Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

SawaDa

Natural olarak yarışmak ?

Önerilen İletiler

SawaDa    31

Herkese merhaba,

VG sporunu 7 yıldır natural olarak yapıyorum. Sürekli okudum, araştırdım, izledim, dinledim kendimi geliştirmeye çalıştım. Bir çok tecrübem oldu antrenman konusunda beslenme konusunda ... Bu süreçte bulk dönemim oldu definasyon dönemim oldu kendimi denemek için test etmek için vücudumu istediğim gibi değiştirebildim beslenmemi planladım antrenmanımı planladım...

Ama hiç bir zaman yarışma seviyesinde kuruyamadım... Natural olarak bu mümkün mü ? Yarışmaya gidebilecek seviyede natural olarak kuruyabilir miyim ?

Tecrübesi olan abilerimden ve kardeşlerimden yardım istiyorum bütün süreci anlatabilirlerse çok sevinirim. Teşekkürler

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Askabar    839
SawaDa, 2 dakika önce yazdı:

Herkese merhaba,

VG sporunu 7 yıldır natural olarak yapıyorum. Sürekli okudum, araştırdım, izledim, dinledim kendimi geliştirmeye çalıştım. Bir çok tecrübem oldu antrenman konusunda beslenme konusunda ... Bu süreçte bulk dönemim oldu definasyon dönemim oldu kendimi denemek için test etmek için vücudumu istediğim gibi değiştirebildim beslenmemi planladım antrenmanımı planladım...

Ama hiç bir zaman yarışma seviyesinde kuruyamadım... Natural olarak bu mümkün mü ? Yarışmaya gidebilecek seviyede natural olarak kuruyabilir miyim ?

Tecrübesi olan abilerimden ve kardeşlerimden yardım istiyorum bütün süreci anlatabilirlerse çok sevinirim. Teşekkürler

dostum bildiğim kadarıyla insan vücudu bazı foksiyonlarını yerine tam olarak getire bilmek için belli bir yağ oranında olmaya ihtiyaç duyuyor. bu sebeple bence doğal olarak %2-3 yağ oranına inmem mümkün değil. yani belki kafaya çok takarsan çok üstüne gidersen bir nebze yakalarsın ama bu seviyeye inmek zaten hiç sağlıklı birşey değil. naturen olarak yarışmak zaten başarı getirmeyeecegi için kimsenin o seviyelere indiğini düşünmüyorum. çünkü yağ oranın inse bile kasların yeterli hacmi olmadığından yeterli keskinlik sağlanmadığından başarı gelmez.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35    736
SawaDa, 47 dakika önce yazdı:

Herkese merhaba,

Yag oranı olarak istedigin kondisyon kurulugu yakalarsın ama hacim olarak çooook zor. 

Formun var mı merak ettim açıkcası 7 yıl az bir süre değil 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SawaDa    31
Askabar, 4 saat önce yazdı:

dostum bildiğim kadarıyla insan vücudu bazı foksiyonlarını yerine tam olarak getire bilmek için belli bir yağ oranında olmaya ihtiyaç duyuyor. bu sebeple bence doğal olarak %2-3 yağ oranına inmem mümkün değil. yani belki kafaya çok takarsan çok üstüne gidersen bir nebze yakalarsın ama bu seviyeye inmek zaten hiç sağlıklı birşey değil. naturen olarak yarışmak zaten başarı getirmeyeecegi için kimsenin o seviyelere indiğini düşünmüyorum. çünkü yağ oranın inse bile kasların yeterli hacmi olmadığından yeterli keskinlik sağlanmadığından başarı gelmez.

