Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Önerilen İletiler

Malatya44    1
Rdm, 24 dakika önce yazdı:

Doktora gittiğinde herhangi bir tedavi uygulamadı mı ? Veya tedavi uygulamasını istedin mi ? Veya  değerlerini görmezden gelirsek ereksiyon , libido sorunun var mı ?

@Rdm Abi seninde tecrūbe ettiğin ūzere referans araliğinda olduğu için normal görūlūyor. Ūroloji gayet iyi diyor. Nöroloji hipofiz temiz diyor endokrine yönlendiriyor. Endokrin 3 ay klomen kullanabilirsin dedi henūz başlamadım. Libidoda, ereksiyonda sorun yok ama yorgunluk,halsizlik, depresif mod bunlar oluyor belirti olarak. Bir de spor yaptığım halde göbek ve yanlar gitmiyor. (Kilom yok sadece göbek var.)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Rdm    2.536
Malatya44, 56 dakika önce yazdı:

@Rdm Abi seninde tecrūbe ettiğin ūzere referans araliğinda olduğu için normal görūlūyor. Ūroloji gayet iyi diyor. Nöroloji hipofiz temiz diyor endokrine yönlendiriyor. Endokrin 3 ay klomen kullanabilirsin dedi henūz başlamadım. Libidoda, ereksiyonda sorun yok ama yorgunluk,halsizlik, depresif mod bunlar oluyor belirti olarak. Bir de spor yaptığım halde göbek ve yanlar gitmiyor. (Kilom yok sadece göbek var.)

3 ay klomen kullan o halde :) Niye denemiyorsun ? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.536
Malatya44, 1 dakika önce yazdı:

Denicem abi. Yanına ekleyebileğim vitamin var mı acaba ? @Rdm

Çinko, D vitamini, düzenli spor, protein ağırlıklı beslenme, yiyebiliyorsan bol maydanoz soğan. 3 ay değil de en azından 1 ay deneyip test sonuçlarına bakıp devam edip etmemeye karar verebilirsin. Sonrasında dışarıdan testosteron almak yada almamaya karar verilebilir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Malatya44    1
Rdm, 38 dakika önce yazdı:

Çinko, D vitamini, düzenli spor, protein ağırlıklı beslenme, yiyebiliyorsan bol maydanoz soğan. 3 ay değil de en azından 1 ay deneyip test sonuçlarına bakıp devam edip etmemeye karar verebilirsin. Sonrasında dışarıdan testosteron almak yada almamaya karar verilebilir.

@Rdm Testi ilaç kullanımı devam ederken mi vereyim yoksa belli bir sūre kullanmadıktan sonra mı abi ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.536
Malatya44, 19 saat önce yazdı:

@Rdm Testi ilaç kullanımı devam ederken mi vereyim yoksa belli bir sūre kullanmadıktan sonra mı abi ?

1 ay klomen kullanımı sonrası ver ki testosteronun artacak mı onu görelim. Eğer artıyor ise ilacı bırakıp 1 ay sonra tekrar test vermen gerekecek ki aynı kalacak mı yoksa yine mi düşecek görelim :) 

Ben doktor değilim, doktorun bana uyguladığı tedavi yöntemini söylüyorum sana, kişiden kişiye değişir tabiki ama düşük testosteron oranında yapılan tedavi genel geçer olarak böyle.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Malatya44    1

@Rdm Abi merhaba benzer durumlardan geçtiğini bildiğim için soruyorum. Yaşım 25. Doktorun tavsiyesi ūzerine 3 aydır klomen kullanıyorum. Total testo 240 lardan 500 lere geldi. Dİğer değerlerde şöyle değişmiş. E2 36 dan 70 e Lh 3 ten 11 e Fsh 3 ten 7.50 a gelmiş. Hormom dūşūklūğūnū giderebilmek için başlamıştım ilaca. İlacı bırakmamla bu değerler dūşecek mi? Sporada başlayıp kas kūtlesi kazandıktan sonra mı bırakmayı deneyim klomeni ? Sizlerden de yorum bekliyorum değerli hocalarım. @rastlantisal @metinav

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Sayrox    60
Malatya44, 19 saat önce yazdı:

@Rdm Abi merhaba benzer durumlardan geçtiğini bildiğim için soruyorum. Yaşım 25. Doktorun tavsiyesi ūzerine 3 aydır klomen kullanıyorum. Total testo 240 lardan 500 lere geldi. Dİğer değerlerde şöyle değişmiş. E2 36 dan 70 e Lh 3 ten 11 e Fsh 3 ten 7.50 a gelmiş. Hormom dūşūklūğūnū giderebilmek için başlamıştım ilaca. İlacı bırakmamla bu değerler dūşecek mi? Sporada başlayıp kas kūtlesi kazandıktan sonra mı bırakmayı deneyim klomeni ? Sizlerden de yorum bekliyorum değerli hocalarım. @rastlantisal @metinav

Merhaba 3 aydır klomeni her gün 1 tablet mı alıyorsunuz yoksa yarım tabletmi.

3 aylık sürede klomeni 25 gün kullan 5 gün bırak sonra tekrar 25 gün devam şeklindemi kullandın. ?

Klomeni 6 ay boyunca kullanabilirsin. Bırakınca Lh TSH hormonunda bir miktar azalma oluşacaktır. 

Estradiolun referansın çok üstüne çıkmış. Eğer birden bırakırsan Testosteronun çok düşebilir.

Klomeni bırakıp Günlük 10 mg tamoksifen kullanımına başlaya bilirsin klomifen ile benzer etki gösterir estradiol reseptörlerine bağlanarak vücudun östrojeni kullanmasini engeller. Aynı zamanda hipofiz bezinin Yükselmiş estradiol miktarını algilayabilmesini koreltir. Bu sayede testosteron düzeyin biraz daha artacak testis leyding hücrelerin Daha fazla olgunlaşacak.

30 günün sonunda Lh,FSH,Prolaktin,progesteron,estradiol,Total testosteron testini tekrarlanmalısin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Malatya44    1

@Sayrox Gūn aşırı 25 mg kullandım. Yani 1 gūn alıp diğer gūn almayarak. Bıraktığımda tekrar eski seviyelere mi dūşeceğim. Bu değerleri korumak için ne yapmayalım ? E2 ilaçla birlikte 2 katına çıktı. Spor yapsam e2 dūşer testo biraz toplar mı ? 25 yaşımda 240 lı doğal değerler hiç normal değil. En azından kalıcı olarak 500 lerde tutabilmem lazım. Önerilerine, fikirlerine açığım.

Dūzeltiyorum hap 50 mg. Gūn aşırı şekilde aldım. @Sayrox

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Sayrox    60
Malatya44, 23 saat önce yazdı:

Bıraktığında bir miktar lh FSH testosteron azalacak ama en eski halini almaz. 

Klomeni bırakıp her gün 1 tablet 10 mg tamoksifen ile devam edebilirsin 75 mg klomene eş değerdir. Artan estradiol miktarını düşürecek Testosteronu bir miktar daha arttıracaktır. 

Tamoksifen 14 kullanıp 15 inci gün kan tahlilini tekrarlaman gerekli sonrasında tekrar yorum yapabiliriz. Günün birinde olgunlaşmış Leydig hücreleri ile birlikte tamamen klomen tamoksifen olayını bitirmiş olursun.

Tabiki yağ oranını düşürdüğün taktirde daha fazla testosteron hormonuna sahip olursun.

Aynı zamanda E vitamini bir antioksidandir sperm miktarı ve hareketliliğinde artış sağlar 14 gün boyunca kullanabilirsin.

tarihinde Sayrox tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.