Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Önerilen İletiler

Asaletim    645

Merhaba hocalarım bugün yaşadığım bir deneyimi sizlerle paylaşmak istiyorum.

Normalde antrenman öncesi sadece sr9009+cardarine alırdım gayet müthiş enerji verirdi , gençliğime yenik düştüm bunların üstüne 1 hap yohimbine + 30 ml big joy thermonator + bebek aspirini 100 ekledim .

Neyse aradan 20 dakika geçti 2 Gr tuzumu da aldım Bisiklete bindim Spor salonuna gidiyorum ..

Gözlerim açılmaya, kalbim dehşet hızlı çarpmaya başladı daha bisiklete binmenin ilk dakikasında ..  hemen durdum nabzı ölçtüm 147 diyordu ..

Kenara çektim oturdum derin derin nefes aldım .. yok abi nabzım düşmüyor .. otururken bile 143 :D

Ama böyle canavar gibi hissediyorum kendimi , bindim bisiklete , bisikletim de yarış bisikleti abanırsanız iyi hızlanır , normalde 30-40 ile sürerim , spor salonuna gidene kadar 55-65 arasının altına düşmedim .

Salona geldim , direk girişte dayanışmadaki hoca ; sen ne kullandın olum dedi :D bende hocam kafeini biraz a abarttım diyip geçistirdim.

135x12 olan deadlift 135x20-25 arası bir tekrar çıktı öyle jet hızında kalktı ki tekrarlar , 140 taktım 12-15 arası çıktı ..

Antrenman bitti gerçekten hakkını verdim antrenmanın ama enerjim bitmedi abi ..

Öyle bir enerji patlaması varki 1.5-2 saat arası antrenman yaptım hala patlıyorum sabah sadece 100 Gr yulaf yedim carb olarak ..

Kardiyo'ya başladım 25-30 hızda bisiklet sürüyorum , elime aldım telefonu dalmışım 25-30 hızda tam 3 saat kardiyo yapmışım.. halen enerji TAVAN, UÇUYORUM i can fly.. 

Nabzım 140 ın altına halen düşmüyor .. ama nefes almam çok rahat , hiç nefes nefese kalmıyorum .. sanki yatıyormuşcasına rahat nefes alıyorum ..

Bindim bisiklete eve gitmeye başladım , 12 km yolu direk vardım bi baktım evin kapısı..

Enerjim hala vardı gittim ilçe yolunda bir tur bisiklet sürdüm u dönüşü yapıp geri eve geldim .. Yok hocam enerji bitmiyor ..

Eve girdim durunca bir anda aşırı tuvaletim geldi , gülmeyin ama mutfaktaki çöp kovasına işemişim :( işedikten sonra farkettim .. aşırı dikkat bozukluğum var şu anda .. gittim marketten papatya çayı aldım 3 poşet içtim şimdi biraz sakinlestim ama nabzım hala 140 larda.. şuan bunu yazarken bile 140 larda .. bıraksanız 10 saat daha kardiyo yaparım valla 

Artık antrenmandan önce sadece sr9009+cardarine alıcam başka bir şey asla ve asla almıcam .. yohimbineyi sabah öğle akşam yemekler arası alıcam ..

@metinav @Bay-T

Şuan evde yatarken ki nabzım: IMG_20210205_162738.jpg.ecd624d42e21467c771c264328a80678.jpg

IMG20210205172324.thumb.jpg.d82e747a8252d81a09b6da2cb98dabd6.jpg

• Beğen 1
  • ahahaha 2
  • Üzgün 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

hectordoyle    638

Arada böyle çılgınlıklar yapıp manyak gibi idman ve kardiyo yapmak insanın hevesini fena alıyor :D Ben de 120 mcg clenbuterol+ 30 mg ventolin+ 1 tepeleme kaşığı nescafe classic ile idmana gitmiştim sonrasında kendimi acilde buldum 

