Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Muslumbabba

Virüs spor psikoloji para

Önerilen İletiler

ANABOLIZAN    17
Muslumbabba, 31.01.2021 - 07:44 yazdı:

Arkadaşlar 3 sene önceki fotom 63 kiloydum daha sonra 95 kiloya kadar çıktım ve spora başladım 4 ayda 15 kilo verdim şuan 80 81 arası gidip geliyorum kas inşası başlasın bana onerilenler şunlar. 

testo enantat

masteron

boldenoj

tablet winstrol. Toplamda 900 TL dendi

IMG20210120220443.jpg IMG20210120220424.jpg 

IMG20210120215628.jpg Screenshot_2021-01-25-23-31-04-10.jpg

Dostum 900 liranın yarısıyla spora yazıl yarısıyla bi supplement al yağ yakıcı git spora hayvan gibi terle temiz beslen bir yandanda.... Bu süreçte steroidleri sağlam şekilde araştır piyasaya bak.. Sana arkadaşların güzel gaz vermişlerde bu gaz kür bitince bitiyo bunları bahsetmemişler. Ben sana söylim şuanki haline şükür edersin bilinçsiz gitme sakın. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Muslumbabba    9
ANABOLIZAN, 3 dakika önce yazdı:

Dostum 900 liranın yarısıyla spora yazıl yarısıyla bi supplement al yağ yakıcı git spora hayvan gibi terle temiz beslen bir yandanda.... Bu süreçte steroidleri sağlam şekilde araştır piyasaya bak.. Sana arkadaşların güzel gaz vermişlerde bu gaz kür bitince bitiyo bunları bahsetmemişler. Ben sana söylim şuanki haline şükür edersin bilinçsiz gitme sakın. 

Spor yapıyorum diyet te yapıyorum 13 14 kilo verdim günüm yumurta tavuk salata ile geçiyor tatlı hiç yemedim hayatımda sadece çaya kahveye şeker atıyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
alphaomega    67

Belli ki kafaya koymuşsun kullanacaksın bu mereti o yüzden sana kür yapma demicem ama yorum yapanlar doğru söylüyor, o paraya o kadar ilaç orijinal olamaz, hammadde fiyatını bilmesem inancam. sadece hammaddesini alsalar kurdan dolayı o paraya yaklaşır neredeyse. 

Arkadaşın çalışıyor diyorsa kısmen haklıdır niye biliyor musun çünkü içlerinde en iyi ihtimalle şanslıysan testo çalışacak o da büyük ihtimal underdose olacak yani 500mg aldım sanacaksın ama 250-300mg olacak içinde gerçekte o da iyi ihtimal. Ya da arkadaşınınki tamamen plasebo bile olabilir bu bile mümkün.

O ilaçları alırsan açacağın ilk konuyu, yazacağın ilk şeyi ben sana söylim "arkadaşlar ilk enjeksiyonu yaptım ödemden yürüyemiyorum, oturamıyorum" vs. olacak. 

Ne olduğu belirsiz ilaçlardan uzak dur, Burak hocadan almam diyorsan bile git eczaneden sustanon primo falan al, bütçen yoksa zaten hiç bulaşma. 1000 liraya 4 farklı ilaç alınabiliyor olsaydı inan 2 sene içinde avrupada ülkeyi falan temsil ederdim. Yine de denemesi bedava, sadece uyarıyoruz inanırsın inanmazsın sana kalmış.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Muslumbabba    9
alphaomega, 13 saat önce yazdı:

Belli ki kafaya koymuşsun kullanacaksın bu mereti o yüzden sana kür yapma demicem ama yorum yapanlar doğru söylüyor, o paraya o kadar ilaç orijinal olamaz, hammadde fiyatını bilmesem inancam. sadece hammaddesini alsalar kurdan dolayı o paraya yaklaşır neredeyse. 

Arkadaşın çalışıyor diyorsa kısmen haklıdır niye biliyor musun çünkü içlerinde en iyi ihtimalle şanslıysan testo çalışacak o da büyük ihtimal underdose olacak yani 500mg aldım sanacaksın ama 250-300mg olacak içinde gerçekte o da iyi ihtimal. Ya da arkadaşınınki tamamen plasebo bile olabilir bu bile mümkün.

