Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Önerilen İletiler

ucantekme1    16

arkadaşlar merhaba daha önce küre girmedim sadece only clen yaptım bayağı etkisini gördüm fakat 6-7   ay sonra cinsel isteksizlik sürekli yorgunluk halsizlik çöktü tahlillerim bunlar lh çokmu düşmüş pregnyl vs kullanmam gerekmirmi yorgunluktan kafamı kaldıramıyorum cinsel isteksizlik hat safa çok ereksiyon olamıyorum gün içinde normal derece mast yapılabiliyor tabi ama değerler bunlar sizce bu değerlerle testo kürüne girilebilirmi testom çokmu düşük sizlerinde yorumunu almak istedim saygılar ve girebiliyorsam nasıl bir kür önerebilirsiniz

89cd5761-3186-4c67-a6eb-7db7383b153a.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ucantekme1    16

tahlillerim normalmidir lh ve fsh olarak.

not testislerde küçülme var hafif ama stabil kaldı eskisine göre biraz ufak gibi hissediyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645

Pek bı sorun göremedim , e2 yok mu testte ?

Prolaktin üst referansa dayanmış , haftada yarım tablet cabaser ile birazcık dusurmeyi deneyebilirsin, 9-11 arasına kadar .

tarihinde Asaletim tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ucantekme1    16

hocam herkes lh düşüklüğünden bu sorunları yaşayacağımı lh yüksletmem gerektiğini söylüyorlar evet bu arada jinekom vardı çok değil fakat memelerde şuan biraz su toplanması gibi şiş hocam bu sürekli yorgunluk halsizlikten testo kürüyle kurtulmam mümkünmüdür bu arada estradiol var buyrun 

89cd5761-3186-4c67-a6eb-7db7383b153a.jpg

tarihinde ucantekme1 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645
ucantekme1, 6 dakika önce yazdı:

hocam herkes lh düşüklüğünden bu sorunları yaşayacağımı lh yüksletmem gerektiğini söylüyorlar evet bu arada jinekom vardı çok değil fakat memelerde şuan biraz su toplanması gibi şiş hocam bu sürekli yorgunluk halsizlikten testo kürüyle kurtulmam mümkünmüdür

Lh değerin gayet yüksek ve iyi bence .

Teston da orta seviye de ne düşük ne yüksek .

Dediğim gibi prolaktini cabaser ile 9-11 seviyesine çekmeyi dene belki sorun ondan olabilir .

Ayrıca E2 değerine de bakmamız lazım , östrojen de libido için önemli bir unsur.

Ek olarak TRT son başvuracağın yöntem olmalı , ilk önce doğal yöntemleri denemelisin.

tarihinde Asaletim tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ucantekme1    16
Asaletim, 3 dakika önce yazdı:

Lh değerin gayet yüksek ve iyi bence .

Testin da orta seviye de ne düşük ne yüksek .

Dediğim gibi prolaktini cabaser ile 9-11 seviyesine çekmeyi dene belki sorun ondan olabilir .

Ayrıca E2 değerine de bakmamız lazım , östrojen de libido için önemli bir unsur.

Ek olarak TRT son başvuracağın yöntem olmalı , ilk önce doğal yöntemleri denemelisin.

hocam e2 estradiol 0-40 normalde 10-50 olması gerekirmiş  sanırım bayağı bir düşüklük var düşükse sizin gözünüzde nasıl ve hangi ilaçla yükseltebilirim 6 aydan uzun süredir bu haldeyim saygılar - 

19.04.2021 33.4 pg/mL 0 - 40
11.11.2019 40.59 pg/mL 11.8 - 39.8

2019 da çok iyiydim bu şikayetlerim yoktu

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645
ucantekme1, 2 dakika önce yazdı:

hocam e2 estradiol 0-40 normalde 10-50 olması gerekirmiş  sanırım bayağı bir düşüklük var düşükse sizin gözünüzde nasıl ve hangi ilaçla yükseltebilirim 6 aydan uzun süredir bu haldeyim saygılar

33 östrojen düşük değil , gayet iyi bence hatta biraz yüksek bile .

