Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

ucantekme1

Arimidex + cabaser

Önerilen İletiler

ucantekme1    16

arkadaşlar östrojen ve prolaktinim yüksek ilk olarak cabaserle prolaktini düşürmeyi planlıyorum nasıl kullanmam gerek kaç gün/hafta kullanmalıyım

arimidexide aynı şekilde günde kaç adet kullanmalı kaç gün devam etmeliyim vs yardımlarınızı bekliyorum. 

tahlliler aşşağıda E2 ESTRADIOL ÖSTROJEN OLUYOR. PROLAKTİNDE ORDA ZATEN 

89cd5761-3186-4c67-a6eb-7db7383b153a.jpg

89cd5761-3186-4c67-a6eb-7db7383b153a.thumb.jpg.d9d9bf790c2d774ea8e8f7d48738bb79.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

rastlantisal    5.217

Merhabalar.

Diğer açtığın başlıkta yazmıştım aslında. Mükerrer olmuş.

Pazartesi - Perşembe yarımşar dostinex yetecektir. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ucantekme1    16
rastlantisal, 1 dakika önce yazdı:

Merhabalar.

Diğer açtığın başlıkta yazmıştım aslında. Mükerrer olmuş.

Pazartesi - Perşembe yarımşar dostinex yetecektir. 

hocam nekadar süre kullanmalıyım sonra arimidexe geçince nekadar süre devam etmeliyim saygılar 1 ay dediğiniz şekildemi gitmeliyim

tarihinde ucantekme1 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.217
ucantekme1, 12 dakika önce yazdı:

hocam nekadar süre kullanmalıyım sonra arimidexe geçince nekadar süre devam etmeliyim saygılar 1 ay dediğiniz şekildemi gitmeliyim

Dostinex sadece 1 hafta. Sonraki hafta duruma bakalım. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ucantekme1    16
rastlantisal, Şimdi yazdı:

Dostinex sadece 1 hafta. Sonraki hafta duruma bakalım. 

arimidexi nasıl yapalım hocam

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.217

Arimidexi ilk etapta kullanma bence. Dostinexi kullan. Ereksiyon, cinsel isteksizlik vs düzeldi ise gerisini vücuduna bırak. Düzelmedi ise üzerinden yine konuşuruz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ucantekme1    16
rastlantisal, 2 dakika önce yazdı:

Arimidexi ilk etapta kullanma bence. Dostinexi kullan. Ereksiyon, cinsel isteksizlik vs düzeldi ise gerisini vücuduna bırak. Düzelmedi ise üzerinden yine konuşuruz.

tamamdır hocam fakat genelde kimse cevap vermediği için özellikle sordum sizin gibi değerli abilerimizi her dakika bulamıyoruz arimidexi yarın alacağım cabaseri bugün aldım fakat haftaya kullanmaya başlayacağım. haftaya güncellerim durumu hocam

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
JokerJoker    154

Kür öncesi testleriniz yok. Değerleriniz de referans aralığında.Sizin normal değerleriniz bu düzeyde olabilir. Neye göre prolaktin,östrojen yüksek diyorsunuz. Prolaktin ve östrojen yüksekliği belirtileri yaşıyormusunuz ? Arimidex ve cabaseri kür sonu değerleri referans dışında olan kişiler kullanıyor.

Örneğin; kişi kendi östrojen dengesini 30 larda olduğunu biliyordur, testte 40-45 çıkınca müdahale eder.

Doğal düzeyinizdeki östrojeni ve prolaktini durduk yere baskılamak çok daha kötü sonuçlar doğurur. Vücudun sıvı kaybına uğrar,eklemlerde sıvı kalmaz,eklem ağrıları oluşur,libido gider,sertleşme olmaz,cildin solar,katabolik etkisi olur kas yıkımına gider, sayıp bitiremeyecek kadar olumsuz etkileri olur.

