Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Önerilen İletiler

hectordoyle    638
holyland, 11 saat önce yazdı:

benimde şuan yaptığım kür en güzel geçen kürüm pump,libido,ereksiyon herşey max geziyorum

formum da çok güzel oldu 10 kişiden 7 si bana bakıyor salonda ufaktan da olsa xD

pazartesi perşembe 0.8ml test e(250)

çarşamba boş 

salı cuma cumartesi pazar 0.5ml tren a(100)

sen hala kürdemisin çılgın çocuk :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

holyland    321
hectordoyle, 1 saat önce yazdı:

sen hala kürdemisin çılgın çocuk :D

ben galiba bağımlı oldum anabolikleri bırakmak sorun olmuyor da test i kesip pct yapmaya hala yemiyor😓

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.380
susuzadam, 15 saat önce yazdı:

Aromasin ile östrojen dipte gezdim 3 gün, tamamen benim hatamdı. Ama aromasinde daha az doz gerekiyor bana onu farkettim. En sonunda ise östrojenle uğraşmayı bıraktım.

Arimidex ise tam belaydı. Haftanın 2 gün bok gibi hissedip, 2 günü güzel, geri kalanında nötr dolaşıyordum. İlaç metabolizması ve dozaj ile alakalıydı herhalde. Ama çok daha kısa etkili olduğunu deneyimlemiş oldum.

Aromasin 5 güne kadar götürüyor, arimidex ise micro-dosing yapsam EoD alınabilecek bir ilaç gibi.

Testoyu artırmayı kafaya koyduğumda uğraşırım muhtemelen, şimdilik derdim değiller :) 

Arimidexin rebound etkisi mevcut tekrardan geri sıçrayabiliyor. Ama aromasinde bu durum yok o yüzden daha dengeli bir östrojen için kesinlikle aromasin.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
susuzadam    66
rastlantisal, 14.11.2022 - 09:19 yazdı:

Yükselen progesterol etkisi o :)

Bende de aynısını yaptı. Beraberinde yükselen prolaktini kontrol altında tuttuğun sürece de öyle gider. 

deneyimlerime göre 80kg biri için 150mg tren / 300 prop çok tatlı sonuç veriyor. Üstelik sorunsuz gidiyorsun.

Ben de 200 tren-600 test ile bulk'a geçeceğim. Elimde kalan 1 ve yarım insülin kalemi Humalog'u da, antrenman şiddetleri gerçekten arttığında ekleyeceğim ve gerekirse yenilerini temin ederim diyorum.

Bir buçuk aydır 200 civarı testo ve 300 civarı tren kullandım, antrenman şiddetim değişmedi, hatta low test-high tren yaptığım için trenin yan etkileri gerçekten hissedilmez oldu.

Şimdilik kan değerlerim şöyle:

image.png.6a2448b71ca694e80a15f6eaacf62327.png

image.png.ca97f25ee56f2b8dc88fbac90421d72b.png

image.png.f03c5c8825ae61814c5b66aaa6dd4bdb.png

image.png.db6c9c81a22254a2542699d3b1abbff6.png

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
susuzadam    66
otopsicikedi, 14.11.2022 - 14:31 yazdı:

Ama aromasinde bu durum yok o yüzden daha dengeli bir östrojen için kesinlikle aromasin.

Geçen seferki 600 test e - 200 tren e dönemimde, ne zaman aromasin alsam dizlerim ağrıyor oldu. Trenin östrojeni düşürdüğünü hiç duymadım, hatta östrojen değerlerim de 125 civarı seyrediyordu.

Sanırım bu sefer gerçekten doz ayarlamasını çözmem gerekecek. 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
sonmez    39
holyland, 14.11.2022 - 13:30 yazdı:

ben galiba bağımlı oldum anabolikleri bırakmak sorun olmuyor da test i kesip pct yapmaya hala yemiyor😓

Ne zamandır test alıyorsun hocam 

Galiba yaklaşık 1 senedir kürdesin.Alt takımlarda durum ne küçülme oldu mu 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.389
susuzadam, 6 saat önce yazdı:

Geçen seferki 600 test e - 200 tren e dönemimde, ne zaman aromasin alsam dizlerim ağrıyor oldu. Trenin östrojeni düşürdüğünü hiç duymadım, hatta östrojen değerlerim de 125 civarı seyrediyordu.