Yarışmak istediğim ilk natural olarak atletik fizik klasmanı... tabi ki yüzde 2-3 seviyelerine inmeyeceğim yarışabilecek seviyelerde düşük ödem ve yağ oranı yeterli 2-3 e zaten sentetik ilaçlılar bile inemiyor. Sayısal yağ oranına pek güvenmiyorum yağım şu kadar oldu tamam şimdi yarışabilirim demiyor adamlar...görüntü, kuruluk, kondisyon vb. önemli...Aslında kısaca istediğim yağ oranımı düşürmek ve ödemi azaltmak için hangi süreçleri izlemeleyim sizlerden farklı tecrübeler edinmek istiyorum... Aç karna antrenman kardiyo, kahve iç, yükleme boşaltma, kan tahlili alerjen testi vb... izleyeceğim yollar tecrübeli kişilerden yardım istiyorum...

Leepriest35, 3 saat önce yazdı:

Yag oranı olarak istedigin kondisyon kurulugu yakalarsın ama hacim olarak çooook zor. 

Formun var mı merak ettim açıkcası 7 yıl az bir süre değil 

Yarışmak istediğim alan atletik fizik başlangıçta... 7 yıldır yaptığım için belli bir hacim var o kadar küçük değilim... podyuma çıkacak seviyede kurumayı başarabilirsem tamamdır... vücudum rakiplerim arasında sırıtmaz... çevremde hiç yarışan olmadı yarışma dönemi tecrübem yok yardımcı olursanız sevinirim.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Witcher    94
SawaDa, Bir saat önce yazdı:

Yarışmak istediğim alan atletik fizik başlangıçta... 7 yıldır yaptığım için belli bir hacim var o kadar küçük değilim... podyuma çıkacak seviyede kurumayı başarabilirsem tamamdır... vücudum rakiplerim arasında sırıtmaz... çevremde hiç yarışan olmadı yarışma dönemi tecrübem yok yardımcı olursanız sevinirim.

Bir fotoğraf paylaşsanız herkesin aklındaki soru işareti gidecek aslında

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35    736
SawaDa, Bir saat önce yazdı:

Yarışmak istediğim ilk natural olarak atletik fizik klasmanı... tabi ki yüzde 2-3 seviyelerine inmeyeceğim yarışabilecek seviyelerde düşük ödem ve yağ oranı yeterli 2-3 e zaten sentetik ilaçlılar bile inemiyor. Sayısal yağ oranına pek güvenmiyorum yağım şu kadar oldu tamam şimdi yarışabilirim demiyor adamlar...görüntü, kuruluk, kondisyon vb. önemli...Aslında kısaca istediğim yağ oranımı düşürmek ve ödemi azaltmak için hangi süreçleri izlemeleyim sizlerden farklı tecrübeler edinmek istiyorum... Aç karna antrenman kardiyo, kahve iç, yükleme boşaltma, kan tahlili alerjen testi vb... izleyeceğim yollar tecrübeli kişilerden yardım istiyorum...

Fotoğraf ve form atılmadıkca Burda ne yazılsa boş 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SawaDa    31
Leepriest35, 19.02.2022 - 18:07 yazdı:

Fotoğraf ve form atılmadıkca Burda ne yazılsa boş 

Fotolar güncel yeni çekildi. Sadece sırt çalıştım fotoda görünen bölgeleri pumpsız gibi düşünün ve de fotolar pek gerçeğide yansıtmıyor aynadan çektim doğru düzgün ışık gölgeyi yakalayamadım. Son fotolarıda 10 dk sonra evde çektim. Aklınızda az da olsa bir şeyler şekillensin diye paylaşıyorum 3 aydır falan hiç diet uygulamıyorum aklınıza gelecek her şeyi yiyorum. (Tatlılar Baklava, künefe, dondurma, dürüm, börek ...)