Bence ;

1) prolaktini 9-11 e çek cabaser ile libidonu gözlemle 

2) Prolaktini dusurmene rağmen hala libidon gelmediyse östrojeni armidex ile birazcık düşürmeyi deneyebilirsin , çünkü kimisinin libidosu 20 östrojen de mükemmel oluyor kiminin 30 , vücudunun ayarını tutturman lazım .

3) Düzenli olarak D3,magnezinc kullanmanı öneririm.

4) Yağ oranın yüksek ise yağ oranını %10-16 arasına çekmeni öneririm

5) günde 8 saat kesintisiz bir uyku uyu her gün 

6) Hayatından stresi çıkarmaya bak en yakın zamanda 

7) Sarımsak , soğan , tribulus , çoban çökerten gibi doğal libido arttırıcılar kullanabilirsin

Bunların hepsini denemene rağmen halen libidon olmazsa TRT tedavisine başvurabilirsin, son çare olarak .

@rastlantisal hocamı etiketliyorum , böyle konularda bilgisi sağlamdır :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ucantekme1    16
Asaletim, 6 dakika önce yazdı:

33 östrojen düşük değil , gayet iyi bence hatta biraz yüksek bile .

Bence ;

1) prolaktini 9-11 e çek cabaser ile libidonu gözlemle 

2) Prolaktini dusurmene rağmen hala libidon gelmediyse östrojeni armidex ile birazcık düşürmeyi deneyebilirsin , çünkü kimisinin libidosu 20 östrojen de mükemmel oluyor kiminin 30 , vücudunun ayarını tutturman lazım .

3) Düzenli olarak D3,magnezinc kullanmanı öneririm.

4) Yağ oranın yüksek ise yağ oranını %10-16 arasına çekmeni öneririm

5) günde 8 saat kesintisiz bir uyku uyu her gün 

6) Hayatından stresi çıkarmaya bak en yakın zamanda 

7) Sarımsak , soğan , tribulus , çoban çökerten gibi doğal libido arttırıcılar kullanabilirsin

Bunların hepsini denemene rağmen halen libidon olmazsa TRT tedavisine başvurabilirsin, son çare olarak .

@rastlantisal hocamı etiketliyorum , böyle konularda bilgisi sağlamdır :)

hocam şöyleki referans aralığının 0 lanması bende bu komplikasyonları yaratıyor olamazmı yine siz daha iyi bilirsiniz fakat internetten yaptıgım ufak bir araştırma bunu gösteriyor öncelikle yağ oranım 20 üstü olmuştur fakat isteksizlik yorgunluk halsizlik gitmiyorki spor yapabilelim son 6 ayda mahvoldum denebilir  bunun 0 lanmasınında etken oldugunu düşünüyorum yanlışmıyım. Menopoz sonrası kadınlar için estradiol testi 0-30 PG/ML aralığında olmalıdır. Erkekler için estradiol testi 10-50 PG/ML aralığında olmalıdır.24 Mar 2020

yani hocam demek istediğim 0 lanma olayı şu Menopoz sonrası kadınlar için estradiol testi 0-30 PG/ML aralığında olmalıdır. Erkekler için estradiol testi 10-50 PG/ML aralığında olmalıdır.24 Mar 2020 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645
ucantekme1, 11 dakika önce yazdı:

hocam e2 estradiol 0-40 normalde 10-50 olması gerekirmiş  sanırım bayağı bir düşüklük var düşükse sizin gözünüzde nasıl ve hangi ilaçla yükseltebilirim 6 aydan uzun süredir bu haldeyim saygılar - 

2019 da çok iyiydim bu şikayetlerim yoktu

2019 da bu östrojen ile gayet iyiysen yukarıda dediğim 2. Maddeyi uygulama .

2. Madde haric diğerlerini uygulamanı öneririm .

Yüksek yağ oranı , stres , halsizlik , sağlıksız beslenme, düzensiz bir uyku yaşamı , bunların hepsine sahip görünüyorsun.