Sanırım bu sefer gerçekten doz ayarlamasını çözmem gerekecek. 

Kontrol altında prolaktin, görece yüksek E2, tren yüzünden bir tık yükselmiş karaciğer değerleri gayet güzel değerler.

Seni trenin yan etkisinden koruyan şey kontrol altına aldığın prolaktin bence. Başlığımı takip ediyorsan bizzat kendi üzerimde deneyimledim bunu. Prolaktini kontrol altında tuttuğun sürece psikolojik yan etki babında tren süt liman oluyor. Orada tek önüne geçemediğim yan etki gereksiz cesaret oldu. Öfkesiz cesaret diyebiliyorum. God mode açık gezmek gibi bir şey :)

300 testo - 180 tren dozu bana iyi geldi. Prolaktini de kontrol altına alınca negatif yönde yan etki yaşamadım. Zaten sonraki blast döneminde testo miktarını biraz daha azaltıp gözlemleyeceğim. Yüksek doz bizim son silahımız. Başta kullanmamak gerek.

nihai vücut formunu merak ediyorum. Mümkün olduğunda paylaşırsan sevinirim.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
holyland    321
sonmez, 8 saat önce yazdı:

Ne zamandır test alıyorsun hocam 

Galiba yaklaşık 1 senedir kürdesin.Alt takımlarda durum ne küçülme oldu mu 

değişiyor knk bazen kucuk duruyor bazen normal özelikle akşamları neredeyse eski haline dönüyor 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
sonmez    39
holyland, 2 saat önce yazdı:

değişiyor knk bazen kucuk duruyor bazen normal özelikle akşamları neredeyse eski haline dönüyor 

Libido nasıl psikoloji nasıl knk 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
holyland    321
sonmez, 32 dakika önce yazdı:

Libido nasıl psikoloji nasıl knk 

tavan libido, psikoloji ortalama türk genci

• ahahaha 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
cemkuray    22
holyland, 1 saat önce yazdı:

tavan libido, psikoloji ortalama türk genci

Nası ya hani çok mutlu oluyoduk küre girince yine aynı psikolojide mi kalcam ben

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
susuzadam    66
rastlantisal, 8 saat önce yazdı:

Seni trenin yan etkisinden koruyan şey kontrol altına aldığın prolaktin bence

Galiba fazla baskıladığımdan ED sorunu yaşıyordum. Testoyu 150'ye düşürdüğümde, cabaseri de haftalık 1mg'dan, 0.25'e çektim. Böylece 1 civarı olan prolaktin biraz da olsun yükselmiş oldu. 

Aslında dopamin agonisti olan şeyi kullanmaktan kaçınmak gerek. Bunun yolu da prolaktin üretimini azdıran, östrojen ve progesteron ikilisinden birini aradan çıkarmaktan geçiyor. 

Ya TRT dozda takılınacak, ya da östrojeni kontrol altında tutma yolu seçilecek.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
susuzadam    66
metinav, 13.11.2022 - 22:33 yazdı:

Bunu yıllar önce ben de deneyimlemiş ve forumda yazmıştım.Trenbolonun yan etkilerinin şiddeti bu dozlama da azalıyor ve anabolik etkide kayıp yaşanmadan verimli şekilde daha sakin kür tamamlanabiliyor diye yorum yazmıştım.Aklın yolu bir sonuçta insanlar deneyerek farkı görebiliyorlar...

Tekrardan hataya düşüp, trenin beynimi sınamasına yol açtım..

Haftalık 100 test-300 trende testosteron değeri 550 geldi, sosyallik sıfıra yaklaştı, hiçbir şey yapasım kalmadı. Ben de testosteronu 350'ye çekip, treni 200'e indirerek bunu aşarım diye düşündüm.

Testo-e, tren ise ace.

1 hafta daha dolmadan, iyi hissetmeye başladım. 1-1.5 hafta geçtikten sonra ED tekrar geldi, günde 1 proviron, haftada çeyrek cabaser almama rağmen.