2892CDCD-DA53-4850-8E78-28E843C502CE.jpeg

E43222BA-5E2B-4C84-A777-1873D35D525B.jpeg

7486BBA6-21FA-4E9B-B779-5978D491E53D.jpeg

BA18C0DD-7FE1-4CCD-A9DD-F7BF4D397923.jpeg

9EF0E9FB-371B-4178-9791-7FCF436D46EC.jpeg

79BD5189-E741-48C8-9C73-915EBCB68C96.jpeg

5BE2A327-9C73-44B2-B8FF-F18D0238EFBF.jpeg

• Beğen 5

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35    736
SawaDa, 52 dakika önce yazdı:

Fotolar güncel yeni çekildi. Sadece sırt çalıştım fotoda görünen bölgeleri pumpsız gibi düşünün ve de fotolar pek gerçeğide yansıtmıyor aynadan çektim doğru düzgün ışık gölgeyi yakalayamadım. Son fotolarıda 10 dk sonra evde çektim. Aklınızda az da olsa bir şeyler şekillensin diye paylaşıyorum 3 aydır falan hiç diet uygulamıyorum aklınıza gelecek her şeyi yiyorum. (Tatlılar Baklava, künefe, dondurma, dürüm, börek ...)

Güzel form natural olarak ama yarışmacı olmak farklı bir şey dostum bir gün ilk 3 kalan adamları canlı görmeni tavsiye ediyorum sonra natural fikrin değişebilir. 😁 Başarılar şuan bile iyisin natural 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SawaDa    31
zeus88, 42 dakika önce yazdı:

Kutle iyi duruyor ama boy kilo oranini yansitmiyor.Boy kilo oranina gore daha kutleli bi goruntu bekledim bu da genetille ilgili diye düşünüyorum.Bence sıkı bir diyetle ortaya ne cikcagini görmek gerek.Atletik fizik de önemi yok ama ben bacaklar özellikle gözüne çarptı 

Şuan zaten diet yapmıyorum ama 1-2 ay sonra definasyona başlayıp önümüzdeki eylülde yarışmak istiyorum natural bir şekilde de olur ilk yarışma tecrübemi natural olarak yapmak istiyorum. Yani bırada isteğim tecrübeli abilerimden kardeşlerimden kuruma sürecinde bana yardımcı olmaları

Leepriest35, 32 dakika önce yazdı:

Güzel form natural olarak ama yarışmacı olmak farklı bir şey dostum bir gün ilk 3 kalan adamları canlı görmeni tavsiye ediyorum sonra natural fikrin değişebilir. 😁 Başarılar şuan bile iyisin natural 

Şuan formum zaten yarışacak düzeyde değil çok fazla yağlı ve ödemli olduğumu biliyorum 1-2 ay içinde güzel temiz bir diyetle definasyona giricem... Eylüldeki yarışmaya katılmak istiyorum. Natural olarak derece önemli değim ama atletik fizikte 70 kg seviyelerinde yarışanlar var... Maksat benim isteğim burada bu definasyon kuruma sürecinde buradaki tecrübeli abilerim ve kardeşlerimden bana yardımcı olmaları...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    839
zeus88, 2 saat önce yazdı:

%2-3 yag oraninda yarışmaci yada herhangi bir insan olduğunu sanmıyorum :)

Olimpiyada yarışanlar da %4-5 oranında değil. Hamdullah hocanın podyum fotolarına bak %1-2 arası orada 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.179
SawaDa, 6 saat önce yazdı:

SawaDa, 19.02.2022 - 13:28 yazdı:

Herkese merhaba,

Naturel yarışma mümkün deil naturel olduğuna inanmıyorum kusura bakma

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.179
zeus88, 1 dakika önce yazdı:

7sene istikrarli antrenman ve beslenmeyle elde edilmis bir fizik.natural görünüyor zaten,cok dusuk bir yag oraninda cok kutleli değil

Kendinde ilk başta naturel olduğunu savunurken sana da inanmadım lif lif omuzlarla diyet beslenme flan hayal gücü gbi geliyor korumanı bu yüzden anlayabiliyorum beyler lütfen ya naturel vücut gelişir naturel belli bir noktadan sonra gidemezsin istediğin genetiğe sahip ol naturel olarak yarışamassın  istersen Herkül olarak dünyaya gel ben 33 yaşındayım neyi tartışıyoruz arkadaş biraz su tutmuş naturelde o yağ oranında karın kasları asla belli olmaz istediğin ışığa vur olmaz anaboliksen her gün börek de gömsen en küçük kas bile su tutumu ve adeleye verilen sertlikle kendini belli eder pampsızlığın olmadığının dışında inandırıcı gelen bi konu yok bana bu benim kendi tecrübemden kaynaklı düşüncelerim katılmayabilirsiniz

