Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

hackerist

Ilk kür deca durabolin

Önerilen İletiler

hackerist    1

Öncelikle Selamlar 21 Yaşındayım. Çocukluğumdan beri hep zayıftım Ektomorf vücut tipine sahibim. Artık bundan kurtulmak istiyorum ve her şeyi göze aldım diyebilirim. Önerilerinizi yorumlarınızı, deneyimlerinizi bekliyorum.

Boy : 172
Kilo : 50

Spor Geçmişi 6 Ay

14 Hafta Sürecek İlk Kür;

* deca durabolin
* testosteron enanthate
* diananbol

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

OnlyTesto    2
hackerist, 51 dakika önce yazdı:

Öncelikle Selamlar 21 Yaşındayım. Çocukluğumdan beri hep zayıftım Ektomorf vücut tipine sahibim. Artık bundan kurtulmak istiyorum ve her şeyi göze aldım diyebilirim. Önerilerinizi yorumlarınızı, deneyimlerinizi bekliyorum.

Spor Geçmişi 6 Ay

* deca durabolin
* testosteron enanthate
* diananbol

Yanına danabol eklemek yerine testo deca bolde kürü senin için daha güzel olabilir tablet eklememelisin bence.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
sietre    26

Benim de ilk kurum test e deca gayet iyi verim oldu. Testleri aksatma yeter. Bir de pct ilaçlarını elinin altında bulundur bulmak zor oluyor bazen 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645

Öncelikle spor geçmişin çok az , 6 ay az bir süre , muhtemelen beslenme ve hipertrofi konusunda eksikliklerin de vardır . Tavsiyem en azından 1 yıl daha natürel git her şeyi öğren öğrenebildigin kadar .

İlla küre giricem kafama koydum ne desen vazgeçmem diyorsan bence profesyonel bir hoca eşliğinde git , her soruna adam akıllı cevap verebilecek , prolaktinini östrojenini takip edip sorun çıktığında sana nasihat verecek birisi ..

Son olarak testoyu decadan yüksek tut , decayi kestikten sonra 2-3 hafta only testo devam et , (bunlar deca dick olmaması için ) .

Kür içi uyumadan önce 1 tablet nac900 ,milk thistle .

Gün içerisinde istediğin öğünlerden sonra c vitamini , omega3 , maden suyu ..

Danabola gerek yok bence karaciğeri fazla yoruyor tablet steroidler .

Yukarda birisi demiş bolde ekleyebilirsin diye istersen ekleyebilirsin .

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35    736

Dostum sen bu ilaçları kullanınca kilo alicagini zanediyorsan eğer yanılıyorsun bu verdiğin bilgilere göre beslenme düzenin oturmamış veya eksik planlarin var ilk önce doğal bir şekilde kilo alıp vermeyi ve temiz kas kütlesi eklemeyi öğrenmelisin yoksa tonlarca ilaç enjekte etsende sonuç 0 olucak.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
alpseyyah    34
hackerist, 2 saat önce yazdı:

Spor Geçmişi 6 Ay

* deca durabolin
* testosteron enanthate
* diananbol

:) ilk spora başladıgımda bende 170 boy 54 kg. o dönem o kadar çok yemek yiyordum ki rahmetli babam buzdolabının kapısını bozuyorsun diye takılırdı. bir suru doktora gıttık herşey normal ama kilo alamıyorum. bu kada çok yemek yeyip kilo alamamak süphelendırdı herkesı acaba hastalıgım falan mı var ama cok sukur gayet saglıklıydım. spora başladım uzun sureler spor yaptım yaşıma gore gücüm çok iyi ama sıfır yaglanma sıfır hacim hiç bir şey yok çakma  Bruce Lee gibi oldu vucudum. kür yapmaya karar verdım ilk kurum sustanon- prımobolan ve anapolon oldu. 9 haftada 66 kg oldum. 3 hafta daha devam ettim 68 kg. kuru bıtırdım. pct falan nedır bılmıyorum o donem bısey yapmadım spora devam ettım kurden sonrakı 2 hafta gunde ortalama 20 kez wc ye gıdıyordum sureklı ıdrar atma vs. 66 kg ye gerı dustum 1 yıl yenı kur yapmadım ama 66 kg dan assagı hıc ınmedım. sonra tekrar kurler yaptım  baya bı kur gecmısım var ve bu kurler ıle su an olması gereken kg ve hacım e ulastım. bunları neden anlattım uzun zaman once bende aynı durumdaydım ve bızım gıbıler ıcın kur olmadan bazı seyler olacak gıbı degıl o genetıgı kırmak gerek. sana ılk kur ıcın sustanon, rımobolan ve duzgun çalısanı bulabılırsen anapolon tavsıye ederım. eczane urunu ve kafan rahat eder dıger deca, testo enantate falan orjınal buldun bulamadın sorun olabılır. bence rımobolanın etkılı dozu haftalık 400-800 mg arası yanı 400 un altına dusme anapolon 50 mg yeter gunluk onda da 6 haftayı gecme. sustanon haftalık 500 mg ıyıdır bence. dıger arkadasların ve hocalarımızın da mutlaka onerılerı olacaktır.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
alphaomega    67