Yohimbine ve clenbuterol benzer etkiler gösteriyor ama bana kalırsa yohimbine çok daha iyi, cut yapıcaksan cardarine+sr9009 ve yohimbine çok iyi. Valla ben de cut yapacağım zaman bu 3 ünü kullanırım sayende iyi bir plan oluşturdum kendime :D Geçmiş olsun bu arada dikkat et bundan sonra

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645
hectordoyle, 28 dakika önce yazdı:

Arada böyle çılgınlıklar yapıp manyak gibi idman ve kardiyo yapmak insanın hevesini fena alıyor :D Ben de 120 mcg clenbuterol+ 30 mg ventolin+ 1 tepeleme kaşığı nescafe classic ile idmana gitmiştim sonrasında kendimi acilde buldum 

Yohimbine ve clenbuterol benzer etkiler gösteriyor ama bana kalırsa yohimbine çok daha iyi, cut yapıcaksan cardarine+sr9009 ve yohimbine çok iyi. Valla ben de cut yapacağım zaman bu 3 ünü kullanırım sayende iyi bir plan oluşturdum kendime :D Geçmiş olsun bu arada dikkat et bundan sonra

Valla kanka hayatta yapmam bir daha bunu , libidom inmiyor inmiyor efkarlı şarkı açıyorum halen kuş havada .. kalp krizi gecircem diye çok korktum vallahi , bir daha asla asla asla asla :D

• ahahaha 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
alphaomega    67
hectordoyle, 2 saat önce yazdı:

clen ile ventolini kıyaslayabilir misiniz rica etsem yağ yakımı olarak? bir de etkisi aynı olan iki ilacı aynı anda neden kullandınız var mıydı bi sebebi yoksa öylesine mi?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    638
alphaomega, Şimdi yazdı:

clen ile ventolini kıyaslayabilir misiniz rica etsem yağ yakımı olarak? bir de etkisi aynı olan iki ilacı aynı anda neden kullandınız var mıydı bi sebebi yoksa öylesine mi?

Herhangi bir sebebi yok normalde clen yoksa ventolin, ventolin yoksa clen kullanırdım ama bu seferlik böyle bir manyaklık yapayım dedim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.609

@Asaletim Geçmiş olsun.

Genç olmanın ve sabırsızlığın verdiği, bir an önce zayıflayayım fit olayım düşüncesine yenik düşmenin, anlamlı bir deneyimini yaşamışsın :)

Bir günde kilo yağ su almadınız ki neden bir günde vermeye çabalıyorsunuz ? Ağır ağır ve yavaş yavaş gelişmeli herşey, yoksa kalıcılığı olmaz.

Kullandığın ürünlere yapacağın tek ilave antrenman öncesi basit bir kafein veya benzeri termojenik bir şeydi.

Diğer şeylerin birbiriyle uyumu-uyumsuzluğu göz önüne alınmadan incelenmeden kullanılmamalı.Sonucu ciddi ciddi hastanelik olmak olur...

Tansiyonun aşırı yükselmiş ve vucudun güçlü uyarıcılarla sempatik sistemin etkisinde kalmış.Sonuç ? Kas yıkımı, dopamin tükenişi, motivasyon kaybı...

Kalbine iç organlarına yazık, aşırı tansiyon damarlarda iç kanama yırtılma veya kalıcı fonksiyon kayıpları oluşturabilir.Daha genç yaşta riske girme, değmez...

Ben efedrin ve kafein kullandığım dönemlerde nabzım 180 lere çıkıyordu bisiklette.Fakat vucudumuz yılların kondisyonuna sahip ve alışmış yüksek tempoya.

Yani bu seviyelere çıkınca yağlar buharlaşmıyor :D 

Beslenme ve kortizolu düşük tutmakla elde edersin, fazlasına gerek yok...

Neyse ders olmuş, diğer arkadaşlar için de örnek teşkil eder bu durum.

Böyle durumlarda evinizde doğal şeylerin dışında, dideral denilen haptan bulundurun.Yarım tablet için, nabız normale döner...Taşikardi kesilir.

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645
metinav, 5 dakika önce yazdı:

@Asaletim Geçmiş olsun.