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SawaDa    31
Semih Erarslan, 42 dakika önce yazdı:

Naturel yarışma mümkün deil naturel olduğuna inanmıyorum kusura bakma

İnandırmam için ne yapmam lazım bilmiyorum ama naturalim... zaten sürekli form paylaşıcam 1-2 ay sonra son halimi ondan sonra diyet sürecimi kan tahlili gerekirse tahlilleri yeterki bana yardımcı olunsun şu önümüzdeki eylülde podyuma çıkayım... tiroid hastasıyım ilaçlarımı bile almıyorum sen düşün kullansam belki daha kuru vücudum olacak...

Semih Erarslan, 28 dakika önce yazdı:

Kendinde ilk başta naturel olduğunu savunurken sana da inanmadım lif lif omuzlarla diyet beslenme flan hayal gücü gbi geliyor korumanı bu yüzden anlayabiliyorum beyler lütfen ya naturel vücut gelişir naturel belli bir noktadan sonra gidemezsin istediğin genetiğe sahip ol naturel olarak yarışamassın  istersen Herkül olarak dünyaya gel ben 33 yaşındayım neyi tartışıyoruz arkadaş biraz su tutmuş naturelde o yağ oranında karın kasları asla belli olmaz istediğin ışığa vur olmaz anaboliksen her gün börek de gömsen en küçük kas bile su tutumu ve adeleye verilen sertlikle kendini belli eder pampsızlığın olmadığının dışında inandırıcı gelen bi konu yok bana bu benim kendi tecrübemden kaynaklı düşüncelerim katılmayabilirsiniz

İnanın naturalim zaten bana biri yardımcı olsun kan tahlillerimi falanda paylaşırım

Şuan işteyim eve gidince bu yazdan kalma formumuda paylaşırım ondan beri bir diyet falan yapmadığım için fazla kg aldım yağlandım ödem tuttum ...En sevdiğim antrenman günü leg day onuda söyleyeyim belki chicken leg olsam inanacaktınız bacaklardan dolayı mı inanmıyorsunuz bilmiyorum... 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.179
SawaDa, 21 dakika önce yazdı:

İnandırmam için ne yapmam lazım bilmiyorum ama naturalim... zaten sürekli form paylaşıcam 1-2 ay sonra son halimi ondan sonra diyet sürecimi kan tahlili gerekirse tahlilleri yeterki bana yardımcı olunsun şu önümüzdeki eylülde podyuma çıkayım... tiroid hastasıyım ilaçlarımı bile almıyorum sen düşün kullansam belki daha kuru vücudum olacak...

Başarılar dilerim sana şunu söylediğimi farzet serdar a. 40 yıldır bu sporu yapıyor ve şuan yarışmıyor naturel olarak devam ediyor inanırmısın ?sen yarışmaya naturel gelicem diyorsun yani ben kimseyi etkilemek istemem bu benim kendi fikrim 

SawaDa, 19 dakika önce yazdı:

Şuan işteyim eve gidince bu yazdan kalma formumuda paylaşırım ondan beri bir diyet falan yapmadığım için fazla kg aldım yağlandım ödem tuttum ...

Dostum kanıtlamak zorunda değilsin kan tahlili birşey  ifade etmez konu uzar gider gerek yok pct sonudur iyi geçirmişsindir ver tahlili alın naturelim sonra kullan yarışmaya girmeden önce pct ver tahlili naturel gidiyorum buna inanılır veya inanılmaz ben inanmayan tarafım o kadar başarılar

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SawaDa    31
Semih Erarslan, 2 dakika önce yazdı:

Başarılar dilerim sana şunu söylediğimi farzet serdar a. 40 yıldır bu sporu yapıyor ve şuan yarışmıyor naturel olarak devam ediyor inanırmısın ?sen yarışmaya naturel gelicem diyorsun yani ben kimseyi etkilemek istemem bu benim kendi fikrim 