la bizim millet efsane akıllı ha, kendine iğne sokmayı göze alıyo ama iki öğün fazla yemeyi göze alamıyo. 50 kiloda steroid düşünecek olsam oturur ağlardım.

• Vayyyy!! 1
  • ahahaha 2
  • Şaşkın 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
alpseyyah    34
alphaomega, 2 saat önce yazdı:

la bizim millet efsane akıllı ha, kendine iğne sokmayı göze alıyo ama iki öğün fazla yemeyi göze alamıyo. 50 kiloda steroid düşünecek olsam oturur ağlardım.

La derken ?

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    638

Önerim en azından 6 ay naturel bir şekilde yap, bu süre zarfında ilaçlar hakkında araştırma yap ondan sonra bilgili birinin eşliğinde küre girersin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ares.anil    11

Dostum merhabalar. Ben de 180/55kg başladım 2 sene önce spora. Çubuk kraker gibiydim anlayacağın :) Diyetisyene de gittim, vitaminler, kalorili içecekler vs aklına gelebilecek her şeyi denedim. En sonunda moralim bozulmaya başlayınca aynı senin gibi her şeyi göze alıp testo-deca kürüne girdim. 70 kilogram civarına kadar çıktım. Senin kafandan geçenleri anlayan biri olarak söylüyorum, konuna cevap yazan/yazabilecek tipleri de az çok tahmin ediyorum.(çok ye, makarnaya aban...) İlaçları övmek değil amacım fakat istediğin hedefe seni ulaştıracak en iyi araç bence bu. Yalnız bilen biriyle girmek ve kesinlikle ucuza kaçmamak sana en büyük tavsiyem. @Loving Hocamızla da o dönemler alışverişim oldu, aklıma takılan her soruma istisnasız cevap verdi. Tavsiyem Burak Hoca'ya bir danışman. Umarım her şey dilediğin gibi olur. Sağlıklı sporlar... 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hackerist    1
sietre, 19.02.2021 - 16:24 yazdı:

Benim de ilk kurum test e deca gayet iyi verim oldu. Testleri aksatma yeter. Bir de pct ilaçlarını elinin altında bulundur bulmak zor oluyor bazen 

Kür sonrası kayıp çok oluyor mu peki?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Elbette şuanda küre girer ve iyi beslenip antrenmanlarını aksatmaz isen tatmin edici bir sonuç alır, güç kuvvet ve hacim artışı yaşarsın ancak benim sana tavsiyem gidebildiğin sürece doğal gidebilmen yönünde olacaktır. Yaşın henüz 21, vücudunu ilerleyen süreçlerde gireceğin bir küre çok iyi hazırlayabilirsin. Benim gözlemlerime göre ne kadar iyi altyapı o kadar iyi sonuç. Elbette bilginin avantajları da kilit rol oynuyor. Seneler geçtikçe hem kendini, hem sporu daha iyi tanıyorsun. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.363

Merhabalar.

Süper hızlı bir metabolizmadan mustarip ve artık 41 yaşında biri olarak bende bir şeyler eklemek istiyorum.

Hızlı metabolizmaya sahip insanlar öyle sizin düşündüğünüz gibi yemek yemeyen insanlar değil, bilakis yemeğin dibine vurup kilo alamayan insanlar oluyor. 