Prolaktin yüksekliği sebebi yaptığınız kür mü bunun kaynağını bulmalısınız. Sporcular kür sebepli referans dışı değerler aldığı için ilaçla müdahale edip düzeltmesi sorunsuz oluyor. Sizin prolaktin yüksekliği probleminizin kaynağı ortadan kalkmaz ise 1 hafta cabaser ile düşündükten 1 ay sonra prolaktin yine fırlar. Odak noktanız problemin kaynağına inmek.

tarihinde JokerJoker tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ucantekme1    16
JokerJoker, 3 dakika önce yazdı:

Kür öncesi testleriniz yok. Değerleriniz de referans aralığında.Sizin normal değerleriniz bu düzeyde olabilir. Neye göre prolaktin,östrojen yüksek diyorsunuz. Prolaktin ve östrojen yüksekliği belirtileri yaşıyormusunuz ? Arimidex ve cabaseri kür sonu değerleri referans dışında olan kişiler kullanıyor.

Örneğin; kişi kendi östrojen dengesini 30 larda olduğunu biliyordur, testte 40-45 çıkınca müdahale eder.

Doğal düzeyinizdeki östrojeni ve prolaktini durduk yere baskılamak çok daha kötü sonuçlar doğurur. Vücudun sıvı kaybına uğrar,eklemlerde sıvı kalmaz,eklem ağrıları oluşur,libido gider,sertleşme olmaz,cildin solar,katabolik etkisi olur kas yıkımına gider, sayıp bitiremeyecek kadar olumsuz etkileri olur.

zaten var bu etkiler ondan yapıyoruz ya hocam göğüsler büyüde libido düştü  küre girmedim sadece clen kullandım yorgunluk halsizlik cinsel isteksizlik libidodan yakınırken tahlil yaptık bunlar çıktı demekki yüksek

tarihinde ucantekme1 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
JokerJoker    154
ucantekme1, 2 dakika önce yazdı:

zaten var bu etkiler ondan yapıyoruz ya hocam göğüsler büyüde libido düştü  küre girmedim sadece clen kullandım yorgunluk halsizlik cinsel isteksizlik libidodan yakınırken tahlil yaptık bunlar çıktı demekki yüksek

Clen bu tür etkiler oluşturmaz, problemin kaynağı başka bir yerde. Tahlilleriniz referans aralığında, prolaktin üst sınıra yakın fakat sebebi başka birşey olabilir. Stres,uykusuzluk, antidepresanlar, beslenme bozuklukları,B6 ve E vitamini eksikliği gibi yüzlerce neden var. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ucantekme1    16
JokerJoker, 5 dakika önce yazdı:

Clen bu tür etkiler oluşturmaz, problemin kaynağı başka bir yerde. Tahlilleriniz referans aralığında, prolaktin üst sınıra yakın fakat sebebi başka birşey olabilir. Stres,uykusuzluk, antidepresanlar, beslenme bozuklukları,B6 ve E vitamini eksikliği gibi yüzlerce neden var. 

tüm vitaminlerim tam sıkıntısız bi şekilde 2 sene oldu clen kullanalaı 1 senedir böyleyim 1 sene içinde göğüs büyüde 2-3 aydada kilo aldım yağlandım bayağı antidepresan kullanımını bırakalı 3 ay oldu 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
JokerJoker    154
ucantekme1, 20 dakika önce yazdı:

tüm vitaminlerim tam sıkıntısız bi şekilde 2 sene oldu clen kullanalaı 1 senedir böyleyim 1 sene içinde göğüs büyüde 2-3 aydada kilo aldım yağlandım bayağı antidepresan kullanımını bırakalı 3 ay oldu 

Eğer meme ucunda akıntı, testislerde hissedilir derecede yumuşaklık var ise ürolojiye başvurun, o zaten gerekeni yapacaktır. Fakat;

2 yıl önceki clen kullanımı ile suanki prolaktin yüksekliğinin hiçbir ilgisi olmadığını gönül rahatlığıyla söyleyebilirim. 2 yıl önceki clen i suanki prolaktine ve östrojen değerlerine bağlamanız çok alakasız.

Kilo aldığınız süreçte yağlandınız, bu sebeple göğüste büyüme olduğunu düşünüyorsunuz.

