Jump to content
  • Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

BannedLower

Kür planlaması sizce nasıl ? ( ilk kür )

Önerilen İletiler

BannedLower    3

Merhabalar herkese hayırlı günler dilerim , Türkiye'de maddi imkansızlıkların içinde bu dönemde sporu icra etmek zor iken beslenme ve anabolik stereoid ile beraber imkansıza yakın hale geliyor bu sebepten uzun kürler tutabilmek zor bende bunu düşünerekten şöyle bir planlama gerçekleştirdim ;

Kür Planlaması ;

1-5 hafta:   40 MG Danabol

1-12 hafta : 400 MG Testosterone Enanthe ( Haftada 2 enjeksiyon )

12-24 hafta : 500 MG Testosterone  Enanthe ( Haftada 2 enjeksiyon )

Beslenme Planlaması ; ( Kahvaltı dahil 4 öğüne bölünecektir )

- 5 Tam Yumurta ( M-L ) ( Sabit ) 

- 75-100 Gram Yulaf Ezmesi  ( Antreman günlerine göre değişkenlik gösterebilir bacakta "100" , göğüste "75" şeklinde düşündüm. )

- 15 Gram Ceviz ( Sabit )

- 300 - 400 Gram Jasmine Pirinç ( Antreman günlerine göre değişkenlik gösterebilir bacakta "400" , göğüste "300" şeklinde düşündüm , aynı zamanda antreman olmayan günler 200-250 gram pirinç miktarına kadar düşürülebilir. )

- 500-600 Gram Arası Tavuk Göğsü  ( 500 Altına düşmemek kaydı ile dikkate alacağım. )

- 15 Gram Fıstık Ezmesi ( Şekersiz )

- 15 Gram Zeytinyağı ( Soğuk Sıkım - Virgin ) 

- 5 Gram Himalaya Tuzu  ( Sabit )

- Sınırsız Sebze ( Marul - maydanoz - dereotu - salatalık - soğan - kabak - brokoli - pırasa - kereviz )

Supplement Planlaması ;

- 1000 MG C Vitamini

- 2000 MG Omega-3

- 1 Adet Multivitamin

- 1 Adet Milkthistle

- 20 Gram BCAA 4:1:1

- 20 Gram Glutamine

- 10 Gram Creatine ( Sabit ) ( Kutu bitince Creatine kullanımına 2 ay ara verilecektir.)

Antreman Planlaması ;

Haftada 6 gün klasik hipertrofi ve powerlifting barındıran bir antreman sistemi oluşturdum bu antreman sisteminde 12 - 15 tekrar aralığını gerçekleştireceğim ağırlıklar olduğu gibi 3-4 tekrar aralığını gerçekleştireceğim ağırlıklarda olacaktır , yoğunluklu olarak bileşik egzersizleri barındıracaktır. ( Göğüs - Sırt - Bacak - Omuz - Ön ve Arka Kol şeklinde çift bölge çalışılacaktır. )

Spor tecrübem ;

Tam olarak 2 yıldır vücut geliştirme sporu ile ilgileniyorum bundan önce futbol'da kalecilik yapmıştım ( 2 seneye yakın) yağlanmaya çok müsait bir vücudum var bel ve karın bölgemden genellikle yağlanıyorum , kan grubum 0rh+ , boyum 173 kilom 78-80 arasında gezmektedir hafta içi clean beslenen hafta sonu işin suyunu çıkaran tiplerdenim küre giriyor olmam diyetime sadık olmam için biraz da motivasyon açıkcası. ilk kürüm olacaktır yaşım 20 herhangibi bir spor müsabıklığı düşünmüyorum. 

Sizin kür hakkında yorumlarınızı merakla bekliyorum yakın zamanda fotoğraflarımı buraya eklerim yazın küre girmenin verimli olduğunu pek düşünen taraflarda değilim 1 ay içinde girmeyi planladığım bir program bu sizin eklemek çıkarmak istediğiniz şeyleri göz önünde bulunduracağımdan emin olabilirsiniz ve koruyucular hakkında lütfen bilgi edinebilir miyim (Armidex, Dostinex, Tamoksifen gibi )

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

BB2    20

Beslenme ve takviyeler güzel görünüyor. İlaç konusunda tecrübeli arkadaşlar yardımcı olacaktır. Umarım her şey istediğin gibi olur.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
bysabri1    37

