Jump to content
  • Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

hectordoyle

Serbest testosteron sorunu

Önerilen İletiler

hectordoyle    640

Arkadaşlar merhabalar 500 testo e + 400 boldenon küründeyim, 8.haftanın sonunda kan tahlili yaptım 

Total Testosteron >35.00 nmol/L

Serbest Testosteron 46.36 pg/mL çıktı.

Kan tahlili yaptığım laboratuvar belli bir referans aralığı vermemiş ancak forumdaki ve diğer örnek kan tahlillerine kıyasladığım zaman serbest testosteron'un düşük çıktığı sonucuna varıyorum bunun için kür esnasında SHBG yi azaltan Proviron, Winstrol, Oxandrolone gibi ilaçları kullanmam kürümün verimini arttırırmı? Günde 2 tablet Proviron kullanmayı düşünüyorum ve şuanda kürüm pek verimli geçmiyor. Bunun için tam olarak ne yapmalıyım? 

@metinav @phDinSportSciences hocalarım yorumlarınızı bekliyorum 

tarihinde hectordoyle tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Marimain    53
hectordoyle, 18 dakika önce yazdı:

Arkadaşlar merhabalar 500 testo e + 400 boldenon küründeyim, 8.haftanın sonunda kan tahlili yaptım 

Kan tahlili yaptığım laboratuvar belli bir referans aralığı vermemiş ancak forumdaki ve diğer örnek kan tahlillerine kıyasladığım zaman serbest testosteron'un düşük çıktığı sonucuna varıyorum bunun için kür esnasında SHBG yi azaltan Proviron, Winstrol, Oxandrolone gibi ilaçları kullanmam kürümün verimini arttırırmı? Günde 2 tablet Proviron kullanmayı düşünüyorum ve şuanda kürüm pek verimli geçmiyor. Bunun için tam olarak ne yapmalıyım? 

Dostum testo normalde 1500 lerde çıkması lazımdı 460 civarları çıktı diye ilaç çalışmıyor diyemeyiz ama yaptırdıgın tahlilleri tam şekilde paylaşırsan daha dogru yorum yapabiliriz benim düşüncem ilaçlar çalışmıyor yada sahtede olabilir

• ahahaha 1
  • Şaşkın 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    640
Marimain, 2 dakika önce yazdı:

Dostum testo normalde 1500 lerde çıkması lazımdı 460 civarları çıktı diye ilaç çalışmıyor diyemeyiz ama yaptırdıgın tahlilleri tam şekilde paylaşırsan daha dogru yorum yapabiliriz benim düşüncem ilaçlar çalışmıyor yada sahtede olabilir

Senin bahsettiğin 1500 ün birimi ng/dL, benim bahsettiğim nmol/L zaten yukarıda yazdım. Her hastanenin kan tahlili için belirlenen değerin birimi farklı olabilir. Total ve serbest testosteron ikisinin arasında fark var. İlaçlarım orijinal 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    997
hectordoyle, Şimdi yazdı:

Senin bahsettiğin 1500 ün birimi ng/dL, benim bahsettiğim nmol/L zaten yukarıda yazdım. Her hastanenin kan tahlili için belirlenen değerin birimi farklı olabilir. Total ve serbest testosteron ikisinin arasında fark var. İlaçlarım orijinal 

Markası nedir

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645

İlaçların gayet çalışıyor hocam baksana Total testoya , testo bolde kurunde sanırım bolde serbest testoyu düşürüyor .

Şu konuya bakabilirsin , seninkisinin aynısı testo bolde kuru Total testo fırlamış serbest testo düşük ; 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.353
Marimain, 50 dakika önce yazdı:

IMG-20201228-WA0038.thumb.jpg.9b9da9dfcc7b3c7e7a007064cd9e5201.jpg

Merhaba, bilmemek ayıp değil öğrenmemek ayıp derler. Önce sonuçları nereden, nasıl okumaya başlayacağınızı öğrenin akabinde bilginiz olmayan konularda kesin hüküm vermeyin 35.00 total testosteron çıkmış 1500 çıkmalıydı ilaçlar sahte veya çalışmıyor diyerek kendinizi gülünç duruma düşürmeyin.

Keyifli forumlar.