Bendeki bu sorunu tam olarak anlamış değilim.

100 testoda, günlük 100mg proviron denediğimde ilk gün toparlamıştı beni, 2. gün  ise yerin dibine soktu. Provironu 50mg üstüne çıkmamaya karar verdim. 

Testo da 100 ile 350 arasında bir değerdeyken iyi hissetmiştim, 350'ye yükseltmekle iyi yaptığımı düşündüm. Şuan trenin deli öfkesi ve sabırsızlığı yok, öfke hissedilse de asıl sorun ED.

Psikoloji ve hormonal durum bu durumda önemliyken, benim aşırı hassas alt takımın bu gereksiz yere uğraştırmasından da sıkıldım, yorulmaya başladım.

Antrenman şiddetinde sorun yok, iştah normal durumda, hayatın stresi herkes kadar var ama prolaktin veya östrojen kaynaklı olduğunu düşünmediğim şeyler yüzünden ED ile uğraşıyorum.

Son kez 150 civarı testo gidicem, iki günde bir 48mg civarı. Kaşıntım yok, batma hissi veya hassasiyet yok. Ama spontan ereksiyonlar da yok veya güçsüz. Tamamen pes etmedikçe trenden çıkmayı da düşünmüyorum çünkü kan değerlerim trene göre gayet iyi durumda ve treni hayatımda belki en güvenli alabileceğim yaş aralığımdayım.

Bakalım ne olacak ben de merak ediyorum..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.578
susuzadam, Bir saat önce yazdı:

Tekrardan hataya düşüp, trenin beynimi sınamasına yol açtım..

Haftalık 100 test-300 trende testosteron değeri 550 geldi, sosyallik sıfıra yaklaştı, hiçbir şey yapasım kalmadı. Ben de testosteronu 350'ye çekip, treni 200'e indirerek bunu aşarım diye düşündüm.

Testo-e, tren ise ace.

1 hafta daha dolmadan, iyi hissetmeye başladım. 1-1.5 hafta geçtikten sonra ED tekrar geldi, günde 1 proviron, haftada çeyrek cabaser almama rağmen.

Bendeki bu sorunu tam olarak anlamış değilim.

100 testoda, günlük 100mg proviron denediğimde ilk gün toparlamıştı beni, 2. gün  ise yerin dibine soktu. Provironu 50mg üstüne çıkmamaya karar verdim. 

Testo da 100 ile 350 arasında bir değerdeyken iyi hissetmiştim, 350'ye yükseltmekle iyi yaptığımı düşündüm. Şuan trenin deli öfkesi ve sabırsızlığı yok, öfke hissedilse de asıl sorun ED.

Psikoloji ve hormonal durum bu durumda önemliyken, benim aşırı hassas alt takımın bu gereksiz yere uğraştırmasından da sıkıldım, yorulmaya başladım.

Antrenman şiddetinde sorun yok, iştah normal durumda, hayatın stresi herkes kadar var ama prolaktin veya östrojen kaynaklı olduğunu düşünmediğim şeyler yüzünden ED ile uğraşıyorum.

Son kez 150 civarı testo gidicem, iki günde bir 48mg civarı. Kaşıntım yok, batma hissi veya hassasiyet yok. Ama spontan ereksiyonlar da yok veya güçsüz. Tamamen pes etmedikçe trenden çıkmayı da düşünmüyorum çünkü kan değerlerim trene göre gayet iyi durumda ve treni hayatımda belki en güvenli alabileceğim yaş aralığımdayım.

Bakalım ne olacak ben de merak ediyorum..

Testosteronu çok düşürme, min. 250 mg olsun haftalık...Trenbolonla oynamak da anlamsız, benim gözlemlediğim kadarıyla birikerek belli bir seviyeye ulaştıktan sonra etki ve yan etkileri başlıyor.Dozu aşırı yükseltmek yan etki şiddetini arttırır ve buna gerek yok...Ben çok saldırgan oluyordum, sağa sola sataşıyordum özellikle eş dosta...İyi değil bu saldırganlık dürtüsünün aşırı artması, başa bela olur her açıdan.Onun için ağır ama güvenli gitmek daha mantıklı bana göre.

