Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Thanosss

Burak hoca ile sarms deneyimim mk677+rad140

Önerilen İletiler

Wh00    149
Thanosss, 49 dakika önce yazdı:

1,5 hafta bitti. Evet herkese merhabalar. 😊

Burak Hoca ile olan sarm deneyimim tüm hızıyla sürüyor.

1,5 hafta içinde olan etkiler:

1- Pump muazzam arttı

2- Dayanıklılık ve antrenman yapma hissi, tükenmeme hissi oluştu

3- Kaslarımdaki sertlik ve dirilik arttı

4- Psikolojik olarak daha iyi hissediyorum, libidom arttı diyebilirim 

Herkese keyifli haftasonları 😊🙏🏻

664FFC3B-791F-40E5-92B4-659E519BA64F.png

Açıkcası şaşırtıcı, bende aynı ürünü kullanıyorum, 2. Şişeme geçmeme ragmen bu bu kadar etki almadım, böyle bir beklentimde hiç olmadı. Hissiyatı güzel ürünü doğru zamanda kullandığın zaman açlıktan titreme noktasına getiriyor ama etki düzeyi bu değil. bu konunun bir referans olarak algılanması @Loving Burak hocaya haksızlık olur, 8-12 haftalık bir kullanımdan bahsetmiyoruz. 10günlük bir kullanım. Bazılarımız bilinçli kullanıcıyız, bu kadar büyük şeyler beklemeyebiliriz ama bunun yanında sarmslar hakkında tek bilgi kaynağının herşeyde olduğu gibi bu form olması, bunu neden söylüyorum 10 kişi araştırır ve konuyu bulur, gelir ürünü dener 10 gün sonra burak hocaya yazar ve bu konuyu gösterir böyle etki olmadı diye ve bu burak hocaya haksızlık olur, her zaman ki gibi ürünlerinin arkasında ve bende kullanan birisi olarak arkasındayım. Ama etki bu değil. Belki poz, belki ışık ve belki fotoğraflarların arasında biraz daha zaman farkı orasını pek bilmiyorum. 

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645
Wh00, 18 dakika önce yazdı:

Açıkcası şaşırtıcı, bende aynı ürünü kullanıyorum, 2. Şişeme geçmeme ragmen bu bu kadar etki almadım, böyle bir beklentimde hiç olmadı. Hissiyatı güzel ürünü doğru zamanda kullandığın zaman açlıktan titreme noktasına getiriyor ama etki düzeyi bu değil. bu konunun bir referans olarak algılanması @Loving Burak hocaya haksızlık olur, 8-12 haftalık bir kullanımdan bahsetmiyoruz. 10günlük bir kullanım. Bazılarımız bilinçli kullanıcıyız, bu kadar büyük şeyler beklemeyebiliriz ama bunun yanında sarmslar hakkında tek bilgi kaynağının herşeyde olduğu gibi bu form olması, bunu neden söylüyorum 10 kişi araştırır ve konuyu bulur, gelir ürünü dener 10 gün sonra burak hocaya yazar ve bu konuyu gösterir böyle etki olmadı diye ve bu burak hocaya haksızlık olur, her zaman ki gibi ürünlerinin arkasında ve bende kullanan birisi olarak arkasındayım. Ama etki bu değil. Belki poz, belki ışık ve belki fotoğraflarların arasında biraz daha zaman farkı orasını pek bilmiyorum. 

Sana katılıyorum hocam , bende araştırdım , kendi şahsi fikrim sarms kürü olsun Steroid kürü olsun , ne kadar iyi altyapı ile girersen etkisi o kadar çok fazla oluyor , arkadaşın ilk vücuda baksana , en az 5-6 yıl natürel sağlam bir şekilde yaptığı belli , kür öncesi alt yapı ne kadar iyiyse ürünler de bir o kadar etkili oluyor bence .

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.220
Asaletim, 17 dakika önce yazdı:

Sana katılıyorum hocam , bende araştırdım , kendi şahsi fikrim sarms kürü olsun Steroid kürü olsun , ne kadar iyi altyapı ile girersen etkisi o kadar çok fazla oluyor , arkadaşın ilk vücuda baksana , en az 5-6 yıl natürel sağlam bir şekilde yaptığı belli , kür öncesi alt yapı ne kadar iyiyse ürünler de bir o kadar etkili oluyor bence .