Diyete girip zayıflayın, antreman düzenine dönün,günlük azami 8-10 saat gece uykusu uyuyun, stresten uzaklaşın, 6-8 ay içinde herhangibir iyileşme olmaz ise tekrar değerlerinize bakın. 

Antidepresan bırakmak genellikle uyku problemlerine yol açıyor. İlacı kestikten sonra 5-6 ay uyku problemleri çekmeniz çok normal. Fakat sonrasında işler yoluna girecektir. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ucantekme1    16
JokerJoker, Şimdi yazdı:

Eğer meme ucunda akıntı, testislerde hissedilir derecede yumuşaklık var ise ürolojiye başvurun, o zaten gerekeni yapacaktır. Fakat;

2 yıl önceki clen kullanımı ile suanki prolaktin yüksekliğinin hiçbir ilgisi olmadığını gönül rahatlığıyla söyleyebilirim. 2 yıl önceki clen i suanki prolaktine ve östrojen değerlerine bağlamanız çok alakasız.

Kilo aldığınız süreçte yağlandınız, bu sebeple göğüste büyüme olduğunu düşünüyorsunuz.

Diyete girip zayıflayın, antreman düzenine dönün,günlük azami 8-10 saat gece uykusu uyuyun, stresten uzaklaşın, 6-8 ay içinde herhangibir iyileşme olmaz ise tekrar değerlerinize bakın. 

Antidepresan bırakmak genellikle uyku problemlerine yol açıyor. İlacı kestikten sonra 5-6 ay uyku problemleri çekmeniz çok normal. Fakat sonrasında işler yoluna girecektir. 

akşam 10 sabah 7 de kalkıyorum uykum gayet düzenli hormonlar vitaminler normal ama enerjim yok hep yorgunum ayağa kalkabilsem spor yapmak diyet yapmak zayıflamak benimde aklıma geliyor hocam kendimi kımıldatacak dermanım yok

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
JokerJoker    154
ucantekme1, 17 dakika önce yazdı:

akşam 10 sabah 7 de kalkıyorum uykum gayet düzenli hormonlar vitaminler normal ama enerjim yok hep yorgunum ayağa kalkabilsem spor yapmak diyet yapmak zayıflamak benimde aklıma geliyor hocam kendimi kımıldatacak dermanım yok

Depresyon yaşıyor olabilirsiniz.

Öncelik beslenme düzeni olmalı, yüksek şeker, yüksek yağ içerikli, sindirimi zor olan yiyecekler tüketmek sizin enerjinizi çekip alır. Dengeli beslenme ve Antreman rutinine dönünce enerjiniz yükselecektir. Günlük kardiyo egzersizi yapın, ağırlık kaldırmanıza gerek yok, hafif antremanla amaç enerjinizi geri kazanmak. Motivasyonunuzun durduk yere geri gelmesini beklemeyin. Motivasyonu; antreman sırasında yakalayacaksınız, antreman öncesi çok hevesli olmasanızda bir başlayın, gerisi gelecektir.

tarihinde JokerJoker tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ucantekme1    16
JokerJoker, Bir saat önce yazdı:

Depresyon yaşıyor olabilirsiniz.

Öncelik beslenme düzeni olmalı, yüksek şeker, yüksek yağ içerikli, sindirimi zor olan yiyecekler tüketmek sizin enerjinizi çekip alır. Dengeli beslenme ve Antreman rutinine dönünce enerjiniz yükselecektir. Günlük kardiyo egzersizi yapın, ağırlık kaldırmanıza gerek yok, hafif antremanla amaç enerjinizi geri kazanmak. Motivasyonunuzun durduk yere geri gelmesini beklemeyin. Motivasyonu; antreman sırasında yakalayacaksınız, antreman öncesi çok hevesli olmasanızda bir başlayın, gerisi gelecektir.

sanırım haklısınız hocam peki genelde beslenmede sıkılıyoırum bozuyorm eski motivasyonum yok 2 sene önceki