250 testosterona, 250-400 trenbolon uygulanabilir oran olarak...Kişisel olarak 3-4 haftada bir dozlarla oynanabilir gelişime göre.

Trenbolon progesteronu ve prolaktini arttırabildiği gibi tiroidleri de yavaşlatabiliyor...Libido için bu faktörler olumsuz etkide.Ayrıca artan progesteron ve prolaktin için vucut, östrojen aromatizasyonunu arttırıyor olabilir dengelemek için...Yine dht sentezini baskılayan progesteron faktörü sözkonusu...Kişi hasssas ise bunları değerlendirmeli.Bende trenbolon hiç ed yapmadı, tam tersine ağrılı ve sert ereksiyonlara neden olabiliyordu.Tamamen bünyeyle ve hormonel yapıyla alakalı bir şey...Deneyerek çözümlemekten başka çok bir yol yok...

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
susuzadam    66
metinav, 01.12.2022 - 00:02 yazdı:

Testosteronu çok düşürme, min. 250 mg olsun haftalık...Trenbolonla oynamak da anlamsız, benim gözlemlediğim kadarıyla birikerek belli bir seviyeye ulaştıktan sonra etki ve yan etkileri başlıyor.Dozu aşırı yükseltmek yan etki şiddetini arttırır ve buna gerek yok...Ben çok saldırgan oluyordum, sağa sola sataşıyordum özellikle eş dosta...İyi değil bu saldırganlık dürtüsünün aşırı artması, başa bela olur her açıdan.Onun için ağır ama güvenli gitmek daha mantıklı bana göre.

100'den 350'ye çıkarken gerçekten iyiydim. Ara doz tam olarak nerededir, 200'ün biraz üstü veya altındadır tahminimce.

Gerçekten dediğin gibi abi, sorun yokken sorun varmış gibi düşünceler geliyor. Sıklıkla depresif yapıyor ilaç.

Herhalde benim gibi hisseden birisi, 600 testo yanına max 50-100 tren ekleyebilir. İnsanı toplumdan soyutlamakla kalmıyor, yaşamak bile anlamsız geliyor çoğu zaman.

DSM-5 tanı kriterlerine göre majör depresif bozukluk yaşatıyor bildiğin. İki ucu boklu değnek derler, aynen ondan.

350 bile rahatsız ediyorken, 250 gözümü korkutmadı değil. Sanki aradığım 150-200 arasıymış gibi geliyor. Elime henüz testo propiyonat geçmedi. O geçmiş olsa daha seri deneyebilirdim. Şimdi enantatın hantallığıyla baş başayım, ilacın metabolize olmasını bekliyorum öylece.

Bu arada, hormonal değerler, tiroit de dahil normal sınırlardayken, testo orta düzeye çıktığı an, ED başlıyor. Anlam halen veremiyorum. 1'er tane proviron da atıyorum her sabah.

@Loving @rastlantisal @metinav

Bu tren konusunda bazı periyotlar oluyor, yumuşamayı aşamıyorum. Prolaktin veya östrojen hep beklenen aralıklarda. Aromatizasyonu körükleyecek dozlarda da değilim. Ayrıca proviron da kullanıyorum. Alt takım tam anlamıyla "şeyimin keyfine göre" algısına bürünüyor, ilişkide zevk kesiliyor sonra ben yokum diyor. 100mg atmazsam sildenafil de kurtarmıyor.

Serbest testo dedik, 50mg proviron denedim çözmedi. Östrojenle Aromasin veya arimidex ile uğraşmayı kesip, direk testoyu düşürdüm çözmedi. Cabaser atıyorum, haftada 1 veya 2 çeyrek, o da çözmüyor. 

Bugün testo-prop gelecek elime. Yakın zamanda ne yapmamı, ne uygulamamı önerirsiniz. Trenle alakalı zerre öfkem yok, tek sinirlendiğim şey keyfine göre takılan alt takım. Partnerim bu kadar anlayışlı olmasa çıldırırdım galiba.

Öbür yandan trende ne halt varsa, onu vurmaktan kendimi alıkoyamıyorum.