Muhteşem aklı başında bir yorum tebrik ederim çünkü her ilaç herkeste aynı etkiyi göstermek zorunda mı? aynı ilacı bende kullanıyorum tek yan etki diyebileceğim konu anormal açlık ki bu ilacın dünyadaki en belirgin özelliği muhteşem pump hissiyatı ve yükselen libido arzusu ile gelen güç. şimdi alt yapısı hacmi kas çekirdek sayısı spor geçömişi antrenman kabiliyeti beslenme kabiliyeti ve en önemlisi genetik bu herkeste farklı bende bende 10 şişe 1 şişe etkisi yaratır başkasında 1 şişe 10 şişe etkisi yaratır bu sarmslar da da peptidlerdede anabolik gruplarında da hepsinde böyledir. o yüzden

Wh00, 38 dakika önce yazdı:

sizde gelişiminizi deneyimleriniz mutlaka paylaşın burası diktatörlükle yönetilmiyor kimse sansürlenmiyor da herkes doğru bilgiyi alıyor o yüzden herkesin tecrübelerine ihtiyaç doğuyor bu havuzda bilgi birikimi olması için. diyelim ki sizinle oturduk masa da bir ucunda siz bir ucunda ben sizin önünüzde 70lik rakı olsun (boktan bir örnek ama izah etmek adına en mantıklısı :D ) benim önünmde de 70 lik rakı olsun (iki rakıda aynı marka olsun) ikimizde başta insanız, erkeğiz doğru mu? aynı anda içmeye başlayalım seninle ben 1 şişede bayıldım kafa düştü masaya ama sen 3 70liği içiyorsun!Eee bu nasıl oluyor? Benim içtiğim rakı da senin içtiğin ahududulu zemzem suyu mu?Ve bu örnek yapay bir örnek değil binlerce böyle durum var kimi 1 şişede kimi 10 şişede bayılıyor :)umarım izah edebilmişimdir o yüzden @Loving rahatsız olmaz bu konulardan ilaçlar silah gibidir adam vurmaya da yarar adam korumayada neyi nasıl kullanacağınıza bağlı ;)

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Thanosss    110
Wh00, 38 dakika önce yazdı:

Sevgili dostum, 8 yıllık bir vücut geliştirme geçmişim mevcut ve bir de ufak kür yaptım sadece. Burak Hoca ile zaten sık sık iletişim halindeyiz. Fotoğrafları gerçekçi ya da farklı bulmak sizlerin elinde. Beslenme, antrenman, teknik bilgi, spor geçmişi konusunda iyi değilsen bilemiyorum. Ürün gayet de harika çalışıyor. Ne eksik ne fazla sadece 10 gün. 😊 Sevgiler...

Bay-T, 5 dakika önce yazdı:

Muhteşem aklı başında bir yorum tebrik ederim çünkü her ilaç herkeste aynı etkiyi göstermek zorunda mı? aynı ilacı bende kullanıyorum tek yan etki diyebileceğim konu anormal açlık ki bu ilacın dünyadaki en belirgin özelliği muhteşem pump hissiyatı ve yükselen libido arzusu ile gelen güç. şimdi alt yapısı hacmi kas çekirdek sayısı spor geçömişi antrenman kabiliyeti beslenme kabiliyeti ve en önemlisi genetik bu herkeste farklı bende bende 10 şişe 1 şişe etkisi yaratır başkasında 1 şişe 10 şişe etkisi yaratır bu sarmslar da da peptidlerdede anabolik gruplarında da hepsinde böyledir. o yüzden

sizde gelişiminizi deneyimleriniz mutlaka paylaşın burası diktatörlükle yönetilmiyor kimse sansürlenmiyor da herkes doğru bilgiyi alıyor o yüzden herkesin tecrübelerine ihtiyaç doğuyor bu havuzda bilgi birikimi olması için. diyelim ki sizinle oturduk masa da bir ucunda siz bir ucunda ben sizin önünüzde 70lik rakı olsun (boktan bir örnek ama izah etmek adına en mantıklısı :D ) benim önünmde de 70 lik rakı olsun (iki rakıda aynı marka olsun) ikimizde başta insanız, erkeğiz doğru mu? aynı anda içmeye başlayalım seninle ben 1 şişede bayıldım kafa düştü masaya ama sen 3 70liği içiyorsun!Eee bu nasıl oluyor? Benim içtiğim rakı da senin içtiğin ahududulu zemzem suyu mu?Ve bu örnek yapay bir örnek değil binlerce böyle durum var kimi 1 şişede kimi 10 şişede bayılıyor :)umarım izah edebilmişimdir o yüzden @Loving rahatsız olmaz bu konulardan ilaçlar silah gibidir adam vurmaya da yarar adam korumayada neyi nasıl kullanacağınıza bağlı ;)

Hocam senin şu renkli örneklerine hastayım 😅😊

aydnfath, 55 dakika önce yazdı:

@Thanosss hocam kaç hafta boyunca kullanıcaksınız ?

