Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Önerilen İletiler

Halil.ty    4

Herkese mutlu haftalar Clenbuterol kullanmayı düşünüyorum yanında etkili olabilecek ne kullanabilirim enjekte ürün kullanmayı düşünmüyorum hangi ürünlerle birlikte kullansam daha etkili olur winstrol- oxandrolone - cardarine - yohumbine - efedrin  neleri tavsiye edersiniz. Kombine edeceğimiz ürünler nasıl kullanılmalı yardımcı olursanız sevinirim 🙏🏻

@metinav

@rastlantisal

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

metinav    4.565
Halil.ty, 12 saat önce yazdı:

Herkese mutlu haftalar Clenbuterol kullanmayı düşünüyorum yanında etkili olabilecek ne kullanabilirim enjekte ürün kullanmayı düşünmüyorum hangi ürünlerle birlikte kullansam daha etkili olur winstrol- oxandrolone - cardarine - yohumbine - efedrin  neleri tavsiye edersiniz. Kombine edeceğimiz ürünler nasıl kullanılmalı yardımcı olursanız sevinirim 🙏🏻

@metinav

@rastlantisal

Sitede araştır bu başlıkları ve yapılan yorumları öncelikle...

Clenbuterol şekerleme değil, önceden deneyimin yoksa yanında başka bir şeyler ekleme.Huyunu suyunu biliyorsan ve az çok nelerle etkileşime girdiğini deneyimlediysen o zaman yanına en etkili ve tabi sert kankası yohimbe uyar.Yohimbenin de kendine göre kullanımı ve yan etkileri var.Belli bir seviyenin ve tecrübenin üzerindeki insanların kullanması gerekir, yoksa ciddi sorunlar yaşatabilir.

Efedrin zaten clenbuterolün seçici olmayan bir benzeridir ve daha hafif yan etkileri mevcut.

Cardarin bir ara madde, ilaç özelliği var ve vucudun bazı sistemlerini kullanarak dayanıklılık ve yağ yakımı sağlıyor.Etkisi doğal olmasından sınırlı.

Winstrol-oxandrolon steroid olduklarından önermem, pct gerektirmesi ve hormonlarına etki etmeleri kaçınılmaz.

Basitçe yağ yakımı safhalarına etki eden faktörleri yazarsak :

a- vucudun enerji ihtiyacını metabolizmayı uyararak arttırmak (clenbuterol-efedrin-tiromel-termojenikler vb.)

b- enerji için yağları hedefe koymak ve işaretlemek (ketojenik moda girmek- uzun süreli açlık diyetleri vb.)

c- yağların depolandığı yerden çıkarılması, çözülmesi ve üzerindeki koruyucu kalkanının kaldırılması (yohimbine-l carnitin vb.)

d- kasların korunması ve bu enerji üretimi sırasında yıkılmaması (anti katabolik özellikte destekler-bcaa vb.)

e- yağlar yakıldığında ortaya çok fazla serbest radikal ve toxic madde çıkar, bunlar için detox (temiz ve bol su-yeşil bitkiler-tioktik asit-klorofil deposu yosunlar vb.)

Kolay gelsin...

tarihinde metinav tarafından düzenlendi
  • Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Halil.ty    4
metinav, 2 saat önce yazdı:

Sitede araştır bu başlıkları ve yapılan yorumları öncelikle...

Clenbuterol şekerleme değil, önceden deneyimin yoksa yanında başka bir şeyler ekleme.Huyunu suyunu biliyorsan ve az çok nelerle etkileşime girdiğini deneyimlediysen o zaman yanına en etkili ve tabi sert kankası yohimbe uyar.Yohimbenin de kendine göre kullanımı ve yan etkileri var.Belli bir seviyenin ve tecrübenin üzerindeki insanların kullanması gerekir, yoksa ciddi sorunlar yaşatabilir.

Efedrin zaten clenbuterolün seçici olmayan bir benzeridir ve daha hafif yan etkileri mevcut.

Cardarin bir ara madde, ilaç özelliği var ve vucudun bazı sistemlerini kullanarak dayanıklılık ve yağ yakımı sağlıyor.Etkisi doğal olmasından sınırlı.

Winstrol-oxandrolon steroid olduklarından önermem, pct gerektirmesi ve hormonlarına etki etmeleri kaçınılmaz.

Basitçe yağ yakımı safhalarına etki eden faktörleri yazarsak :

a- vucudun enerji ihtiyacını metabolizmayı uyararak arttırmak (clenbuterol-efedrin-tiromel-termojenikler vb.)

b- enerji için yağları hedefe koymak ve işaretlemek (ketojenik moda girmek- uzun süreli açlık diyetleri vb.)

c- yağların depolandığı yerden çıkarılması, çözülmesi ve üzerindeki koruyucu kalkanının kaldırılması (yohimbine-l carnitin vb.)

d- kasların korunması ve bu enerji üretimi sırasında yıkılmaması (anti katabolik özellikte destekler-bcaa vb.)

e- yağlar yakıldığında ortaya çok fazla serbest radikal ve toxic madde çıkar, bunlar için detox (temiz ve bol su-yeşil bitkiler-tioktik asit-klorofil deposu yosunlar vb.)

Kolay gelsin...

