcıların yan etkisinden iyice çekinir hale geldiğim için şu süreçte clen Efedrin filan almıyorum. Günde 25 mg tiromel alıyoeum tren ve peptitlerin tiroid baskısı için.  Eğer yetiştire bilirsem martta bölgesel e girmeyi düşünüyorum. Size eksiğim için peptidlerden destek alacağım. Bakalım 1-2 aya sonuç nasıl olacak. 

Uyarıcılardan niye çekiniyorsun abi :D Size olarak eksiğin yok,zaten etkileşim halindeyiz.Mens yarışacaksan kuruluk ve proporsiyon ile güzel şeyler yapılır.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    887
Vural2, 6 saat önce yazdı:

Uyarıcılardan niye çekiniyorsun abi :D Size olarak eksiğin yok,zaten etkileşim halindeyiz.Mens yarışacaksan kuruluk ve proporsiyon ile güzel şeyler yapılır.

Bu ara kalpten giden çok insan gördüm korktum. 10 gün sonra kalp kalsiyum skorlarına vs baktıracağım. Her şey yolunda ise tam gaz devam. En güncel formu da bırakayım buraya :) 

00B81EFF-D719-4A10-9369-5F14B36AB9AD.jpeg 4E9A06E8-470F-4725-94EA-29CE31F6CB7E.jpeg

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    990
Askabar, 29.12.2022 - 21:31 yazdı:

Bu ara kalpten giden çok insan gördüm korktum. 10 gün sonra kalp kalsiyum skorlarına vs baktıracağım. Her şey yolunda ise tam gaz devam. En güncel formu da bırakayım buraya :) 

Maşallah abi,takipteyim

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    887

Yılı son bir form güncellemesi ile kapatalım. Yeni yıl için hedefler belli yapılması gerekeni sonuna kadar yapacağım. 

CFFF8A6B-D9A3-4325-8E6B-80808E1A3B97.jpeg D4F413DF-19DB-4623-99BF-DBFBF6E8942E.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    887

Merhabalar. Diyette 12. Hafta bitti son 4 hafta daha diyete devam edip sonrasında forma göre carbı biraz stabil tutup 1-2 ay kadar trt gideceğim. Kan testlerimde her şey yolunda ama yinede reseptörler dinlensin ve bir sonra ki kürde daha iyi verim alayım diye vücudu dinlendireceğim. Şuan sabah aç karna kilo 97. Boyum 185 bel 81 kollar 44-45 arası boyun kalınlığı 44. Nete göre yağ oranı %9 çıkıyor ama o kadar yağsız olduğumu düşünmüyorum. Bu haftadan sonra gelecek forma göre belki extra gh veya yohimbine eklerim son 3-4 hafta için. Takip edenler için güzel form aşağıdaki gibi. Hepinize iyi akşamlar. 

F279A2F0-2BCA-4881-AE07-D39126C3F9B8.jpeg F8A7F6B0-46CC-4C89-BD44-C51C3246D611.jpeg 28C14CAA-CA03-455F-A5F8-3AE033B6466E.jpeg

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
backdoorman    34

Yohimbin kullanacaksan etki görmen için 2 ay kullanmam gerek. 

inatçı yağlar için çok etkili. Alfa reseptör antogonisti diye hatırlıyorum. Bu da epinefrin salgısını artırıp lipolizi artırıyor. 

tarihinde backdoorman tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    887
backdoorman, 37 dakika önce yazdı:

Yohimbin kullanacaksan etki görmen için 2 ay kullanmam gerek. 

inatçı yağlar için çok etkili. Alfa reseptör antogonisti diye hatırlıyorum. Bu da epinefrin salgısını artırıp lipolizi artırıyor. 

3 kutu var elimde ama belki Şuan değilde yarışa az kala kullanırım. Yohimbine ile l tyroisin beraber kullanımı deli gibi yağ yaktırır 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rota    225
Askabar, 32 dakika önce yazdı:

3 kutu var elimde ama belki Şuan değilde yarışa az kala kullanırım. Yohimbine ile l tyroisin beraber kullanımı deli gibi yağ yaktırır 

Kimden temin ettin? Burak Hoca ise kutunun içinde kaç hap var?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    887