8 hafta yapacağım, gelişmeleri ara ara buradan sizlerle de paylaşırım 😊

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Wh00    149
Thanosss, 1 dakika önce yazdı:

Sevgili dostum, 8 yıllık bir vücut geliştirme geçmişim mevcut ve bir de ufak kür yaptım sadece. Burak Hoca ile zaten sık sık iletişim halindeyiz. Fotoğrafları gerçekçi ya da farklı bulmak sizlerin elinde. Beslenme, antrenman, teknik bilgi, spor geçmişi konusunda iyi değilsen bilemiyorum. Ürün gayet de harika çalışıyor. Ne eksik ne fazla sadece 10 gün. 😊 Sevgiler...

Dostum ürünün çalıştığını bende biliyorum ve belirttiğim gibi ürünün ve burak hocanın bu konuda her zaman arkasındayım. Gayet iyi bir spor geçmişim var, ürünü kullanmaya başladığımda %4-5 yağ oranı ve lif lif damar damar kup kuru kullanmaya başladım, buda sanırım beslenme bilgisi antrenman bilgisi yükleme boşaltma bilgisi ve beraberinde bir sürü detay bilgi olmadan olmaz. Konuya gelicek Sizin bahsettiğiniz gerçeklikle benim bahsettiğimin arasında dağlar var ki şuan ürünü kötülüyorum moduna geçtiniz. Ürün arkasındayım diye 3. Yazışım oldu 

• Beğen 2
  • Vayyyy!! 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Thanosss    110
Wh00, 2 dakika önce yazdı:

Dostum ürünün çalıştığını bende biliyorum ve belirttiğim gibi ürünün ve burak hocanın bu konuda her zaman arkasındayım. Gayet iyi bir spor geçmişim var, ürünü kullanmaya başladığımda %4-5 yağ oranı ve lif lif damar damar kup kuru kullanmaya başladım, buda sanırım beslenme bilgisi antrenman bilgisi yükleme boşaltma bilgisi ve beraberinde bir sürü detay bilgi olmadan olmaz. Konuya gelicek Sizin bahsettiğiniz gerçeklikle benim bahsettiğimin arasında dağlar var ki şuan ürünü kötülüyorum moduna geçtiniz. Ürün arkasındayım diye 3. Yazışım oldu 

Genetik

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.239
Wh00, 9 dakika önce yazdı:

Arkadaşlar müdahale etmem genelde kendi ürünlerim bahsi geçtiğinde ama @Wh00 benim pörtföyümde olan ve çok değerli biridir kendisinin  yanlış anlaşıldığı kanısındayım kendisi hatta eşinin de benimle alışverişi söz konusudur ve uzun zamandır ürün gerek destek gerek geri dönüşler konusunda birbirimizden ticaretimizden gayet memnunuz. Anlatmak istediği konuya gelecek olursak; Bu konuyu açtınız iyi güzel ama bir çok kişi bu konuyu görüp gaza gelip sıfır alt yapı ile bu ürünü sipariş verirse Burak hocaya neden böyle olamadım gibi diyaloglarla gelebilir buda onu üzer demek istemiş ve çokta haklı :) 11 yılda öyle kişiler tanıdım ki 3 ampul testo ile lh fsh neden sıfırlanmamış diyenler mi hocam ben sadece anapolon alacağım bu şekilde kas kazanımı elde edeceğim deyip  sen nasıl bir vücudu hayal ediyorsun bir tek anapolonla dediğim de hocam size fotoğrafı atayım dedikten sonra --->

96a271e5fd5dbf18835929ee027082be.jpg

bana böyle bir fotoğraf atanlar mı dersiniz neler neler :) o yüzden bizim işimiz gerçekten sanıldığı kadar kolay değil. Kendisine de çok teşekkür ederim o yüzden böyle nahifve nazik şekilde uyarmasından. final olarak Tayfun @Bay-T kısmen güzel özetlemiş teşekkürler özetlediği konuyuda ilk defa hormon işlerine bulaşacakların o şekilde değerlendirmeleri gerektiği kanısındayım.

