Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Muslumbabba

Virüs spor psikoloji para

Önerilen İletiler

Muslumbabba    9

Arkadaşlar 3 sene önceki fotom 63 kiloydum daha sonra 95 kiloya kadar çıktım ve spora başladım 4 ayda 15 kilo verdim şuan 80 81 arası gidip geliyorum kas inşası başlasın bana onerilenler şunlar. 

testo enantat

masteron

boldenoj

tablet winstrol. Toplamda 900 TL dendi

IMG20210120220443.jpg IMG20210120220424.jpg 

IMG20210120215628.jpg Screenshot_2021-01-25-23-31-04-10.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Muslumbabba    9
Muslumbabba, Şimdi yazdı:

Feng, 1 saat önce yazdı:

Masteron ve winstrol cutting ilaclari belli yag orani altinda etkisi gorulur sadece siz yaglisiniz zaten kas kutleniz de yok testo bolde ile yagsiz kutle koydunuz diyelim ama nerden tutsak elimizde kaliyor gibi.

Paranizi kapma pesindeler her seyi gectim 4 ilacla kure baslamaniz bu kadar ilacin 900tl olmasi falan kacarak uzaklasin derim

Yaş 26 boy 182 kilo 80  yağ oranı%19 bilgilerini benimle paylaşırmısın ben bu yola gorucem bare doğru gireyim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645

Amacın bulk mu , define olmak mı hocam ? Winstrol ile masteron definisyon ilaçları , kürün sonuna ekleyebilirsin tabi isteğe bağlı .

Sana ilacı satmaya çalışanlar Feng hocamızın dediği gibi para koparmaya çalışıyorlar bence , ortaya karışık kokteyl yapmışlar.

Bence

testo enatathe

Turinabol

Boldenone 

Böyle yap kürünü , ayrıca yukarıda saydığın küre 900 TL , resmen bedava fiyat .. ilaçların orjinal olduğundan emin ol dolandırılma

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AS1L    220
Muslumbabba, 10 saat önce yazdı:

Arkadaşlar 3 sene önceki fotom 63 kiloydum daha sonra 95 kiloya kadar çıktım ve spora başladım 4 ayda 15 kilo verdim şuan 80 81 arası gidip geliyorum kas inşası başlasın bana onerilenler şunlar. 

testo enantat

masteron

boldenoj

Bu konuyu okumanı öneririm, diğer arkadaşların yorumlarına katılıyorum ortaya yararlı dönerli para tuzağı bir sistem yapılmış. Paylaştığım linkteki konuyu okuyup en azından sol altta ki whatsapp ikonuna tıklayarak Burak hocadan fiyat alabilir ve ikili istişare yaparak ortaya daha yararlı kür çıkartırsınız

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Muslumbabba    9
Asaletim, 37 dakika önce yazdı:

Amacın bulk mu , define olmak mı hocam ? Winstrol ile masteron definisyon ilaçları , kürün sonuna ekleyebilirsin tabi isteğe bağlı .

Sana ilacı satmaya çalışanlar Feng hocamızın dediği gibi para koparmaya çalışıyorlar bence , ortaya karışık kokteyl yapmışlar.

Bence

testo enatathe

Turinabol

Boldenone 

Böyle yap kürünü , ayrıca yukarıda saydığın küre 900 TL , resmen bedava fiyat .. ilaçların orjinal olduğundan emin ol dolandırılma

Nasıl emin olabilirim ? Ve kas kütlesi koymak istiyorum yaza doğru define olabilirim vücut ortada bana ne öneriyor sunuz İlk defa kullanıcam ama aynada kendime wow sen ne olmuşsun be olm demek istiyorum özgüven sorunum var ve penisim aklıma ayda 1 geliyor yani kür sonrası olacaklar beni uzmeyecek nerden almalıyım bana her konuda yardımcı olun lütfen 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645
Muslumbabba, 31.01.2021 - 11:43 yazdı:

Nasıl emin olabilirim ? Ve kas kütlesi koymak istiyorum yaza doğru define olabilirim vücut ortada bana ne öneriyor sunuz İlk defa kullanıcam ama aynada kendime wow sen ne olmuşsun be olm demek istiyorum özgüven sorunum var ve penisim aklıma ayda 1 geliyor yani kür sonrası olacaklar beni uzmeyecek nerden almalıyım bana her konuda yardımcı olun lütfen 

hocadan alabilirsin , fiyatlar tuzludur ama ürünler takır takır çalışır , ne zaman mesaj atsan Max 20 dakikaya döner , telefonla arasan açar seninle konuşur derdini dinleyip yardımcı olur . Kendisine sitenin altındaki WhatsApp ikonuna tıklayarak mesaj atabilirsin .