Düşünceleriniz için çok teşekkür ederim Metin bey sanırım sadece Only clen kullanacağım her hangi bi kombinasyon yapmadan kullanmayı düşünüyorum forumda ki clenle ilgili makaleleri okudum etkileri ve yan etkileri hakkında bilgim var nasıl kombine edebilirim diye danışmak istedim sizce kullanımı nasıl olmalı piramit sistemi mi yoksa günde en fazla iki tablet olacak şekilde devam edip ara verip mi kullanmak gerekir şahsi düşünceniz nedir? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
holyland    321

piramit yap

novalife clen kullaniyom 2. haftadayim işte

1hapla ufscik el titremesi haric etki olmadı yarim ölçek broksin ve kafeinle almama ragmen 

şimdi 2. hafta ayni anda alirsam aa ben clen kullaniyorum dedirtiyor 

ayri ayri alinca daha damarlı geziyorum uzun süre 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.565
Halil.ty, 5 saat önce yazdı:

Düşünceleriniz için çok teşekkür ederim Metin bey sanırım sadece Only clen kullanacağım her hangi bi kombinasyon yapmadan kullanmayı düşünüyorum forumda ki clenle ilgili makaleleri okudum etkileri ve yan etkileri hakkında bilgim var nasıl kombine edebilirim diye danışmak istedim sizce kullanımı nasıl olmalı piramit sistemi mi yoksa günde en fazla iki tablet olacak şekilde devam edip ara verip mi kullanmak gerekir şahsi düşünceniz nedir? 

Piramit artış, daha ılımlı ve uygun olur.

holyland, 4 saat önce yazdı:

novalife clen kullaniyom 2. haftadayim işte

1hapla ufscik el titremesi haric etki olmadı yarim ölçek broksin ve kafeinle almama ragmen 

şimdi 2. hafta ayni anda alirsam aa ben clen kullaniyorum dedirtiyor 

ayri ayri alinca daha damarlı geziyorum uzun süre 

Clenbuterolle efedrini birlikte alman gereksiz risk.Marka takıntısı olarak bakmazsan, balkan clenbuterol daha gerçekçi. :)

4-5 günde bir dozu arttırmak vucudu sarsmaz.Yanına 2-3 günde bir bebek aspirini alabilirsin terlemeyi ve ısıyı arttırır.Damarlanma tansiyonu arttrıdığı için oluyor.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
holyland    321
metinav, 45 dakika önce yazdı:

Clenbuterolle efedrini birlikte alman gereksiz risk.Marka takıntısı olarak bakmazsan, balkan clenbuterol daha gerçekçi. :)

4-5 günde bir dozu arttırmak vucudu sarsmaz.Yanına 2-3 günde bir bebek aspirini alabilirsin terlemeyi ve ısıyı arttırır.Damarlanma tansiyonu arttrıdığı için oluyor.

yok yok allah korun zoretenin de iciyorum suan bile iskence sicak hava

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Halil.ty    4
metinav, 4 saat önce yazdı:

Piramit artış, daha ılımlı ve uygun olur.

Balkan clen deneyeceğim tecrübelerimi sizinle paylaşırım teşekkür ederim 🙏🏻

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Vezuchiy
      Arkadaşlar testo prop masteron prop ve tablet winstrol küründeyim 10 gün sonra ilaçlarım biticek bir kaç yere sordum ve ilacı bıraktıktan 2 gün sonra pct yapmamı tavsiye ettiler kısa esterden kaç gün sonra pct yapılır? @rastlantisal @metinav
    • Yazan: Testofit
      Herkese iyi forumlar,
      Clenbuterol ile ilgili bir sorunum var daha ilk kez bu yıl clen kürüne başladım ve başladığımdan beri bir sorun var clen kullandığımda ilk 3 günde 40mcg olan üründen 1 tablet aldığımda  etkisini hissediyorum titremeler yanma terleme birçok kramp vs fakat 4. Ve devamı günlerde dozajı arttırmama rağmen etki etmiyor artık sorun markalarda mı diyerekten birkaç tane marka değiştirdim ve bunları test etmek için 1 er ay ara verdim ve şua n orijinal cooper pharma clen kullanıyorum ilk 3 gün gene 1 tablet aldığımda çok iyiydi ve devamında aynı kaldı şuan 2. Haftanın ilk gününde 160 mcg yani 4 tablet aldım ve hiçbir etki yok ayıp olmasın diye terlemiyor bile vücut biraz araştırdım reseptörler için ketotifen tavsiye ediyorlar ve sizin önerileriniz nelerdir bu konuyla ilgili ? @metinav
    • Yazan: Zyzzz
      Merhaba arkadaşlar, 
      Bundan 2 yıl önce 3 defa kür yapmıştım şuan %25 yağ oranlarında iyi bir fiziğim var definasyon kürüne giricem yüksek yağ oranında hangi ilaçları önerirsiniz 
      Not : önce yağ oranını düşür vs gibi önerilerde bulunmayın gerekirse only testo ile baslıyıcam değerli bilgilieriniz için tessekür ederim 
    • Yazan: Hasan3542

Arkadaşlar bu markaları kullanan oldumu daha önce aralarında en iyisi hangisidir?
    • Yazan: Dmnzx0
      Merhabalar, daha önceden 1 kez 16 hafta testo - bolde bulk kürü yapmıştım aradan 1 yıl geçti şuanda 2. Kürüm olan definasyon kürüne başladım 15 hafta 300 testo propionat 13 hafta 200 rimobolan kullanıcam
      Şuan 6.haftadayım östrojenimi düşük tutmak istiyorum fakat masteron kullanmak istemiyorum. 10 günde veya haftada 1 arimidex kullansam östrojenimi baskılamaya yeterli olurmu. Genelde jino belirtisi olmadan arimidex kullanımı pek önerilmemiş kürün verimini düşereceğinden kafam çok karıştı kararsız kaldım sizin önerileriniz nedir ?
      Kür başlangıç ve şuanki formumun fotografları

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.