• Beğen 2
  • Vayyyy!! 1
  • ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.420

Günde 50 mg proviron arttırmasına yardımcı olur.2 doz olarak al sabah kaçta aldıysan akşam ayni saate denk getirirsen iyi olur.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AS1L    428
hectordoyle, 2 saat önce yazdı:

Öncelikle bu konuyu okumanı öneririm daha sonra ezbere hareket etmek hiç kimseye önermem yanlış yola sevk o yüzden bilinçli kür yapan biriysen biliyorsundur ki kür öncesi sırası ve sonrası için istenilen bütün tahlilleri yaptırmış olman gerekir. @Loving hocanın paylaşmış olduğum linkinde kafama oturdu. Mesela kür öncesi testosteron düşüktü kürle beraber testosteron yükseldi (şuan ki değeri aldı) bu pozitif bir şey ancak direk şuan ki değere bakarak hareket edilirsek ki bunu bir çok kişi söyler yanlış yorumlar yanlış yönlendirmeler olur. Lafın kısası şu ki dostum eğer elinde kür öncesi tahlillerin ve kür sonrası tahlillerin varsa karşılaştırılmış şekilde paylaşırsan daha sağlıklı sonuç alacağına eminim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.307
AS1L, 11 dakika önce yazdı:

Öncelikle bu konuyu okumanı öneririm daha sonra ezbere hareket etmek hiç kimseye önermem yanlış yola sevk o yüzden bilinçli kür yapan biriysen biliyorsundur ki kür öncesi sırası ve sonrası için istenilen bütün tahlilleri yaptırmış olman gerekir. @Loving hocanın paylaşmış olduğum linkinde kafama oturdu. Mesela kür öncesi testosteron düşüktü kürle beraber testosteron yükseldi (şuan ki değeri aldı) bu pozitif bir şey ancak direk şuan ki değere bakarak hareket edilirsek ki bunu bir çok kişi söyler yanlış yorumlar yanlış yönlendirmeler olur. Lafın kısası şu ki dostum eğer elinde kür öncesi tahlillerin ve kür sonrası tahlillerin varsa karşılaştırılmış şekilde paylaşırsan daha sağlıklı sonuç alacağına eminim

adamın ilaçlarla alıp veremediği yok beyler adam serbest testom neden düşük nasıl yükseltebilirim bunun peşinde :D biri 1500 diyor başkası başka bir şey :D bu arada ben cevap vereyim alıntı ile. serbest testo bizim doğumumuzla gelişip bugünlere gelen değiştirlmesi zor ölçümlerdir bu sporda free testo ne  kadar yüksekse o kadar iyidir ne kadar düşükse o kadar kötüdür diyemem ama sonuç almak zorlaşır.

ts.thumb.png.e1179b17aa6fd283fef5059ddb2060e2.png

benim kür dönemi free testo mesela ve total.

138880195_3656866174370015_809662223797247676_o.jpg.e2cdde497f6031b346c10129c358f796.jpg

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
JokerJoker    154

Hocam şimdi Total testo ilaçlı kullanıcılarda 1500,ün üzerinde çıkması gerekiyor ya, arkadaşta 35000 çıkmış gayet iyi. Bir problem olmadığını gösteriyor. Peki ilaçlı bir sporcu için serbest testo sınır aralığı kaç olmalıdır ? Kaç mg üzerinde çıkması gerekir, bu tabi kişiden kişiye farklılık gösterir ama total testodaki 1500 sınırı gibi genel bir tablo çizecek olursak ???

@Loving @Bay-T

tarihinde JokerJoker tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.307
JokerJoker, 3 dakika önce yazdı:

Hocam şimdi Total testo ilaçlı kullanıcılarda 1500,ün üzerinde çıkması gerekiyor ya, arkadaşta 35000 çıkmış gayet iyi. Bir problem olmadığını gösteriyor. Peki ilaçlı bir sporcu için serbest testo sınır aralığı kaç olmalıdır ? Kaç mg üzerinde çıkması gerekir, bu tabi kişiden kişiye farklılık gösterir ama total testodaki 1500 sınırı gibi genel bir tablo çizecek olursak ???

@Loving @Bay-T

138880195_3656866174370015_809662223797247676_o.jpg.1395cc907e0db08ac24aece0d8c097f5.jpg

benimki bu serbeste dikkat. @Loving ilaçları yine balkan bolde küründen

tarihinde Bay-T tarafından düzenlendi
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    640
Bay-T, 23 dakika önce yazdı:

adamın ilaçlarla alıp veremediği yok beyler adam serbest testom neden düşük nasıl yükseltebilirim bunun peşinde :D biri 1500 diyor başkası başka bir şey :D bu arada ben cevap vereyim alıntı ile. serbest testo bizim doğumumuzla gelişip bugünlere gelen değiştirlmesi zor ölçümlerdir bu sporda free testo ne  kadar yüksekse o kadar iyidir ne kadar düşükse o kadar kötüdür diyemem ama sonuç almak zorlaşır.