Diyeceğim, yardımlarınızı rica ediyorum..

tarihinde susuzadam tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.389
susuzadam, 16 dakika önce yazdı:

@Loving @rastlantisal @metinav

Bu tren konusunda bazı periyotlar oluyor, yumuşamayı aşamıyorum. Prolaktin veya östrojen hep beklenen aralıklarda. Aromatizasyonu körükleyecek dozlarda da değilim. Ayrıca proviron da kullanıyorum. Alt takım tam anlamıyla "şeyimin keyfine göre" algısına bürünüyor, ilişkide zevk kesiliyor sonra ben yokum diyor. 100mg atmazsam sildenafil de kurtarmıyor.

Serbest testo dedik, 50mg proviron denedim çözmedi. Östrojenle Aromasin veya arimidex ile uğraşmayı kesip, direk testoyu düşürdüm çözmedi. Cabaser atıyorum, haftada 1 veya 2 çeyrek, o da çözmüyor. 

Bugün testo-prop gelecek elime. Yakın zamanda ne yapmamı, ne uygulamamı önerirsiniz. Trenle alakalı zerre öfkem yok, tek sinirlendiğim şey keyfine göre takılan alt takım. Partnerim bu kadar anlayışlı olmasa çıldırırdım galiba.

Öbür yandan trende ne halt varsa, onu vurmaktan kendimi alıkoyamıyorum.

Diyeceğim, yardımlarınızı rica ediyorum..

Yerinde olsam treni bırakırım. 

Konfor alanımı bozacak ne varsa bırakırım. Şahsi düşünceme göre keyfimi bozacak hiç bir şeye değmez. Partnerimi sürekli anlayışlı olmasını beklemem. Keza o da insan. 

Tren dediğin şeyi 5 haftadan uzun kullanmak zaten tehlikeli. Fazlası ile ağır metal içeriyor. Ağır metalin acısı çok sonradan çıkabilir. Bu konuda yazılmış tonla makale var. NOR19 grubu hiç bir anabolizanın şakası yok.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
susuzadam    66

Bunlar son zamanlardaki bütün biyokimya testlerim. Treni hep ortalama 200mg civarı kullandım. Testoda ise 500-600mg'dan 100'e geçmek için 1 hafta hiç testosteron vurmadım bundan hemen sonra 1 kasımda tamamen libido kaybı oldu. Sonra testosteron eksikliğine verip sustanon vurmaya başladım ufak dozlarla, o sırada gerçekten iyiydi sex drive. Sonra 100mg testo-e devam ettim. Yine sex drive'da düşüş oldu. Bu sefer kan verdim, total testosteron değerim 5.59 geldi. Böyle devam ettim, 23 kasıma kadar, sonra kan verdim, testosteron 6.29 geldi. Bu sefer haftalık 350mg'a yükseltmeye karar verdim, sorunu bu çözer diye. Şuan gene bir halt olduğu yok, hatta semptomlar şiddetlendi.

@rastlantisal @Loving @metinav

Şuan tek istediğim, tren kullanmaya devam edebilmek. Ve sex drive'ımın geri gelmesi. Libidom var, sürekli seks yapmak isterim ama sex drive yok.

image.thumb.png.94b2489ad2980afdd14345e743397ab9.pngimage.thumb.png.4d684b43f7dcd82ff6bf6554824e4d39.pngimage.thumb.png.b8baa26d23febc74f08e0a64980406fe.pngimage.thumb.png.8e55ae0e56c4cb54320a2ef14449830b.png

tarihinde susuzadam tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    638

Estradiol çok yüksek geldi gözüme, aromasin ya da arimidex kullanıp bunu düşürebilirsin. SHBG nin düşük olması da ED ye yol açar çünkü o seviyede bir SHBG kanındaki o kadar seks hormonunu dokulara taşıyamaz. Bundan dolayıdır ki uzun süreli proviron kullanımı önerilmiyor. 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
susuzadam    66
hectordoyle, 4 dakika önce yazdı:

Estradiol çok yüksek geldi gözüme, aromasin ya da arimidex kullanıp bunu düşürebilirsin. SHBG nin düşük olması da ED ye yol açar çünkü o seviyede bir SHBG kanındaki o kadar seks hormonunu dokulara taşıyamaz. Bundan dolayıdır ki uzun süreli proviron kullanımı önerilmiyor. 