O ilaçları alırsan açacağın ilk konuyu, yazacağın ilk şeyi ben sana söylim "arkadaşlar ilk enjeksiyonu yaptım ödemden yürüyemiyorum, oturamıyorum" vs. olacak. 

Ne olduğu belirsiz ilaçlardan uzak dur, Burak hocadan almam diyorsan bile git eczaneden sustanon primo falan al, bütçen yoksa zaten hiç bulaşma. 1000 liraya 4 farklı ilaç alınabiliyor olsaydı inan 2 sene içinde avrupada ülkeyi falan temsil ederdim. Yine de denemesi bedava, sadece uyarıyoruz inanırsın inanmazsın sana kalmış.

Evet arkadaşlar haklısınız su konuda hakkını yememek lazım arkadaşım çok direndi bana kullanma diye bir diğer konu ise bin TL değilmiş totalde 2150 TL 10 haftalık kür testo deca danabol boldenon  

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
JokerJoker    154
Muslumbabba, 3 saat önce yazdı:

Evet arkadaşlar haklısınız su konuda hakkını yememek lazım arkadaşım çok direndi bana kullanma diye bir diğer konu ise bin TL değilmiş totalde 2150 TL 10 haftalık kür testo deca danabol boldenon  

Sacmasapan ilaçlardan vazgeçmelisiniz.

Ya eczaneden sustanon alıp haftalık 250 sustanon başlayın. Yada bu site üzerinden only testo enant başlayın. Baktınız 250 yetmiyor o zaman 500 e çıkarsınız. Bir süre sonra baktınız 500 testo da yetersiz gelmeye başladı, o zaman yanına bolde,deca,dianabol fln düşünürsünüz. Zaten ilk kürünüz olacak, 250 only testo sizi uçuşa geçirir.

Öylede böylede yapacam diyorsanız usulüne uygun yapın. Ne bu acele, ne bu tantana 🤗

tarihinde JokerJoker tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Muslumbabba    9
JokerJoker, Bir saat önce yazdı:

Sacmasapan ilaçlardan vazgeçmelisiniz.

Ya eczaneden sustanon alıp haftalık 250 sustanon başlayın. Yada bu site üzerinden only testo enant başlayın. Baktınız 250 yetmiyor o zaman 500 e çıkarsınız. Bir süre sonra baktınız 500 testo da yetersiz gelmeye başladı, o zaman yanına bolde,deca,dianabol fln düşünürsünüz. Zaten ilk kürünüz olacak, 250 only testo sizi uçuşa geçirir.

Öylede böylede yapacam diyorsanız usulüne uygun yapın. Ne bu acele, ne bu tantana 🤗

Gamma diye bir marka gösterdi ne dir ne değildir orj olup olmadığını nereden bilecem

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
JokerJoker    154
Muslumbabba, 21 dakika önce yazdı:

Gamma diye bir marka gösterdi ne dir ne değildir orj olup olmadığını nereden bilecem

Bilemezsin, bende bilemem. Adamın ürününü neden kötüleyeyim, belki ürün doludur. Çalışıyordur. Belki tamamen ödem yapacak boş ilaçlardır. Kullanmadan bilemezsin.

Burda dikkat etmeniz nokta bu değil.Only testo başlayıp, testo etkisi azaldıkça ilaç çeşitliliğine ve dozaj arttırımına gitmeniz. Acele etmemeniz. 

İlk kürde 3-4 farklı ilaç girip bilmediğiniz, tanımadığınız ilaçlar üzerine kumar oynamak istiyorsanız hayat sizin. Başarılar 🤗

tarihinde JokerJoker tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Muslumbabba    9
JokerJoker, 7 saat önce yazdı:

Bilemezsin, bende bilemem. Adamın ürününü neden kötüleyeyim, belki ürün doludur. Çalışıyordur. Belki tamamen ödem yapacak boş ilaçlardır. Kullanmadan bilemezsin.