24 Haftadan aşağı kesmiyeceksin galiba ilacı bu bi nevi bulk gibi olacak anlaşılan kür büyümeye yönelik bunun yanına bi bolde eklesen kür planına çok yakışır 24 haftada güzel sonuç alırsın only testo da güzel ilk kür ise maddi zorlamazsa boldenon düşünebilirsin. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
BannedLower    3
bysabri1, 2 dakika önce yazdı:

24 Haftadan aşağı kesmiyeceksin galiba ilacı bu bi nevi bulk gibi olacak anlaşılan kür büyümeye yönelik bunun yanına bi bolde eklesen kür planına çok yakışır 24 haftada güzel sonuç alırsın only testo da güzel ilk kür ise maddi zorlamazsa boldenon düşünebilirsin. 

Boldenon kaçıncı hafta kesiliyor ? hedefim aslında hem yağ yakıp hem kas kütlesi eklemek uzun vadeli bir süreç istiyorum boldenon bunun için biçilmiş kaftan ancak fiyat ortalamasını bilemiyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
bysabri1    37
BannedLower, 37 dakika önce yazdı:

Boldenon kaçıncı hafta kesiliyor ? hedefim aslında hem yağ yakıp hem kas kütlesi eklemek uzun vadeli bir süreç istiyorum boldenon bunun için biçilmiş kaftan ancak fiyat ortalamasını bilemiyorum.

Anabolikler her zaman aldığın testodan daha yüksek fiyattadır yani ben orjinal olupta aşağıda olanı görmedim 😂 380-450  arasında değişir 200 mg flakonları burdan .

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
BannedLower    3
bysabri1, 1 saat önce yazdı:

Anabolikler her zaman aldığın testodan daha yüksek fiyattadır yani ben orjinal olupta aşağıda olanı görmedim 😂 380-450  arasında değişir 200 mg flakonları burdan .

maddi olarak zorluyacak sanırsam 400 TL dediğin zaman haftada 400-500 mg boldenon ile 1500 liradan aşağı tutmaz bolde tek başına tahminimce.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
bysabri1    37
BannedLower, 2 saat önce yazdı:

maddi olarak zorluyacak sanırsam 400 TL dediğin zaman haftada 400-500 mg boldenon ile 1500 liradan aşağı tutmaz bolde tek başına tahminimce.

Tekte hepsini almana gerek yok 5 haftada bir yenisini alsan yada ayda bir seni götürür taksit mantığı ile en kötü 15 hafta yaparsın 3 flakon bile yeterli olur bence haftada 400 mg dan only testoya göre büyük bi kazanç sağlar en azından aynaya baktığında iyiki girmişim dedirtir 😁 ytd

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.543
BannedLower, 8 saat önce yazdı:

Boldenon bunun için biçilmiş kaftan değil, önce bulk mu yapmaya yoksa yağ mı yakmaya ihtiyacın var ona karar vermek lazim, keşke bi form görselini ekleseydin konuya.

Yağ yakmak istiyorsan ve maddi imkanlardan dolayi  only testo gireceksen, beslenmeni ve kardiyo planlamani her hafta kilo/ölçü kontrol ederek yapmalisin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ozgr172    22

Bence danabol yerıne anadrol koy ılk 6 hafta sonra kür bıtımene yakın tekrar anadrol koy boldenon eklemen lazım 24 hafta da guzel seyler olablr 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: alpak
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      B ile başlayan kaliteli bir steroid markası kullanıyorum reklam olarak anlaşılmasın diye adını vermiyorum yaşadığım sorunla ilgili bir bilgi vermek istiyorum testo enanthate aldım 3 sise ilk 4 hafta 250mg sonrasında 500mg ile kür yapacaktım ilk kürümdü çok fazla araştırma yaptım kullanmadan önce fakat yaptığım araştırmalara dayalı bir sonuca varamadım yaşadığım sorunla ilgili o yüzden tecrübelerinize ihtiyacım var  
      Sorunu anlatıyorum kür öncesi test verdi total testo 570ng/dl serbest ise 22.07 çıkmıştı ilk enjeksiyonu pazar akşamı yaptım 0.5 ml olacak şekilde sorunsuz şekilde ilaç aktı gitti yağ gibi zaten omuz içine kahverengi uçlu insülin enjektörü ile enjeksiyon yaptım ardından 2.enjeksiyonu perşembe sabahı yaptım 2.enjeksiyonu elime yüzüme bulaştırdım biraz 0.5ml 0.2-0.1-0.2 seklinde enjekte edebildim sterillik konusunda bir sorun yaşamadım fakat ardından 3.enjeksiyonu cumartesi akşamı yaptım 0.5 ml yine fakat pistonu ittiğimde ilaç gitmedi direndi ardından biraz daha üst tarafa soktum ilaç aktı fakat yanma vardı enjeksiyon sırasında ve ilacın bir kısmını kusma yaptı ben o gecenin ardından pazartesi sabahı kan testine gittim testo değerim bu şekilde çıktı ilacın sahte olma sansı yok 12 tane gerçek hayattan arkadaşlarım kullanıyor ilacı ve hepsinin değerleri olması gerektiği gibi.
      Bende kan verdiğim günün akşamı sinirlendim gittim 1 ml 250 mg vurdum yani haftada 500e yükselttim daha kan testi vermedim buradaki hata nedir aşağıda ise 1. 2. 3. ve 4. enjeksiyon alanları işaretleyip atıcam hatamı bana söylerseniz çok memnun olurum mavi olan 4.enjeksiyon TURUNLAR 1,2,3 hatalarımı söylersen sevinirim iyi günler.