Keyifli Forumlar. :) 

• Beğen 4

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Wh00    149
Loving, 11 dakika önce yazdı:

Arkadaşlar müdahale etmem genelde kendi ürünlerim bahsi geçtiğinde ama @Wh00 benim pörtföyümde olan ve çok değerli biridir kendisinin  yanlış anlaşıldığı kanısındayım kendisi hatta eşinin de benimle alışverişi söz konusudur ve uzun zamandır ürün gerek destek gerek geri dönüşler konusunda birbirimizden ticaretimizden gayet memnunuz. Anlatmak istediği konuya gelecek olursak; Bu konuyu açtınız iyi güzel ama bir çok kişi bu konuyu görüp gaza gelip sıfır alt yapı ile bu ürünü sipariş verirse Burak hocaya neden böyle olamadım gibi diyaloglarla gelebilir buda onu üzer demek istemiş ve çokta haklı :) 11 yılda öyle kişiler tanıdım ki 3 ampul testo ile lh fsh neden sıfırlanmamış diyenler mi hocam ben sadece anapolon alacağım bu şekilde kas kazanımı elde edeceğim deyip  sen nasıl bir vücudu hayal ediyorsun bir tek anapolonla dediğim de hocam size fotoğrafı atayım dedikten sonra --->

96a271e5fd5dbf18835929ee027082be.jpg

bana böyle bir fotoğraf atanlar mı dersiniz neler neler :) o yüzden bizim işimiz gerçekten sanıldığı kadar kolay değil. Kendisine de çok teşekkür ederim o yüzden böyle nahifve nazik şekilde uyarmasından. final olarak Tayfun @Bay-T kısmen güzel özetlemiş teşekkürler özetlediği konuyuda ilk defa hormon işlerine bulaşacakların o şekilde değerlendirmeleri gerektiği kanısındayım.

Keyifli Forumlar. :) 

Teşekkürler hocam. tam olarak demek istediğim buydu. Ortalama 6 senedir sizinle iletişimdeyim ve her alışverişimizde kaliteli ürün haricinde kattığınız bilgi ve yönlendirmeniz benim için çok değerli. Ve refleks olarak böyle bir durumdan belirttiğiniz gibi üzülmenizi istemedim açıkcası ama yanlış anlaşıldı sanırım. İlk sarmsları alanlardan biri olarak alırken hocam sarmslara güvenim yok ama size var deyip eşime ve kendinme aldım. Hatta geri dönüş olarakta kendi kullanım şeklimi ve etkilerini söyledim, memnun olduğumu belirttim. ☺️

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
aydnfath    27
Thanosss, 2 saat önce yazdı:

8 hafta yapacağım, gelişmeleri ara ara buradan sizlerle de paylaşırım 😊

Konuyu takip ediyorum hocam sizden değişik sonuçlar çıkıcak gibi :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Thanosss    110
aydnfath, 16.01.2021 - 14:51 yazdı:

@Thanosss hocam kaç hafta boyunca kullanıcaksınız ?

8

aydnfath, 16.01.2021 - 18:01 yazdı:

Konuyu takip ediyorum hocam sizden değişik sonuçlar çıkıcak gibi :D

Hahahaha, ara ara güncelleyeceğim, sevgiler 😊

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Thanosss    110

Evet arkadaşlarrrrrr 3. Hafta bugün itibariyle başlar. Ben bomba gibiyim, sizler nasılsınız? 😊

2A04CC8B-A400-4094-9B08-57A36961DC63.jpeg

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
aydnfath    27

@Thanosss hocam before after atarken farkı daha iyi anlamak açısından eski ile yeniyi anda atarsanız bidahakine bizde değişimi iyice anlamış oluruz 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Thanosss    110

Burak hoca ile beraber yaptığım sarms küründe 2. Ürüne geçtim arkadaşlar. Böyle bir açlık hissi olamaz. Daha önce boldenon da kullandım ama size kesinlikle şunu söyleyebilirim bu kadar açlık hissini boldenon kullanırken hissefmedim. Karbonhidratı arttırdım şimdi. Güzel bir süreç gidiyor şimdilik. Yakında fotoğraf atarım

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645
Thanosss, 44 dakika önce yazdı:

Burak hoca ile beraber yaptığım sarms küründe 2. Ürüne geçtim arkadaşlar. Böyle bir açlık hissi olamaz. Daha önce boldenon da kullandım ama size kesinlikle şunu söyleyebilirim bu kadar açlık hissini boldenon kullanırken hissefmedim. Karbonhidratı arttırdım şimdi. Güzel bir süreç gidiyor şimdilik. Yakında fotoğraf atarım

Aynı ürünü bende kullanıyorum hocam mk677 , gerçekten kurt gibi aç geziyorsun habire . 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Gurbuzbey    0
Thanosss, 12.01.2021 - 08:48 yazdı:

Neden böyle bir mesaj attığını merak ediyorum doğrusu. Ürünün çalışabilirliğini kontrol etmek istiyordan sanada bir tane hediye alabilirim para veya benzeri sorunların varsa.