Bunlar bende de olsa libidom mahvolurdu , bunlardan kurtulman gerekiyor yukarda bahsettiğim maddeleri uygulayarak .

Hiç enerjin yoksa ayağa kalkacak , Burak hocadan yohimbe alabilirsin , ben kullanmıştım güzel bir enerji veriyor ayrıca libidoyu canlandırıyor , ama geçici bir çözüm. Yohimbe ile biraz canlanıp hayatını bir an önce düzene sokmani öneririm.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ucantekme1    16
Asaletim, 3 dakika önce yazdı:

2019 da bu östrojen ile gayet iyiysen yukarıda dediğim 2. Maddeyi uygulama .

2. Madde haric diğerlerini uygulamanı öneririm .

Yüksek yağ oranı , stres , halsizlik , sağlıksız beslenme, düzensiz bir uyku yaşamı , bunların hepsine sahip görünüyorsun.

Bunlar bende de olsa libidom mahvolurdu , bunlardan kurtulman gerekiyor yukarda bahsettiğim maddeleri uygulayarak .

Hiç enerjin yoksa ayağa kalkacak , Burak hocadan yohimbe alabilirsin , ben kullanmıştım güzel bir enerji veriyor ayrıca libidoyu canlandırıyor , ama geçici bir çözüm. Yohimbe ile biraz canlanıp hayatını bir an önce düzene sokmani öneririm.

Akşam 21:00 yatıp her sabah 7 de kalkıyor soğuk duş alıyorum sabah kavaltım protein ağırlıklı beslenme 8 de 10 da ara öğün 12 öğlen yemeği 18:00 akşam 20:00 ara öğün şeklinde medigard eczacıbaşı kullanıyorum antrenman yapacak gücüm olmamasına rağmen zorluyorum fakat sonuç aynı hocam lütfen yardımlarınızı bekliyorum bu referans 10-50 nasıl getirebilirim eskisi gibi bir ilacı varmıdır

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645
ucantekme1, 1 dakika önce yazdı:

Akşam 21:00 yatıp her sabah 7 de kalkıyor soğuk duş alıyorum sabah kavaltım protein ağırlıklı beslenme 8 de 10 da ara öğün 12 öğlen yemeği 18:00 akşam 20:00 ara öğün şeklinde medigard eczacıbaşı kullanıyorum antrenman yapacak gücüm olmamasına rağmen zorluyorum fakat sonuç aynı hocam lütfen yardımlarınızı bekliyorum

Medigarda ek olarak D3 ile çinko kullanmanı öneririm .

Uykun düzenliymiş , beslenme konusunda yağ yakmaya yönelik beslenmen gerekiyor .

Yağ oranını %14-15 e çekene kadar bu beslenmeyi uygulayabilirsin ; 

Ağırlık antrenmanları ve kardiyoya da başlaman gerekiyor , dediğim gibi yohimbe kullanabilirsin veya big joyun thermanator ürünü var oda baya enerji veriyor kullanabilirsin.

Kendine de biraz pozitif mesajlar ver , günümüzde en kötü hastalık olan kanseri bile psikoloji ile tedavi ediyorlar .

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ucantekme1    16
Asaletim, Şimdi yazdı:

Medigarda ek olarak D3 ile çinko kullanmanı öneririm .

Uykun düzenliymiş , beslenme konusunda yağ yakmaya yönelik beslenmen gerekiyor .

Yağ oranını %14-15 e çekene kadar bu beslenmeyi uygulayabilirsin ; 

Ağırlık antrenmanları ve kardiyoya da başlaman gerekiyor , dediğim gibi yohimbe kullanabilirsin veya big joyun thermanator ürünü var oda baya enerji veriyor kullanabilirsin.