Merhabalar ofiste canım sıkıldığı için konuyu güncellemek istedim. Şuan sabah aç karna 98 kiloyum. Boyun 44 bel 81 kollar sabah soğuk 44.5 cm. Kürümü bu hafta günlük 3 iü gh ekledim. Süreç güzel ama çok aşırı yorucu gidiyor. Sabahları aç karna 40 dk kardiyo akşamlar en az 1200 kalorilik idman yapıyorum. Sabah kardiyo öncesi termojenik yağ yakıcı carnitin clen ve ara sıra Efedrin alıyorum. Beslneme düzeni 200-150-100 karb şekilde cyle var ve günlük 1 kg protein kaynağı var. Güncel form bu şekilde 

FF5BE814-6396-41F1-AC33-3DC7849E33B9.jpeg 0194BAEE-578C-4B44-90BB-289321E3790F.jpeg FCA776DB-A3E4-49FA-B1A4-713C41C43A97.jpeg 19939397-3511-4395-8189-B741C9527367.jpeg

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.330
Askabar, 30.01.2023 - 17:12 yazdı:

Merhabalar ofiste canım sıkıldığı için konuyu güncellemek istedim. Şuan sabah aç karna 98 kiloyum. Boyun 44 bel 81 kollar sabah soğuk 44.5 cm. Kürümü bu hafta günlük 3 iü gh ekledim. Süreç güzel ama çok aşırı yorucu gidiyor. Sabahları aç karna 40 dk kardiyo akşamlar en az 1200 kalorilik idman yapıyorum. Sabah kardiyo öncesi termojenik yağ yakıcı carnitin clen ve ara sıra Efedrin alıyorum. Beslneme düzeni 200-150-100 karb şekilde cyle var ve günlük 1 kg protein kaynağı var. Güncel form bu şekilde 

Yalnız vücudun gayet güzel oturdu. Çok emek ve paraya mal oldu lakin oldu bu sefer. Emeğine sağlık.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    887
rastlantisal, 9 dakika önce yazdı:

Yalnız vücudun gayet güzel oturdu. Çok emek ve paraya mal oldu lakin oldu bu sefer. Emeğine sağlık.

Çok teşekkür ederim abi. Daha çok yolum var. Eylül e kadar Allah izin verirse bambaşka seviyeye gelecek. Mart ayında trt doz a başlıycam 10-12  kadar bu süreçte kaloriyi bir tık artıracağım. Sonrasında mayıs haziran gibi yarışma hazırlığına start vereceğim. Hazırlık sürecini bu kadar uzun tutma sebebim çok fazla anabolizan almak ve çok katı diyetler yazıp kendimi çok zora sokmak istemiyorum. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ByRooK    1
Askabar, 30.01.2023 - 17:12 yazdı:

maşallah vallahi kıskandım ben çıkmaza girdim neredeyse 1 yıl oldu çokçok az ilerleye bildim şu steroid olayında kime güveneceğimi bilemediğim için bir türlü giremiyorum ve yaklasık 5 aydır cardioda yapmadığım için yavas yavas yağlanmaya basladım 74 den 77 çıktım vs cıkmaza girmek gerçekten çok kötü :(

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    887
ByRooK, 7 dakika önce yazdı:

maşallah vallahi kıskandım ben çıkmaza girdim neredeyse 1 yıl oldu çokçok az ilerleye bildim şu steroid olayında kime güveneceğimi bilemediğim için bir türlü giremiyorum ve yaklasık 5 aydır cardioda yapmadığım için yavas yavas yağlanmaya basladım 74 den 77 çıktım vs cıkmaza girmek gerçekten çok kötü :(

Dostum böyle durumlarda en kötüsü sustanon al ve kardiyoları gerekirse dışarıda yürüyerek yap. Aceleci olmak sonuç getirmiyor yavaş yavaş ilerlemek daha iyi 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ByRooK    1
Askabar, 51 dakika önce yazdı:

Dostum böyle durumlarda en kötüsü sustanon al ve kardiyoları gerekirse dışarıda yürüyerek yap. Aceleci olmak sonuç getirmiyor yavaş yavaş ilerlemek daha iyi 

sustanon araştırcam birde bir ürün gördüm animal cuts die ona da bir bakıcam cardıo olayı aslında tasındıgım ıcın spor salonunu değiştirdim gerçekten kötü bir salon eski salonumda antreman sonrası spinige katılıyordum gerçekten acayip keyifliydi şimdi banda çıkmak zulüm gelio zaten cıkmıomda tasınddıgım ıcın tenıste oynayamıyorum :D ha birde tribilusa basladım bakalım bişiye yarayacakmı

tarihinde ByRooK tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    887
ByRooK, Bir saat önce yazdı:

sustanon araştırcam birde bir ürün gördüm animal cuts die ona da bir bakıcam cardıo olayı aslında tasındıgım ıcın spor salonunu değiştirdim gerçekten kötü bir salon eski salonumda antreman sonrası spinige katılıyordum gerçekten acayip keyifliydi şimdi banda çıkmak zulüm gelio zaten cıkmıomda tasınddıgım ıcın tenıste oynayamıyorum :D ha birde tribilusa basladım bakalım bişiye yarayacakmı