Burda dikkat etmeniz nokta bu değil.Only testo başlayıp, testo etkisi azaldıkça ilaç çeşitliliğine ve dozaj arttırımına gitmeniz. Acele etmemeniz. 

İlk kürde 3-4 farklı ilaç girip bilmediğiniz, tanımadığınız ilaçlar üzerine kumar oynamak istiyorsanız hayat sizin. Başarılar 🤗

Cokmu riskli

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
alphaomega    67
Muslumbabba, 27 dakika önce yazdı:

Cokmu riskli

Şöyle anlatayım, diyelim testoyla başladın, atıyorum 6.haftada estrojenin arttığını yan etkilerden fark edip demek ki bende 6. haftadan sonra estrojen yan etkileri başlıyor ne bileyim meme ucunda sertlik bu haftalarda oluyor vs diye olanı biteni görürsün. kür sonu ne kadar zamanda toparladığını öğrenirsin.

sonra diyelim ikinci küre geçtin, artık teso nasıl çalışır vücuduna ne yapar biliyorsun, mesela anadrol eklemiş ol, anadrol çok mu su tuttu, hiç güç mü vermedi, ya da süper çalıştı müthiş hissettin bunu öğreneceksin.

vs vs

diye gider bu, sabırlı olup her kürde 1 yahut en fazla 2 ilaç eklemek bence en iyisi. ben başlangıçtan beri öyle yaptım, önce testo sonra anadrol ve boldenon sonra dbol, deca, prop,tren diyerek gittim her kürde. aksi halde diyelim 3-4 ilaçla başladın hangisi hangi yan etkiyi yaptı bilemeyeceksin, evet kan tahlili, oluşan yan etkiler vs burda söylesen tahmin edebiliriz ama her insanın ilaca verdiği tepki farklı, belki hiç ummadığın ilaçtan ummadığın bir yan etki göreceksin, kimse bilemez bunu. Şöyle söylim ben 750mg testoda bile elimi arimidex'e sürmüyorum. ama kimisi 250mgda bile ihtiyaç duyar. Umarım anlatıcı olmuştur.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Muslumbabba    9
alphaomega, 2 dakika önce yazdı:

Şöyle anlatayım, diyelim testoyla başladın, atıyorum 6.haftada estrojenin arttığını yan etkilerden fark edip demek ki bende 6. haftadan sonra estrojen yan etkileri başlıyor ne bileyim meme ucunda sertlik bu haftalarda oluyor vs diye olanı biteni görürsün. kür sonu ne kadar zamanda toparladığını öğrenirsin.

sonra diyelim ikinci küre geçtin, artık teso nasıl çalışır vücuduna ne yapar biliyorsun, mesela anadrol eklemiş ol, anadrol çok mu su tuttu, hiç güç mü vermedi, ya da süper çalıştı müthiş hissettin bunu öğreneceksin.

vs vs

diye gider bu, sabırlı olup her kürde 1 yahut en fazla 2 ilaç eklemek bence en iyisi. ben başlangıçtan beri öyle yaptım, önce testo sonra anadrol ve boldenon sonra dbol, deca, prop,tren diyerek gittim her kürde. aksi halde diyelim 3-4 ilaçla başladın hangisi hangi yan etkiyi yaptı bilemeyeceksin, evet kan tahlili, oluşan yan etkiler vs burda söylesen tahmin edebiliriz ama her insanın ilaca verdiği tepki farklı, belki hiç ummadığın ilaçtan ummadığın bir yan etki göreceksin, kimse bilemez bunu. Şöyle söylim ben 750mg testoda bile elimi arimidex'e sürmüyorum. ama kimisi 250mgda bile ihtiyaç duyar. Umarım anlatıcı olmuştur.