Kendine de biraz pozitif mesajlar ver , günümüzde en kötü hastalık olan kanseri bile psikoloji ile tedavi ediyorlar .

unutuklarım bigjoy citruline içiyorum düzenli malate versiyonu nox var predator bigjoy pek etki yapmadı günlük düzenli whey classic protein tozu içiyorum düzenliyim fakat düzelmiyorum cidden hayattan soğudum intihar düşünüyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645
ucantekme1, Şimdi yazdı:

lh 6.6 iyi ama referans aşırı düşük bunuda göz önünde bulunduralım tekrar

Normalde referans 1-9 diye biliyorum , o kadarda düşük değil , lh ınız iyi bence hipofiziniz açık ve gayet iyi çalışıyor .

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ucantekme1    16

Asaletim, Şimdi yazdı:

Normalde referans 1-9 diye biliyorum , o kadarda düşük değil , lh ınız iyi bence hipofiziniz açık ve gayet iyi çalışıyor .

0.1 - 6.0 olması işkillendirdi hocam lütfen yardım edin yohimbe alacağım bunun yanında dediklerinizde ekleyeceğim ama geçmiyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645
ucantekme1, Şimdi yazdı:

unutuklarım bigjoy citruline içiyorum düzenli malate versiyonu nox var predator bigjoy pek etki yapmadı günlük düzenli whey classic protein tozu içiyorum düzenliyim fakat düzelmiyorum cidden hayattan soğudum intihar düşünüyorum

Tamam bu supplementler güzel , yukarıdaki linkteki beslenmeye başlamanı öneririm , haftada 4-5 gün sabah aç karnına kardiyo yap , 5 günde ağırlık antrenmanı.

Hayattan soğumak , intiharı düşünmek bunlardan kurtulman lazım , asıl bunlar seni mahvediyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645
ucantekme1, 1 dakika önce yazdı:

0.1 - 6.0 olması işkillendirdi hocam lütfen yardım edin yohimbe alacağım bunun yanında dediklerinizde ekleyeceğim ama geçmiyor

Hocam bak , her şeye karamsar bakıyorsun , gelip sana 500 testo vursalar ama psikolojin böyle olsun gene fayda etmez .

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ucantekme1    16
Asaletim, 1 dakika önce yazdı:

Hocam bak , her şeye karamsar bakıyorsun , gelip sana 500 testo vursalar ama psikolojin böyle olsun gene fayda etmez .

abi valla 20 kilo kadar aldım 6 ayda clen kullandım ilk 30 kilo kadar gitti totalde çok iyiydim düşüş başladı mahvoldum yani kas gitti birkere yorgunluk halsizlik koşarken baygınlık geçiriyorum artık ve doktorlar psikolejike çekti en son en ağır steroidi vurmayı düşündüm yani bir gram korku kalmadı öldüm kaldım hiç sıkıntı yok şey düşündüm şuan hafif olarak clen oxandrole kombine etmeyi ama yohimbin oxandrole yapabilirim verdiğim kiloyu 2 sene korudum bu 6 ayda oldu herşey fitnessı bıraktıktan sonra

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.416

Merhabalar. 

Prolaktin hariç göze batan bir şey yok. Onu da 1 dostinexi ikiye bölüp pazartesi - perçembe içerek çözersin.

@Asaletimzaten her şeyi söylemiş. Eczaneden Zinxx çinko al. Günde 50mg yani 1 tane iç uyumadan önce. Her gününe 1 tane kuru soğan ekle. D3 ampül al. 2 haftada 1 kere ekmeğe döküp at ağzına. Dopamine de ihtiyacın var. Seni ne mutlu ediyorsa onlara aban. Abartmadan biraz hayvan iç yağı tüket. Bilhassa sebze yemeklerinde muhteşem oluyor.

Testte en doğru sonucu sabah aç karnınai uyku alınmış ve 1 hafta cinsel perhiz uygulanarak yapılan testler veriyor. Yani sabah total testo 750 iken akşam 500lere düşebilir bu normal. Bunu bizzat kendim de test ettim. 

FSH biraz daha yükselebilir. Bu ara antioksidanlara da yüklenmeni tavsiye edeceğim. Clenin kaynağı neresi bilmiyorum. 

Şunları cevaplarsan daha hızlı yol alırız.