Body building yada clasic fizik vs buralarda yarışmayacam ifbb pro falan olma hayalim yok 60-70 kg adamlar atletik fizikte yarışıyor (şortluda diyeyim belki daha anlaşılır olur) Neden yarışamayayım... Yarışırsın yarışmazsın bunu geçelim kuruma sürecinde bana yardımcı olunmasını istiyorum sadece tecrübeli kişilerden elimden gelen her şeyi yapacam...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SawaDa    31

Yemin ediyorum en içten... naturalim ve de 7 yıldır spor yapıyorum bench presste 40-40 takıp basamıyorum (1-2 tekrardan bahsetmiyorum) eğer natural olmasam 3 tane 20lik takıp bile basarım herhalde...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.179
zeus88, 12 dakika önce yazdı:

natural daha iyilerini de gordum.Kendim de cok iyi formlar yakaladım.Sen sanırım natural limitlerini zorlamadan ilac kullandigin için kimsenin natural vucut elde edemicegini dusunuyorsun ama bu çok yanlış bi düşünce.Attigim form natural lif lif omuz fotosu :)

Diyorum ya doğrudur ben inanmıyorum bu kadar basit daha iyi olman dileğiyle  ben beceremedim o yüzden anabolik kullanıyorum beslenme ve antrenmanla mümkünmüş meğer

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SawaDa    31
zeus88, 12 dakika önce yazdı:

Bu formu bikac ay sürdürebildim ama böyle kalmak natural cok zor.kusursuz beslenme antrenman ve kardiyo ile mümkün.Ama arkadasin fotolarda yag orani çok düşük değil zaten,bide karin kaslari hacimli,sanırım genetik olarak.Senin gelisimin gerçekten cok iyi zaten konunda da yazdım bunu,sen zaten kisa surede uzun yillarca yapabilcegin vucudu gelistirdin.Ilacin cezbedici yanı bu zaten.yoksa o da kısa sürede mümkün değildi.

Yorumlarınız ve düşünceleriniz için teşekkür ederim... karın kısmınada gelirsek kol da olduğu gibi göğüste olduğu gibi ordada kas var es geçmeden düzenli olarak ağırlıklarla karın antrenmanları yaparım hacim ondan büyük...Natural olup olmama kısmını geçelim güncel formlarımı paylaşıcam diyette gelebildiğim son demleri sizlere paylaşıcam... ve zorlandığım kısımlarda sizlerden yardım isteyecem şimdiden konuyu açmak istedim şuana kadar yorum yapan herkese teşekkürler...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35    736

Dediğim gibi podyuma çıkabilirsin diyete gelince ilaçlı adam napıyorsa hine aynısını yapıyorsun değişen bir şey yok o 2 ayda dip görüyorsa sen 5 ayda görürsün ama süreç mental olarak çok daha zorlu ve yorucu geçer ant kalitedende düşer farklı bir şey yok ilaçlı ilaçsız idman beslenme her şey aynı.  Aynadaki forma göre carb ayarı kücük noktalarda müdahaleler sindirimin sisteminin kusursuz olması hem rahat sindirebilmek hemde kabız olmamak. Alerji yapan yiyeceklerden kaçınmak yedikten sonra hazımsızlık vs çekmemek dışkılamada sorun çekmemek gibi bence bunlar her zaman kilit nokta. 

Ben mesala yaklaşık 2 aydır f. Ezmesi yemiyorum ve midem şuan inanılmaz rahat ozmaanda iyidi ama bu kadar iyi değil dediğim gibi özel bir şey yok naturel veya ilaçlı sadece süreç uzar. 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SawaDa    31

Göğüs triceps pump...Vücudumda şuram çok kötü hiç gelişmiyor diyeceğim yer yok çoğunlukla orantılı ama son zamanlarda göğüs ve sırt 1 tık geride...Önümüzdeki pazartesi antrenman programımı ve beslenmeme menümü güncellicem

Göğüs ve sırtı haftada 2 ye çıkartıcam definasyona girene kadar 1-2 ay bu antrenman düzeniyle devam edicem...