Provironu 20 gündür kullanıyorum denebilir. Öncesinde kullanmamama rağmen SHBG hep düşük geliyordu. Östrojene de kimileri trenbolon moleküllerini ölçüyor, ölçüm yanıltıcı diyor.

Aromasini birkaç defa denedikten sonra yoruldum, her aldığımda dizlerim acıyordu, sanki olan östrojen de gitmiş gibiydi.

Başka bir açıdan bakarsak, hiç düşünmediğim yolak östrojen, belki de harbiden yüksektir ama trene dair bütün yan etkileri gözlemledim, halen sıçanlar gibi terlemekteyim, insomnia da geliyor ara sıra. Canım yandığı için daha da kaçıyorum Aİ'lerinden.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.389

Raporu yorumlamayacağım.

Onun yerine çok tehlikeli gördüğüm bir konuya değineceğim. 

Amaç için mi kür? Yoksa hissettirdiklerine bağımlı olunduğu için mi kür?

Kür bağımlısı olmayın arkadaşlar. Bu sizi felakete götürür. En iyi kumarcı her şeyi kazanan değildir. Her şeyi kaybeden de değildir. Masadan ne zaman kalkacağını bilendir.

Şu noktada altını çizerek söylüyorum lütfen treni bırak. O ilaç asla iradenden güçlü olmamalı.

Düşük doz testo, yüksek doz anabolik akımı da yeni yeni yayılmaya başladı. Nor19 grubu anaboliği asla ama asla en az yarısı kadar doz fazla testosteron almaksızın vücuduma enjekte etmeye cesaret edemem. Çok güçlü kimyasallardan bahsediyoruz. Aldıklarınızı zarar bazında tartacak olsanız testosteronun zararı, anaboliklerin yanında devede kulak. Testosteronu da anaboliğin yan etkisinden korunmak için alıyoruz. Öyle ise niye koruyucunun dozunu düşürüyorsunuz?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
susuzadam    66
rastlantisal, 13 dakika önce yazdı:

Raporu yorumlamayacağım.

Onun yerine çok tehlikeli gördüğüm bir konuya değineceğim. 

Amaç için mi kür? Yoksa hissettirdiklerine bağımlı olunduğu için mi kür?

Kür bağımlısı olmayın arkadaşlar. Bu sizi felakete götürür. En iyi kumarcı her şeyi kazanan değildir. Her şeyi kaybeden de değildir. Masadan ne zaman kalkacağını bilendir.

Şu noktada altını çizerek söylüyorum lütfen treni bırak. O ilaç asla iradenden güçlü olmamalı.

Düşük doz testo, yüksek doz anabolik akımı da yeni yeni yayılmaya başladı. Nor19 grubu anaboliği asla ama asla en az yarısı kadar doz fazla testosteron almaksızın vücuduma enjekte etmeye cesaret edemem. Çok güçlü kimyasallardan bahsediyoruz. Aldıklarınızı zarar bazında tartacak olsanız testosteronun zararı, anaboliklerin yanında devede kulak. Testosteronu da anaboliğin yan etkisinden korunmak için alıyoruz. Öyle ise niye koruyucunun dozunu düşürüyorsunuz?

Başka seçenek kalmıyor zaten, treni şimdilik 1 haftalığına çıkarıyorum. Testo prop ile standart 500 only testo yaparmışcasına takılacağım. Harbiden trense sorun, ya limit koyulacak, ya da kendisine bir süre elveda denilecek.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hafifzargana    216

her bir değerin ne anlama geldiğini biliyorsun buna rağmen niye kendine bunu yapıyorsun hdl düşük ldl yüksek an ve an damarların tıkanıyor şu anda kız arkadaşınla yaşadığın sorunlara değecek mi kendini üzdüğüne değecek mi 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.389
susuzadam, 33 dakika önce yazdı:

Başka seçenek kalmıyor zaten, treni şimdilik 1 haftalığına çıkarıyorum. Testo prop ile standart 500 only testo yaparmışcasına takılacağım. Harbiden trense sorun, ya limit koyulacak, ya da kendisine bir süre elveda denilecek.