1) yaş

2) boy kilo

3) yağ oranı (bilmiyorsan boynunun en kalın yeri, belinin en ince yerinde mezura ile ölç hesaplarız)

4) spor geçmişin

5) yakın zamanda modunu aşağıya çekecek olay(lar) yaşayıp yaşamadığın.

6) beslenme düzenin.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645
ucantekme1, 5 dakika önce yazdı:

abi valla 20 kilo kadar aldım 6 ayda clen kullandım ilk 30 kilo kadar gitti totalde çok iyiydim düşüş başladı mahvoldum yani kas gitti birkere yorgunluk halsizlik koşarken baygınlık geçiriyorum artık ve doktorlar psikolejike çekti en son en ağır steroidi vurmayı düşündüm yani bir gram korku kalmadı öldüm kaldım hiç sıkıntı yok şey düşündüm şuan hafif olarak clen oxandrole kombine etmeyi ama yohimbin oxandrole yapabilirim verdiğim kiloyu 2 sene korudum bu 6 ayda oldu herşey fitnessı bıraktıktan sonra

Doktorlar haklı reis , bence de psikolojik tamamen .

Kendine olan özgüveninin geri gelmesi lazım , bence bir hoca ile çalışıp vücudunu iyi hale getir , böylece psikolojin düzelir .

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.416
ucantekme1, 7 dakika önce yazdı:

Sevgili kardeşim Ahmet.

Bu bir süreçtir. Hatta hayat bir süreçtir. Düz çizgide ilerlemez. Her zaman her şey gibi biz de hep olympusa yükselmiş olmayız. Sürece saygı duymanda fayda var. Biraz kendini rahat bırak. Üstelik bu psikoloji ile sakın yeniden küre girme. Orcafil 5mg al bir kutu. 2 günde 1 tane at ağzına aç karnına. Bu ereksiyon sorununu çözecek ve özgüvenini yerine getirecektir. Gerisi zaten çorap söküğü gibi kendiliğinden düzelir. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ucantekme1    16
Asaletim, Bir saat önce yazdı:

Doktorlar haklı reis , bence de psikolojik tamamen .

Kendine olan özgüveninin geri gelmesi lazım , bence bir hoca ile çalışıp vücudunu iyi hale getir , böylece psikolojin düzelir .

abilerim hepinize teşekkür ederim harici tavsiye vermek isteyen abilerim yazarsada sevinirim bunları deneyeceğim 1 hafta için bu bir kaç gün içinde yohimbine alacağım burak hocamızdan onun dışında dediğiniz herşeyi uygulayacağım umarım geçer :(

rastlantisal, Bir saat önce yazdı:

Sevgili kardeşim Ahmet.

Bu bir süreçtir. Hatta hayat bir süreçtir. Düz çizgide ilerlemez. Her zaman her şey gibi biz de hep olympusa yükselmiş olmayız. Sürece saygı duymanda fayda var. Biraz kendini rahat bırak. Üstelik bu psikoloji ile sakın yeniden küre girme. Orcafil 5mg al bir kutu. 2 günde 1 tane at ağzına aç karnına. Bu ereksiyon sorununu çözecek ve özgüvenini yerine getirecektir. Gerisi zaten çorap söküğü gibi kendiliğinden düzelir. 

çok sağol abi bunuda not edeceğim

bu arada soldan 2 kez varikosel ameliyatı geçirdim sağdada varikosel var çok değil ama yohimbine daha çok varikosel yaparmı damar genişletmesinden dolayı.

Bigjoy Sports Multibig 90 Kapsül önerirmisiniz hocam bide multivitamin olarak

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ucantekme1    16
rastlantisal, 9 dakika önce yazdı:

Merhabalar. 

Prolaktin hariç göze batan bir şey yok. Onu da 1 dostinexi ikiye bölüp pazartesi - perçembe içerek çözersin.