Öyle Bir Pazar ki kör tuttuğunu s...yorbana önerilen deca,enathate,boldenon,dianobol kürü 10 hafta  araştırıyorum her kafadan farklı bir ses aptal oldum 😂 birde Gamma diye bir marka nedir ne değildir

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
alphaomega    67
Muslumbabba, Şimdi yazdı:

Öyle Bir Pazar ki kör tuttuğunu s...yorbana önerilen deca,enathate,boldenon,dianobol kürü 10 hafta  araştırıyorum her kafadan farklı bir ses aptal oldum 😂 birde Gamma diye bir marka nedir ne değildir

Dostum otur etraflıca düşün, hepimizin sağlığı kıymetlidir, şu an mesela kendime bakıyorum hiçbir ilaçtan kötü bir yan etki yaşamadım o yüzden bazen diyorum ki lan en başından 2-3 ilaç hepsinde girseydim şimdi nasıl olurdum kim bilir ama sonra hatırlıyorum ki sağlığıma önem vermeseydim temkinli davranmasaydım aksi durumda daha çok üzülürdüm geri dönüşü olmazdı. Sağlığın önemliyse her kürde bir iki tane ilaç ekleyerek gitmek en mantıklısı, bu bir maraton uzun soluklu bir süreç. Tabiki son karar senin ama sana şunu diyeyim, bir yanda o ilaca şu an gerek yok, ya da onu kullanma boşver diyen bir @Loving Burak hoca gibi temiz insanlar varken diğerinde de al bu 4 ilacı yardır gitsin gerisini boşver diyen insanlar var. Yani heykelini falan yapmak lazım adamın cidden kardeş kardeşe bu kadar iyiliği yapmaz.

Eminim dozajları bile düzgün ayarlamamışlardır, biliyor musun ne yazdıklarını sana, yazarsan ona göre yorumlarız. ha bu arada dediğin markayı da bilmem, elimi ilaca ilk Burak hocayla attım iyi ki de öyle yapmışım diyenlerdenim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Muslumbabba    9
alphaomega, 3 dakika önce yazdı:

Dostum otur etraflıca düşün, hepimizin sağlığı kıymetlidir, şu an mesela kendime bakıyorum hiçbir ilaçtan kötü bir yan etki yaşamadım o yüzden bazen diyorum ki lan en başından 2-3 ilaç hepsinde girseydim şimdi nasıl olurdum kim bilir ama sonra hatırlıyorum ki sağlığıma önem vermeseydim temkinli davranmasaydım aksi durumda daha çok üzülürdüm geri dönüşü olmazdı. Sağlığın önemliyse her kürde bir iki tane ilaç ekleyerek gitmek en mantıklısı, bu bir maraton uzun soluklu bir süreç. Tabiki son karar senin ama sana şunu diyeyim, bir yanda o ilaca şu an gerek yok, ya da onu kullanma boşver diyen bir @Loving Burak hoca gibi temiz insanlar varken diğerinde de al bu 4 ilacı yardır gitsin gerisini boşver diyen insanlar var. Yani heykelini falan yapmak lazım adamın cidden kardeş kardeşe bu kadar iyiliği yapmaz.

Eminim dozajları bile düzgün ayarlamamışlardır, biliyor musun ne yazdıklarını sana, yazarsan ona göre yorumlarız. ha bu arada dediğin markayı da bilmem, elimi ilaca ilk Burak hocayla attım iyi ki de öyle yapmışım diyenlerdenim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Muslumbabba    9

Ozaman

alphaomega, 6 dakika önce yazdı:

Ozaman 500 testo yanına ne ekleyeyim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Muslumbabba    9

Sayın abilerim karar verdim haftada 500 testo yapicam yanına ne eklemeliyim elimde boldenon danabol deca var boy 181 kilo 80

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
alphaomega    67
Feng, 7 dakika önce yazdı:

Deca ve boldenon kürünüzü kıyaslayabilir misiniz?2. kürüm deca mı bolde mi eklemeliyim karar veremiyorum

Hedef nedir dostum? Beklentini söylersen ona göre kıyaslayabilirim onun haricinde ikisi bambaşka ilaçlar farklı amaca hitap ediyorlar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
alphaomega    67
Feng, Şimdi yazdı:

Bulk temiz kas kütlesi koyma deca sulu olmasına rağmen sağlam bir kütle eklediği söyleniyor bolde ise daha lean muscle ama deca kadar etkili değil sanırım deca eklemler açısından da ihtiyaç duyduğum bir ilaç ama yüksek tansiyon vs bir sürü sıkıntısı var