Bence diyet ve kardiyo ile kilo vermeye çalış. Animal cuts kimi insanda çarpıntı vs yapıyor. Onun yerine Burak hocadan fragment alabilirsin. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    887
Emrahtkty, Şimdi yazdı:

Masallah bro iyi gidiyorsun hangi markayla devam suan?

Ya kullandığım ürünün markası yok :) yarışamacı arkadaşımdan temin ettim. Kendi kullandığı ürünler. Overdose olduğuna eminim. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ByRooK    1
Askabar, 16 dakika önce yazdı:

Bence diyet ve kardiyo ile kilo vermeye çalış. Animal cuts kimi insanda çarpıntı vs yapıyor. Onun yerine Burak hocadan fragment alabilirsin. 

bende ki artık yağda değil aslında 108 kg 74 dustum sadece belim arka kısmındakiler yağ ön tarafta okadar yok diyete devam ediyorum zaten de cardio ne yazıkkı hıc yok neyse su fragment nedir bi öğreneyim teşekkürler :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    887
ByRooK, 2 dakika önce yazdı:

bende ki artık yağda değil aslında 108 kg 74 dustum sadece belim arka kısmındakiler yağ ön tarafta okadar yok diyete devam ediyorum zaten de cardio ne yazıkkı hıc yok neyse su fragment nedir bi öğreneyim teşekkürler :)

Fragment büyüme hormonun sadece yağ yakım özelliği. Büyüme hormonuna göre 12-13 kat daha fazla yağ yakıyor. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    887

Merhabalar. 
3-4 hafta oldu buraya yazmayalı. Yaşanan olaylar, kızımın hasta olması vs derken son 3 haftadır spora ilk defa bugün gittim. 3 haftadır beslenmem leş gibi. Full şeker ve yağlı besinler alıyorum mecburiyetten. Salı günü Mersin e döneceğim ve o zaman eski rutin e döneceğim. Bu süreçte ilaçları kesmedim. Devam ediyorum. Güncel Form aşağıdaki gibi. 

1577EC49-FC53-49BB-920C-1BFE6E73A408.jpeg 592B3607-8A84-42D4-9D93-A4FC833DA725.jpeg

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    887

Merhabalar. 
Konuyu güncellemeye geldim. Buraya sürekli yazma sebebim siz değilde aslında kendim için 1-2 sene sonra bakıp ne şekilde süreç yürüttüğümü görmek için. Dün itibaren beslenmemde değişikliğe gittik. Şuan 400 pirinç 100 yulaf şekilde karb düzenim var bu ay bu şekilde gidip önümüzde ki ay forma yöre yön vereceğiz. Şuan formum bu şekilde sabah aç karna 98 kg bel 81-82 arası 

12060D9E-8B48-4C49-AD5F-8A7135494E3E.jpeg 2DC57A90-3F07-4D63-BB1C-110710AA51AE.jpeg 8324D59E-B1A5-4B61-8410-847860984C39.jpeg EE0AFF5C-330F-40FA-B334-6387ABA7020C.jpeg

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.532

Kas kütleni güzel arttırdın, iyi hacimlendin. Definasyonda da sağlam iradeyle devam ediyorsun tebrikler gerçekten :) 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    887
Rdm, 1 dakika önce yazdı:

Kas kütleni güzel arttırdın, iyi hacimlendin. Definasyonda da sağlam iradeyle devam ediyorsun tebrikler gerçekten :) 

Çok teşekkür ederim abi. Daha yolun başındayım. Bu kasımda askere gidip geleceğim o süreçten sonra kan değerlerim müsade ettiği kadar uzun bulk yapıp baya üstüne koyma planım var bakalım inşallah 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.330

Yavaş yavaş ve sabırla doldun. Arada yaşadığın olumsuzluklara rağmen doldun hem de. Çok takdir ediyorum kardeşim seni. 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.