Bu konuya da bakabilirsin 

https://peptidturkiye.com/forum/topic/6488-kür-öncesi-ve-burak-hocamla-kür-sonrası

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.194

Kür öncesi başlangıc fotoraflarıma bakarsan neredeyse aynı formdaymışız bence anapolon deca testo tabi burak hocayla iletişime geçmelisin söyliceklerini dikkatli dinlemelisin derim. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Muslumbabba    9
Semih Erarslan, 1 saat önce yazdı:

Kür öncesi başlangıc fotoraflarıma bakarsan neredeyse aynı formdaymışız bence anapolon deca testo tabi burak hocayla iletişime geçmelisin söyliceklerini dikkatli dinlemelisin derim. 

Boy kilo yağ oranın kaçtı ve ne kadara mâl oldu kür

Semih Erarslan, 1 saat önce yazdı:

Boy kilo yağ oranın kaçtı ve ne kadara mâl oldu kür

Screenshot_2021-01-31-15-39-46-55.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Muslumbabba    9
Feng, 9 saat önce yazdı:

Masteron ve winstrol cutting ilaclari belli yag orani altinda etkisi gorulur sadece siz yaglisiniz zaten kas kutleniz de yok testo bolde ile yagsiz kutle koydunuz diyelim ama nerden tutsak elimizde kaliyor gibi.

Paranizi kapma pesindeler her seyi gectim 4 ilacla kure baslamaniz bu kadar ilacin 900tl olmasi falan kacarak uzaklasin derim

Kaç ilaçla başlanır ilk kurde ve kas inşası yaza doğru definasyona girmeyi düşünüyorum ilaç önerin olabilir mi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Muslumbabba    9
Semih Erarslan, 2 saat önce yazdı:

Bende izmir'deyim usta

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    638

Diyeceğim çok şey var ama sana yapman gerekeni kısaca özetleyeyim:

ALMA. 900 TL ye saydığın ilaçların orijinalini alman imkansız. %99 yerli üretim ilaçlar ve sana getirisi olmayacak. Başka bir ilaç kaynağı bul kendine

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    993

Yerli üretim ilaçların bazıları çalışsa bile sterilizasyon 0 olduğu için ödemden,ağrıdan,ateşten antrenman yapamıyorsun çöpe gidiyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Muslumbabba    9
Feng, 31.01.2021 - 20:09 yazdı:

Birkaç farklı konuya değinmek istiyorum forumda çok fazla ''orjinal ilaç al'' cümlesi dolanıyor fakat lee priest ronnie coleman gibi isimlerin bile röportajlarına baktığınızda black markettan ne olduğu belirsiz ilaçları alıyorduk belirtilen dozları vuruyorduk ama içeriğine adam ne koyuyorsa oydu o yüzden kesin olarak bilmiyorduk cümlelerini kuruyorlar.Bu ilaçlar illegal olduğu için bu mecra böyle sürecek. Eczane ürünü kullanan insan sayısı o kadar az ki.. Underground ilaçlar çalışmıyor değil fakat içeriğini bilemezsin sağlığına vereceği zararları da bilemezsin.Bu riski prolar dahi alıyor bu da bir gerçek. Bu ülkedeki büyük isimlerle konuştuğumda hiçbiri bana gidip balkan alıyorum vs demedi.Yarışmalara genellikle underground üretim tam doz ilaç verirler hem reklam yüzü olmuş olur hem ucuza gelir.

Ben de hocadan almayı düşünüyorum bir sonraki kürümü. Hem aradaki farkı görmüş olurum. Ayrıca burada ptsi koçluğu vs bulunmayan bu işlerde yeni olan arkadaşlara da tavsiye ediyorum ilacı almanızın yanı sıra tecrübeli birinden bedava koçluk almış oluyorsunuz bir nevi.Aradaki fiyat farkını buna da sayabilirsiniz baktığınızda.

Konuya dönersek bahsettiğin ilaçlar yerli üretim bile olsa çalışan ilacı o fiyata vermezler pişman olursun

Öte yandan sihirli değnek etkisi bekleme lütfen. Aynaya bakayım of olm sen neymişsin diyeyim falan yazmışsın bu işler öyle işlemiyor malesef.Genetik faktörler nasıl şans işiyse vücudunun ilaca verdiği tepki de bir şans işi yine de tren vs vurmadığın sürece ilaçlar seni yağlı adelesiz bir formdan bıçak gibi kaslarının patladığı bir forma götüremez. A noktasından b noktasına hem çok hızlı hem sağlıklı bir geçiş yok.Anlayacağın ayranım dökülmesin misali olmuyor olsa herkes yapar inan.