Dediklerin doğru, decanın koyduğu kütlenin yanına bile yaklaşamaz eq. Yan etkilere gelince, denemeden yüksek tansiyon yapar mı yapmaz mı ne yazık ki bilemezsin dostum, her ilaç böyledir herkesin nasıl tepki vereceği bilinmez, mesela herkesin korktuğu treni ben çocuk oyuncağı bulurken eq'ya elimi bir daha sürmem diyorum, neden? çünkü hem çalışması uzun sürüyor 8hafta falan hem de anksiyeteye yatkın bünyeler için kabus gibi.

Eğer kütle koyayım diyorsan deca gir gitsin, su nasıl olsa kürden sonra gidecek, hem temiz beslenirsen fazla su da tutmazsın. Decanın doluluk hissi gerçekten bambaşka, o doluluk o pump anlatılmaz yaşanır, eklemlere faydası da cabası.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zyzz3162    8
Muslumbabba, 31.01.2021 - 07:44 yazdı:

Arkadaşlar 3 sene önceki fotom 63 kiloydum daha sonra 95 kiloya kadar çıktım ve spora başladım 4 ayda 15 kilo verdim şuan 80 81 arası gidip geliyorum kas inşası başlasın bana onerilenler şunlar. 

testo enantat

masteron

boldenoj

tablet winstrol. Toplamda 900 TL dendi

IMG20210120220443.jpg IMG20210120220424.jpg 

IMG20210120215628.jpg Screenshot_2021-01-25-23-31-04-10.jpg

sana tavsiyem 

HAFTA    TEST E   
  1          250mg            
  2          250mg             
  3          250mg            
  4          250mg            
  5          500mg        
  6          500mg     
  7          500mg    
  8          500mg      
  9          500mg     
 10         500mg        
 11         500mg     
 12         500mg    

HEM ÖZGÜVENİN yükselir hem kas yaparsın hem kür bittikten sonra pct kolay geçer. güven bana ben ilk 18 yaşında başladım kullanamaya ve bilmiyordum ilaçları aldığım kişi eski federasyon başkanıydı ve serdar aktolga'nın yakın arkadaşıydı isim vermicem istanbul avcılar'da bilen bilir. bana yazdığı ilk kür sustanon,trenbolon,boldenon,test prop,deca'ydı ve 2000tl almıştı 5hafta kullandım 5hafta param yetmediği için gerisini alamadım ilaçların ve pct de yazmadı. ve ben MR. salak naaptım yine aynı adamdan ilaç aldın busefer bana 1000tlye test e deca verdi 10 hafta kullandım kür bitti pct istedim bana pct gerek yok kendi kendine toplarsın dedi pi*. yinede ben istedim bana nolvadex kullan dedi. ne bir tahlil ne bir test böyle biriydi. ve ben deca dick yaşadım 1 yıl ve yavaş yavaş toparlandım. sana tavsiyem bilimsel kaynakları araştır ilaçları tanı. YAPICAN EN İYİ KÜR BU OLUR İLK KÜRÜN İÇİN sana tavsiyem bunu kullan yoksa benim gibi cahillik edip hırsına yenik düşersen kaybedersin ve sistemi bozduktan sonra bu ilaçlara bağımlı olursun. UNUTMA O İĞNEYİ KIÇINA Bİ KERE YEDİN Mİ DEVAMI GELİR.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Aydemir1903    5

dostum arkadaslarda söylemiş o paraya 4 kutu ilacı 900 tl orjinal çok zor, SAna tavsiyem Bulksa kürün Git eczaneden Sustanon la primobolon la basla eczane malı en azından orjinal.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Strongmanx    9
Muslumbabba, 31.01.2021 - 15:03 yazdı:

Boy kilo yağ oranın kaçtı ve ne kadara mâl oldu kür

Boy kilo yağ oranın kaçtı ve ne kadara mâl oldu kür

Screenshot_2021-01-31-15-39-46-55.jpg

İlaçlar yerli üretim kardeşim uzak dur..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Muslumbabba    9
zyzz3162, 13 saat önce yazdı:

sana tavsiyem 

HAFTA    TEST E   
  1          250mg            
  2          250mg             
  3          250mg            
  4          250mg            
  5          500mg        
  6          500mg     
  7          500mg    
  8          500mg      
  9          500mg     
 10         500mg        
 11         500mg     
 12         500mg    

HEM ÖZGÜVENİN yükselir hem kas yaparsın hem kür bittikten sonra pct kolay geçer. güven bana ben ilk 18 yaşında başladım kullanamaya ve bilmiyordum ilaçları aldığım kişi eski federasyon başkanıydı ve serdar aktolga'nın yakın arkadaşıydı isim vermicem istanbul avcılar'da bilen bilir. bana yazdığı ilk kür sustanon,trenbolon,boldenon,test prop,deca'ydı ve 2000tl almıştı 5hafta kullandım 5hafta param yetmediği için gerisini alamadım ilaçların ve pct de yazmadı. ve ben MR. salak naaptım yine aynı adamdan ilaç aldın busefer bana 1000tlye test e deca verdi 10 hafta kullandım kür bitti pct istedim bana pct gerek yok kendi kendine toplarsın dedi pi*. yinede ben istedim bana nolvadex kullan dedi. ne bir tahlil ne bir test böyle biriydi. ve ben deca dick yaşadım 1 yıl ve yavaş yavaş toparlandım. sana tavsiyem bilimsel kaynakları araştır ilaçları tanı. YAPICAN EN İYİ KÜR BU OLUR İLK KÜRÜN İÇİN sana tavsiyem bunu kullan yoksa benim gibi cahillik edip hırsına yenik düşersen kaybedersin ve sistemi bozduktan sonra bu ilaçlara bağımlı olursun. UNUTMA O İĞNEYİ KIÇINA Bİ KERE YEDİN Mİ DEVAMI GELİR.

Geç kaldın usta be 😂 o iğne değdi nasıl olacak testo bolde. Deca danabol ve ilk enjeksiyon diye mi her yerim ağrıyor 3 gündür

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    638
Muslumbabba, 2 dakika önce yazdı:

Geç kaldın usta be 😂 o iğne değdi nasıl olacak testo bolde. Deca danabol ve ilk enjeksiyon diye mi her yerim ağrıyor 3 gündür

O siteden mi aldın ilaçları ve fiyatları neydi tam olarak?

tarihinde hectordoyle tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    993

Google'a Steroid almak istiyorum yazıp.İlk siteden satın aldığını söyleme sakın.Sana burda kaç kişi dil döktük.İnşallah öyle bir hata yapmamışsındır hocam.Ben bizzat yaşadım,forumda sahte ilaç,yerli üretimden dolayı sıkıntı yaşayan bir sürü kişi var.Bir konuya yazmıştınız aşırı halsizlik ağrı diye bu gibi semptomlar devam ederse buraya yazın hocam.Hiçbir şey sağlıktan değerli değil.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Muslumbabba    9
Vural2, 3 saat önce yazdı:

Google'a Steroid almak istiyorum yazıp.İlk siteden satın aldığını söyleme sakın.Sana burda kaç kişi dil döktük.İnşallah öyle bir hata yapmamışsındır hocam.Ben bizzat yaşadım,forumda sahte ilaç,yerli üretimden dolayı sıkıntı yaşayan bir sürü kişi var.Bir konuya yazmıştınız aşırı halsizlik ağrı diye bu gibi semptomlar devam ederse buraya yazın hocam.Hiçbir şey sağlıktan değerli değil.

Hayır bir arkadaşım var kendisi kullanıyordu onun aldığı kişiye gittik aldık internete güvene medim Gamma ve Genesis marka çalışıyor dedi kendisi de bunu kullanıyormuş

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Muslumbabba    9
hectordoyle, 3 saat önce yazdı:

O siteden mi aldın ilaçları ve fiyatları neydi tam olarak?

Gamma Genesis bin TL 5 hafta 5 hafta sonra çalışmazsa para mı geri alırım dedim calisirsada devam 5 hafta daha 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.