• Yazan: mawsqa
      Merhaba arkadaşlar,
      İŞ SAATLERİM:
      sabah 8.30 akşam 19:00 Çalışmaktayım bu aralıkta da maalesef eve gidip yemek yapacak bir vaktim bulunmamakta.
      Yakında da RAD140+MK677 mixine geçiş yapmayı planlıyorum şuan sadece MK677 kullanmaktayım. Beslenmem çok iyi değil iş biraz sıkıntı yaratıyor genelde dışarıdan tavuk sote makarna veya pilav salata söylüyorum yiyebileceğim en mantıklı gıda o duruyor çünkü. Şimdi biraz işler ciddiye bindirmek istiyorum ve nasıl bir yol izlemeliyim sizce.
      Ya sabahtan yemek hazırlayıp götürebilirim ki oda en fazla 1.5 litrelik sefertasında götürürüm ki o da beni doyurur mu emin değilim gün boyunca veya akşamdan pratik şeyler hazırlayıp götürebilirim. Aklımda pek fazla bir fikir yok son dönemde sıvı şekilde pirinç unu pişirip shakerlara doldurup götürüyordum dolaba koyup içiyordum fakat o da glisemik indeksinin çok yüksek olmasından ötürü tip 2 diyabet olma riski gözümü korkutuyor.
      Sizce nasıl bir yol izlemeliyim cevaplarınız için teşekkür ederim.
    • Yazan: yankiFit
      Öncelikle herkese merhaba arkadaşlar,ben Fatih.
      Buranın uzun zamandır pasif takipçisiyim ve yeni üye olup aktif olmaya karar verdim.İnanın o kadar saçma yerlerde bulunup bu konuları araştırdım ki ön yargılı olmamak imkansız.Millet ilaç bulamıyoruz diye birbirini öldürecek düzeyde haha  Sonra burayı buldum bla bla bla.
      Öncelikle harika bir yer insanların bu konulara ön yargılarını kıracak bir yer.
      Neyse kendimden bahsedeyim biraz ben çocukluğumdan beri kulüp adı vermeyeceğim,bir futbol kulubünde futbol oynadım taki 2 sene öncesine kadar sakatlık psikolojik sorunlar vs profesyonel olmama az kala bıraktım.son 1,1-5 senedir vücut geliştirmeye başladım diyebilirim.Sporun her alanı gerçekten harika,bu zamana kadar çok şey öğrendim doğru-yanlış.Herkes  gibi bende gelişimi katlamak için küre girmeyi düşünüyorum.
      Pekala şimdi sormak istediklerim var.Peptid mi? steroid mi? peptid biraz daha masraflı diye söylendi,ama peptid bana daha mantıklı geldi ilk küre göre neleri tercih edebilirim?
      kaç hafta yapmalıyım? dikkat etmem gerekenler nelerdir? Hacim kürü istiyorum ama yağ oranım elbette ki artıcaktır ama çok fazla artmasını istemiyorum.yaşım 21 kilom 71 yağ oranımı pek bilmiyorum açıkcası bir fotoğrafımı yükleyeyim konuyla ilgili daha iyi yorum yaparsınız,şimdiden teşekkürler
    • Yazan: Muratonguc
      1 su bardağı Çiğ yulaf ezmesi kaç kaloridir? Bazı yerlerde 62 kalori bazı yerlerde de 360 kalori yazıyor 

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.