52 kilo iken günde ortalama 4000+ kalori alıp 7-8 ayda zor bela 61-62 kg olabilen biri idim. ki bu dediğim şeyler 30 yaşından sonra olan şeyler. Ki 7-8 aylık emeği sadece bir grip ile 1 haftada geri verebiliyorsunuz. O yüzden eleştirirken lütfen biraz insaflı davransın. Keza doktora da gittim. Hormon ilaçları ile yavaşlatırız ama yerinde olsam dokunmak dedi ki ben de doktoru dinledim.

Devamında 52 kilo ve 34 yaşında önce fitness sonra powerlifting ile devam ettiğim spor hayatımda 76kg %15-%18 arası yağ oranına kadar çıktım. Arad sakatlıktan dolayı verdiğim 1 sene mola da dahil olmak üzere bu dediklerim 39 yaşına kadar olan sürede oldu.

Yaşımın ilerlemesi ve eklemler için artık risk oluşturması nedeni ile powerliftingi bırakıp body builde devam ettim. 2020 senesinde pandemi yüzünden 5 ay ara verip sonra devam ederek eylül ayına 69,5kg %10 yağ oranı ile erişebildim.

Devam eden süreçte 500 Testo-E, 400 Deca, 40mg danabol kürüne başlayıp; 7 haftanın sonunda yani Aralık 2020 başında 81,5kg %15 yağ oranı ile kürü bitirdim. Hatta deca dick gibi sorunlar yaşadım ancak bu forum ve @metinav sayesinde onu da 3 - 3,5ay gibi sürenin sonunda sorunsuzca atlatıp normale döndüm. Şuan 77,5kg'ım. Kürde prostatımın çok zorlanmasından dolayı ve gece 2 kere tuvalete kalkmamdan dolayı Kreatine bir süre ara verdim. Yani kilo kaybım biraz kreatin etkisinden birazda metabolizmamdan.

Şuan ise kilomu muhafaza edebilmek için 3600 kalorinin altına düşmemeye özen gösteriyorum. Normal biri bu kalori ile deli gibi yağlanır. Benim ise belim inceliyor. :)

Yani demem o ki her insanın bünyesi bir değil. Konu yemek yememek hiç olmayabiliyor.

Saygılarımla.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.564
rastlantisal, 1 saat önce yazdı:

Merhabalar.

Süper hızlı bir metabolizmadan mustarip ve artık 41 yaşında biri olarak bende bir şeyler eklemek istiyorum.

Hızlı metabolizmaya sahip insanlar öyle sizin düşündüğünüz gibi yemek yemeyen insanlar değil, bilakis yemeğin dibine vurup kilo alamayan insanlar oluyor. 

52 kilo iken günde ortalama 4000+ kalori alıp 7-8 ayda zor bela 61-62 kg olabilen biri idim. ki bu dediğim şeyler 30 yaşından sonra olan şeyler. Ki 7-8 aylık emeği sadece bir grip ile 1 haftada geri verebiliyorsunuz. O yüzden eleştirirken lütfen biraz insaflı davransın. Keza doktora da gittim. Hormon ilaçları ile yavaşlatırız ama yerinde olsam dokunmak dedi ki ben de doktoru dinledim.

Devamında 52 kilo ve 34 yaşında önce fitness sonra powerlifting ile devam ettiğim spor hayatımda 76kg %15-%18 arası yağ oranına kadar çıktım. Arad sakatlıktan dolayı verdiğim 1 sene mola da dahil olmak üzere bu dediklerim 39 yaşına kadar olan sürede oldu.

Yaşımın ilerlemesi ve eklemler için artık risk oluşturması nedeni ile powerliftingi bırakıp body builde devam ettim. 2020 senesinde pandemi yüzünden 5 ay ara verip sonra devam ederek eylül ayına 69,5kg %10 yağ oranı ile erişebildim.

Devam eden süreçte 500 Testo-E, 400 Deca, 40mg danabol kürüne başlayıp; 7 haftanın sonunda yani Aralık 2020 başında 81,5kg %15 yağ oranı ile kürü bitirdim. Hatta deca dick gibi sorunlar yaşadım ancak bu forum ve @metinav sayesinde onu da 3 - 3,5ay gibi sürenin sonunda sorunsuzca atlatıp normale döndüm. Şuan 77,5kg'ım. Kürde prostatımın çok zorlanmasından dolayı ve gece 2 kere tuvalete kalkmamdan dolayı Kreatine bir süre ara verdim. Yani kilo kaybım biraz kreatin etkisinden birazda metabolizmamdan.