@Asaletimzaten her şeyi söylemiş. Eczaneden Zinxx çinko al. Günde 50mg yani 1 tane iç uyumadan önce. Her gününe 1 tane kuru soğan ekle. D3 ampül al. 2 haftada 1 kere ekmeğe döküp at ağzına. Dopamine de ihtiyacın var. Seni ne mutlu ediyorsa onlara aban. Abartmadan biraz hayvan iç yağı tüket. Bilhassa sebze yemeklerinde muhteşem oluyor.

Testte en doğru sonucu sabah aç karnınai uyku alınmış ve 1 hafta cinsel perhiz uygulanarak yapılan testler veriyor. Yani sabah total testo 750 iken akşam 500lere düşebilir bu normal. Bunu bizzat kendim de test ettim. 

FSH biraz daha yükselebilir. Bu ara antioksidanlara da yüklenmeni tavsiye edeceğim. Clenin kaynağı neresi bilmiyorum. 

Şunları cevaplarsan daha hızlı yol alırız.

1) yaş

2) boy kilo

3) yağ oranı (bilmiyorsan boynunun en kalın yeri, belinin en ince yerinde mezura ile ölç hesaplarız)

4) spor geçmişin

5) yakın zamanda modunu aşağıya çekecek olay(lar) yaşayıp yaşamadığın.

6) beslenme düzenin.

yaş 18 boy 1.75 kilo 90 normalde 75 dim  ama 2 sene korudum clenden sonra 2-3 ay içinde aldım nedense 

yağ oranı 23-24 net vardır spor geçmişim 5 sene 6 sene 

2 sene fitness 3-4 senedir mma 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645
ucantekme1, 11 dakika önce yazdı:

bu arada soldan 2 kez varikosel ameliyatı geçirdim sağdada varikosel var çok değil ama yohimbine daha çok varikosel yaparmı damar genişletmesinden dolayı.

Bu konuda bilgim yok , Burak hocaya sorabilirsin .

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.416
ucantekme1, 9 dakika önce yazdı:

yaş 18 boy 1.75 kilo 90 normalde 75 dim  ama 2 sene korudum clenden sonra 2-3 ay içinde aldım nedense 

yağ oranı 23-24 net vardır spor geçmişim 5 sene 6 sene 

2 sene fitness 3-4 senedir mma 

Sevgili kardeşim, bu yaşta clen vb gibi ilaçlara girmeni hayretle karşılıyorum. Yapacağın şey yağ oranını düşürmek. Yemek işini disiplin haline getirmek. Sporu düzenli hale getirmek. Gerisi çorap söküğü gibi gelir zaten. Salona gidemiyorsan evde haftanın 5 günü 1 saat hiit kardio yap. Tüm vücut sistemi olduğu için zaten testosteron seviyen yükselecek. Gazlı içeceklerden, tatlılardan koşarak kaç. Hamur işi ve kızartmalardan koşarak kaç. Eğer ailenin beslenme düzeni bunlar üzerine ise miktarı azalt. Çünkü bunu çok gördüm. Genetik olarak böyleyiz diyorlar ama mutfaklarına girdiğimde işin genlerle alakadar olmadığını görüyorum. Öğretilmiş mutfak bilgisinden ibaret sadece.

Madem yardım istiyorsun bir soru daha sorayım. Google play yada applestore ne kullanıyorsan telefon olarak markete gir, diyetkolik uygulamasını indir ve dün yediğin içtiğin her şeyi eksiksiz olarak (yardım etmemiz için doğru değerleri vermen elzem. Yanlış / hatalı değer, yanlış tavsiye demek) kalori takip kısmına girip ekran görüntüsü olarak burada paylaş. Kalori ve makro kısmının olması kafi. Üzerinden konuşalım.

NOT: sen şuan hala daha ilaçlardan medet umuyorsun ama ben sporu ve beslenmeyi disiplin haline getirmemiş insanların bu ilaçlardan uzun vadede verim alabildiklerini hiç görmedim. İlaçla gelenler ilaçtan sonra ziyadesi ile giderler. Disiplin çok önemli.

tarihinde rastlantisal tarafından düzenlendi
  • Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.