Eylüldeki yarışmaya gidene kadar güncel paylaşımlar yapacağım...

Protein sentezinide çok yavaşlatmayacak bir antrenman sıralaması

Pazartesi: Bacak - Karın

Salı: Göğüs

Çarşamba: Sırt - Karın

Perşembe Omuz - Arka kol

Cuma: Sırt - Biceps

Cumartesi - Göğüs - Karın

34B73C5F-5969-4740-8CC5-B54A6DA902C5.jpeg

tarihinde SawaDa tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    633

Definasyon sürecinde naturel yapacaksan eğer mentalin çok çabuk kırılabilir, yarışa hazırlan hazırlanma farketmez. Kesin olarak yarışmaya gireceğim diyorsan da önerim düşük doz  ilaçlarla güzelce define olman. Öyle trenbolon kullanmana da gerek yok, basit bir şekilde test+masteron+winstrol gibi basit bir kürle güzel bir form yakalarsın

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SawaDa    31
hectordoyle, 4 saat önce yazdı:

Definasyon sürecinde naturel yapacaksan eğer mentalin çok çabuk kırılabilir, yarışa hazırlan hazırlanma farketmez. Kesin olarak yarışmaya gireceğim diyorsan da önerim düşük doz  ilaçlarla güzelce define olman. Öyle trenbolon kullanmana da gerek yok, basit bir şekilde test+masteron+winstrol gibi basit bir kürle güzel bir form yakalarsın

Yarışma seviyesinde vücut kuruluğunu kondisyonunu yakalayabilirsem rakiplerden küçükte olsam dahi atletik fizikte natural olarak yarışma hedefim var... 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35    736
SawaDa, 14 dakika önce yazdı:

Yarışma seviyesinde vücut kuruluğunu kondisyonunu yakalayabilirsem rakiplerden küçükte olsam dahi atletik fizikte natural olarak yarışma hedefim var... 

Başarılar dostum keyfini çıkar. Saygı duyuyorum 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: kremjanti
      Yaşım 20 boyum 190 kilom 120 yarın vücut geliştirmeye başlıcam daha önceden de 3 4 aylık bir geçmişim oldu farklıı zamanlarda toplam 7 8 ay olmak üzere sağlık sorunlarından ötürü bıraktım.
      Fakat şimdi önümde engel yok ve uzun süre yapmayı planlıyorum.Öncelikle fazla yağlarım kilolarımdan kurtulup vücudumu inşa etmek istiyorum.Bu süreçte nelere dikkat etmeliyim billgilendirebilir misiniz?
    • Yazan: necmi45
      Hepinize merhabalar hocalarım yarın testo e. kürümün yanına clen ekliycem forumlarda çok okudum yan etkilerini açıkçası only testo e hiçbir yan etkisi yapmadı ve çok iyi fayda aldım şimdi hazır ramazandayken 1 ay clen kullanıp yağ oranımı 16 dan 11-12 lere indirmek istiyorum sert bir diyetle güncel
      bw 16 kilo 88 boy 187 Yardımcı olabilir misiniz dozajlarda  ve yan etkisini minumuma nasıl indiririm q10 ve taurin kullanayım diyorum ideal midir sizce ilaç 0.40 mcg çok teşekkürler şimdiden ve açıkçası uyku tutturmuyor diyenler olmuş mühendislik öğrencisiyim pek uyuyamıyorum zaten yoğunluktan işime geliyor hatta 
    • Yazan: Fkehlibar
      Merhaba, kür içeriği şu şekilde;
      test prop,1 gün arayla haftada 3 enjeksiyon 1’er ml. masteron,1 gün arayla haftada 3 enjeksiyon 1’er ml npp,1 gün arayla haftada 3 enjeksiyon 1’er ml. anavar ve winstrol günde toplam 30’ar mg (6 hafta sürecek) Beslenme;
      Sabah;
      3 yumurta yeşillik 10 gr çiğ zeytinyağı 20 gr karbonhidrat makrosu. (pirinç patlağı oluyor genelde) Öğlen;
      250 gr hindi göğüs eti 10 gr çiğ zeytin yağı yeşillik,50 gr pirinç Akşam
      250 gr hindi göğüs eti,10 gr çiğ zeytinyağı, yeşillik. Gün sonu ortalama olarak makro ve kaloriler şu şekilde; Yağ 50-55 (yumurtada da yağ makrosu olduğu için makroda 50-55 gr arası buluyor) Karbonhidrat 80-90 Protein 180-200 Toplam kalori 1700-1800 Fiziki detaylar;
      Boyun 179 kilom 80 yağ oranım 14 Haftada 6 idman. Tüm kas gruplarını haftada 2 kez çalışıyorum.
      Güncel halimde bu şekilde.