Burak hocadan yana çok memnunum. Çalışmadan önce iyi biri olduğunu biliyordum ama bu kadar beklemiyorum. Teşekkürler Metin abi 😊🙏🏻

Abi zenginsen bana bi tane hediye edebilir mısın yarim şişe de olur. Öğrenciyim beslenmeye anca para yetiyor 😂

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Thanosss    110
Gurbuzbey, 2.02.2021 - 23:54 yazdı:

Abi zenginsen bana bi tane hediye edebilir mısın yarim şişe de olur. Öğrenciyim beslenmeye anca para yetiyor 😂

Ahahahaha 😅

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Thanosss    110
aydnfath, 11.02.2021 - 19:40 yazdı:

@Thanosss hocam son durum nedir güncel form ?

@metinav  @Bay-T @Loving hocam yorumlarınızı bekliyorum. 😊🙏🏻

9FFD31E8-1E6A-4C8B-8577-8011A03B6D8E.jpeg

tarihinde Thanosss tarafından düzenlendi
  • Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: xatrvn
      Merhabalar geçtiğimiz günler de MK-677 25 mg kullanmaya başladım 2 hafta boyunca düzenli kullandım bazı günler sabah bazı günler gece yatmadan ancak ne uyku kalitem de nede iştahım da herhangi bir farklılık göremedim merak edip test yaptırdım referans aralığının üzerin de çıktı ama bir farklılık hissetmiyorum neden?
      Ayrıca  e-Nabız da değeri normal olarak gösteriyor yardımcı olursanız sevinirim.

• Yazan: sdtctn
      Merhaba arkadaşlar forumu uzun zamandır üye olmadan takip ediyorum. Sarms konusunda birçok yazıyı okudum ve sarms kullanma kararı verdim. 2 seneye yakındır spor ile uğraşıyorum. Ürün resmini internette buldum bu marka ürünü satan kişiler var daha önceden kullanan oldu mu ürünler etkili midir ?

• Yazan: harbiyesutay
      Öncelikle selamlar,
      Yaş : 22 Boy : 1.83 8 haftalık kısa süreli bi Bulk serüveninin son haftasındayım. Sürece başlamadan önce kafamda birtakım soru işaretleri mevcuttu. Açıkçası sadece sarms kombinasyonu aracılığıyla kütle koyabileceğim kanaatinde değildim. Forumda açılan ve Burak hoca'nın himayesi altında sürdürülen başarılı sarms kürlerini görünce Burak hoca ile irtibata geçtim. Sağ olsun sürekli soru sormaya teşvik etti, her aradığımda tüm suallerime anlaşılır biçimde çözüm odaklı hareket ettiği için kendisine fazlasıyla müteşekkirim.
      Kür öncesi referans aldığım konu :
      Küre girmeden belirtmem gereken hususlar, herhangi bir şekilde uzun süreli spor geçmişim yok, zaten spor için gerekli zamanı ayırabilmem de olabildiğince güç. Aktif olarak Suriye'de görev yapmaktayım. Sık sık meskun-mahal , intikal, vb. faaliyetler dolayısıyla disiplinli bi süreç geçiremediğimi belirtmek de isterim. Kendimce antrenman yapabileceğim ekipmanlarım ve ufak bi kulübeden salonum var. Aynı zamanda söylemek isterim ki sürece başlamadan önce göğüs bölgemdeki kemiklerim sayılıyordu , sırtım da yine aynı şekilde idi. Şeffaf konuşmak gerekirse henüz başlangıç seviyesinde iken kendimi tatmin edecek bi seviyeye ulaştığımı düşünüyorum.
      Teşekkürler, esenlikler..
      Kür başlangıcı : Başlangıç : 59.400

Kür detayları :
      İlk 4 hafta : Mk677 Son 4 hafta ise : Mk677 / Rad-140 Mix Ürün Şeklinde süreci tamamladık
      Kür bitişi : 68.150 kg

• Yazan: Phonk G
      Merhabalar
      Sarms kullanmak istiyorum. Cardarine + yohimbin ile kombinlemek istiyorum (6 hafta cardarine ve yohimbin 10 mg olucak şekilde )ama internette araştırdığımda sarms sonrası pct gerektiğini kimisi ise gerekli olmadığını söylüyor bu konu hakkında bilgi verir misiniz pct gerekiyorsa hiç bulaşmak istemiyorum. Kullanmak isteme sebebim hiç gitmeyen bel simitlerimden artık rahatsız oldum ne yaparsam gitmiyorlar 90 kilodan 72 kiloya düşmüstüm kemiklerim sayılırkende bel bölgem çok absürt şekilde duruyordu yağ oranım 19 kilom 86 şuan boy 183 cm

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.