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: berserkzirhimvar
      Merhaba arkadaşlar,
      Haftalık olarak:
      500 bolde 500 testo  Küründeyim fakat bolde henüz açılmadı. Her çarşamba 1 tablet arimidex kullanıyorum. 80 kiloyu görüyorum arimidexten sonra 77 düşüyor iyileşme hızı düşüyor gücüm azalıyor. Östrojeni bu sıklıkla baskılamam gerekiyor mu?
      Arimidex kullanımı bu kürde sizce nasıl olmalı?
    • Yazan: Meeter
      Herkese selamlar,
      Kürümde 5. haftaya girdim, testo enante, boldenon ve deca olarak kür planı yaptım ve devam ediyorum, tablet olarak günlük 100 mg anapolon alıyorum. tam sayı bilmiyorum fakat öncesinde farklı planlamalarla ortalama 8-10 kür yapmışımdır, şu an ki kürümden öncede yaklaşık 3-4 yıl bir ara verme dönemim oldu.
      jinekomastiye yatkın bir vücut tipim yok ve bu zamana kadar kür içinde hiçbir zaman dostinex gibi ilaçlar kullanmadım, çünkü hiç ihtiyacım olmadı. şu an ki kürümde herhangi bir göğüs hassasiyeti, kaşıntı vs gibi yan etkilerde görmedim. bu kürde farklı olarak tek göğsümün altında nohut büyüklüğünde bir kitle oluştuğunu fark ettim. tam meme ucunun altında değil, 2 cm falan solunda. daha önce hiç karşılaşmadığım bir durum, bilgisi olan arkadaşlarımın yardımlarını bekliyorum şimdiden teşekkürler.
    • Yazan: Şahinbey
      Yarın only sustanon başlayacağım elimde tamoksifen ve arimidex var nasıl kullanmam lazım haftada kaç adet ?
    • Yazan: Carlos
      Değerli hocalarım hayırlı günler herkese eczane kür planlamam nasıl sizce ilk kürüm olucak ilerde yarışmak istiyorum öğrenci olduğum için maxiumum sustanona erişim sağlayabilirim fiyat bakımından eklemem gereken  nac600 tarzı başka bir ilaç var mıdır jinekomasti gibi bi durumu engellemek için aromasin veya arimidexten hangisini tercih etmeliyim veya planlamada, kür süresinde bi sıkıntı var mıdır bilgilendirir misiniz ?
      kür süreci içindede Çinko magnezyum b-12 gibi vitaminleri eklemeyi düşünüyorum.
      Biraz vücut ölçülerimden bahsedeyim :
      Yaş:18 boy:170 kilo:80 Yağ oranı 11-12 civarları  omuz:132 göğüs:110 kol:41 bel:76 12 haftalık kür planlaması 
      500 sustanon - 100 primabolon  750 sustanon - 200 primabolon 750 sustanon -  200 primabolon 750 sustanon -  200 primabolon 750 sustanon -  200 primabolon  750 sustanon -  200 primabolon  750 sustanon -  200 primabolon  750 sustanon -  200 primabolon 750 sustanon -  200 primabolon 750 sustanon -  200 primabolon 750 sustanon - 200 primabolon 500 sustanon - 100 primabolon       5-6-7. Hafta günlük 50 mg anapolon
      3.Haftadan sonra haftada bir tablet aromasin farklı ışıklarda çekilmiş Bir kaç tane de fotoğrafımı ekliyorum.
    • Yazan: Berat Ç
      Öncelikle herkese merhabalar. Bir haftadır haftada iki ampul sustanon kullanıyorum fakat göğüs hassasiyeti başladı ve sıkınca sıvı geldiğini gördüm. Daha önce trenbolone dianabol boldenone gibi Kürlerim olmuştu kısa süre hepsi ama ve ara verdiğimde oldu öyle uzun süreler kullanmadım fakat hiç birinde bunu yaşamamıştım. Bunu görünce proviron kullanmaya başladım hemen iki gündür falan kullanıyorum hassasiyet azaldı diyebilirim.
      Jinokomasti mi oluyorum yoksa durdu mu? Proviron kullanmaya devam etsem bu riski kaldırır mıyım? Şimdiden teşekkürler.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.