Şuan ise kilomu muhafaza edebilmek için 3600 kalorinin altına düşmemeye özen gösteriyorum. Normal biri bu kalori ile deli gibi yağlanır. Benim ise belim inceliyor. :)

Yani demem o ki her insanın bünyesi bir değil. Konu yemek yememek hiç olmayabiliyor.

Saygılarımla.

Hizli bünyeli insanlar tam tarif ettigin gibi. Kilo alamayan fakat bir o kadar fazla beslenen insanlar oluyorlar.

İnsülinden yararlanmayi düşünebilirsin belki.Kürler zamsnla kiloyu kalici hale getiriyor fakat 3-4 kür yapmak lazim.

Bence diamicron adli ilaci bir ay iyi bir beslenmeyle kullanabilirsin.Metabolizma hizini yavaslatabilir.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.363
metinav, 29 dakika önce yazdı:

Hizli bünyeli insanlar tam tarif ettigin gibi. Kilo alamayan fakat bir o kadar fazla beslenen insanlar oluyorlar.

İnsülinden yararlanmayi düşünebilirsin belki.Kürler zamsnla kiloyu kalici hale getiriyor fakat 3-4 kür yapmak lazim.

Bence diamicron adli ilaci bir ay iyi bir beslenmeyle kullanabilirsin.Metabolizma hizini yavaslatabilir.

Çok teşekkürler @metinav hocam. Çalıştığım işyerinden dolayı senede 1 kere tam teşekküllü muayeneye giriyoruz. En son kan testinde kan şekeri 71 idi. Sokağa çıkma yasakları biraz gevşerse özele gidip kan, karaciğer ve testosteron testlerini yaptırıp duruma göre 2. küre gireceğim. Durumdan kastım, her şey normale döndüğünde zamanını belirleyeceğim. Sanıyorum o 3 - 4 kür (sağlık sorunları yaşamadığım sürece) gelecek :). 

Cüsseli olmayı (en azından eskisine göre) sevdim. Bu hali bırakmak istemiyorum.

İnsülin konusunda buraya yazdığınız yazıları okumuştum. 2. kürde düşündüğüm gibi kilo alamazsam kesinlikle sizlere danışarak insülin yada diamicron kullacağım. 

Ve bir daha asla tam teşekküllü araştırmadan, PCT ve MCT ekipmanlarını tamamlamadan ve en önemlisi ya @Lovingüstattan yada eczaneden alabilecek halde olmadan küre vs girmem. 

Bu forum benim ufkumu çok açtı.

Saygılarımla.

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.564
rastlantisal, 54 dakika önce yazdı:

Çok teşekkürler @metinav hocam. Çalıştığım işyerinden dolayı senede 1 kere tam teşekküllü muayeneye giriyoruz. En son kan testinde kan şekeri 71 idi. Sokağa çıkma yasakları biraz gevşerse özele gidip kan, karaciğer ve testosteron testlerini yaptırıp duruma göre 2. küre gireceğim. Durumdan kastım, her şey normale döndüğünde zamanını belirleyeceğim. Sanıyorum o 3 - 4 kür (sağlık sorunları yaşamadığım sürece) gelecek :). 

Cüsseli olmayı (en azından eskisine göre) sevdim. Bu hali bırakmak istemiyorum.

İnsülin konusunda buraya yazdığınız yazıları okumuştum. 2. kürde düşündüğüm gibi kilo alamazsam kesinlikle sizlere danışarak insülin yada diamicron kullacağım. 

Ve bir daha asla tam teşekküllü araştırmadan, PCT ve MCT ekipmanlarını tamamlamadan ve en önemlisi ya @Lovingüstattan yada eczaneden alabilecek halde olmadan küre vs girmem. 

Bu forum benim ufkumu çok açtı.

Saygılarımla.

Açlık kan şekeri bu belirttiğin ve baya düşük.Acıkmana sebep oluyordur çok fazla.Üstüne bir de diyabet hapı alırsan hepten düşebilir :)

Bazal insülin kullanılır ama...Detaylı bir test yaptırır paylaşırsan yorumlamaya çalışırız.

Steroid kullanımı ciddi bir olay ve güvenilir olması önemli.Eczaneden temin edilebilecek şeylerin dışında, ilk adres @Loving olmalı bence de :)

Sağlıklı günler.

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.