138880195_3656866174370015_809662223797247676_o.jpg.e2cdde497f6031b346c10129c358f796.jpg

Sonunda beni anlayan biri :D cevap ve tecrübeniz için çok sağolun hocam 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    640
Emrahtkty, 11 dakika önce yazdı:

Buda benim kürdeyken serbest değerim.50 mg proviron alıyordum

0BD98505-B92F-48AB-BBB0-4777F5218CA0.jpeg

Tamamdır yarından itibaren Proviron kullanmaya başlayacağım 13 veya 14. haftada bir kan tahlili daha yaparım ona göre bilgilendiririm

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    997
Bay-T, 31 dakika önce yazdı:

Abi ben deca testo enanth turinabol kullaniyorum.Pzt ilk enjeksiyonumu oldum ve attığın alıntıdaki gibi aniden sıcak basıyor terliyorum.Bu kadar hızlı etki vermesi normal mi ?

tarihinde Vural2 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Marimain    53
Loving, 6 saat önce yazdı:

IMG-20201228-WA0038.thumb.jpg.9b9da9dfcc7b3c7e7a007064cd9e5201.jpg

Merhaba, bilmemek ayıp değil öğrenmemek ayıp derler. Önce sonuçları nereden, nasıl okumaya başlayacağınızı öğrenin akabinde bilginiz olmayan konularda kesin hüküm vermeyin 35.00 total testosteron çıkmış 1500 çıkmalıydı ilaçlar sahte veya çalışmıyor diyerek kendinizi gülünç duruma düşürmeyin.

Keyifli forumlar.

Burak hocam ben şöyle biliyorum bizleri bilgilerinle tam aydınlatırsan çok sevinirim total testo vücuttaki bütün testosteron toplamı free testosteron vücutta çalışmayan testosteron total testo degerleri 2.50-8-30 arası normal degerler serbest testo 5.5-40 arası normal değerler total ne kadar yüksek çıkarsa o kadar iyi serbest ne kadar az çıkarsa o kadar iyi diye biliyordum aralarındaki detayı yazarmısın

tarihinde Marimain tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.353
Marimain, 6 saat önce yazdı:

Burak hocam ben şöyle biliyorum bizleri bilgilerinle tam aydınlatırsan çok sevinirim total testo vücuttaki bütün testosteron toplamı free testosteron vücutta çalışmayan testosteron total testo degerleri 2.50-8-30 arası normal degerler serbest testo 5.5-40 arası normal değerler total ne kadar yüksek çıkarsa o kadar iyi serbest ne kadar az çıkarsa o kadar iyi diye biliyordum aralarındaki detayı yazarmısın

Şahsına özel telefonda izah ettim umarım başarılı olabilmişimdir.

Keyifli Forumlar.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    640
hectordoyle, 15 saat önce yazdı:

Tamamdır yarından itibaren Proviron kullanmaya başlayacağım 13 veya 14. haftada bir kan tahlili daha yaparım ona göre bilgilendiririm

Bugün yaklaşık 40 tane eczane gezdim hiç birinde Proviron yoktu, çoğu eczaneye uzun  zamandır gelmiyormuş ve depolarda yok. Proviron yerine winstrol kullanacağım büyük ihtimal 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.420
hectordoyle, 1 saat önce yazdı:

Bugün yaklaşık 40 tane eczane gezdim hiç birinde Proviron yoktu, çoğu eczaneye uzun  zamandır gelmiyormuş ve depolarda yok. Proviron yerine winstrol kullanacağım büyük ihtimal 

Hastane civarlarında eczane yoğunluğu çok oluyor nerde oturuyorsun bilmiyorum da ben İstanbul’a bu şekilde 8 kutu bulmuştum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    640
Emrahtkty, 2 saat önce yazdı:

Hastane civarlarında eczane yoğunluğu çok oluyor nerde oturuyorsun bilmiyorum da ben İstanbul’a bu şekilde 8 kutu bulmuştum

Hem özel hem de devlet hastanesi etrafındaki tüm eczanelere gittim bulamadım depoda da yokmuş. İlginç

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.420
hectordoyle, 8 dakika önce yazdı:

Hem özel hem de devlet hastanesi etrafındaki tüm eczanelere gittim bulamadım depoda da yokmuş. İlginç

Depolardan kalktı uzun zamandır eczanede varsa vardır stokta yoksa bulamazsın maalesef 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    640
Emrahtkty, Şimdi yazdı:

Depolardan kalktı uzun zamandır eczanede varsa vardır stokta yoksa bulamazsın maalesef 

Yaşadığım yer turistik bi yer zamanında turistler ülkelerine dönmeden önce kutu kutu alıp sonra gitmişler çoğu eczacının elinde de kalmamış. Artık çaresine bakıcam bi şekilde

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    640

Güncelleme yapayım arkadaşımın küründen proviron kalmış  onları kullanıcam, günlük 50 mg olarak başladım. 2.gündeyim libidom normale göre arttı ve aynı oranda da gerginlik ve sinirlilikte arttı

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.