Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Keles

Antrenman tavsiyesi istiyorum ?

Önerilen İletiler

Keles    1

Gördüğünüz gibi üzerimde pis yağ dolu yağ oranım yüksek bu halimle salondaki hocam bulk devam etmemi,adele koymamı söyledi. Definasyona girdiğin zaman vücudun da kas kütlesi kalsın dedi sizce bulk mu devam etmeliyim yoksa üzerimde ki bütün pis yağı atıp ondan sonra mı bulka geçmeliyim 

ECE68FEF-D63A-45A7-8F8E-840B08D700E0.jpeg

2F9D19C4-2700-41C4-828B-3F32EF755D55.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Asaletim    645

Salondaki hocan seni 18 yaşında steroide başlatmamış mıydı ? Halen nasıl sözünü dinliyorsun inanamıyorum.

3-4 ayda define ol ondan sonra 1-2 yıl clean bulk yaparsın benim tavsiyem .

Bu yağ oranıyla bulk yaparsan doblocu enişte olursun.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Keles    1
Asaletim, 2 dakika önce yazdı:

Salondaki hocan seni 18 yaşında steroide başlatmamış mıydı ? Halen nasıl sözünü dinliyorsun inanamıyorum.

Asaletim, 4 dakika önce yazdı:

Sözü dinlenecek biri değil hocam sözünü zaten dinlemiyorum başlarda söylemişti bana bende bugün definasyona girmeye karar verdim zaten 2 aydır bulk yapıyorum ilk halimden daha da fazla şişmeye başladım belim daha fazla kalınlaştı ona izah ettim belimin kalınlaştığını sen rahat ol definasyonda hepsi ericek diyip geçiştirdi 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645
Keles, Şimdi yazdı:

Sözü dinlenecek biri değil hocam sözünü zaten dinlemiyorum başlarda söylemişti bana bende bugün definasyona girmeye karar verdim zaten 2 aydır bulk yapıyorum ilk halimden daha da fazla şişmeye başladım belim daha fazla kalınlaştı ona izah ettim belimin kalınlaştığını sen rahat ol definasyonda hepsi ericek diyip geçiştirdi 

Testo tren masteron kullandıracaksa tabiki hepsi erir kaslarını korurken , ama naturalsen kesinlikle ilk define olman lazım .

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Keles    1
alphaomega, 6 dakika önce yazdı:

Sporda ne kadar süre geçirdin dostum? ona göre tavsiye vereceğim.

2 aydır sürekliliğim var şuanda hocam 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
alphaomega    67
Keles, 2 dakika önce yazdı:

2 aydır sürekliliğim var şuanda hocam 

Şimdi şöyle bir gerçek var yağ oranınız yüksek evet, ben olsam ne yapardım, bol protein ağırlıklı beslenir definasyona girerdim ama ağır şekilde değil, mesela koruma kalorin 2500 ise 2200lere falan düşmek gibi. yani 200-300 kalori açığı yaratsan yeter ve karbonhidratı yeteri kadar alıp proteini yüksek tutarsan sporda yeni olduğun için newbie gains dediğimiz olayı yaşarsın ve kas kütlen bile artabilir bu süreçte. 

Yalnız konudan bağımsız olarak 2 aylık spor geçmişi olan adama ilaç satanları da gördüm ya, insanlık kalmamış yeminle. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Keles    1
alphaomega, 29 dakika önce yazdı:

Şimdi şöyle bir gerçek var yağ oranınız yüksek evet, ben olsam ne yapardım, bol protein ağırlıklı beslenir definasyona girerdim ama ağır şekilde değil, mesela koruma kalorin 2500 ise 2200lere falan düşmek gibi. yani 200-300 kalori açığı yaratsan yeter ve karbonhidratı yeteri kadar alıp proteini yüksek tutarsan sporda yeni olduğun için newbie gains dediğimiz olayı yaşarsın ve kas kütlen bile artabilir bu süreçte. 

Yalnız konudan bağımsız olarak 2 aylık spor geçmişi olan adama ilaç satanları da gördüm ya, insanlık kalmamış yeminle. 

Hocam ben günde 1 kilo et 500-600 gr da pirinç yiyorum yani bunların yanında haşlanmış patates,havuç,barbunya da yiyordum pirinci 300 gr düşürsem sebzeyi arttırsam proteini zaten fazlasıyla aldığımı düşünüyorum olur mu birde haşlanmış patatesi barbunyayı kessem 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mickey    789
Keles, 37 dakika önce yazdı:

Hocam ben günde 1 kilo et 500-600 gr da pirinç yiyorum yani bunların yanında haşlanmış patates,havuç,barbunya da yiyordum pirinci 300 gr düşürsem sebzeyi arttırsam proteini zaten fazlasıyla aldığımı düşünüyorum olur mu birde haşlanmış patatesi barbunyayı kessem 