Diğer bir konuya gelirsek 4 ilaçla başlamışsın her zaman testo only başlamak iyidir çünkü birçok ilaç kullandığında vücudunun hangisine ne tepki verdiğini bilemeyeceksin.Bir sorunla karşılaştığında kaynağını bulamazsın müdahale edemezsin.Ayrıca testosteron basedir ilk önce vücudunun ona tepkisini görmen ve AI pct bunları düzgünce halledebilmen gerekiyor sağlığını koruman adına.

Söylenecek çok şey var umarım faydalı olmuştur keyifli forumlar dilerim.

Ya o işin makarası bende böyle bir sihir beklemiyorum sadece s.kmeseler bare demek istiyorum 😂😂 ama only testo ile olacak işmi bu ben kas istiyorum kas 😂

• Şaşkın 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Frisby    15
Muslumbabba, 18 saat önce yazdı:

testo enantat

masteron

boldenoj

IMG20210120220443.jpg IMG20210120220424.jpg 

IMG20210120215628.jpg Screenshot_2021-01-25-23-31-04-10.jpg

900 tl mi :D 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
yasings81    69
Frisby, 6 saat önce yazdı:

900 tl mi :D 

750 tl ye 1 tane sarms alabiliyosunuz. Kaldı ki 900 tl ye saydığınız ürünlerin orjinal olması neredeyse imkansız. Sakın paranı çöpe atma.. Eğer sağlam bir küre gireceksen 3.000 - 4.000 tl yi gözden çıkarman gerekir. bütçen var ise Burak hoca ile iletişime geçmeni öneririm.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Muslumbabba    9
yasings81, 58 dakika önce yazdı:

750 tl ye 1 tane sarms alabiliyosunuz. Kaldı ki 900 tl ye saydığınız ürünlerin orjinal olması neredeyse imkansız. Sakın paranı çöpe atma.. Eğer sağlam bir küre gireceksen 3.000 - 4.000 tl yi gözden çıkarman gerekir. bütçen var ise Burak hoca ile iletişime geçmeni öneririm.

Dostum pazara hakim değilim ve aşağı yukarı İzmir'de 10 kişiye sordum fiyat ortalaması bu hep aynı fiyatlar çıkıyor karşıma

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
aydnfath    27

@Muslumbabba kral çok pahalıya patlıyor artık bizim ülkemizde çok lükse kaçıyor ben senin yerinde olsam @Loving hocadan alırdım birkaç ay daha para biriktirdim bende öyle yaptım kafa rahat en azından ne giricek vücuda ne çıkıcak onu biliyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Muslumbabba    9
aydnfath, 4 dakika önce yazdı:

@Muslumbabba kral çok pahalıya patlıyor artık bizim ülkemizde çok lükse kaçıyor ben senin yerinde olsam @Loving hocadan alırdım birkaç ay daha para biriktirdim bende öyle yaptım kafa rahat en azından ne giricek vücuda ne çıkıcak onu biliyorum.

Hocam para değilde dün gece kâbus gördüm rüyalarıma girdi ama pişman oluyordum vallahi sabah kalktım kendime gelemedim korkudan Allah'ın hikmeti 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
JokerJoker    154
aydnfath, 20 dakika önce yazdı:
Muslumbabba, 14 dakika önce yazdı:

Hocam para değilde dün gece kâbus gördüm rüyalarıma girdi ama pişman oluyordum vallahi sabah kalktım kendime gelemedim korkudan Allah'ın hikmeti 

Parya kıyıp ilaçları alirsiniz fakat bununla kalmayacak. Beslenme için ekstra bütçeniz olmalı. Kür öncesi ve kür sonrası tahliller için ekstra bir bütçe gerekli çünkü devlet hastanesi bütün tahlilleri yapamıyor. Kür sonrasi pct için ekstra harcamalar yapacaksınız. Bunlara haricen pct işe yaramaz ise iyi bir ürolog bulup ona da ek harcamalar yapmanız ihtimal dahilinde. Öyle 2-3 bin TL ilaca verip enjeksyon yapayım kaslanayım diyorsanız yanlış yoldasınız.

tarihinde JokerJoker tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Muslumbabba    9

Şu nasıl bir arkadaşım kullanıyorum ve işe yarıyor diyor. Testo enathe  boldenon deca danabol 10 haftalık kür 1000 tl

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Muslumbabba    9
Vural2, Bir saat önce yazdı:

10 hafta bolde kullandıran adamın ilacı çalışsa ne olur ki xD

Nasıl yani 😂

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.