Genç olmanın ve sabırsızlığın verdiği, bir an önce zayıflayayım fit olayım düşüncesine yenik düşmenin, anlamlı bir deneyimini yaşamışsın :)

Bir günde kilo yağ su almadınız ki neden bir günde vermeye çabalıyorsunuz ? Ağır ağır ve yavaş yavaş gelişmeli herşey, yoksa kalıcılığı olmaz.

Kullandığın ürünlere yapacağın tek ilave antrenman öncesi basit bir kafein veya benzeri termojenik bir şeydi.

Diğer şeylerin birbiriyle uyumu-uyumsuzluğu göz önüne alınmadan incelenmeden kullanılmamalı.Sonucu ciddi ciddi hastanelik olmak olur...

Tansiyonun aşırı yükselmiş ve vucudun güçlü uyarıcılarla sempatik sistemin etkisinde kalmış.Sonuç ? Kas yıkımı, dopamin tükenişi, motivasyon kaybı...

Kalbine iç organlarına yazık, aşırı tansiyon damarlarda iç kanama yırtılma veya kalıcı fonksiyon kayıpları oluşturabilir.Daha genç yaşta riske girme, değmez...

Ben efedrin ve kafein kullandığım dönemlerde nabzım 180 lere çıkıyordu bisiklette.Fakat vucudumuz yılların kondisyonuna sahip ve alışmış yüksek tempoya.

Yani bu seviyelere çıkınca yağlar buharlaşmıyor :D 

Beslenme ve kortizolu düşük tutmakla elde edersin, fazlasına gerek yok...

Neyse ders olmuş, diğer arkadaşlar için de örnek teşkil eder bu durum.

Böyle durumlarda evinizde doğal şeylerin dışında, dideral denilen haptan bulundurun.Yarım tablet için, nabız normale döner...Taşikardi kesilir.

Hocam valla yohimbine ile sr9009+cardarine yan yana gelince ateş ile barut oldu .. bana da ders oldu .

Sabah aç karnına 1 hap yohimbine+thermojenik 

Antrenman öncesi sr9009+cardarine

Öğle yemeği sonrası 1 hap yohimbine

Akşam yemeği sonrası 1 hap yohimbine 

Böyle kullanırsam uygun olur mu hocam ? 

tarihinde Asaletim tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.609
Asaletim, 15 dakika önce yazdı:

Hocam valla yohimbine ile sr9009+cardarine yan yana gelince ateş ile barut oldu .. bana da ders oldu .

Sabah aç karnına 1 hap yohimbine+thermojenik 

Antrenman öncesi sr9009+cardarine

Öğle yemeği sonrası 1 hap yohimbine

Akşam yemeği sonrası 1 hap yohimbine 

Böyle kullanırsam uygun olur mu hocam ? 

Sarmları sabah al, idman öncesi değil.İdman öncesi kafein, sade soda ve yohimbin uyar, veya sadece termojenik...Yohimbini yemeklerden uzakta almalısın ve diğer uyarıcılarla birlikte kullanmamalısın.Priapizim yapabilir ve bu tip maddeler fazla alındığında dopamin stoklarınızı hızla adrenaline çevirerek tüketirler.Geçici ve kısa sürede olsa, düşünme kavrama sorunları yaşatırlar.Akşam alınmaması iyi olur uykuyu kaçırabilir, bu yönüyle efedrin gibi...Kullanırken her zaman yarılanma sürelerine dikkat ederek planlama yapmalısın.

Cardarin de uyarıcı özellikte bir sarm.Stenabolic tam tersi etkide ve birlikte dengeleniyorlar...