Sormak istediğim konu:
      Kürüm ve beslenmem bu şekilde yanlış bir durum var mı? Eklemem çıkartmam gereken bir şey var mı ? Hedefim olabildiğince define olmak. Tüm detayları yazmaya çalıştım.
      @rastlantisal @metinav @Semih Erarslan @Diver @SantoR @Askabar @Shinso @EmreGundi
      Çok teşekkür ederim şimdiden hayırlı ramazanlar.
    • Yazan: tesrifediyorum
      Selam arkadaşlar,
      Yaşım 24 6-7 senelik (1-2 senesi düzensiz) spor geçmişim var Büyük bir bölümü powerlifting yaparak geçti Boyum 186 Kilom 129 Vücudumun yağ dağılımı berbat, genelde belimde ve basenlerimde birikiyor yağ. Kas kütlem hatrı sayılır derecede var. Son 1.5 senede psikolojik sebeplerden dolayı 30 kiloya yakın kilo aldım bu dönem içerisinde 6-7 ay aralıksız spor yaparak 15-20 kg vermiştim ama tekrar kilo aldım. Şu an 129 kiloyum. Son 1 aydır düzenli spor ve diyet yapıyorum.
      Günde sadece 1 öğün yiyorum, çok yüksek protein, düşük karb alıyorum. Haftada 5 gün ağırlık antrenmanı, her sabahta 1 saat kardio yapıyorum. Bunun yanında da son 1 haftadır clen alıyorum, geçmişte de clem kullandığım olmuştu ama herhangi bir steroid deneyimim yok.
      Ben artık psikolojik olarak kırılma eşiğindeyim, vücudumun halinden hiç memnun değilim ve hızlı bir sonuç bekliyorum, o kadar yıllık spor geçmişim olmasına rağmen geldiğim nokta beni derinden üzüyor. Bu yüzden kilo verirken farmakolojik destek almak istiyorum. En minimal seviyede bir başlangıç kürü sizce nasıl olur?
      En azından kilo verirken sırf yağdan kaybedip ufak bir kas kütlesi koyayım vs. 
    • Yazan: yusufcan.34
      Merhaba, ilk definasyon kürüm olarak bunları kullanacağım;
      20 tablet Winstroll 50mg dragon pharma  Cardarine bodytech  2 ghrp-6 bodytech  Bunları kullanırken herhangi bir koruyucu falan kullanmam gerekiyor mu? Ek olarak beslenme olarak neler yapabilirim yıllardır kahvaltı yapmam kahvaltı yapmayı sevmiyorum, bu süreci 150 Pirinç, Tavuk Göğüsü, vs. tüketerek tek öğün olarak geçirmeyi düşünüyorum. Ek olarak kardiyolarımı ve antrenmanlarımı aksatmayacağım. 
      Yaş: 19 Boy: 1.85 Eğer bana verebileceğiniz öneriler vs. varsa lütfen bunları belirtin.
      @Askabar @rastlantisal @Semih Erarslan @KlasikFizik @Tr3n
      Herkese iyi günler dilerim.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.