1 haftada anlayamazsın. 5 hafta çıkarmalısın.

Tekrar söylüyorum NOR19 grubunu uzun soluklu kullanmak intehar gibi bir şey. Tren gibi en tehlikelisini uzun soluklu kullanmak delilik. Kıymayın kendinize lütfen. 

Testo propta ise 300mg yeterli gelir. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
susuzadam    66
rastlantisal, 2 saat önce yazdı:

1 haftada anlayamazsın. 5 hafta çıkarmalısın.

Tekrar söylüyorum NOR19 grubunu uzun soluklu kullanmak intehar gibi bir şey. Tren gibi en tehlikelisini uzun soluklu kullanmak delilik. Kıymayın kendinize lütfen. 

Testo propta ise 300mg yeterli gelir. 

Ben zaten tanrı gibi hissediyorum, gün içinde hiçbir sorun yok, tansiyonum da normal. Şimdiki operasyon şahmeran falan olacak zannımca. Tek ama en büyük sorunu çözüp rahatlamak amacım. Gerekirse 1 ay veya üstü kullanmam

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.389
susuzadam, 54 dakika önce yazdı:

Ben zaten tanrı gibi hissediyorum, gün içinde hiçbir sorun yok, tansiyonum da normal. Şimdiki operasyon şahmeran falan olacak zannımca. Tek ama en büyük sorunu çözüp rahatlamak amacım. Gerekirse 1 ay veya üstü kullanmam

Senede 2 kereden fazla ve toplamda 10-12 haftadan uzun NOR19 kesinlikle tavsiye etmem. 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: ugurrgennc
      Merhabalar arkadaşlar,
      İlk kür olarak 4-5 haftalığına haftalık 500mg only testo gitmeyi planlıyorum ardından 3 ay kadar da yanına npp vb. ilaçlar ekleyerek temmuzda olacak yarışmaya hazırlanmak istiyorum.
      Bu 4-5 haftalık only testo sırasında nelere dikkat etmeliyim? Neler yapmalıyım, tavsiyeleriniz nelerdir ?  Testo olarak da iran testo tercih ettim.
      Cevaplar için teşekkürler
    • Yazan: best16.5
      Merhaba hocalarım,
      17 den yeni 18 geçtim 15 yaşımda bir sustanon kürü vardı şimdi 18 Yaşındayım sustanon kürü yaptım biraz bekledikten sonra bir kür daha yapıcam ama yan etkileri ve zararları en az olan steroitler nedir bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim?
    • Yazan: h4runx
      Merhaba,
      3 Yıl önce haftada 750mg testo propionat kullandım. Kürün 6. haftasında sakatlık yaşadım ve pct yapamadan bıraktım. Libido düşüklüğü sebebiyle kan testi yaptırdığımda total testo alt sınırda çıktı, prolaktin ise 44. Sanırım pct yapmadığım için hormonlarım hala normale dönmemiş.
      Ne yapabilirim? Pregnly veya klomen mi kullanayım? Teşekkür ederim. 
    • Yazan: Dmnzx0
      Merhabalar, daha önceden 1 kez 16 hafta testo - bolde bulk kürü yapmıştım aradan 1 yıl geçti şuanda 2. Kürüm olan definasyon kürüne başladım 15 hafta 300 testo propionat 13 hafta 200 rimobolan kullanıcam
      Şuan 6.haftadayım östrojenimi düşük tutmak istiyorum fakat masteron kullanmak istemiyorum. 10 günde veya haftada 1 arimidex kullansam östrojenimi baskılamaya yeterli olurmu. Genelde jino belirtisi olmadan arimidex kullanımı pek önerilmemiş kürün verimini düşereceğinden kafam çok karıştı kararsız kaldım sizin önerileriniz nedir ?
      Kür başlangıç ve şuanki formumun fotografları

• Yazan: havabukucu
      Herkese merhaba saygılar testo enanthate 250 mg kürümün 9.haftasındayım bir diyetisyenle anlaşıp beslenme programı çıkarttım ama programda azar azar kaçamaklar yapabileceğimi söyledi bir rivayete göre kürde beslenme önemli değilmiş bu doğru mu bana aşırı saçma geldiği için soruyorum. 

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.