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645

@metinav @Loving hocam yemin ederim sadece sr9009+cardarine üstüne 200mg kafein hapı aldım sadece , daha kardiyo'ya başlamadım şimdi basliycam şu nabıza bakar mısınız :D bakalim başlayınca 190 görürüm herhalde , ellerim titriyor ben kardiyo'ya kaçtım :D

Screenshot_2021-02-06-14-36-23-47_94eea1771e76e4598deae99fae37e870.thumb.jpg.d218add4adb4884d5ba59d2ccde473c8.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
alphaomega    67

Dostum yanlış anlama lütfen ama oturduğun yerde bu kadar nabzı doğru bulmuyorum ben, bence sağlığını düşün kalp bu şakaya gelmez, hani yüksek doz deca tren alsan aman neyse der geçeriz en fazla akciğer böbrek değerleri yükselir bir kereden bişey olmaz deriz ama kalbin şakası yok, bir bakmışsın altta yatan problem büyümüş açığa vurmuş. Normalde bu ilaçların sen koşarken ya da spor+cardio yaparken nabzının kolay yükselmesine yardımcı olması lazım, yani destekleyici olmalı.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645
JokerJoker, 48 dakika önce yazdı:

Bro kalp krizi geçireceksin, sakin ol.

"Protein tozu öldürüyor" başlıklı akşam haberlerinde seni görmek istemeyiz.

alphaomega, 47 dakika önce yazdı:

Dostum yanlış anlama lütfen ama oturduğun yerde bu kadar nabzı doğru bulmuyorum ben, bence sağlığını düşün kalp bu şakaya gelmez, hani yüksek doz deca tren alsan aman neyse der geçeriz en fazla akciğer böbrek değerleri yükselir bir kereden bişey olmaz deriz ama kalbin şakası yok, bir bakmışsın altta yatan problem büyümüş açığa vurmuş. Normalde bu ilaçların sen koşarken ya da spor+cardio yaparken nabzının kolay yükselmesine yardımcı olması lazım, yani destekleyici olmalı.

Su molası için durdum hocalarım , nabzım 110-100 arası şuan , şimdi şöyle izah ediyim bu kullandığım sarmsın olayını , gerçekten içtikten 20 dk sonra sanki birisi gözünüzün önünde kardeşinizi dövüyor gibi bir adrenalin hissediyorsunuz , ve evet oturmaya devam ederseniz kalp krizi gecirebilirsiniz ama Burak hocamın da dediği gibi içtikten 20 dakika sonra kardiyo'ya başlıyorum , başladıktan sonra içimdeki enerjiyi kardiyo'ya aktarıyorum , ürünün çalışma şekli bu ..

Normal bir insan koşarken nabzı fırlar ..

Bu sarms da koşarken düşüyor .. durursanız nabız yükselmeye başlıyor , vücut diyorki kanında cardarine + sr9009 geziyor hemen bunu dışarı çıkar diye bağırıyor resmen ..

Şimdi kardiyo'ya devam ediyorum nabzım tekrar yükselmeden :)

Screenshot_2021-02-06-15-31-05-20_94eea1771e76e4598deae99fae37e870.thumb.jpg.e90b7b2793b1f0ec85ff61ec47bb72a9.jpg

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645
JokerJoker, 1 saat önce yazdı:

Bro kalp krizi geçireceksin, sakin ol.

"Protein tozu öldürüyor" başlıklı akşam haberlerinde seni görmek istemeyiz.

alphaomega, 1 saat önce yazdı:

Enerjiyi boşalttım hocalarım :) uyarılarınız için teşekkür ederim , şuan gayet iyiyim , yoga yapmış kadar sakinim :)

Screenshot_2021-02-06-16-20-08-28_94eea1771e76e4598deae99fae37e870.thumb.jpg.3189aee69a040792aa0d55de518eb1bf.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
alphaomega    67

Dostum dün falan da oturunca bile yüksek deyince ister istemez uyarmak istedim gerçek hayatta kimseyi tanımasak bile burda birine zarar gelsin istemeyiz, dost kardeş abi tavsiyesi gibi gör yeter. Şu an sakinsen gayet iyi, dnp kullanmadan dnp etkisi alacaksın bu gidişle :D

Şu istekli halini de takdir ettim açıkcası, umarım yaz öncesi cut kürümde ben de böyle olurum :ph34r:

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645
alphaomega, 7 dakika önce yazdı:

Dostum dün falan da oturunca bile yüksek deyince ister istemez uyarmak istedim gerçek hayatta kimseyi tanımasak bile burda birine zarar gelsin istemeyiz, dost kardeş abi tavsiyesi gibi gör yeter. Şu an sakinsen gayet iyi, dnp kullanmadan dnp etkisi alacaksın bu gidişle :D

Şu istekli halini de takdir ettim açıkcası, umarım yaz öncesi cut kürümde ben de böyle olurum :ph34r:

Sadece sr9009+cardarine alınca Nabzım antrenman veya kardiyodan sonra normale dönüyor hocam , dün eşeklik edip yanına yohimbine , thermojenik , aspirin de eklemiştim bomba olmuştu :(

O hatayı bir daha asla yapmam zaten :)

Teşekkür ederim :)

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.609
Asaletim, 7 saat önce yazdı:

@metinav @Loving hocam yemin ederim sadece sr9009+cardarine üstüne 200mg kafein hapı aldım sadece , daha kardiyo'ya başlamadım şimdi basliycam şu nabıza bakar mısınız :D bakalim başlayınca 190 görürüm herhalde , ellerim titriyor ben kardiyo'ya kaçtım :D

Screenshot_2021-02-06-14-36-23-47_94eea1771e76e4598deae99fae37e870.thumb.jpg.d218add4adb4884d5ba59d2ccde473c8.jpg

Gece yatmadan magnezyum, glutamin gibi destekler al, varsa...Kasların dünkü yorgunluğu sürüyordur.Korkuyorum bu hızla gidersen uçacaksın diye :D

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645
metinav, Şimdi yazdı:

Gece yatmadan magnezyum, glutamin gibi destekler al, varsa...Kasların dünkü yorgunluğu sürüyordur.Korkuyorum bu hızla gidersen uçacaksın diye :D

Hocam valla naturelken bulkta her antrenman sonrası o çalıştığım kasın ağrısı olurdu ertesi gün , şimdi sarmslarla beraber carbı da kıstım kardiyo da yapıyorum ama hiç kas ağrısı yok , sadece bacaklar ağrıyor biraz aşırı kardiyodan .. 

Magnezyum,çinko,nac900, multivitamin,D3 vitamini , c vitamini , omega3 alıyorum şu anlık 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.609
Asaletim, 16 dakika önce yazdı:

Hocam valla naturelken bulkta her antrenman sonrası o çalıştığım kasın ağrısı olurdu ertesi gün , şimdi sarmslarla beraber carbı da kıstım kardiyo da yapıyorum ama hiç kas ağrısı yok , sadece bacaklar ağrıyor biraz aşırı kardiyodan .. 

Magnezyum,çinko,nac900, multivitamin,D3 vitamini , c vitamini , omega3 alıyorum şu anlık 

Diğer tarafta birisi sormuştu bir ayda ne kadar yağ yakarım diye.Ona basit bir hesap yapmıştım.Günlük harcanan kalorinin 500 kalori eksiği ile ayda hepsi yağdan verilirse 1,66 kg yağ yakmak mümkün.Üstelik acı çekmeden ve bünyeyi sarmadan...Hadi bazı olumsuzluklar veya engeller olsun 1 kg yağ kaybı sağlansın...Bu, görüntü de çok büyük değişikliklere neden olur ayna karşısında.Çünkü yağların büyük bölümü basen, göbek ve deri altı tabakasında depolanıyor.Ve hacmen büyük alan işgal ediyor...

Arkadaş günlük 1000 kaloriyle hızlı gideceğini düşünerek yola çıkmış.Vucut o kadar aptal mı ? Kaloriyi büyük oranda kıstığında hemen fren yapacak mekanizmaları devreye sokuyor...Bunun önüne geçmek için kontrolünü kaybetmesini sağlayacak dnp gibi maddeler kullanmak lazım, yada küçük kalorilerle açık vermek gerekiyor ki hissetmesin B|

tarihinde metinav tarafından düzenlendi
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.