Patates havuc barbunya hepsini kes. Karbonhidrat sadece pirinc kalsin onu da azalt. Proteinin de cok fazla toplam kaloriyi dusurmen lazim. Yagi da sadece sabah cok az alirsin fistik ezmesi zeytin yagi veya biraz ceviz findik. Cok temiz gitmen lazim. Yapabilirsen sabah erken saatlerde limon ve sirkeli suyu ictikten sonra 45dk kardiyo iyi olur. Kardiyodan 8 saat sonra agirlik idmani. Agirlik idmani sonrasinda da maks 20dk 6-6.5 hizda yuruyus kardiyo. Unutma kutsal kardiyo agirliktir. Agirlik idmanlarini giant set super set drop set tekniklerini kullanarak yaparsan cok faydasini gorursun. Her hareketin son setini cok agir girip statik beklemeli yaparsin. Butun lif tiplerin calismis olur. Bol su. Gunde min 4 litre. Ancak yemek yerken su icme. Yemek bittikten 30dk sonra su ic. Sabah erken saatte mesela 6 gibi kalkip yulafli protein tozlu shake ic tekrar yat. Metabolizman erken uyansin hizlansin. Bunu sabah kardiyosu yapmadigin zamanlar yaparsin. Bir ay bunlari dene sonucu gor:)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35    736
Keles, 48 dakika önce yazdı:

Bu yediklerini hasas tartiyla tartiyormusun ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
JokerJoker    154
Keles, 43 dakika önce yazdı:

Bu diyet ilaçlı sporcular içindir. Başlangıç için bu şekilde yüklemenize gerek yok kas yapayım derken daha fazla yaglanirsiniz. Antremanlarınız kardiyo agirlikli, beslenmeniz de kas kütlenizin kg başına 0.8-1gr protein almanızı tavsiye ederim. Mümkünse diyetisyen eşliğinde beslenmenizi düzenleyin. Zira doğru bildiğiniz birçok yanliş var.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Keles    1
JokerJoker, 5 dakika önce yazdı:

Bu diyet ilaçlı sporcular içindir. Başlangıç için bu şekilde yüklemenize gerek yok kas yapayım derken daha fazla yaglanirsiniz. Antremanlarınız kardiyo agirlikli, beslenmeniz de kas kütlenizin kg başına 0.8-1gr protein almanızı tavsiye ederim. Mümkünse diyetisyen eşliğinde beslenmenizi düzenleyin. Zira doğru bildiğiniz birçok yanliş var.

Bu şekilde beslenmemi kendini hoca zanneden insanlar bana dedi faydasından çok zararını görmeye başladığım zaman anladım neyin ne olduğunu peptid türkiye sayfasınıda yeni buldum şükürler olsun bulmuşum yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Keles    1
Mickey, 11 dakika önce yazdı:

Patates havuc barbunya hepsini kes. Karbonhidrat sadece pirinc kalsin onu da azalt. Proteinin de cok fazla toplam kaloriyi dusurmen lazim. Yagi da sadece sabah cok az alirsin fistik ezmesi zeytin yagi veya biraz ceviz findik. Cok temiz gitmen lazim. Yapabilirsen sabah erken saatlerde limon ve sirkeli suyu ictikten sonra 45dk kardiyo iyi olur. Kardiyodan 8 saat sonra agirlik idmani. Agirlik idmani sonrasinda da maks 20dk 6-6.5 hizda yuruyus kardiyo. Unutma kutsal kardiyo agirliktir. Agirlik idmanlarini giant set super set drop set tekniklerini kullanarak yaparsan cok faydasini gorursun. Her hareketin son setini cok agir girip statik beklemeli yaparsin. Butun lif tiplerin calismis olur. Bol su. Gunde min 4 litre. Ancak yemek yerken su icme. Yemek bittikten 30dk sonra su ic. Sabah erken saatte mesela 6 gibi kalkip yulafli protein tozlu shake ic tekrar yat. Metabolizman erken uyansin hizlansin. Bunu sabah kardiyosu yapmadigin zamanlar yaparsin. Bir ay bunlari dene sonucu gor:)

Sabah 5 te kalkıp işe gidiyorum hocam maalesef sabah kardiyosu gibi bi şansım yok 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
alphaomega    67
Keles, 1 saat önce yazdı:

Ben 95 kiloyum o kadar yemiyorum şuan. Yani yiyorum da kürüne göre en uç noktalarda bu dediklerine çıkıyorum, yoksa bir kere kilom oturduktan sonra azaltıyorum yediklerimi. E şimdi sen ne ilaçlı sporcusun ne de yeterince kas kütlen var, o yediğin proteinler karbonhidratlar haliyle hep yağ olacak. Çok fazla kalori alıyorsun azaltman lazım böyle gidersen yağ tutmaya devam edersin haberin olsun, definasyona girip en fazla 200gram pirince falan düşmen lazım daha azı daha iyi bile olacaktır. geri kalanı da kalori açığına göre hesaplayacaksın işte.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Keles    1
alphaomega, 2 saat önce yazdı:

Ben 95 kiloyum o kadar yemiyorum şuan. Yani yiyorum da kürüne göre en uç noktalarda bu dediklerine çıkıyorum, yoksa bir kere kilom oturduktan sonra azaltıyorum yediklerimi. E şimdi sen ne ilaçlı sporcusun ne de yeterince kas kütlen var, o yediğin proteinler karbonhidratlar haliyle hep yağ olacak. Çok fazla kalori alıyorsun azaltman lazım böyle gidersen yağ tutmaya devam edersin haberin olsun, definasyona girip en fazla 200gram pirince falan düşmen lazım daha azı daha iyi bile olacaktır. geri kalanı da kalori açığına göre hesaplayacaksın işte.

Pilavı 150-200 civarına indiricem tavuğuda 500 gr ma indiricem yeşilliği arttırıcam ve sıkı bir kardiyo her antremandan sonra hedefime ulaşırım inşAllah

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.